کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
بچه هایی که ابوظبی بودن لطفا کمک کنن. من اگر جمعه شب برسم دوبی، شنبه صبح برم مدیکال مجدد، آیا جواب رو یک روزه تحویل میدن که یکشنبه ظهر پاسپورت رو با جواب مدیکال تحویل سفارت بدم؟
بعد اگر یکشنبه پاس رو بدم چه روزی برمیگردونن؟ برای پنجشنبه شب بلیت برگشت بگیرم خوبه؟
برای مدیکال مجدد، دوباره باید 5تا عکس ببرم؟
CR1‎
ارسال مدارک: 2015/01/05
اپروو: 2015/07/07
دریافت کیس نامبر: 2015/08/21‎
سفارت: ابوظبی
تکمیل مدارک: 2016/01/26
زمان مصاحبه: ‎2016/03/16
نتیجه مصاحبه: AP
تاریخ or شدن: 2016/09/07
دریافت ویزا: 2016/10/11
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، danieledoa
(2016-09-08 ساعت 13:03)hedazful نوشته:  بچه هایی که ابوظبی بودن لطفا کمک کنن. من اگر جمعه شب برسم دوبی، شنبه صبح برم مدیکال مجدد، آیا جواب رو یک روزه تحویل میدن که یکشنبه ظهر پاسپورت رو با جواب مدیکال تحویل سفارت بدم؟
بعد اگر یکشنبه پاس رو بدم چه روزی برمیگردونن؟ برای پنجشنبه شب بلیت برگشت بگیرم خوبه؟

دوست عزیز ابتدا بهتون تبریک می گم بعد اینکه سفارت ابوظبی از فردا ۹ سپتامبر تا ۱۲ سپتامبر به دلیل عید تعطیل هست...
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: danieledoa ، mani_badb0y ، جواد حبيبي
(2016-09-08 ساعت 13:03)hedazful نوشته:  بچه هایی که ابوظبی بودن لطفا کمک کنن. من اگر جمعه شب برسم دوبی، شنبه صبح برم مدیکال مجدد، آیا جواب رو یک روزه تحویل میدن که یکشنبه ظهر پاسپورت رو با جواب مدیکال تحویل سفارت بدم؟

با سلام

بله ...البته فکر کنم جواب یک روزه یه مقدار هزینه بیشتری داره..ولی شما بیشتر اصرار کنید و خواهش که جواب یک روزه اماده بشه Cool

اونم پنج شنبه اماده میشه اگه همه چیز روبراه باشه که حتما هست...و پنج شنبه شب بلیت بگیرید اوکی هست..

ولی من به نظرم اگه هزینه اینقدر مهم نیست پنج شنبه صبح برید و همونروز کار مدیکال رو انجام بدید...

ضمنا پیشنهاد من اینه بلیت رو چارتر نگیرید تا بشه تغییرش داد...

ولی برنامه شما هم رو هم رفته مشکلی نداره..
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: danieledoa ، mani_badb0y ، amir2640 ، hedazful ، s.div ، hosseinslm ، جواد حبيبي
(2016-09-08 ساعت 12:17)danieledoa نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 09:45)hedazful نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 03:44)Alireza_D نوشته:  تبريك فراوان دوست عزيز ، شما چندروز ٢ خطي و چندروز or بودين ؟

ممنون از همه دوستان، امیدوارم برای همه سریع تر تموم بشه انتظار. من 31 Aug بعد از 5 ماه و نیم اولین آپدیتم بود که همون هم دو خطی شد. و 7 Sep هم آپدیت بعدی که or شد همون موقع هم سایت ابوظبی متنش تغییر کرد و نوشته که مدیکال جدید لازمه و ... . البته ایمیلی برام نیومده. نمیدونم که اصلاً ایمیلی در کار خواهد بود یا خیر. یه جمله ای هم وسط متن هست که درست متوجه منظورش نمیشم:

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

یعنی چی شماره ویزا ممکنه تو این ماه نداشته باشن؟؟!!

برای من هم دقیقا همین پیام اومده. ایمیل نیومد. منم نفهمیدم منظورش چیه!!! مگه محدودیت تعداد ویزا داره برای ما؟!! اگه باشه که بده. چون خوردیم به تعطیلی تا بریم میشه اخر سپتامر!! نمیدونم والا. کسی میدونه کلیرنس تا چه مدت اعتبار داره؟ دوستان عزیزی که اطلاعات بهتری دارن لطفا راهنمایی بفرمایند. ممنون

ظاهرا داره ولی برای اینکه زودتر برید..

مشخص نیست ددلاین چقدر هست گفته میشه یکماه!
ولی اینجا از بس همه ذوق زده هستند تا حالا نذاشتن به یکماه برسه Cool Big Grin
و برای همین مشخص نیست خلاصه !
من خودم سه هفته بعد کلیر شدن رفتم سفارت.
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: danieledoa ، mani_badb0y ، amir2640 ، hedazful ، Pargosha ، جواد حبيبي
(2016-09-08 ساعت 13:24)armehraboon نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 09:45)hedazful نوشته:  ممنون از همه دوستان، امیدوارم برای همه سریع تر تموم بشه انتظار. من 31 Aug بعد از 5 ماه و نیم اولین آپدیتم بود که همون هم دو خطی شد. و 7 Sep هم آپدیت بعدی که or شد همون موقع هم سایت ابوظبی متنش تغییر کرد و نوشته که مدیکال جدید لازمه و ... . البته ایمیلی برام نیومده. نمیدونم که اصلاً ایمیلی در کار خواهد بود یا خیر. یه جمله ای هم وسط متن هست که درست متوجه منظورش نمیشم:

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

برای من هم دقیقا همین پیام اومده. ایمیل نیومد. منم نفهمیدم منظورش چیه!!! مگه محدودیت تعداد ویزا داره برای ما؟!! اگه باشه که بده. چون خوردیم به تعطیلی تا بریم میشه اخر سپتامر!! نمیدونم والا. کسی میدونه کلیرنس تا چه مدت اعتبار داره؟ دوستان عزیزی که اطلاعات بهتری دارن لطفا راهنمایی بفرمایند. ممنون

ولی اینجا از بس همه ذوق زده هستند تا حالا نذاشتن به یکماه برسه  Cool  Big Grin

مرسی از پاسخ و راهنمایی. شما از دوخطی تا کلیر چقدر طول کشید؟
اعتبار کلیرنس از دوخطی اگه بخواد محسوب بشه که بدتر میشه تازه. حالا هم خوردیم به این نعطیلی. ویزا دوبی هم نداریم :-(
نمیدونم چی میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mani_badb0y ، hedazful
(2016-09-08 ساعت 13:35)danieledoa نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 13:24)armehraboon نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 12:17)danieledoa نوشته:  برای من هم دقیقا همین پیام اومده. ایمیل نیومد. منم نفهمیدم منظورش چیه!!! مگه محدودیت تعداد ویزا داره برای ما؟!! اگه باشه که بده. چون خوردیم به تعطیلی تا بریم میشه اخر سپتامر!! نمیدونم والا. کسی میدونه کلیرنس تا چه مدت اعتبار داره؟ دوستان عزیزی که اطلاعات بهتری دارن لطفا راهنمایی بفرمایند. ممنون

اعتبار کلیرنس از دوخطی اگه بخواد محسوب بشه که بدتر میشه تازه. حالا هم خوردیم به این نعطیلی. ویزا دوبی هم نداریم :-(
نمیدونم چی میشه.

10 روز طول کشید...
اعتبار کلیرنس از دو خطی نیست دیگه Cool Wink
این دو خطی کشف بچه های لاتاری بوده ربطی به موضوع کلیرنس سفارت نداره Wink
از تاریخ اعلام سفارت حساب میشه...ولی اونجا صراحتا ددلاین نگذاشته..
خلاصه شما از الان دنبال ویزای دوبی باشید ..فکر کنم 8 9 روزی زمان میبره

جای نگرانی نیست ..کار تقریبا تمامه
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: danieledoa ، mani_badb0y ، amir2640 ، tomi ، Pargosha ، جواد حبيبي
(2016-09-08 ساعت 13:39)armehraboon نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 13:35)danieledoa نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 13:24)armehraboon نوشته:  ظاهرا داره ولی برای اینکه زودتر برید..

نمیدونم چی میشه.

10 روز طول کشید...
اعتبار کلیرنس از دو خطی نیست دیگه  Cool  Wink
این دو خطی کشف بچه های لاتاری بوده ربطی به موضوع کلیرنس سفارت نداره  Wink
از تاریخ اعلام سفارت حساب میشه...ولی اونجا صراحتا ددلاین نگذاشته..
خلاصه شما از الان دنبال ویزای دوبی باشید ..فکر کنم 8 9 روزی زمان میبره

جای نگرانی نیست ..کار تقریبا تمامه

مرسی ممنون. درست میگید. من به لحاظ اینکه جواب کلیرنس از امریکا میاد فکر کردم شاید ازون وقت باشه. ار بس این پروسه استرسزا هست. تا لحظه اخر همینجور استرس هست.
بله همینطوره. البته بخاطر تعطیلی 10 روز دیرتر ویزا خواهد اومد. خیره ایشالا.
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، amir2640 ، armehraboon ، Pargosha ، جواد حبيبي
(2016-09-08 ساعت 12:17)mani_badb0y نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 12:15)Arash.de نوشته:  سلام دوستان
امروز صبح يه ايميل اومد كه ساعت ٨ بياييد سفارت خلاصه رفتم و بعد از كلي عذرخواهي
كفت كه اثر ٤ انكشت دست راستتون خوانا نبوده و دوباره كرفت و كفت كه فردا ميتونيد بريد از post دريافت كنيد ويزاتون.
سايت سيس هم بعدش ready شد

به به مبارک داداش [emoji122][emoji122][emoji122]

آرش جان به شما ديگه ايميل نميزنن؟
منم امروز ايشوود شدم ولي هنوز ايميلي نگرفتم
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
(2016-09-08 ساعت 09:56)شهرام 2 نوشته:  
(2016-09-06 ساعت 21:49)mobydick نوشته:  
(2016-09-06 ساعت 21:15)mani_badb0y نوشته:  لیست پاسپورت هایی که تا الان داشتی رو میخواد و کشورهایی که سفر کردید
هرچی که میخوان زودتر بفرستین دوست عزیز. امیدوارم این مشکل تون زودتر حل شه .
طبق چیزی که خیلی ها میگن سفر های خارجی هم جزء اون آیتم هایی هست که تو پروسه ی کلیرنس خیلی مهمه و حتماً بررسی میشه. و احتمالاً از سفارت ها و بخش های امنیتی اون کشور ها هم استعلام های لازم رو می گیرن. تعدد این سفر های خارجی ممکنه پروسه ی کلیرنس رو طولانی تر کنه!

mobydick@
دوست عزیز
تعداد سفرهای خارجی (فارغ از اینکه چه کشورهایی بوده) قطعا توی روند اداری و طولانی شدنش تاثیر داره یا تصور غالی اینجوریه ؟
با سپاس
سلام دوست عزیز
بیشتر رو کشورهای منطقه ی خودمون و اونایی حساسیت برانگیز هستن ممکنه بررسی ها انجام بشه. خب هیچ کس از جزئیات روند کارشون مطمئن نیست ولی در کل چیز نگران کننده ای هم نیست. چون مایی که بی خبریم از روند کار، هیچ حساب و کتابی نمی تونیم بکنیم و همش حدسیات هست. امیدوارم شما هم هرچه سریع تر کارت پیش بره.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
(2016-09-08 ساعت 09:45)hedazful نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 03:44)Alireza_D نوشته:  تبريك فراوان دوست عزيز ، شما چندروز ٢ خطي و چندروز or بودين ؟

ممنون از همه دوستان، امیدوارم برای همه سریع تر تموم بشه انتظار. من 31 Aug بعد از 5 ماه و نیم اولین آپدیتم بود که همون هم دو خطی شد. و 7 Sep هم آپدیت بعدی که or شد همون موقع هم سایت ابوظبی متنش تغییر کرد و نوشته که مدیکال جدید لازمه و ... . البته ایمیلی برام نیومده. نمیدونم که اصلاً ایمیلی در کار خواهد بود یا خیر. یه جمله ای هم وسط متن هست که درست متوجه منظورش نمیشم:

(2016-09-08 ساعت 13:51)sbf نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 12:17)mani_badb0y نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 12:15)Arash.de نوشته:  سلام دوستان
امروز صبح يه ايميل اومد كه ساعت ٨ بياييد سفارت خلاصه رفتم و بعد از كلي عذرخواهي
كفت كه اثر ٤ انكشت دست راستتون خوانا نبوده و دوباره كرفت و كفت كه فردا ميتونيد بريد از post دريافت كنيد ويزاتون.
سايت سيس هم بعدش ready شد

به به مبارک داداش [emoji122][emoji122][emoji122]

آرش جان به شما ديگه ايميل نميزنن؟
منم امروز ايشوود شدم ولي هنوز ايميلي نگرفتم
والا نميدونم بهم گفت فردا برو پست ويزاتو بگير، سايت هم هنوز
ايشوود نشده واسم،.توحالت ready هست
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، amir2640 ، JAVID2015 ، mulan1979 ، Pargosha
سلام .

میخواستم از شما دوستان سوال کنم که ایا تا حالا سابقه داشته که کسی از فردای روز مصاحبه دو خطی باشه ؟.و به نظرتون دلیل این وضعیت چی میتونه باشه ؟
به این خاطر که ما فردای روز مصاحبه که سایتو چک کردم متوجه شدم که خودم و خواهرم به همراه مادرم که نفر اصلی کیسمون هستن دو خط هستیم ولی پدرم که نفر دوم کیسمون هستن یک خط بودن.
حال من اصلا متوجه نمیشم که اگر دو خط بودن به معنای کلیر شدنه پس چرا به ما سه نفر همون روز اول ویزا ندادن ؟!.
به نظرتون چقدر احتمال داره که به خاطر پدرم به ما هم ویزا ندن تا اون هم کلیر بشه؟.
 من خودم از دانشگاه انصراف دادم  اما حالا با این وضعیت اصلا نمیدونم باید چیکار کنم و چی پیش میاد ؟.

ممنون
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
(2016-09-08 ساعت 10:24)mani_badb0y نوشته:  سلام دوستان من امروزحدود ساعت 10 صبح اپدیت داشتم تو سیس ولی چک کردم دوخطی نشدم و سایت سفارت هم تغییر نکرده به نظرتون این چه معنی میتونه داشته باشه ؟؟؟

این اپدیت بخاطر ایمیل سفارت بود که الان دستم رسید جواب سوال یک ماه پیشم بود که گفتند تمام مدارکت کامل و فقط پروسه اداری مونده که به زودی تموم میشه و بهتون ایمیل میدیم جهت دریافت ویزا تشریف بیارید
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، Pargosha ، جواد حبيبي
سلام دوستان .بلاخره امروز ويزارو گرفتم و داشتن اين لحضه را واسه همه ي شما آرزو ميكنم
از همه ي عزيزان هم كه با راهنمايي هاشون تونستم مشكلات اين پروسه ي سياه رو پشت سر
بگذارم صميمانه تشكر ميكنم
پاسخ
(2016-09-09 ساعت 14:13)Arash.de نوشته:  سلام دوستان .بلاخره امروز ويزارو گرفتم و داشتن اين لحضه را واسه همه ي شما آرزو ميكنم
از همه ي عزيزان هم كه با راهنمايي هاشون تونستم مشكلات اين پروسه ي سياه رو  پشت سر

دوست عزیز .تبریک م گم.بسیار خوشحال شدم هر یک کیسی که پرونده اش با موفقیت به انتها می رسه و ویزاشو می گیره واسه بچه های این سایت باعث خوشحالیه.. موفق و سر بلند باشید و در پناه ایزد منان زندگی خوبی در امریکا بسازید
کیس:  F4
اقدام اولیه:2003
تاریخ مصاحبه:  مارچ2016  انکارا
نتیجه: ap
تعداد نفرات کیس: 3 نفر (یک بچه  و خودم و همسرم)
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، danieledoa ، Pargosha ، Arash.de ، victor2017
(2016-09-09 ساعت 14:13)Arash.de نوشته:  سلام دوستان .بلاخره امروز ويزارو گرفتم و داشتن اين لحضه را واسه همه ي شما آرزو ميكنم
از همه ي عزيزان هم كه با راهنمايي هاشون تونستم مشكلات اين پروسه ي سياه رو پشت سر
تبریک دوست عزیز... خوشبخت باشین
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان