کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام دوستان کسی اطلاع داره مدیکال ‎nmc‎ دبی تو ایام تعطیلات 1هفته ای امارات باز هست یا نه؟

پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
(2016-09-09 ساعت 15:08)tomi نوشته:  سلام دوستان کسی اطلاع داره مدیکال ‎nmc‎ دبی تو ایام تعطیلات 1هفته ای امارات باز هست یا نه؟

فردا یه ایمیل بهشون بزنید خوشبختانه برعکس سفارت، سریع جواب میدن: appointmentdeiradxb@nmc.ae
CR1‎
ارسال مدارک: 2015/01/05
اپروو: 2015/07/07
دریافت کیس نامبر: 2015/08/21‎
سفارت: ابوظبی
تکمیل مدارک: 2016/01/26
زمان مصاحبه: ‎2016/03/16
نتیجه مصاحبه: AP
تاریخ or شدن: 2016/09/07
دریافت ویزا: 2016/10/11
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، mani_badb0y ، Pargosha ، جواد حبيبي ، maryam1983
سلام دوستان .بلاخره امروز ويزارو گرفتم و داشتن اين لحضه را واسه همه ي شما آرزو ميكنم
از همه ي عزيزان هم كه با راهنمايي هاشون تونستم مشكلات اين پروسه ي سياه رو  پشت سر
بگذارم صميمانه تشكر ميكنم

مبارکت باشه دوست عزیز.به شادی و سلامتی و دلخوشی باشه ایشالا.خوش به حااالت Smile
پاسخ
(2016-09-09 ساعت 14:54)mobydick نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 14:13)Arash.de نوشته:  سلام دوستان .بلاخره امروز ويزارو گرفتم و داشتن اين لحضه را واسه همه ي شما آرزو ميكنم
از همه ي عزيزان هم كه با راهنمايي هاشون تونستم مشكلات اين پروسه ي سياه رو  پشت سر
تبریک دوست عزیز... خوشبخت باشین

من هیچ آپدیتی در CEAC تا الان نداشتم، کیس من CR1 و مصاحبه همسرم در تاریخ 28 مارچ بود، الان هم دو خطی هستیم ... نظر خاصی کسی داره ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، جواد حبيبي
(2016-09-11 ساعت 12:32)Camelia_B نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 14:54)mobydick نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 14:13)Arash.de نوشته:  سلام دوستان .بلاخره امروز ويزارو گرفتم و داشتن اين لحضه را واسه همه ي شما آرزو ميكنم
تبریک دوست عزیز... خوشبخت باشین

من هیچ آپدیتی در CEAC تا الان نداشتم، کیس من CR1 و مصاحبه همسرم در تاریخ 28 مارچ بود، الان هم دو خطی هستیم ... نظر خاصی کسی داره ؟

سلام دوست عزیز
وقتی دو خطی میشین معمولن ceac آپدیت میشه
البته مواردی هم بوده که دوستان اینجا گفتن حتی
دو خطی و or هم نشدن و کامپلیت شدن و ویزاشون
رو دریافت کردن و آپدیت سیس هم نداشتن
من هر ماه تو سیس سه تا آپدیت داشتم ولی اتفاقی
نیفتاد و بعد از 6 ماه کامپلیت شدم و الان هم دو بار
تو سس و دو بار تو سفارت آپدیت شدم
اگه سفارت تون آنکارا باشه معمولن بعد از دو خطی
شدن ببن 20 تا یه ماه or میشین و چن روز بعدش
کامپلیت البته الان شاید این زمانها کمتر بشه
من اوایل مارچ مصاحبه داشتم و شما آخر مارچ پس
دیگه چیزی نمونده و ایشالا بزودی خبرتون میکنن
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، Roxanaloghavi ، danieledoa ، Arash.de ، جواد حبيبي
با سلام دوستان عزيز ، تبريك ميگم به همه ي دوستاني كه جديدا ويزا گرفتن .

من ٢٠ اگوست با يك اپديت توي سيس ٢ خطي شدم ، متاسفانه روز ٧ سپتامبر با يك اپ توي سيس دوباره يك خطي شدم ، كسي ازدوستان عزيز علتش رو ميدونن چي ميتونه باشه ، از شما دوستان كسي به اين صورت بوده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، جواد حبيبي ، maryam1983
(2016-09-11 ساعت 14:26)Alireza_D نوشته:  با سلام دوستان عزيز ، تبريك ميگم به همه ي دوستاني كه جديدا ويزا گرفتن .

من ٢٠ اگوست با يك اپديت توي سيس ٢ خطي شدم ، متاسفانه روز ٧ سپتامبر با يك اپ توي سيس دوباره يك خطي شدم ، كسي ازدوستان عزيز علتش رو ميدونن چي ميتونه باشه ، از شما دوستان كسي به اين صورت بوده ؟

OR نشدید؟ اگه OR بشید معمولا یه خطی میشید باز.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، جواد حبيبي ، maryam1983
(2016-09-11 ساعت 15:12)danieledoa نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 14:26)Alireza_D نوشته:  با سلام دوستان عزيز ، تبريك ميگم به همه ي دوستاني كه جديدا ويزا گرفتن .

احتمالا or شديد
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، جواد حبيبي
(2016-09-11 ساعت 15:38)Arash.de نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 15:12)danieledoa نوشته:  

احتمالا or شديد
نه متاسفانه or نشدم .
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، Pargosha ، danieledoa
(2016-09-11 ساعت 14:05)Pargosha نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 12:32)Camelia_B نوشته:  
(2016-09-09 ساعت 14:54)mobydick نوشته:  تبریک دوست عزیز... خوشبخت باشین

سلام دوست عزیز
نیفتاد و بعد از 6 ماه کامپلیت شدم و الان هم  دو بار

ممنون از دلگرمی تون، ولی من هیچ اپدیتی از 30 مارچ تا الان نداشتم، 3 بار هم به سفارت ابوظبی ایمیل زدم ولی متاسفانه هیچ جوابی نیومده ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-09-11 ساعت 18:31)Camelia_B نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 14:05)Pargosha نوشته:  
(2016-09-11 ساعت 12:32)Camelia_B نوشته:  من هیچ آپدیتی در CEAC تا الان نداشتم، کیس من CR1 و مصاحبه همسرم در تاریخ 28 مارچ بود، الان هم دو خطی هستیم ... نظر خاصی کسی داره ؟

سلام دوست عزیز
نیفتاد و بعد از 6 ماه کامپلیت شدم و الان هم  دو بار

ممنون از دلگرمی تون، ولی من هیچ اپدیتی از 30 مارچ تا الان نداشتم، 3 بار هم به سفارت ابوظبی ایمیل زدم ولی متاسفانه هیچ جوابی نیومده ...

سایت http://www.abudhabiivo.net رو چک میکنید؟ اگر کلیر بشید اینجا پیغامش میاد.
CR1‎
ارسال مدارک: 2015/01/05
اپروو: 2015/07/07
دریافت کیس نامبر: 2015/08/21‎
سفارت: ابوظبی
تکمیل مدارک: 2016/01/26
زمان مصاحبه: ‎2016/03/16
نتیجه مصاحبه: AP
تاریخ or شدن: 2016/09/07
دریافت ویزا: 2016/10/11
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
سلام .

میخواستم سوال کنم که ایا تا حالا سابقه داشته که کسی از فردای روز مصاحبه دو خطی باشه ؟.و به نظرتون دلیل این وضعیت چی میتونه باشه ؟
به این خاطر که ما فردای روز مصاحبه که سایتو چک کردم متوجه شدم که خودم و خواهرم به همراه مادرم که نفر اصلی کیسمون هستن دو خط هستیم ولی پدرم که نفر دوم کیسمون هستن یک خط بودن.
حال من اصلا متوجه نمیشم که اگر دو خط بودن به معنای کلیر شدنه پس چرا به ما سه نفر همون روز اول ویزا ندادن ؟!.
به نظرتون چقدر احتمال داره که به خاطر پدرم به ما هم ویزا ندن تا اون هم کلیر بشه؟.
من خودم از دانشگاه انصراف دادم اما حالا با این وضعیت اصلا نمیدونم باید چیکار کنم و چی پیش میاد ؟.

ممنون

دوستان كسي جواب اين ?سوال منو نميدونست ؟!
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-11 ساعت 20:23)amir2640 نوشته:  سلام .

میخواستم سوال کنم که ایا تا حالا سابقه داشته که کسی از فردای روز مصاحبه دو خطی باشه ؟.و به نظرتون دلیل این وضعیت چی میتونه باشه ؟
به این خاطر که ما فردای روز مصاحبه که سایتو چک کردم متوجه شدم که خودم و خواهرم به همراه مادرم که نفر اصلی کیسمون هستن دو خط هستیم ولی پدرم که نفر دوم کیسمون هستن یک خط بودن.
حال من اصلا متوجه نمیشم که اگر دو خط بودن به معنای کلیر شدنه پس چرا به ما سه نفر همون روز اول ویزا ندادن ؟!.
به نظرتون چقدر احتمال داره که به خاطر پدرم به ما هم ویزا ندن تا اون هم کلیر بشه؟.
من خودم از دانشگاه انصراف دادم اما حالا با این وضعیت اصلا نمیدونم باید چیکار کنم و چی پیش میاد ؟.

ممنون

دوستان كسي جواب اين ?سوال منو نميدونست ؟!

سلام داستان یک خطی 2خطی و اوور کشف خوبی بوده هرچند پرسنل سفارت کلا از این قضایا بی اطلاغ هستند وقاعدتا مرجع اول و آخر شما سایت سفارت هست پس ارتباط تون رو با ایمیل سفارت قطع نکنید حتی اگر جواب ایمیل تون رو نمیدن هفته ی یکبار مجدد ایمیل بزنید

پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، Pargosha
(2016-09-11 ساعت 20:23)amir2640 نوشته:  سلام .

ممنون

دوستان كسي جواب اين [WHITE UP POINTING BACKHAND INDEX]سوال منو نميدونست ؟!
سلام
دو خطی شدن به معنای کلیر شدن نیست!! بلکه فقط یه نشونه ست که میگه به احتمال زیاد ظرف چند هفته ی آینده کلیر میشید. اما هیچ قطعیت و احتمال صد درصدی توش نیست.
ویزای شما ه هیچ ربطی به ویزای پدر نداره چون نفر اصلی کیس ایشون نیستن.
اشتباه کردی انصراف دادی چه عجله ای بود حالا!! بارها دوستان گفتن تا ویزا نیومده نه از کار و نه از تحصیل دست نکشید. شاید تا پایان تحصیل هم کارتون انجام نشد. اگه شغل تون و محل درآمد تون هم نگه دارید به نفع تون هست به هر حال.
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، Pargosha ، tomi
والا من سه هفته پيش بهشون ايميل دادم ولي جوابمو ندادن و فقط متن درخواستمو برام ايميل كردن بعد از ٣ روز بدون هيچ پاسخ اضافه اي !
الان هم خيلي دلم ميخواد از طريق ايميل پيگيري كنم ، بلكه از اين بي خبري در بيايم ولي مساله اينه كه بهم ميگن اگه زياد ايميل بزنيم ممكنه تاثير بدي داشته باشه و بدشون بياد كه چرا ما مدام داريم ايميل ميزنيم و لج كنن. ؟!
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، mani_badb0y

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان