کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
حالا نکه کار من یکی تا حالا خیلی سریع پیش رفته ،اونموقع که من رفتم مصاحبه اگه یکی تازه حامله شده بوده الان بچش دو ماهشه،حالا کم مونده نگران مدت کودتا هم باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-07-16 ساعت 01:52)mobydick نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 01:46)alireza55 نوشته:  اره شاید شانس اوردیم که کسی نیست با ارتش درگیر بشه، مگه مردم.با این حال میتونه طول بکشه.
آره خب چندین روزی بی نظمی هست ولی نکته مهم و اصلی اینه که کار ما تو این مرحله همه چیزش گیر دولت آمریکاست و ثبات ترکیه چیز خوبیه ولی تو این مرحله اثر خاصی رو کار ما نداره
اره ولی تا زمانی که شما نخوای ویزاتو تحویل بگیری،ویزا بخوای به سفارت نیاز داری.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Pargosha
(2016-07-16 ساعت 01:54)alireza55 نوشته:  حالا نکه کار من یکی تا حالا خیلی سریع پیش رفته ،اونموقع که من رفتم مصاحبه اگه یکی تازه حامله شده بوده الان بچش دو ماهشه،حالا کم مونده نگران مدت کودتا هم باشم.
هه هه...والا
خیلی خیلی بعیده تو این چند روز تظاهرات و بی نظمی کیس ما کلیر شه و تنها مشکل مون تعطیلی سفارت باشه :-)
قربونت اثری تو کار ما نداره. فکر کن یه درصد من فردا کلیر شم و گیرم تعطیلی و نا امنی آنکارا باشه!!!
ولی نگران اونایی شدم که الآن آنکاران و تو روزای آینده مصاحبه دارن. امیدوارم سلامت برگردن و مصاحبه خوب پیش بره.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، mulan1979 ، hosseinslm ، Pargosha
سلام دوستان ، من چند روزي بود كه سيس رو چك نكرده بودم ، امروز چك كردم ١٢ جولاي آپ شده ، ولي or نشده !!! ديدم كه توي فايرفاكس مي زنم view source دو خطي شده !! نظرتون چيه شما ؟؟

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha
(2016-07-16 ساعت 02:37)roteil نوشته:  سلام دوستان ، من چند روزي بود كه سيس رو چك نكرده بودم ، امروز چك كردم ١٢ جولاي آپ شده ، ولي or نشده !!! ديدم كه توي فايرفاكس مي زنم view source دو خطي شده !! نظرتون چيه شما ؟؟

چه خبری به به... امیدوارم آپدیت آخر و کلیر شدن تو همین یکی دو هفته برسه... کلیر شو لعنتی :-)
CR1
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، hosseinslm
(2016-07-16 ساعت 02:39)mobydick نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 02:37)roteil نوشته:  سلام دوستان ، من چند روزي بود كه سيس رو چك نكرده بودم ، امروز چك كردم ١٢ جولاي آپ شده ، ولي or نشده !!! ديدم كه توي فايرفاكس مي زنم view source دو خطي شده !! نظرتون چيه شما ؟؟

چه خبری به به... امیدوارم آپدیت آخر و کلیر شدن تو همین یکی دو هفته برسه... کلیر شو لعنتی :-)

اميدوارم كه اينجىري باشه !! [emoji23] اين دوخطي و اينا داستانش چيه واقعا !!؟؟
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
(2016-07-16 ساعت 02:42)roteil نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 02:39)mobydick نوشته:  

گفته بودن قبل از or شدن دو خطی میشی و با فاصله کم ایشالا کلیر میشی
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Pargosha
(2016-07-16 ساعت 02:45)mobydick نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 02:42)roteil نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 02:39)mobydick نوشته:  چه خبری به به... امیدوارم آپدیت آخر و کلیر شدن تو همین یکی دو هفته برسه... کلیر شو لعنتی :-)

من ميدوارم اينجىري باشه !!! چون ديگه واقعا ..! اين دوري اذيت كنندس واقعا !!! من واسه نامزدم بليط گرفتم ١ شنبه مياد ايران !! اميدوارم خير باشه !!
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-07-16 ساعت 02:48)roteil نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 02:45)mobydick نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 02:42)roteil نوشته:  اميدوارم كه اينجىري باشه !! [emoji23] اين دوخطي و اينا داستانش چيه واقعا !!؟؟

من ميدوارم اينجىري باشه !!! چون ديگه واقعا ..! اين دوري اذيت كنندس واقعا !!! من واسه نامزدم بليط گرفتم ١ شنبه مياد ايران !! اميدوارم خير باشه !!

با سلام

کدوم سفارت هستید؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-16 ساعت 07:51)armehraboon نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 02:48)roteil نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 02:45)mobydick نوشته:  گفته بودن قبل از or شدن دو خطی میشی و با فاصله کم ایشالا کلیر میشی

با سلام

کدوم سفارت هستید؟

ابوظبي !!
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، shadoow

مثل اینکه تو باید شیرینی بدی جای من، هر کی اومد گفت نفر بعدی منم ،چند هفته بعد خودش کلیر شدو رفت Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، armehraboon ، mulan1979 ، tomi ، Pargosha
(2016-07-11 ساعت 22:39)qesign نوشته:  سلام دوستان
بالاخره طلسم 20 ماهه شکسته شد ، دیروز آپدیت شدم و اعلام کرده که یکشنبه و سه شنبه مراجعه کنم برای گرفتن ویزا، برام نوشته چون زمان زیادی گذشته می بایست فرم ds-260 رو تکمیل کنم مجدد و مدیکال هم که مشخصه باید دوباره برم و انجام بدم.. حالا چندتا سوال داشتم از خدمتتون ، اینکه کارت واکسن انستیتو پاستور ایران نیاز به آپدیت کردن داره ؟ و اینکه بر مبنای سیستم جدید پستی که اعلام کردن مصاحبه مجدد انجام میشه یا فقط پاسپورت و مدیکال رو میدم و برام پست میشه به هتل ؟ اگر پست می کنن آدرس هتل رو چطور باید اعلام کنم؟ یک سایت هست به آدرس :
https://ais.usvisa-info.com
باید در این سایت ثبت کنم؟ یا روش دیگه ای هست؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

بسیار تبریک میگم بهتون و امیدوارم یک زندگی اروم و پر از موفقیت در راه داشته باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-16 ساعت 10:14)roteil نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 07:51)armehraboon نوشته:  
(2016-07-16 ساعت 02:48)roteil نوشته:  من ميدوارم اينجىري باشه !!! چون ديگه واقعا ..! اين دوري اذيت كنندس واقعا !!! من واسه نامزدم بليط گرفتم ١ شنبه مياد ايران !! اميدوارم خير باشه !!

با سلام

کدوم سفارت هستید؟

ابوظبي !!

دوستان بعد از 6 ماه و 26 روز امروز ceac اپدیت زده برام و همچنین وقتی روی متن Your visa case is currently undergoing necessary administrative processing. This processing can take several weeks. Please follow any instructions provided by the Consular Officer at the time of your interview. If further information is needed, you will be contacted. If your visa application is approved, it will be processed and mailed/available within two business days. Under the U.S. Immigration and Nationality Act, Immigrant Visas for "Diversity Visas" cannot be issued after September 30th of the year in which you were selected to apply for a Diversity Visa. For example, entrants into the Diversity Visa Program in Fall of 2011 were selected for Diversity Visa 2012 Program, and selectees MUST apply and receive their visa prior to September 30, 2012 otherwise they lose eligibility to receive a Diversity Immigrant Visa, regardless of additional administrative processing. In addition, please note that some immigrant visas may not be able to be issued if the annual numerical limit for that category has been reached. هر بخشیش کلیک راست و view source میزنم 2 خط توضیحاته و خط سوم فقط کلمه ی spin نوشته شده
دوستانی که بیشتر اطلاعات دارید لطفا راهنمایی کنید...روی چه بخشی باید کلیک راست کرد و view source گرفت؟
اپدیت شدن بعد از 7 ماه یکسان بودن سایت روی تاریخ مصاحبه ام که 20 دسامبر بوده یه خبره به نسبت خوبه
میخواستم بدونم میشه حسابه بیشتری رو این اتفاق باز کرد؟؟؟؟؟
ضمنا از صمیم قلب ارزو میکنم به سرعت همه ی دوستان کلیر بشن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-16 ساعت 15:06)alireza55 نوشته:  

مثل اینکه تو باید شیرینی بدی جای من، هر کی اومد گفت نفر بعدی منم ،چند هفته بعد خودش کلیر شدو رفت Rolleyes

علي جون من كلير بشم شيرينيه شما سرجاشه ، من همونطور كه گفته بودم به ١ ماه و نيم آينده خوشبينم ، اميدوارم عليرضا جون ، مهرشاد عزيز، حسين ، موبيديك ، بهار باران ، armehraboon ، همه باهم شادي و تقسيم كنيم
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، alireza55 ، mani_badb0y ، hosseinslm ، Pargosha
[quote='roteil' pid='717986' dateline='1468673424']
[quote='alireza55' pid='717981' dateline='1468665393']
[quote='roteil' pid='717927' dateline='1468620448']
سلام دوستان ، من چند روزي بود كه سيس رو چك نكرده بودم ، امروز چك كردم ١٢ جولاي آپ شده ، ولي or نشده !!! ديدم كه توي فايرفاكس مي زنم view source دو خطي شده !! نظرتون چيه شما ؟؟

سیس من هم بعد از 6 ماه و ده روز تازه پریروز یه دونه آپدیت داشت؛ ولی من این دو خطی و سورس و اینا رو نفهمیدم؛ می شه توضیح بدید؟
سفارت ابوظبی
ویزا:اف 21
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان