کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-08-19 ساعت 00:25)armehraboon نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز

و تبریک به دوستانی که احیرا کلیر شدن و یا اپدیت مهمی برای کلیر شدن داشتند Cool

من امروز به سلامتی همه دوستان ویزا رو گرفتم...تاریخ 25 جولای کلیر شدم در سایت سفارت و 24 جولای هم or شده بودم..

دو خطی شدن هم فکر کنم 12 جولای بود...طبق تمام چیزهایی که دوستان گقته بودند همه چیز مرحله به مرحله از دو خطی تا کلیر شدن
دقیقا اتافاق افتاد..

هفته پیش پنج شنبه اومدم دوبی( ظاهرا تقاضای ویزای دوبی حدود 9 روز طول میکشه قبلا سه روزه بود..توجه داشته باشید)
ویزای دوبی من یک روز قبل سفر اماده شد...بهتره پرواز رو چارتر نگیرید تا اگه اتفاق خاصی افتاد پرواز رو تغییر بدید...

پرواز چارتر اگه بسوزه قیمت بلیت یک طرفه خداقل 400 هزار تومان هست...

با توجه به اینکه احتمالا تعداد کلیر شده ها بالا هست برنامه فشرده امروز مدیکال فردا سفارت رو نداشته باشید...
نمیگم نمیشه ولی خوب ریسک داره...من خودم پنج شنبه تا رسیدم رفتم مدیکال nmc که خوب یک ساعته با همون هزینه 520 درهم
کارم انجام شد و شنبه شب هم جوابم اماده شد...ولی دوستانی که شنبه اومده بودند به علت شلوغی بیش از حد
مجبور شدند بدن کلینیک خصوصی که هزینه 1000 درهم هست...

روز یک شنبه من به اتفاق سرویس ترانسفر رفتم ابوظبی که ساعت 1.30 رسیدیم و خیلی شلوغ بود حداقل 40 50 نقر ایرانی بودند پ
و همه هم اخیرا کلیر شده بودند...پیشنهاد من اینه 1 اونجا باشید ...درسته نیم ساعت تو گرما هستید ولی دو ساعت کارتون جلوتر هست...من خودم نفر 67 بودم و دو ساعت منتظر موندم...
پیچ کار خاصی نبود فقط برگه سفید و پاسپورت و پاکن مدیکا رو دادم...هیچ حرفی هم بین من و خانم کارمند سفارت رد و بدل نشد نمیدونم بقیه چونه چی میزدند  Wink  Cool  شاید درخواستشون این بود که زودتر ویزا اماده بشه.. به من گفتند پنج شنبه اماده میشه
بلاقاصله توی سایت سیس اپدیت شدم و فرداش یک اپدیت دیگه..روز سه شنبه صبح هم ایشود شدم..
که ظاهرا چهار شنبه هم ویزا اماده بوده و بعضی از دوستان چهار شنبه گرفتند...
من امروز زفتم و ویزا رو گرفتم به همراه پاکت زرد..ساعت 1.10 دقیقه سفارت بودیم... یک و نیم رفتیم داخل که من نفر 16 بودم

..خیلی سریع کار راه افتاد...

روزی همه دوستان باشه... و کماکان در سایت مهاجرسرا کنار شما خواهم بود

ويزا مباركتون باشه دوست عزيز ، انشالله در همه ي مراحل موفق و پيروز باشين ، ممنون از سفرنامه خوبتون ،
از شمامراحل پست رو نخواستن انجام بدين ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، عدلی ، hosseinslm
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha
(2016-08-19 ساعت 00:44)Alireza_D نوشته:  

من امروز به سلامتی همه دوستان ویزا رو گرفتم...تاریخ 25 جولای کلیر شدم در سایت سفارت و 24 جولای هم or شده بودم..

دو خطی شدن هم فکر کنم 12 جولای بود...طبق تمام چیزهایی که دوستان گقته بودند همه چیز مرحله به مرحله از دو خطی تا کلیر شدن
دقیقا اتافاق افتاد..

هفته پیش پنج شنبه اومدم دوبی( ظاهرا تقاضای ویزای دوبی حدود 9 روز طول میکشه قبلا سه روزه بود..توجه داشته باشید)
ویزای دوبی من یک روز قبل سفر اماده شد...بهتره پرواز رو چارتر نگیرید تا اگه اتفاق خاصی افتاد پرواز رو تغییر بدید...

