کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-08-05 ساعت 21:25)مهسا20132013 نوشته:  دوستان ما f4 ,هستیم و در مارچ ‎2016‎ انکارا مصاحبه داشتیم . و هر سه تامون AP شدیم حدودا 5 ماه می گذره نمی دونم یه خطی و دو خطی راسته یا نه.ولی دختر7 سالم از همون اول دو خطی بود بعد من بعد از دو ماه دو خطی شدم و آپ دیت هممون هم یکسان بود . ولی همسرم یه خطی بود تا امروز که ایشون هم آپ دیت شدند بعد از 5 ماه و هم دو خطی(همسرم کیس اصلیه). ولی هیچکدوممون or نشدیم و پرونده من و دخترم هم اپدیت نشده. نظرتون چیه؟ میشه امید داشت.ایا دو خطی بودن یعنی کلیر شدن؟ اگه به این معنی هست چرا عیچکدوممون or نشدیم. منتظر نظر شما دوستان هستم.
ان شالله که چشم همه منتظران کلیرنس بزودی روشن بشه و این انتظار پایان بگیره.

نگران نباشين، تو كيساى مشابه شما تا كيس اصلى كلير نشه بقيه كلير نميشن
چند روز آينده با خبر خوب ما رو خوشحال كنيد

به بقيه دوستان هم كه تو اين مدت كلير شدن تبريك ميگم

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، Pargosha ، armehraboon ، bhb32
(2016-08-06 ساعت 01:31)hamidoo_b نوشته:  
(2016-08-05 ساعت 21:25)مهسا20132013 نوشته:  دوستان ما f4 ,هستیم و در مارچ ‎2016‎ انکارا مصاحبه داشتیم . و هر سه تامون AP شدیم حدودا 5 ماه می گذره نمی دونم یه خطی و دو خطی راسته یا نه.ولی دختر7 سالم از همون اول دو خطی بود بعد من بعد از دو ماه دو خطی شدم و آپ دیت هممون هم یکسان بود . ولی همسرم یه خطی بود تا امروز که ایشون هم آپ دیت شدند بعد از 5 ماه و هم دو خطی(همسرم کیس اصلیه). ولی هیچکدوممون or نشدیم و پرونده من و دخترم هم اپدیت نشده. نظرتون چیه؟ میشه امید داشت.ایا دو خطی بودن یعنی کلیر شدن؟ اگه به این معنی هست چرا عیچکدوممون or نشدیم. منتظر نظر شما دوستان هستم.

نگران نباشين، تو كيساى مشابه شما تا كيس اصلى كلير نشه بقيه كلير نميشن
چند روز آينده با خبر خوب ما رو خوشحال كنيد

به بقيه دوستان هم كه تو اين مدت كلير شدن تبريك ميگم

دوست عزیز ممنون از پاسختون . امیدوارم شما و همه چشم انتظاران هم به زودی کلیر بشین و هممون خوشحال باشیم .
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، Pargosha ، bhb32
(2016-08-06 ساعت 00:49)Pargosha نوشته:  
سلام دوست عزیز نگران نباشین چون همسرتون کیس اصلی بودن و امروز آپدیت و دو خطی شدن باید چن روزی
منتظر بمونین تا or بشین و باز یه مدت باید منتظر ایمیل
کلیری باشین دقیقن مثل مرحله ap میمونه که نمیدونیم
چرا بعضیها دو روز بعد از دوخطی or میشن و فرداش
ایمیل کلیری رو دریافت میکنن و دوستان دیگه باید چن هفته بعد از دوخطی شدن منتظر or بمونن و بعدش
ایمیل کلیری که اون هم نیاز به صبوری داره البته الان چون لاتاریها مهلت شون داره تموم میشه آنکارا اونا رو
در اولویت قرار داده و کیسهای دیگه رو دیرتر خبر میکنه
ایشالا یکی دو هفته آینده برای دریافت ویزا خبرتون
میکنن و بسلامتی و شادی همراه خانواده محترمتون
سفر خوبی رو آغاز خواهید کرد آمین
دوست عزیز از اینکه برام وقت گذاشتید و محبت کردید پاسخ دادین ممنونم الهی شما هم بزودی کلیر شین .
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mani_badb0y ، Pargosha
سلام به همه دوستان،
من هر چند ماه یکبار میام برای روحیه دادن و آرزوی موفقیت کردن. امیدوارم به زودی همه کلیر بشن و به کسایی که ازشون دورن برسن. من 15ماهه که اومدم آمریکا ولی دقیقا همین زمان هم دور بودم از همسرم که خیلی سخت و طاقت فرسا بود.
این روزا کمتر به این تاپیک سرمیزنم ولی هرروز چک میکنم که کسی پیام داده یا با \@itex@ منشن کرده منو یا نه.
جدول منتظران رو هم یادتون نره، بروز کنین، فرمش توی امضای من هست. هرکسی هم کلیر شد همینجا منو منشن کنه درست کنم جدول رو.
موفق باشین.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Babak.T ، mani_badb0y ، armehraboon ، maryam1983 ، mulan1979 ، Pargosha ، tomi ، شاپرک ، bhb32 ، hosseinslm ، inanna ، s.div ، behrouzi ، رضام
(2016-08-06 ساعت 19:46)itex نوشته:  سلام به همه دوستان،
من هر چند ماه یکبار میام برای روحیه دادن و آرزوی موفقیت کردن. امیدوارم به زودی همه کلیر بشن و به کسایی که ازشون دورن برسن. من 15ماهه که اومدم آمریکا ولی دقیقا همین زمان هم دور بودم از همسرم که خیلی سخت و طاقت فرسا بود.
این روزا کمتر به این تاپیک سرمیزنم ولی هرروز چک میکنم که کسی پیام داده یا با \@itex@ منشن کرده منو یا نه.
جدول منتظران رو هم یادتون نره، بروز کنین، فرمش توی امضای من هست. هرکسی هم کلیر شد همینجا منو منشن کنه درست کنم جدول رو.
موفق باشین.

ممنون دوست عزيز، حتما".
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، Sor ، bhb32 ، itex
سلام بچه ها
من چند وقته دارم به ی موضوعی دقت میکنم و اون اینه که توی ویزاهای ازدواجی با توجه به امضای بچه ها دیدم مورد هایی که کیس IR1 دارن یا بچه مشترک دارن به نسبت کیس های CR1 زودتر کلیر میشن ! شما هم تاحالا به این موضوع دقت کردین؟ منظورم مدت زمان کلیر شدن بعد از مصاحبه هستش . حتی اکثر مواردی هم که ویزای یکضرب گرفتن IR1 بودن و مواردی که پروسه کلیر شدنشون طولانی شده اکثرا CR1 بودن
شما هم دقت کردین به این موضوع؟ یا من اشتباه میکنم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979
(2016-08-04 ساعت 20:41)alireza55 نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 20:14)hamidoo_b نوشته:  
(2016-08-04 ساعت 00:31)alireza55 نوشته:  ممنون حمید عزیز لطف داری بمن تو،همینطور ممنون از pargosha و حسین عزیز،گاهی فک میکنم حیفه که این دوستیا اینجا تموم بشه،
a1irez6@yahoo.com  این ایمیل منه , خوشحال میشم بعدا با تک تک شماها در ارتباط باشم، من قراره برم دالاس. اونطرفا اومدید و یا اگه شما هم مقصدتون اونجاست حتما خبرم کنید.

به به همشهرى هم كه هستيم [emoji106][emoji106][emoji106] منم ايميلم hamidoo_b@yahoo.com هست

جدی چه جالبب، پس حتماا میبینمت  Smile
خواستم  جواب پیام خصوصیتو بدم ،میگه دریافت پیام خصوصیتو غیر فعال کردی .
خیلی خوشحالم کردی ،حتما باهات تماس میگیرم.

سلام دوست عزیز خوشحال شدم براتون که دو دوست
عزیز مهاجرسرایی در دالاس همدیگه رو میبینن دالاس
شهر رویاهای کودکی منه چندین سال قبل از تولدم عموم
در سال 1972 دالاس رو برای درس خوندن و زندگی
انتخاب کردن و چندین سال اونجا بودن و بعد در ایالت های دیگری زندگی کردن ولی همیشه تو خونه ما صحبت دالاس بود و تماشای عکسایی که برامون میفرستادن
چون قرار بود که ما هم از طریق ایشون بریم دالاس که نشد حتی وقتی بچه بودم و سوار هواپیما میشدیم و مسافرت داخلی میرفتیم فامیل میپرسیدن کجا رفتی میگفتم رفتم دالاس !! حالا ایشالا اگه بمن ویزا رو دادن
گرچه با شهر رویای کودکیم خیلی فاصله دارم ولی یه روزی اون شهر رو خواهم دید و این بار دوستان خوبی
هم اونجا دارم سلامت و شاد باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، hosseinslm ، armehraboon ، mulan1979 ، anahita1361
(2016-08-06 ساعت 19:46)itex نوشته:  سلام به همه دوستان،
موفق باشین.

@itex عزیز ممنون که بعد از این همه مدت که رفتین بازهم این لطف رو برای بقیه انجام میدین لطفا کلیرنس بنده رو در جدول منتظران وارد کنین 4 آگست کلیر شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، armehraboon ، شاپرک ، mulan1979 ، alireza55 ، maryam1983 ، itex
سلام دوستان :
من ديروز صبح رسيدم ابوظبي( هتل و بليط ابوظبي گرفتم به جاي دبي) ، همون صبح رفتم واسه مديكال ، ازمايش خون و ايكس ري رو انجام دادم ، ساعت ٧ دوباره رفتم ان ام سي چون دكتر نبود ، امروز صبح مدارك ان ام سي رو گرفتم ، رفتم ساعت ١ سفارت تا ١:٣٠ تو افتاب نگرمون داشتن ، تقريبا ٦٠ نفر كلير شده بودن كه ماله ٢٥ جولاي بودن اكثرا !!! ( من ٤ اگست بودم ، ويزايه امارات رو داشتم ، همه تعجب كرده بودن ، و ٨٥٪‏ اصلا سايت سيس رو بلد نبودن !!! چه برسه به دوخطي و orهمين طور اپديت هارو تو سايت سفارت چك مي كردن ) ساعت ١:٣٠ در و باز كردن ، رفتيم تو سفارت ، ساعت ٢ هم اومدن پشت باجه مدارك هارو گرفتن ، من ٢:٤٥ نوبتم شد !!! كاغذي كه آفيسر بهم دادخ بود رو دادم و مديكال جديد و پاسپورت ، جالبه كه من رجيستر پست نكرده بودم ، نامزدم هم نكرده بود ، پول هم نداده بوديم واسه پست، گفت رجيسترشده و از EM POST بايد بگيريد !!! من گفتم رجيستر نكردم !!؟؟ گفت شده و پرداخت هم شده !! ( يادم اومد وكيلم ىقت سفارت گرفته بىد دفعه دوم ، وقتي نديده بودم ايميل مصاحبه رو ، ايشون چون تو سايت وقت گرفته بود انجام شده بود ، اومدم بيرون با وكيلم صحبت كردم مدارك مصاحبه رو بهم داد ، ديدم نوشته پست ابوظبي !! آدرس رو برداشتم ، افيسر پشت باجه هم شماره هتل و شماره اتاق رو ازم گرفت !! گفت پست تماس مي گيره پست !!! دوستاني كه رجيستر نكردن نگران نباشيد !!! مهم نيست ، خودتون شخصا مي رين مي گيرين !! منم نمي دونستم كه و كيل اين كارو كرده ، اين يه اطلاعات كلي بود از اتفاقايي كه افتاد امروز ، دعا كنيد برامون ، منم اميد وارم همه بچه هايه مهاجر سرا كلير شن ! [emoji1374][emoji1374][emoji1374][emoji1374][emoji1374]

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، شاپرک ، Sor ، mulan1979 ، tomi ، vanima ، alireza55 ، mani_badb0y ، armehraboon ، hosseinslm ، Pargosha ، maryam1983 ، s.div ، behrouzi ، Babak.T ، HAMİT
(2016-08-07 ساعت 19:30)roteil نوشته:  سلام دوستان :
من ديروز صبح رسيدم ابوظبي( هتل و بليط ابوظبي گرفتم به جاي دبي) ، همون صبح رفتم واسه مديكال ، ازمايش خون و ايكس ري رو انجام دادم ، ساعت ٧ دوباره رفتم ان ام سي چون دكتر نبود ، امروز صبح مدارك ان ام سي رو گرفتم ، رفتم ساعت ١ سفارت تا ١:٣٠ تو افتاب نگرمون داشتن ، تقريبا ٦٠ نفر كلير شده بودن كه ماله ٢٥ جولاي بودن اكثرا !!! ( من ٤ اگست بودم ، ويزايه امارات رو داشتم ، همه تعجب كرده بودن ، و ٨٥٪‏ اصلا سايت سيس رو بلد نبودن !!! چه برسه به دوخطي و orهمين طور اپديت هارو تو سايت سفارت چك مي كردن ) ساعت ١:٣٠ در و باز كردن ، رفتيم تو سفارت ، ساعت ٢ هم اومدن پشت باجه مدارك هارو گرفتن ، من ٢:٤٥ نوبتم شد !!! كاغذي كه آفيسر بهم دادخ بود رو دادم و مديكال جديد و پاسپورت ، جالبه كه من رجيستر پست نكرده بودم ، نامزدم هم نكرده بود ، پول هم نداده بوديم واسه پست،  گفت رجيسترشده و از EM POST بايد بگيريد !!! من گفتم رجيستر نكردم !!؟؟ گفت شده و پرداخت هم شده !! ( يادم اومد وكيلم ىقت سفارت گرفته بىد دفعه دوم ، وقتي نديده بودم ايميل مصاحبه رو ، ايشون چون تو سايت وقت گرفته بود انجام شده بود ، اومدم بيرون با وكيلم صحبت كردم مدارك مصاحبه رو بهم داد ، ديدم نوشته پست ابوظبي !! آدرس رو برداشتم ، افيسر پشت باجه هم شماره هتل و شماره اتاق رو ازم گرفت !! گفت پست تماس مي گيره پست !!! دوستاني كه رجيستر نكردن نگران نباشيد !!! مهم نيست ، خودتون شخصا مي رين مي گيرين !! منم نمي دونستم كه و كيل اين كارو كرده ، اين يه اطلاعات كلي بود از اتفاقايي كه افتاد امروز ، دعا كنيد برامون ، منم اميد وارم همه بچه هايه مهاجر سرا كلير شن ! [emoji1374][emoji1374][emoji1374][emoji1374][emoji1374]

انشالا که کارتون همین چند روزه انجام بشه. ما رو هم در جریان کارتون بذارید. به امید خدا خبرای خوب دستتون بیاد
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: saliwalking ، bhb32 ، armehraboon ، hosseinslm ، Pargosha ، Sor
سلام دوستان یه کمک فوری می خوام!!

من چند روز پیش یه ایمیل زدم به سفارت ابوظبی که چرا نتیجه کلیری همسرم هنوز نیامده.
امشب جواب دادن که ویزاتون آماده است و با مدیکال جدید بیاین برای پیک آپ.
حالا مسعله اینجاست که اولن سایت سفارت هنوز تغییری نکرده و ایمیلی هم به همسرم نزدن و دوم هم اینکه من موقع ایمیل زدن شماره کیس همسرم رو با اسم خودم به اشتباه ارسال کردم. همسرم می گه نمی شه به این جوابشون اطمینان کرد شاید اشتباه کردن!
به نظرتون چه طوری مطمعن بشیم؟! ایمیل یا تماس تلفنی؟!!!!!!!
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، حاجی واشنگتن ، anahita1361
سلام به همگي و تبريك به دوستان كلير شده.انشالله دست راست همگي زير سر ما.من بعد از 140 روز چند روز پيش ايميل زدم به سفارت واسه اينكه اصلا آپديت هم نداشتيم.تازه امروز يه ايميل از سفارت اومده همون مشخصات و متن ايميل خودم اومده.روند جوابدهي چطوري هست؟كي جواب به من ميدن؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-07 ساعت 22:26)zariraja نوشته:  سلام به همگي و تبريك به دوستان كلير شده.انشالله دست راست همگي زير سر ما.من بعد از 140 روز چند روز پيش ايميل زدم به سفارت واسه اينكه اصلا آپديت هم نداشتيم.تازه امروز يه ايميل از سفارت اومده همون مشخصات و متن ايميل خودم اومده.روند جوابدهي چطوري هست؟كي جواب به من ميدن؟
روند جواب دهی در واقع دیر و زود داره ولی نتیجه هیچی نیست!! تو بهترین حالت یه آپ الکی تو سیس می کنن. درگیرش نشین.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، hosseinslm ، Pargosha
(2016-08-07 ساعت 22:13)شاپرک نوشته:  سلام دوستان یه کمک فوری می خوام!!

من چند روز پیش یه ایمیل زدم به سفارت ابوظبی که چرا نتیجه کلیری همسرم هنوز نیامده.
امشب جواب دادن که ویزاتون آماده است و با مدیکال جدید بیاین برای پیک آپ.
حالا مسعله اینجاست که اولن سایت سفارت هنوز تغییری نکرده و ایمیلی هم به همسرم نزدن و دوم هم اینکه من موقع ایمیل زدن شماره کیس همسرم رو با اسم خودم به اشتباه ارسال کردم. همسرم می گه نمی شه به این جوابشون اطمینان کرد شاید اشتباه کردن!
به نظرتون چه طوری مطمعن بشیم؟! ایمیل یا تماس تلفنی؟!!!!!!!

من امروز يه سري و ديدم كه كيسشون تويه سايت سفارت تغيير نكرده بود و با ايميل پرينت گرفته اومده بودن !! من نظرم اينه با ايميل سفارت اقدام كنيد،چون اونا بهتر مي دونن كه شما كيستون كدومتون كلير شدين و كدوم نشدين !!!
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، armehraboon ، Pargosha ، s.div
مرسی از جوابتون
یعنی همینکه در جواب ایمیل من گفتن ویزا آماده است کفایت می کنه؟!
Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان