کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-07-09 ساعت 13:35)masoudd7 نوشته:  سلام
دوستان کلرینس خوردن یا نخوردن شرایط خاصی داره؟یا کاملا شانسیه؟
سلام
کلیرنس خوردن برای یه سری افراد قطعیه 1) اقایونی که سربازی رفتن 2) شغل دولتی داشتن (به ندرت خلاف این قضیه اتفاق افتاده) ولی بقیه داستان کاملا به شانس بستگی داره که اون هم با توجه به اتفاقات اخیر خاورمیانه احتمالAP خوردن همه ی متقاضیا بالاست
(اطلاعات ارسالی که به NVC فرستادید رو کاملا حفظ باشید حتی تاریخ های میلادی شو تو نظر افیسر تاثیرگزار خواهد بود)
یه حسی بهم میگه اینا 4 تا کتگوری دارن 1)زیر 6 ماه 2) 6 تا12 ماه 3)12 تا 18 ماه 4)18 تا 24 ماه و افیسر بعد پایان مصاحبه طبق سلیقه ی شخصی و صحبتایی که ردو بدل شده پرونده رو تو یکی از این موارد قرار میده........البته این اطلاعات فقط بر مبنای تجارب شخصی و نظرات شخصیه منه
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، ....مهرشاد.... ، Pargosha
سلام دوستان
بالاخره طلسم 20 ماهه شکسته شد ، دیروز آپدیت شدم و اعلام کرده که یکشنبه و سه شنبه مراجعه کنم برای گرفتن ویزا، برام نوشته چون زمان زیادی گذشته می بایست فرم ds-260 رو تکمیل کنم مجدد و مدیکال هم که مشخصه باید دوباره برم و انجام بدم.. حالا چندتا سوال داشتم از خدمتتون ، اینکه کارت واکسن انستیتو پاستور ایران نیاز به آپدیت کردن داره ؟ و اینکه بر مبنای سیستم جدید پستی که اعلام کردن مصاحبه مجدد انجام میشه یا فقط پاسپورت و مدیکال رو میدم و برام پست میشه به هتل ؟ اگر پست می کنن آدرس هتل رو چطور باید اعلام کنم؟ یک سایت هست به آدرس :
https://ais.usvisa-info.com
باید در این سایت ثبت کنم؟ یا روش دیگه ای هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
F2A / Case Creation Date: Sep 2013 / Interview: Abu Dhabi Oct 2014 / Clearance: 10 July 2016 / Visa: 24 July 2016
پاسخ
(2016-07-11 ساعت 22:39)qesign نوشته:  سلام دوستان
بالاخره طلسم 20 ماهه شکسته شد ، دیروز آپدیت شدم و اعلام کرده که یکشنبه و سه شنبه مراجعه کنم برای گرفتن ویزا، برام نوشته چون زمان زیادی گذشته می بایست فرم ds-260 رو تکمیل کنم مجدد و مدیکال هم که مشخصه باید دوباره برم و انجام بدم.. حالا چندتا سوال داشتم از خدمتتون ، اینکه کارت واکسن انستیتو پاستور ایران نیاز به آپدیت کردن داره ؟ و اینکه بر مبنای سیستم جدید پستی که اعلام کردن مصاحبه مجدد انجام میشه یا فقط پاسپورت و مدیکال رو میدم و برام پست میشه به هتل ؟ اگر پست می کنن آدرس هتل رو چطور باید اعلام کنم؟ یک سایت هست به آدرس :
ممنون میشم راهنمایی کنید
بیست ماه؟!!!!! خدای من!! چه زمانی! به هر حال تبریک میگم... خدا رو شکر حداقل فهمیدیم دارن کلیر می کنن یه عده رو!
در مورد کارت واکسن با پاستور تماس بگیرین. مصاحبه ی مجدد هم اگه لازم باشه تو ایمیلی که سفارت می فرسته میگن بهتون. تو اون سایت هم ثبت نام کنید در هر صورت باید پاسپورت رو مرکز پستی که تو این سایت انتخاب کردین تحویل بگیرین و خبری از تحویل حضوری در سفارت یا ارسال به آدرس هتل نیست!
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: qesign ، ....مهرشاد.... ، Pargosha ، armehraboon
(2016-07-11 ساعت 22:47)mobydick نوشته:  
ممنون میشم راهنمایی کنید
بیست ماه؟!!!!! خدای من!! چه زمانی! به هر حال تبریک میگم... خدا رو شکر حداقل فهمیدیم دارن کلیر می کنن یه عده رو!
در مورد کارت واکسن با پاستور تماس بگیرین. مصاحبه ی مجدد هم اگه لازم باشه تو ایمیلی که سفارت می فرسته میگن بهتون. تو اون سایت هم ثبت نام کنید در هر صورت باید پاسپورت رو مرکز پستی که تو این سایت انتخاب کردین تحویل بگیرین و خبری از تحویل حضوری در سفارت یا ارسال به آدرس هتل نیست!

تبریک میگممم...
پاسخ
تشکر کنندگان: qesign ، armehraboon ، baran_bahar
تبریک میگم.چه خوبه کسانی که بالای جدول هستن در حال کلیر شدن هستن،قبلا بر عکس بود و باعث نا امیدی میشد،الان ادم فک میکنه به زودی نوبت ما میشه.

اره،بعضی از واکسنا رو دوباره باید بزنید پس یا کارت جدید میدن بهتون یا مهر میزنن قبلی و، ولی به نظر من واکسن زدن توی ایران فاییده نداره،اخرش دکتر سفارت واکسنایی و که بخواد بهتون میزنه، من قرار نیست دیگه واکسن توی ایران بزنم.
شما مصاحبه مجدد ندارید دیگه. مگر اینکه توی ایمیل ذکر شده باشه. ویزاتونو هم همینطور که دوستمون گفتن از پست تحویل میگیرید،باید دو دفعه به پست مراجعه کنید برای گرفتن ویزا، دفعه اول برای درخواست،دفعه دوم هم بعد از اپدیت مجدد توی سیس که به معنی رسیدن ویزا به پسته.راجع به گرفتن ویزا دقیق اطلاع ندارم ولی هولو هوش جریان همینه که گفتم. بعضی از دوستان هم نزدیک به 2 هفته منتظر موندن تا ویزاشون صادر بشه پس حواستون به رزرو هتل باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: qesign ، ....مهرشاد.... ، Pargosha ، clean_lovers ، armehraboon ، tomi
(2016-07-11 ساعت 23:16)alireza55 نوشته:  تبریک میگم.چه خوبه کسانی که بالای جدول هستن در حال کلیر شدن هستن،قبلا بر عکس بود و باعث نا امیدی میشد،الان ادم فک میکنه به زودی نوبت ما میشه.

اره،بعضی از واکسنا رو دوباره باید بزنید پس یا کارت جدید میدن بهتون یا مهر میزنن قبلی و، ولی به نظر من واکسن زدن توی ایران فاییده نداره،اخرش دکتر سفارت واکسنایی و که بخواد بهتون میزنه، من قرار نیست دیگه واکسن توی ایران بزنم.
شما مصاحبه مجدد ندارید دیگه. مگر اینکه توی ایمیل ذکر شده باشه. ویزاتونو هم همینطور که دوستمون گفتن از پست تحویل میگیرید،باید دو دفعه به پست مراجعه کنید برای گرفتن ویزا، دفعه اول برای درخواست،دفعه دوم هم بعد از اپدیت مجدد توی سیس که به معنی رسیدن ویزا به پسته.راجع به گرفتن ویزا دقیق اطلاع ندارم ولی هولو هوش جریان همینه که گفتم. بعضی از دوستان هم نزدیک به 2 هفته منتظر موندن تا ویزاشون صادر بشه پس حواستون به رزرو هتل باشه.

مرسی برادر
این متن کامل پیام هست
We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New visa delivery service for Immigrant visas in Abu Dhabi! We will be using a local courier to return your passport to you after visa issuance to a local post office either in Dubai or Abu Dhabi. Please refer to our FAQs on what documents are necessary if you would like someone to pick up your passport on your behalf.

Please see below for specifics on your individual case:

If you registered with U.S. Immigrant Visa prior to your interview, simply log on and follow the instructions for 'Consular section instructed me to send more documents' to return your documents/passport/medicals to the Consular Section for further processing on your case.

If you registered with U.S. Immigrant Visa after your interview, please send email letting us know that you have registered, your case number, DS-260 number (if known), your full names. We will then mark your status so that you can send your document to us using Empost. Please note that if you need to re-take your oath, you cannot use this option and must come to the Consular Section in person.

If you have any questions on how to register, please visit U.S. Immigrant Visa. Please do not email the Consular Section directly with any questions on how to register as all questions will be handled by the Call Center itself. We look forward to your feedback on our new courier system.
New medical examination is required.
Please note that you must re-submit DS-260 online and then return to the embassy on any Sunday or Tuesday at 2pm to submit your passport and new medical examination for visa issuance.
F2A / Case Creation Date: Sep 2013 / Interview: Abu Dhabi Oct 2014 / Clearance: 10 July 2016 / Visa: 24 July 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
اره این ایمیلی هست که برای همه میاد،ویزاتون حاضره ,پروستون تموم شده.شما مدیکال نیاز دارید، پاستونو میگه زود بیارید،ویزا هم از طریق پست تحول داده میشه، مدارکیم ک باید تحویل بدید پست تحویل میگیره ازتون، راجع به فرم دی اس 260 نمیفهمم منظورش چیه.میگه :اگه بعد از اینترویو ثبت نام کردید یا در طول مصاحبه ثبت نام کردید... متوجه نمیشم منظورش چیه،اگه دوستان میدونن راهنمایی کنن، اگه هم امکانشو دارید که اصلا فرمو ببرید که نیازی به این تفسیر ها نباشه .بعضی از دوستان هم پرواز به امریکا رو هم قبل از گرفتن ویزا بوک کرده بودن و اخر سر مجبور شدن پروازو بندازن عقب به خاطر دیر حاضر شدن ویزا.
پاسخ
تشکر کنندگان: qesign ، ....مهرشاد.... ، armehraboon ، baran_bahar ، Pargosha
(2016-07-12 ساعت 00:24)alireza55 نوشته:  اره این ایمیلی هست که برای همه میاد،ویزاتون حاضره ,پروستون تموم شده.شما مدیکال نیاز دارید، پاستونو میگه زود بیارید،ویزا هم از طریق پست تحول داده میشه، مدارکیم ک باید تحویل بدید پست تحویل میگیره ازتون، راجع به فرم دی اس 260 نمیفهمم منظورش چیه.میگه :اگه بعد از اینترویو ثبت نام کردید یا در طول مصاحبه ثبت نام کردید... متوجه نمیشم منظورش چیه،اگه دوستان میدونن راهنمایی کنن، اگه هم امکانشو دارید که اصلا فرمو ببرید که نیازی به این تفسیر ها نباشه .بعضی از دوستان هم پرواز به آمریکا رو هم قبل از گرفتن ویزا بوک کرده بودن و اخر سر  مجبور شدن پروازو بندازن عقب به خاطر دیر حاضر شدن ویزا.

اگر اشتباه نکنم از اونجایی که تایم زیادی گذشته فکر کنم نیاز هست فرم ds-260 که مربوط به اطلاعات فردی بود رو مجدد پر کنم و آپدیت کنم . همون فرمی هست که آنلاین انجام دادیم.
مدارک رو مگه ننوشته که ساعت 1:30 بیارید سفارت ؟
You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-07-12 ساعت 00:32)qesign نوشته:  
(2016-07-12 ساعت 00:24)alireza55 نوشته:  اره این ایمیلی هست که برای همه میاد،ویزاتون حاضره ,پروستون تموم شده.شما مدیکال نیاز دارید، پاستونو میگه زود بیارید،ویزا هم از طریق پست تحول داده میشه، مدارکیم ک باید تحویل بدید پست تحویل میگیره ازتون، راجع به فرم دی اس 260 نمیفهمم منظورش چیه.میگه :اگه بعد از اینترویو ثبت نام کردید یا در طول مصاحبه ثبت نام کردید... متوجه نمیشم منظورش چیه،اگه دوستان میدونن راهنمایی کنن، اگه هم امکانشو دارید که اصلا فرمو ببرید که نیازی به این تفسیر ها نباشه .بعضی از دوستان هم پرواز به آمریکا رو هم قبل از گرفتن ویزا بوک کرده بودن و اخر سر  مجبور شدن پروازو بندازن عقب به خاطر دیر حاضر شدن ویزا.

اگر اشتباه نکنم از اونجایی که تایم زیادی گذشته فکر کنم نیاز هست فرم ds-260 که مربوط به اطلاعات فردی بود رو مجدد پر کنم و آپدیت کنم . همون فرمی هست که آنلاین انجام دادیم.
مدارک رو مگه ننوشته که ساعت 1:30 بیارید سفارت ؟
You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m.
اره درست میگید شما، چون در ادامه گفته بود ما از سیستم جدید تحویل استفاده میکنیم فک کردم متن بالایی مربوط به قبلناست.ولی نوشته توی سیستم جدید تحویل انجام میشه فقط، پس مدارکتون خود سفارت میگیره ،ویزا رو تحویل میده به پست.
پاسخ
تشکر کنندگان: qesign ، ....مهرشاد.... ، armehraboon ، baran_bahar ، Pargosha
6ماه بدون آپدیت سیس
دقیقا 6 ماه انتظار
یه زمانی مدت کلیرنس نهایتا 6 ماه بود. الان 6 ماه دیگه شده حداقل زمان انتظار.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، armehraboon ، tico ، baran_bahar ، tomi ، mobydick ، Pargosha
(2016-07-12 ساعت 01:13)hosseinslm نوشته:  6ماه بدون آپدیت سیس
دقیقا 6 ماه انتظار
یه زمانی مدت کلیرنس نهایتا 6 ماه بود. الان 6 ماه دیگه شده حداقل زمان انتظار.
بله... یه زمانی!
هرچی جلوتر میریم تنگ تر میشه فضا! بچگی مون قیف برعکس، مدرسه مون قیف برعکس، کنکورمون قیف برعکس، مهاجرت مون هم قیف بر عکس! زندگی مون قیف برعکس! انگار تهش بازه فقط! اون ته ته ...! مثل فیلمای اصغر!
تو چه مکان و زمانی به دنیا اومدیم! دهه ی شصت! ایران!
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، tico ، baran_bahar ، hosseinslm ، Pargosha ، behnamnegin
ممنون میشم راهنمایی کنید

خیلی خیلی مبارکه دوست عزیز خیلی وقت بود خبری ازتون نبود فکر کردیم که کلیر شدید و رفتید اما بازم جای شکرش باقی هست که بعد از این انتظار طولانی تو کوچه شما هم به قول دوستمون عروسی شد...انشالله به امید خدا تمام مراحل اداری این انتهای کار هم به خوبی و خوشی تمام میشه و بسلامت به سرزمین آزادی می رسید عمری در جهان سوم بسر بردیم حالا بقیه عمر بریم ببینیم جهان اول چطوریه؟ لطفا" تمام مراحل انجام کارتون رو بعد از برگشتن برای ما بنویسید تا زمانیکه نوبت ماهم شد بتونیم استفاده کنیم چون ابوظبی جدیدا" پستی شده و ماهم نمی دونیم چیکار باید بکنیم......................
پاسخ
تشکر کنندگان: qesign ، armehraboon ، ....مهرشاد....
ما هم یک هفته است ۶ ماه رو رد کردیم
واقعا بلاتکلیفیه وحشتناکیه

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، hosseinslm
ا,siavashsiavash هم کلیر شده بوده و نمیدونستیم،کی خبر کلیرشو به ایتکش داده؟، سیاوش همیشه نفر اول لیست بود،چه خوب که اونم کلیر شده.چه خبر شده بالای جدول ،قبلا از این خبرا نبود که.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، ....مهرشاد....
دوستان کسی اطلاع داره چطور می تونم فرم DS-260 جدید پر کنم؟
چون وقتی میرم با اطلاعاتم در لینک زیر وارد می شم فقط می تونم DS260 ام رو مشاهده کنم و قابل ویرایش نیست چون اکسپایر شده
https://ceac.state.gov/IV/Login.aspx
ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد....

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان