کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
درود بر همگی.....خیلی ظلم وستمِ بزرگیست که بعد ازگذشت 14 ماه انتظار کشنده وطاقت فرسا، هنوز بلاتکلیف باشی و 10سال از خانوادت دور باشی و اجازه ی دیدنشون رونداشته باشی و مجبور باشی این بلاتکیفی ی نابودکنده رو تحمل کنی و از اینده بی اطلاع باشی
CATEGORY : F2B
PRIORITY  : 24 july 2006
CURRENT : 24 DECEMBER 2013
 INTERVIEW : 26 MAY 2015   ANKARA 
 STATUS: ADMINISTRATIVE  PROCESSING 753 DAYS
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، behnamnegin ، قرباني ، tomi
سلام مهرشاد چطوری ,کجایی کم پیدایی،نبودی یه مدت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد....
(2016-07-07 ساعت 01:38)alireza55 نوشته:  سلام مهرشاد چطوری ,کجایی کم پیدایی،نبودی یه مدت؟

درود برعلیرضاجان و بقیه دوستان قدیمیهاهمچون تامی جان وعلیرضا جان وshbn ورُتیل جان وباران بهار جانُ...وآلسودرود بر دوستانِ تازه وارد ......
فِرست آو آل خیلی خوشحال شدم که خیلی از بچه های قدیمی بخصوص حاج سندباد خان ومیلاد وماناوشوهرِ مهسا جان وssprootestو... کلیرشدن وخیلی دلگیروناراحت که دوستان قدیمیهاهمچون تامی جان وعلیرضا جان وshbn ورُتیل جان وباران بهار جانُ...هنوز بلاتکلیفیم و...
اگه راستش رو بخوای خودمُ سرگرم کرده بودم ونه اینجا روچک میکردم نه ceac نه سایت سفارت و منتظر خبرِ کلیرنسم از طرف پرینسیپالَم بودم که ‍`` ا م ر ی ک ا ``من رو خجالت زده کرد و از جنگیدن باخودم دست برداشتم و بازم اومدم اینجا وهم ceac و... روچک کردم .... و قول میدم از این پس تاکلیر شدنم در کنار وخدمتِ همگیتون باشم Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، armehraboon ، sanbad ، tomi ، قرباني ، shbn ، Pargosha
(2016-07-07 ساعت 02:16)....مهرشاد.... نوشته:  
(2016-07-07 ساعت 01:38)alireza55 نوشته:  سلام مهرشاد چطوری ,کجایی کم پیدایی،نبودی یه مدت؟

درود برعلیرضاجان و بقیه دوستان قدیمیهاهمچون تامی جان وعلیرضا جان وshbn ورُتیل جان وباران بهار جانُ...وآلسودرود بر دوستانِ تازه وارد ......
فِرست آو آل خیلی خوشحال شدم که خیلی از بچه های قدیمی بخصوص حاج سندباد خان ومیلاد وماناوشوهرِ مهسا جان وssprootestو... کلیرشدن وخیلی دلگیروناراحت که دوستان قدیمیهاهمچون تامی جان وعلیرضا جان وshbn ورُتیل جان وباران بهار جانُ...هنوز بلاتکلیفیم و...
اگه راستش رو بخوای خودمُ سرگرم کرده بودم ونه اینجا روچک میکردم نه ceac نه سایت سفارت و منتظر خبرِ کلیرنسم از طرف پرینسیپالَم بودم که ‍`` ا م ر ی ک ا ``من رو خجالت زده کرد و از جنگیدن باخودم دست برداشتم و بازم اومدم اینجا وهم ceac و... روچک کردم .... و قول میدم از این پس تاکلیر شدنم در کنار وخدمتِ همگیتون باشم Rolleyes

مهرشاد عزيز دلتنگت بوديم ، من به شخصه اميدوارم زودتر كلير شي ، راستي اين داستان پرينسيپال چيه ؟؟
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، قرباني
(2016-07-08 ساعت 01:56)roteil نوشته:  
(2016-07-07 ساعت 02:16)....مهرشاد.... نوشته:  

اگه راستش رو  بخوای خودمُ سرگرم کرده بودم ونه اینجا روچک میکردم نه ceac نه سایت سفارت و منتظر خبرِ کلیرنسم از طرف پرینسیپالَم بودم که ‍`` ا م ر ی ک ا ``من رو خجالت زده کرد و از جنگیدن باخودم دست برداشتم و بازم اومدم  اینجا وهم ceac و... روچک کردم .... و قول میدم از این پس تاکلیر شدنم در کنار وخدمتِ همگیتون باشم Rolleyes

مهرشاد عزيز دلتنگت بوديم ، من به شخصه اميدوارم زودتر كلير شي ، راستي اين داستان پرينسيپال چيه ؟؟

رتیل جان درود برشما و سپاسگزارم ازت .در نامه نگاریهای اداره مهاجرت من applicantهستم ،کسی که برام اقدام کردهpetitioner .که پِتیشنر میتونه 1نفر رو انتخاب کنه بعنوانِ پرینسیپال که تمامی کارهای مربوط به مهاجرت رو انجام بده.بطور کلی فک کم منظور از پرینسیپال(مدیر)همون وکیل باشه Shy Shy Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Pargosha
(2016-07-08 ساعت 03:17)....مهرشاد.... نوشته:  
(2016-07-08 ساعت 01:56)roteil نوشته:  [quote='....مهرشاد....' pid='717008' dateline='1467841603']

اگه راستش رو  بخوای خودمُ سرگرم کرده بودم ونه اینجا روچک میکردم نه ceac نه سایت سفارت و منتظر خبرِ کلیرنسم از طرف پرینسیپالَم بودم که ‍`` ا م ر ی ک ا ``من رو خجالت زده کرد و از جنگیدن باخودم دست برداشتم و بازم اومدم  اینجا وهم ceac و... روچک کردم .... و قول میدم از این پس تاکلیر شدنم در کنار وخدمتِ همگیتون باشم Rolleyes

رتیل جان درود برشما و سپاسگزارم ازت .در نامه نگاریهای اداره مهاجرت من applicantهستم ،کسی که برام اقدام کردهpetitioner .که پِتیشنر میتونه 1نفر رو انتخاب کنه بعنوانِ پرینسیپال که تمامی کارهای مربوط به مهاجرت رو انجام بده.بطور کلی فک کم منظور از پرینسیپال(مدیر)همون وکیل باشه Shy  Shy  Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-07-08 ساعت 09:10)baran_bahar نوشته:  
(2016-07-08 ساعت 03:17)....مهرشاد.... نوشته:  
(2016-07-08 ساعت 01:56)roteil نوشته:  
(2016-07-07 ساعت 02:16)....مهرشاد.... نوشته:  درود برعلیرضاجان و بقیه دوستان قدیمیهاهمچون تامی جان وعلیرضا جان وshbn ورُتیل جان وباران بهار جانُ...وآلسودرود بر دوستانِ تازه وارد ......

سلام به مهرشاد عزیز و مهربون و همگی منتظران مهاجرت ...انتظار خیلی سخته اما بهرحال چاره ای جز صبر نیست امیدوارم مهرشاد عزیز،علیرضا و رتیل و shbnجان و تمامی دوستانی که رفتن رو به ماندن ترجیح می دهند خیلی زود از این برزخ بلاتکیفی رهایی پیدا کنن و به جمع عزیزانشون بپیوندن....ممنون مهرشاد جان که ما رو یاد کردی امیدوارم هرچه زودتر خبر کلیر شدنت رو بشنویمShy
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، tomi ، قرباني ، shbn
(2016-07-07 ساعت 00:09)....مهرشاد.... نوشته:  درود بر همگی.....خیلی ظلم وستمِ  بزرگیست که بعد ازگذشت 14 ماه انتظار کشنده وطاقت فرسا، هنوز بلاتکلیف باشی و 10سال از خانوادت دور باشی و اجازه ی دیدنشون رونداشته باشی و مجبور باشی این بلاتکیفی ی نابودکنده رو تحمل کنی و از اینده بی اطلاع باشی
درود بر شما...صمیمانه ارزو میکنم خیلی زود خبره خوشی از خودتون به ما بدین... با خوندن اطلاعات شما شوکه شدم... Sad
پاسخ
(2016-07-08 ساعت 09:15)baran_bahar نوشته:  
(2016-07-08 ساعت 09:10)baran_bahar نوشته:  
(2016-07-08 ساعت 03:17)....مهرشاد.... نوشته:  سلام به مهرشاد عزیز و مهربون و همگی منتظران مهاجرت ...انتظار خیلی سخته اما بهرحال چاره ای جز صبر نیست امیدوارم مهرشاد عزیز،علیرضا و رتیل و shbnجان و تمامی دوستانی که رفتن رو به ماندن ترجیح می دهند خیلی زود از این برزخ بلاتکیفی رهایی پیدا کنن و به جمع عزیزانشون بپیوندن....ممنون مهرشاد جان که ما رو یاد کردی امیدوارم هرچه زودتر خبر کلیر شدنت رو بشنویمShy

سپاسگزارم هموطنِ نازنینم .متقابلا برای شما ودیگر عزیزان رفع انتظار وبلاتلیفی ازخداوند منان ارزومندم بخصوص کسانی که 2رقمی هستند ومدت زیادیست این انتظار طاقت فرسا آرامش ،....و روحُ روانشونُ خدشه دار کرده
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، قرباني ، Pargosha
سلام اساتید محترم و دوستان گرامی من فایلی دارم که تمام سوابق کارکرد سفارت انکارا در رابطه با کیس های مهاجرتی را دارا می باشد
از جمله این اطلاعات تمام کیس های در دست اقدام اعم از تعیین مصاحبه تا اپدیت های مصاحبه و پروسه حال به هم زن مراحل اداری
آمار کلیر شده ها و اونایی که در انتظار به سر می برند از جمله خودم
خواستم از اساتید اجازه بگیرم و فایل در اختیار همه بزارم. اجازه هست ؟ به قول سروش جمشیدی بددددددم ؟
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
[quote='mani_badb0y' pid='717095' dateline='1467981819']
سلام اساتید محترم و دوستان گرامی من فایلی دارم که تمام سوابق کارکرد سفارت انکارا در رابطه با کیس های مهاجرتی را دارا می باشد
از جمله این اطلاعات تمام کیس های در دست اقدام اعم از تعیین مصاحبه تا اپدیت های مصاحبه و پروسه حال به هم زن مراحل اداری
آمار کلیر شده ها و اونایی که در انتظار به سر می برند از جمله خودم
خواستم از اساتید اجازه بگیرم و فایل در اختیار همه بزارم. اجازه هست ؟ به قول سروش جمشیدی بددددددم ؟

سلام دوست عزیز، ما از هر مطلبی که باعث شفاف سازی این فرایند فرسایشی بشه به شدت استقبال میکنیم. بده برادر بدددده
CR1
Ankara
AUG.2014: Priority Date
تکمیل مدارک: Oct.2015
ایمیل سفارت: Mar.2016
مصاحبه: May.2016
نتیجه: AP!
کلیرنس: Aug.2016 . ابتدا دوخطی، پس از 23 روز Or، و بعد از 3 روز ایمیل کلیر شدن
پاسخ
نيكي و پرسش؟؟؟؟

پاسخ
لطفااااااااااااااااااااااااااااااااا
پاسخ
سلام به همگی،
من مدتی که به این تاپیک سر نمیزنم ولی جواب نامه ها و منشنها رو میدم سریع. جدول منتظران هر از گاهی آپدیت میشه و اگر نیازی داشته باشه منم دستی به سروروش میکشم.
دیدم Sandbad کلیر شده بود که خیلی خوشحال شدم تبریک میگم و همچنین به بقیه دوستان که کلیر شدن.
یک خدا قوت و خسته نباشید هم برای همه که منتظرن کلیر بشن. و بدونین که به زودی این اتفاق میفته Smile
در آخر هم یادتون نره که توی جدول منتظران ثبت نام کنین.
یا حق
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، قرباني ، armehraboon ، Saba Si ، hosseinslm ، Pargosha
چشم اینم فایل کیس نامبر همه هم داخلش هست امیدوارم به دردتون بخوره فقط مدیونید اگه دانلود کنید و تشکر نکنید  Big Grin  Wink
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016