کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-07-18 ساعت 13:30)tomi نوشته:  سلام دوستان چیزی که من از نوشته های hamidoo_bعزیز متوجه شدم این بود که در سایت سیس کل متن ای پی از ‎your‎ visaتا reachedرو هایلایت کردم (حدود11خط)وبعد گزینه راست ‎View selection‎ source‎ کلیک کردم که متن آپدیت که درسایت سیس در یک خط ‎Status Updated‎ Date:وروزآپدیت روبرویش میباشد ولی درکد ‎html‎ در2خط زیر هم نوشته شده آیا این همان مورد دو خطی است؟

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

CR1  
abudahbi
interview date: april/25/2016
AP
5 update
25 اگوست کلیر
دقیقا تا خود روز کلیر شدنم هیج اطلاعاتی از من نبود تو سایت ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، قرباني
(2016-07-18 ساعت 13:30)tomi نوشته:  سلام دوستان چیزی که من از نوشته های hamidoo_bعزیز متوجه شدم این بود که در سایت سیس کل متن ای پی از ‎your‎ visaتا reachedرو هایلایت کردم (حدود11خط)وبعد گزینه راست ‎View selection‎ source‎ کلیک کردم که متن آپدیت که درسایت سیس در یک خط ‎Status Updated‎ Date:وروزآپدیت روبرویش میباشد ولی درکد ‎html‎ در2خط زیر هم نوشته شده آیا این همان مورد دو خطی است؟
من فقط همینو میدونم توی فایر فاکس کل متن سیس رو از your visa تا has beeb reached هایلایت میکنم بعدم view selection source رو میزنم بعد کل متنم توی یک خط قرار میگیره. پس دوخطی نیستم. البته میدونستم اخه قبل از این مراحل باید یه اپ داشته باشی حداقل که من بعد از 11 ماه هنوز منتظر اولیشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، mani_badb0y ، tomi ، قرباني
(2016-07-11 ساعت 18:15)behnamnegin نوشته:  
(2016-07-09 ساعت 19:26)Saba Si نوشته:  
(2016-07-06 ساعت 12:29)behnamnegin نوشته:  سلام دوستان عید فطر مبارک
در حال حاضر طولانی ترین زمان انتظار مربوط به کی هست؟چه روزی مصاحبه رفته؟و اخرین فردی که کلیر شده مصاحبش کی بوده؟
من خودم 20دسامبر 2015 رفتم ابوظبی برای مصاحبه و تا الان بدون اپدیتم
و دوستانی که میگفتن 2016 کلیر نداشته خدمتتون عرض کنم یکی از همراهانی که روز مصاحبه با من بودن بعد 2 ماه کلیر شدن یعنی 20 فبریه 2016
ممنون میشم در مورد خودتون این اطلاعات رو بزارید

من ۶ ژانویه ۲۰۱۶ مصاحبه شدم و ۶ ماهه که بدون آپدیت سایت مونده؛ این جا صحبت انگار بیش تر از این حرفاست ...  Sad  
ویزای F21

شما هم ابوظبی رفتین؟بیشتر از شرایطتون بگید(صحبت با افسر و اینکه خدمت رفتین یا نه و کار دولتی) شما تا امروز هیچ اپدیتی نداشتین نه تو ceac و نه تو سفارت؟ایمیل زدید؟
چیزی که دستگیر من شده این مقوله یه چیزه کاملا شانسیه..و باید کاملا بی تفاوت به زندگی ادامه داد...و من به شخصه به این اطمینان رسیدم که بیشتر از 2 سال طول نخواهد کشید..پس برای اینکه بتونیم بهتر ادامه بدیم باید مثل خدمت سربازی چوب خطمون واسه دوسال باشه حالا اگه زودتر شد میشه کسری خدمتی که از طرف خدا صادر شده...توکل به خدا... Smile  Rolleyes

بله ... من ابوظبی رفتم ؛ به افسر هم خیلی مختصر و مفید جواب دادم؛ یه مدت کار دولتی داشتم در روابط عمومی اداره ی کشاورزی؛ و الان هم دانشجوی دکتری هستم؛ آپدیت یه دونه پریروزا بعد از 6 ماه توی سیس داشتم؛ من از روزی که مدارک رو براشون فرستادیم دو سال هفت ماه گذشته؛ اون قسمت رو باهاتون موافقم خودم مشغول کارهای پایان نامه م ولی واقعا تحمل نظرات کارشناسی فامیل و آشناهایی که هیچ سر رشته ای از پروسه ی مهاجرت ندارند، خیلی سخته؛ ای میل هم دو بار براشون زدم ولی هیچ جوابی ندادند ...
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، behnamnegin ، Pargosha
این ابوظبی که شورش رو درآورده!
پروسه همسر من تو ماهه هفتمه الان و فقط دوبار با ایمیل خودمون آپ شده. تازه همسرم نه سربازی رفته و نه شغل دولتی اشته

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: Saba Si ، tomi ، armehraboon ، behnamnegin ، Pargosha ، hosseinslm
(2016-07-18 ساعت 20:44)شاپرک نوشته:  این ابوظبی که شورش رو درآورده!
پروسه همسر من تو ماهه هفتمه الان و فقط دوبار با ایمیل خودمون آپ شده. تازه همسرم نه سربازی رفته و نه شغل دولتی اشته

قابل توجه حسین عزیز که میگه موتور ابوطبی راه افتاده منم سفارت ابوظبی هستم و 14 ماهه تو نوبت ... Sad

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، behnamnegin ، hosseinslm
(2016-07-18 ساعت 15:06)alireza55 نوشته:  
من فقط همینو میدونم توی فایر فاکس کل متن سیس رو از your visa تا has beeb reached هایلایت میکنم بعدم view selection source رو میزنم بعد کل متنم توی یک خط قرار میگیره. پس دوخطی نیستم. البته میدونستم اخه قبل از این مراحل باید یه اپ داشته باشی حداقل که من بعد از 11 ماه هنوز منتظر اولیشم.

علیرضا عزیز سلام منم اون متنی که میگی یک خطی هستم ولی منظور حمید فکر کنم متن آپدیت بالا رونوشته که بک خطی یا 2 خطی باشه ...به هر حال اینا فکر کنم همیشه مصداق نباشه منم یکماه بعد مصاحبه تا الان کم آپدیت نداشتم 12 تا 6 ایمیلی و 6تا غیر ایمیلی ولی نهایتا 14 ماه وهیچ شاید خیلی بیشتر از اینا هم طول بکشه پس خیلی رو آپدیت ها متمرکز نشید.....

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، behnamnegin
سلام تامی جان، نمیدونم شاید،من متنی که حمید نوشته بودو خوندم و اونجا اشاره میکنه از your case تا has been reached رو هایلایت کنید و ما بقی ماجرا. حرفی از اون اپدیت اون بالا نبوده تا اونجا که من خوندم،ولی خوب نمیدونم شاید شما درست میگی.

در مورد اپدیت نشدن هم ، منظور من غیر عادی بودن این جریانه،من فقط یک نفرو دیدم که بدون هیچ اپدیتی اونم بعد از 6 ماه کلیر شد،از اونطرف همه کسان دیگه ای و که اینجا کلیر شدن رو دیدم که از یه اپدیت تا 30 تا اپدیت داشتن و بعد کلیر شدن هر چند دیر،راستش حرف کسانی که مرتب میگن خیلیا اپدیت نداشتن کلیر شدن برام سندیت نداره.اخه من ندیدم همچین موردیو تا بحال اینجا .امیدوارم دست اخر ثابت بشه برام که این فقط یه نگرانی بی مورد بوده.
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، mani_badb0y ، Pargosha

سلام
کیس من feb 2014 باز شد و 20 دسامبر 2015 lمصاحبم بود و تا 3روز پیش هیچ خبری نشد..3 روز پیش اپدیت و دوخطی شد کمی خوشحالمون کرد ولی استرسمم بالا تر رفت... به نظر من نباید بهش فکر کرد..ولی امیدوارم خیلی زود جواب مطلوب خودتون و از این انتظار بگیرید..ایشون با فاصله ی کمی با من مصاحبه داشتن امیدوارم این انتظار برای همه خیلی زود تموم بشه..
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-19 ساعت 00:58)behnamnegin نوشته:  

سلام
کیس من feb 2014 باز شد و 20 دسامبر 2015 lمصاحبم بود و تا 3روز پیش هیچ خبری نشد..3 روز پیش اپدیت و دوخطی شد کمی خوشحالمون کرد ولی استرسمم بالا تر رفت... به نظر من نباید بهش فکر کرد..ولی امیدوارم خیلی زود جواب مطلوب خودتون و از این انتظار بگیرید..ایشون با فاصله ی کمی با من مصاحبه داشتن امیدوارم این انتظار برای همه خیلی زود تموم بشه..

واسه من یه خط سوم هم داره که یک کلمه داره فقط تو اون خط "span" واسه شما هم همینطوره؟
CR1  
abudahbi
interview date: april/25/2016
AP
5 update
25 اگوست کلیر
دقیقا تا خود روز کلیر شدنم هیج اطلاعاتی از من نبود تو سایت ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: behnamnegin
(2016-07-19 ساعت 01:11)abbasran نوشته:  

سلام

واسه من یه خط سوم هم داره که یک کلمه  داره فقط تو اون خط  "span"  واسه شما هم همینطوره؟
بله برای من هم همینطوره...یک پیام خصوصی هم براتون گذاشتم لطفا چک کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
man motevaje nemisham manzoore do khati o ina chi hast, emkanesh hast kasi screen shot begire azash bebinim chetori bayad bashe???ya mishe az 2 khatam bishtar beshe?!
پاسخ
تشکر کنندگان:
"سلام به همگی دوستان سئوالی داشتم در سایت سفارت ابوظبی از طریق گزینه کانتکت آس باید ایمیل زد یا از ایمیل شخصی ام در یاهو واگر اینطور هست لطفا آدرس ایمیل ابوظبی رو برام بگذارید. ضمنا ما که اداره پست ثبت نام کردیم ( ماه می امسال مصاحبه داشتیم) در صورت کلیر شدن اول باید پاسپورت مان را به اداره پست تحویل دهیم و /انها خودشان به سفارت میبرند و بعد برویم همانجا ویزا روتحویل بگیریم یا باید ابتدا به سفارت رفته و پاس ها را آنجا تحویل دهیم و بعد از پست ویزا مون رو تحویل بگیریم ؟
با تلاش و پشتکار و اراده قوی و امید و هدف های متعالی میتوان به قله های پیشرفت و تکامل رسید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: s.div
(2016-07-19 ساعت 06:09)mehrdad.agha نوشته:  "سلام به همگی دوستان سئوالی داشتم در سایت سفارت ابوظبی از طریق گزینه کانتکت آس باید ایمیل زد یا از ایمیل شخصی ام در یاهو واگر اینطور هست لطفا آدرس ایمیل ابوظبی رو برام بگذارید. ضمنا ما که اداره پست ثبت نام کردیم ( ماه می امسال مصاحبه داشتیم) در صورت کلیر شدن اول باید پاسپورت مان را به اداره پست تحویل دهیم و /انها خودشان به سفارت میبرند و بعد برویم همانجا ویزا روتحویل بگیریم یا باید ابتدا به سفارت رفته و پاس ها را آنجا تحویل دهیم و بعد از پست ویزا مون رو تحویل بگیریم ؟

منم شدیدا درگیر همین سوالم.یکسری از دوستان میگن کلا به ایمیل ها جواب نمیدن ولی پس دوستان دیگری که ایمیل میزنن و آپ میشن چطور؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام

سلام متن کامل your visa دو خطی شد یا متن آپدیت قسمت بالاش؟

پاسخ
تشکر کنندگان: behnamnegin
(2016-07-19 ساعت 08:33)s.div نوشته:  
(2016-07-19 ساعت 06:09)mehrdad.agha نوشته:  "سلام به همگی دوستان سئوالی داشتم در سایت سفارت ابوظبی از طریق گزینه کانتکت آس باید ایمیل زد یا از ایمیل شخصی ام در یاهو واگر اینطور هست لطفا آدرس ایمیل ابوظبی رو برام بگذارید. ضمنا ما که اداره پست ثبت نام کردیم ( ماه می امسال مصاحبه داشتیم) در صورت کلیر شدن اول باید پاسپورت مان را به اداره پست تحویل دهیم و /انها خودشان به سفارت میبرند و بعد برویم همانجا ویزا روتحویل بگیریم یا باید ابتدا به سفارت رفته و پاس ها را آنجا تحویل دهیم و بعد از پست ویزا مون رو تحویل بگیریم ؟

منم شدیدا درگیر همین سوالم.یکسری از دوستان میگن کلا به ایمیل ها جواب نمیدن ولی پس دوستان دیگری که ایمیل میزنن و آپ میشن چطور؟

با سلام

سفارت ابوظبی معمولا بعد از گذشت شش ماه از مصاحبه جواب میده و شما اپ میشید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015