با توجه به اینکه احتمالا تعداد کلیر شده ها بالا هست برنامه فشرده امروز مدیکال فردا سفارت رو نداشته باشید...
نمیگم نمیشه ولی خوب ریسک داره...من خودم پنج شنبه تا رسیدم رفتم مدیکال nmc که خوب یک ساعته با همون هزینه 520 درهم
کارم انجام شد و شنبه شب هم جوابم اماده شد...ولی دوستانی که شنبه اومده بودند به علت شلوغی بیش از حد

روز یک شنبه من به اتفاق سرویس ترانسفر رفتم ابوظبی که ساعت 1.30 رسیدیم و خیلی شلوغ بود حداقل 40 50 نقر ایرانی بودند پ
و همه هم اخیرا کلیر شده بودند...پیشنهاد من اینه 1 اونجا باشید ...درسته نیم ساعت تو گرما هستید ولی دو ساعت کارتون جلوتر هست...من خودم نفر 67 بودم و دو ساعت منتظر موندم...
پیچ کار خاصی نبود فقط برگه سفید و پاسپورت و پاکن مدیکا رو دادم...هیچ حرفی هم بین من و خانم کارمند سفارت رد و بدل نشد نمیدونم بقیه چونه چی میزدند  Wink  Cool  شاید درخواستشون این بود که زودتر ویزا اماده بشه.. به من گفتند پنج شنبه اماده میشه
بلاقاصله توی سایت سیس اپدیت شدم و فرداش یک اپدیت دیگه..روز سه شنبه صبح هم ایشود شدم..
من امروز زفتم و ویزا رو گرفتم به همراه پاکت زرد..ساعت 1.10 دقیقه سفارت بودیم... یک و نیم رفتیم داخل که من نفر 16 بودم

ويزا مباركتون باشه دوست عزيز ، انشالله در همه ي مراحل موفق و پيروز باشين ، ممنون از سفرنامه خوبتون ،
از شمامراحل پست رو نخواستن انجام بدين ؟؟

ممنون از شما

خیر اجباری نبود..البله وقتی مصاحبه رفتم اصلا این سرویس نبود...
ولی اگه انجام دادید پیش فرض پست کردن هست ..اگه میخواهید خودتون بگیرید
بهشون بگید.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، شاپرک ، Alireza_D

دقیقا اتافاق افتاد..

سلام دوست عزیز armehraboon
خدایا شکرت که دل دوست خوب مون رو شاد کردی
خیلی خیلی براتون خوشحالم و دیگه خلاص شدین از انتظار و دلواپسی هایی که ما هنوز درگیرش هستیم خیلی ممنون که همیشه پاسخگوی دوستان بودین و خواهید بود
ایشالا سفرتون رو بسلامتی و شادی آغاز و در کنار همسرتون زندگی جدیدی رو شروع کنین آمین
و مرسی از شرح سفر که نکات کلیدی رو بیان کردین
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، inanna ، عدلی ، mulan1979 ، amir2640 ، tomi ، shadoow
(2016-08-19 ساعت 01:20)Pargosha نوشته:  

دقیقا اتافاق افتاد..

سلام دوست عزیز armehraboon
خدایا شکرت که دل دوست خوب مون رو شاد کردی
خیلی خیلی براتون خوشحالم و دیگه خلاص شدین از انتظار و دلواپسی هایی که ما هنوز درگیرش هستیم خیلی ممنون که همیشه پاسخگوی دوستان بودین و خواهید بود
ایشالا سفرتون رو بسلامتی و شادی آغاز و در کنار همسرتون زندگی جدیدی رو شروع کنین آمین
و مرسی از شرح سفر که نکات کلیدی رو بیان کردین
سپاس از شما دوست عزیز

امیدوارم شما هم شاد و موفق و پاینده باشید
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، inanna ، mulan1979 ، shadoow ، M...
سلام دوستان، بعد از 210 روز همین حالا کلیر شدم ، 19 روز از دو خطی تا or از or تا ایمیل کلیری هم 2 روز، به امید نجات یافتن همه ی منتظران
پاسخ
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-08-19 ساعت 03:24)Arash.de نوشته:  سلام دوستان، بعد از 210 روز همین حالا کلیر شدم ، 19 روز از دو خطی تا or از or تا ایمیل کلیری هم 2 روز، به امید نجات یافتن همه ی منتظران
آرش جان‌ تبریک‌ میگم‌مجددا.دیگه تموم‌ شد راحت شدی.ما رو در جریان نحوه دریافت ویزات قرار بده .یادت نره.

کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
سلام دوستان عزیز
تشکر میکنم از همه بچه های خوب مهاجرسرا که بودنتون و راهنمایی تون به من ، احساس تنها بودن و ندونستن رو از بین برده و دلگرم شدم به همین تیک زدن های روزانه
دوستان عزیز : Alireza-D مرسی از فال خوبی که
زدین و یکی دو روز آخر هفته بچه ها دارن شاد میشن
بزودی برا شما
Arash .de ممنون و خوشحالم که ایمیل کلیری رو دریافت کردین لطفن قبل از رفتن به سفارت ایمیل بزنین
alirza55 مرسی منتظریم امروز با خبر orشدنتون
شادمون کنین
hosseinslm خیلی ممنون تبریک میگم خدمتتون
گوش شیطون کر انگار داریم از کاروان برزخیا پیاده
میشیم
roteil متشکرم و خیلی ناراحت شدم براتون کلی هزینه بماند خستگی جسمی و روحی رو آدم چیکارش کنه
ایشالا قبل از اتمام آگوست ویزاتون رو دریافت کنین
inanna جان و خانم عدلی عزیز ، مرسی خوشحالم
که سلامت هستین گاهی سربزنین به اینجا
tomi که رکوردار شدین تو مرحله ap ممنونم
ایشالا بزودی خبر دریافت ویزاتون رو بما بدین
و مرسی از همه دوستانی که لطف میکنن و هر روز
پیگیر کار هستن و به ما امید میدن
سلامت و شاد باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، alireza55 ، Arash.de ، tomi ، inanna ، Alireza_D ، armehraboon ، s.div ، shadoow ، جواد حبيبي
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
(2016-08-19 ساعت 11:59)hosseinslm نوشته:  
(2016-08-19 ساعت 03:24)Arash.de نوشته:  سلام دوستان، بعد از 210 روز همین حالا کلیر شدم ، 19 روز از دو خطی تا or از or تا ایمیل کلیری هم 2 روز، به امید نجات یافتن همه ی منتظران
آرش جان‌ تبریک‌ میگم‌مجددا.دیگه تموم‌ شد راحت شدی.ما رو در جریان نحوه دریافت ویزات قرار بده .یادت نره.

قربونت حسین جان ، حتما این کارو میکنم. فعلا که واسه پنج شنبه وقت مدیکال گرفتم و چهارشنبه میرم ، پاسپورت و بقیه مدارکی که روی همون برگه که افیسر دادو کامل کردم، باید از طریق پست همه مدارکو پست کرد و طی 5 روز کاری (اینجور که خودشون میگن) دوباره ویزارو پست میکنند، دعا کنید که همه چیز خوب پیش بره
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، armehraboon
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
(2016-08-19 ساعت 13:04)Pargosha نوشته:  سلام دوستان عزیز
تشکر میکنم از همه بچه های خوب مهاجرسرا که بودنتون و راهنمایی تون به من ، احساس تنها بودن و ندونستن رو از بین برده و دلگرم شدم به همین تیک زدن های روزانه
دوستان عزیز : Alireza-D مرسی از فال خوبی که
زدین و یکی دو روز آخر هفته بچه ها دارن شاد میشن
بزودی برا شما
Arash .de ممنون و خوشحالم که ایمیل کلیری رو دریافت کردین لطفن قبل از رفتن به سفارت ایمیل بزنین
alirza55 مرسی منتظریم امروز با خبر orشدنتون
شادمون کنین
hosseinslm خیلی ممنون تبریک میگم خدمتتون
گوش شیطون کر انگار داریم از کاروان برزخیا پیاده
میشیم
roteil متشکرم و خیلی ناراحت شدم براتون کلی هزینه بماند خستگی جسمی و روحی رو آدم چیکارش کنه
ایشالا قبل از اتمام آگوست ویزاتون رو دریافت کنین
inanna جان و خانم عدلی عزیز ، مرسی خوشحالم
که سلامت هستین گاهی سربزنین به اینجا
tomi که رکوردار شدین تو مرحله ap ممنونم
ایشالا بزودی خبر دریافت ویزاتون رو بما بدین
و مرسی از همه دوستانی که لطف میکنن و هر روز
پیگیر کار هستن و به ما امید میدن
سلامت و شاد باشین
ان شاالله همه این عزیزان دیر یا زود از این مرحله به خیری و خوشی میگذرن.

مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، عدلی ، inanna ، Alireza_D ، Pargosha ، Arash.de ، maryam1983

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان