کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام، تبریک به همه دوستان منتظر که خبر خوش گرفتن!!!!پس چرا واسه ما هیچ یوپدتی نمی‌شه!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، bhb32
(2016-08-16 ساعت 20:11)Arash.de نوشته:  سلام دوستان، بعد از 19 روز از دو خطی، امروز آپدیت و or. شدم
مجددا تبریک .ایشالا بهت امروز فردا هم ایمیل میزنن و تموم‌.[emoji4]

کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، جواد حبيبي ، bhb32
(2016-08-16 ساعت 23:04)shahram es نوشته:  
(2016-08-16 ساعت 20:11)Arash.de نوشته:  سلام دوستان، بعد از 19 روز از دو خطی، امروز آپدیت و or. شدم
با سلام و ضمن تبریک خدمت شما

شما چه کتگوری بودید ؟ چون من F3 هستم و ۹ روزه که ما در سایت ceac دو خطی شدیم .

سلام دوست عزیز من k1 آنکارا بودم
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es ، جواد حبيبي ، bhb32
(2016-08-16 ساعت 23:26)hosseinslm نوشته:  
مجددا تبریک .ایشالا بهت امروز فردا هم ایمیل میزنن و تموم‌.[emoji4]

t

سپاس گذارم حسین جان. این جریان ارسال پاسپرت چیه؟ مگر حضوری نباید پاسپروت تحویل سفارت بدیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، bhb32
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، bhb32
دوستان من همسرم از پنج شنبه گذشته تا حالاor شده من و دخترم هم ‎ready‎ اما هنوز همسرم کلیر نشده .نگرانم حدود 5 روزه . از or شدن تا کلیری چقدر طول می کشه
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
با سلام من یه سوال داشتم دوستان اگه ممکنه راهنماییم کنین.من ویزامو شنبه به سفارت پست کردم میخواستم ببینم همون روزی که ویزا چاپ میشه همون روزم توی سیس میزنه که ایشود شده یا نه ممکنه چاپ شه وروز بعد یا چند روز بعد تو سیس بزنه؟فعلا که دیرور وامروز اپدیت داشتم ولی نزده ایشود
پاسخ
سلام دوستان عزيز ، متاسفانه توي اين هفته شاهد كاهش سرعت رسيدگي پرونده هاي سفارت ابوظبي بوديم .در روز ابتداي هفته با خبر خيلي خوب دوخطي شدن tomi عزيز و دوستانمون از سفارت انكارا هفته پرباري رو تصور ميكرديم و اميدكلير شدن دوستان دوخطي رو داشتيم ، انشالا توي يك روز اخر هفته دوستان با خبرهاي خوبشون روحيه اي بدن به ساير افراد منتظر . به اميد كلير شدن سريع همه ي شما عزيزان
پاسخ
وبسیت خود آنکارا هم الان ۶ روز آپدیت نکرده که!!
پاسخ
(2016-08-16 ساعت 14:20)mohammadreza88 نوشته:  
(2016-08-16 ساعت 14:10)مینز نوشته:  
(2016-08-16 ساعت 13:51)Majid-h نوشته:  تبريك ميگم بهت و موفق باشي هميشه.
من نميدونم چي بگم درباره اين برنامه ريزيتون اما اينو بگم ما ٢تا از فاميل كه رفتن آنكارا براي گرفتن ويزاشون يكيشون ٣ روزه ويزاشون اومد پست يكيشونم ١٢ روز طول كشيد كه بفرستن پست.براي همين يكم سخته براي برنامه ريزي در اين باره.
فقط من ٢ تا سوال داشتم.ايميل سفارت براتون اومده كه بياين ويزاتونو بگيرين يا فقط به همون or شدن اكتفا كردينو ميخواين برين؟يكيم اينكه مگه نميشه با برگه اي كه سفارت داد براي ورود حضوري رفت سفارت و مدارك تحويل داد؟حتما بايد پست كرد براشون؟

سلام دوست عزیز
اول از همه تبریک به خاطر کلیر شدنتون
به نظر بنده با توجه به اتفاقات جدید و شنیده شدن اتمام سهمیه ویزا، شما ریسک خرید بلیط آمریکا رو نکنید که خدایی نکرده متضرر بشید. امروز من یک کیس از آنکارا و یک کیس از ارمنستان شنیدم که پاسپورتشونو برگردونده بودن و گفته بودن تا اکتبر صبر کنید. امیدوارم که این اتفاق نا خوشایند برای شما نیفته و به سلامتی ویزاتونو بگیرید. ولی لازم دونستم بهتون این موضوع را بگم  Shy

سلام و تبریک بابت کلیر، این موضوع تموم شدن ویزا برای کتگوری های محدود مثل F2a شاید صدق کنه که ایشالا موردی باشه ولی برای آقا رضا که Cr1  هستند نباید تاثیری داسته باشه.درسته؟؟

سلام
ممنون میشم یکم درباره امضات توضیح بدی. اون قسمتی که نوشتی اپدیت یعنی چی؟
خودم
کیس ازدواج با فرد گرین کارتی(f2a)
ارسال مدارک: اکتبر 2015
اپروو مدارک:دسامبر2015 (pd)
اپروو کیس : می 2016 تعیین سفارت (ارمنستان)
ایمیل شروع مراحل nvc جدول دوم بولتن: جون 2017
ایمیل درخواست حامی مالی:اگوست2017
ارسال فرم حامی مالی: سپتامبر2017
ایمیل نوبت مصاحبه: دسامبر2017
نوبت مصاحبه: : ژانویه2018
ویزا: نقص مدرک (نبود کپی پاسپورت همسرم و پرینت مکالمات)
پست مدارک اضافی: 20ژانویه 2018از طریق پست داخل ارمنستان
اپدیت های کیس: 22ژانویه ap (دوخطی)، 26فوریه (ریفیوز قانون ترامپ) و ایمیل بررسی ویور، 25ژوئن فرم 5535 و ap شدن,
1نوامبر 2019 or, 27نوامبر ایمیل کپی پاس, 2دسامبر ایمیل رینیو مدیکال برای گرفتن ویزا , 10 دسامبر وقت دکتر, 17 دسامبر فینگر پرینت , 18 دسامبر صدور ویزا Tongue 
و.....

برادرم
لاتاری برای دو کیس
2018 HAS NOT BEEN SELECTED
2019 HAS NOT BEEN SELECTED
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-08-16 ساعت 13:51)Majid-h نوشته:  
(2016-08-16 ساعت 11:59)رضام نوشته:  سلام دوستان.
من دارم برنامه ریزی میکنم که برم آنکارا بعد از اینکه ویزامو گرفتم از همون ور برم آمریکا. من میخوام جمعه همین هفته برم آنکارا و همون روز صبح مدارک رو ارسال کنم سفارت. امیدوارم روز کاری بعد که دوشنبه هست مدارکم برسه سفارت. از اونجا که سفارت میگه ‎3-5‎ روز طول میکشه تا ویزا صادر بشه، من فرض میکنم که اگه 4 روز برا من طول بکشه. ایشالا جمعه ویزا آماده میشه (حتی شاید 5 شنبه). شنبه عصر و یا 1 شنبه هم بلیط آمریکا رو بگیرم. البته میدونم بعضی مواقع ممکنه موارد خاص هم پیش بیاد که بیشترم طول بکشه. خواستم ببینم به نظرتون این برنامه من جواب میده یا زمان بیشتری رو نیاز دارم.
ممنون میشم من رو راهنمائی کنید.

تبريك ميگم بهت و موفق باشي هميشه.
من نميدونم چي بگم درباره اين برنامه ريزيتون اما اينو بگم ما ٢تا از فاميل كه رفتن آنكارا براي گرفتن ويزاشون يكيشون ٣ روزه ويزاشون اومد پست يكيشونم ١٢ روز طول كشيد كه بفرستن پست.براي همين يكم سخته براي برنامه ريزي در اين باره.
فقط من ٢ تا سوال داشتم.ايميل سفارت براتون اومده كه بياين ويزاتونو بگيرين يا فقط به همون or شدن اكتفا كردينو ميخواين برين؟يكيم اينكه مگه نميشه با برگه اي كه سفارت داد براي ورود حضوري رفت سفارت و مدارك تحويل داد؟حتما بايد پست كرد براشون؟

سلام دوست عزیز
به نظر بنده با توجه به اتفاقات جدید و شنیده شدن اتمام سهمیه ویزا، شما ریسک خرید بلیط آمریکا رو نکنید که خدایی نکرده متضرر بشید. امروز من یک کیس از آنکارا و یک کیس از ارمنستان شنیدم که پاسپورتشونو برگردونده بودن و گفته بودن تا اکتبر صبر کنید. امیدوارم که این اتفاق نا خوشایند برای شما نیفته و به سلامتی ویزاتونو بگیرید. ولی لازم دونستم بهتون این موضوع را بگم  Shy
سلام

من ١١ روزه دو خط شدم يعنى به نظر شما من هم بايد تا اكتبر صبر كنم تا ويزامو بدن ؟ چون ٢٥ سپتامبر ٦ ماه مديكالم تمام ميشه .
کتگوری : F3
اپلای : AUG2004
کیس نامبر : ANK2010
فرم DS-261 : در تاريخ ١٨ فبريه ٢٠١٥
پرداخت ١٢٠$ بعد از آن پرداخت دوتا ٣٢٥$ و تكميل فرم DS-260 و ترجمه مدارك و ارسال مدارك به NVC
در تاريخ ١١ مى ٢٠١٥ ايميل از NVC براى تاييد مدارك ارسالى
مصاحبه در ۲۹ مارچ آنکارا
منتظر پروسه طولانی کلیر
۸ اگست آپدیت دو خطی در سایت ceac
اتمام پروسه كلير ٢٩ آگست
دريافت ويزا ٣١ آگست
بردن لاتاری ۲۰۱۷ توسط همسرم بعد از سالها کیس نامبر++2017AS22 آنکارا (آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا؟!)
کامپلیت فرم DS-260 جدید در ۳۱ می و ارسال به KCC
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، shadoow
سلام دوستان عزیز
دیگه حس و حالی نمونده برام که بگم هورررررااااا
بعد از 16روز دو خطی بودن امروز ساعت 5 عصر آپدیت سیس و or شدم
حالا یه انتظار دیگه باقی مونده تا دریافت ایمیل کلیری
منتظر بچه های خوب مهاجرسرا هستم که بیان خبربدن از مراحل کارشون و شادی شون رو با ما قسمت کنن آمین
پاسخ
(2016-08-18 ساعت 17:39)Pargosha نوشته:  سلام دوستان عزیز
منتظر بچه های خوب مهاجرسرا هستم که بیان خبربدن از مراحل کارشون و شادی شون رو با ما قسمت کنن آمین

تبرييييييك دوست عزيز،خوشحالمون كردين ، انشاالله به زودي زود ايميل كليري هم براتون مياد،
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، bhb32 ، mulan1979 ، Pargosha ، armehraboon
(2016-08-18 ساعت 17:39)Pargosha نوشته:  سلام دوستان عزیز
به به خیلی تبریک میگم.ایشالا ایمیل کلیری هم میاد و تموم[SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES][SMILING FACE WITH SMILING EYES]

مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Pargosha ، inanna
(2016-08-18 ساعت 10:43)shahram es نوشته:  
(2016-08-16 ساعت 13:51)Majid-h نوشته:  تبريك ميگم بهت و موفق باشي هميشه.

سلام دوست عزیز
سلام

من ١١ روزه دو خط شدم يعنى به نظر شما من هم بايد تا اكتبر صبر كنم تا ويزامو بدن ؟ چون ٢٥ سپتامبر ٦ ماه مديكالم تمام ميشه .
شهرام جان‌ تا ۳۰ روز شاید طول بکشه که orبشی و نامه کلیری بیاد.

مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: shahram es ، bhb32 ، mulan1979 ، Pargosha ، جواد حبيبي ، mani_badb0y

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان