کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
كسي شماره مليكا اين ليدر تو دبي و ابوظبي رو داره واسم خصوصي بفرسته ؟؟

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-08 ساعت 18:16)alireza55 نوشته:  
(2016-08-08 ساعت 17:57)roteil نوشته:  بعد الان زنگ زدن هتل ، ميگن حاضر نيست !! اخه يعني چي ؟؟

خوب اتفاقی نیفتاده که،از این تاخیر ها زیاد اتفاق میفته موقع تحویل ویزا، من یادمه یه نفر دو هفته منتظر موند توی هتل تا ویزاش حاضر شد،خیلی ها پرواز هاشون و رو مجبور شدن جابجا کنن به خاطر این دیرکرد ها ،فقط باید صبر کنی.
تأخیر نیست دوست عزیز... گفتن بیاین پاس رو تحویل بگیرین!! اینجاش آدمو داغون میکنه. من که کاره ای نیستم. عصبی م الآن! چه برسه به دوست مون... امیدوارم درست شه کارشون
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، bhb32
(2016-08-08 ساعت 18:19)roteil نوشته:  كسي شماره مليكا اين ليدر تو دبي و ابوظبي رو داره واسم خصوصي بفرسته ؟؟

Rotile جان من دارم ولي نميتونم پيام خصوصي بدم ، ايميلتون رو بگين
پاسخ
تشکر کنندگان:
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
پاسخ
تشکر کنندگان:
پاسخ
تشکر کنندگان:
پاسخ
تشکر کنندگان:
اسمشو از بالای صفحه سرچ کن اگه بچه ها شمارشو توی پستای قدیمی گذاشته باشن حتما پیداش میکنی،10 دقیقه باید بگردی.
پاسخ
تشکر کنندگان:
فک کنم اینه ، البته چون اسم م ،،ل،، ی ”ک” ا توی سایت فیلتره نتونستم اسمشو بخونم .ولی فک کنم اینه
0557388634
0567889083
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، Pargosha
چی شد رتیل تونستی بفهمی جریان چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، شاپرک
(2016-08-08 ساعت 23:03)alireza55 نوشته:  چی شد رتیل تونستی بفهمی جریان چیه؟

سلام علیرضای عزیز واقعا جای تقدیر داره که پیگیر هستی البته دوستان دیگر هم همچنین فقط درجریان باش که سفارت ابوظبی اسمش به نسبت آنکارا خوب در رفته وگرنه مالی نیست 15ماه انتظار من البته تا الان22 ماه انتظار سنباد جواب ندادن به ایمیلها و دیدن جدول منتظران این سفارت که بیشترین هستن وداستان رتیل عزیز و چند مورد نابسامانی دیگر نشان از این داره که دوستانی که انکارا هستن خوشحال تر باشن....

پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، alireza55 ، Pargosha ، bhb32 ، HAMİT
(2016-08-08 ساعت 17:39)Alireza_D نوشته:  
(2016-08-08 ساعت 17:19)roteil نوشته:  سلام دوستان ، من فكر كنم به جمع برزخيا برگشتم دوباره !!! الان زنگ زدن به هتل مي گن ويزا حتضر نشده و كيستون تو پروسس !! نوشته هايه سايت سفارت هم عوض شد دوباره ، داريم سكته مي كنيم الان اينجا !!!! دعا كنيد واسمون [emoji20][emoji20]

سلام ،شما كه ايميل دريافت كردين ، چطوري ميتونن اين رو بگن !!!! ???
شما توي سيس or نشده بودين ؟؟

roteil جان خيلي ناراحت شدم از شنيدن اين خبر! حتما" از نظر روحي آسيب ديدي .... اينكه آدم با كلي اميد برنامه ريزي كنه بعد يهو چنين خبري رو بهش بدن، پذيرش و تحملش سخته.... ما كه به اندازه كافي توي هرمرحله عذاب ميكشيم، اين يكي ديگه زياديه واسمون! وقتي خودمو ميزارم جاي شما ميتونم حالتون رو تا حدودي درك كنم، اميدوارم بزودي وضعيت پرونده ات مشخص بشه و ويزات آماده بشه. سعي كن كمتر ذهنت رو درگير اتفاق پيش اومده يا بهتر بگم بدشانسي پيش اومده كني. به اميد شنيدن خبرهاي خوب ازت.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، alireza55 ، armehraboon ، شاپرک ، Pargosha ، bhb32
سلام دوستان

من و همسرم هر دو AP خوردیم حال هر دو با یک شماره کیس نامبر فقط جلوی یکی 01 و خط بعدی 02 من نفر اصلی هستم و امشب 01 که من نمیدانم من هستم یا همسرم ؟! آپدیت خورد البته در سایت ‎Ceac‎ اما 02 آپدیت جدید نخورده ؟!! اما هر دو ۲ خط شدیم آیا دوستان در این زمینه اطلاعی دارن ؟

ممنون از لطف شما
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-09 ساعت 00:23)shahram es نوشته:  سلام دوستان

من و همسرم هر دو AP خوردیم حال هر دو با یک شماره کیس نامبر فقط جلوی یکی 01 و خط بعدی 02 من نفر اصلی هستم و امشب 01 که من نمیدانم من هستم یا همسرم ؟! آپدیت خورد البته در سایت ‎Ceac‎ اما 02 آپدیت جدید نخورده ؟!! اما هر دو ۲ خط شدیم آیا دوستان در این زمینه اطلاعی دارن ؟

ممنون از لطف شما
دوستان، تو سايت سيس، وقتي منم كيس نامبرم رو چك ميكنم تا ببينم آپديتي داشتم يا نه، جلوي كيس نامبرم با يك فاصله نوشته: 01 ANK . كسي ميدونه مفهوم 01 چيه ؟
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
مطمین نیستم ،ولی فک میکنم اون 01 نشون دهنده تعداد نفرات کیس باشه،منم 01 دارم ، بقیه هم حتما این شماره رو دان، من هیچ موقع بهش توجه نکردم ،موضوع مهم یا تاثیر گذاریم نیست,اپدیت, دوخطی شدن و or شدن توی سیس مهمه به نظرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، Pargosha ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان