کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-09-07 ساعت 09:25)armehraboon نوشته:  
(2016-09-07 ساعت 05:04)atiiiii.kh نوشته:  
(2016-09-05 ساعت 08:24)pouryalireza نوشته:  سلام دوست عزیز نکران نباش.سیس کا مپیوتری هست و بعد از یکسال میزنه این پیامو مثل مورد خودم.بعدازگلیرشدن از طرف واشنکتن به سفارت اطلاع داده میشه وبا هاتون تماس میWord Filteredن....برای من 14 ماه طول کشید.بایدمدیکال مجدد و مصاحبه مجدد بشم در انکارا

خیلی ممنونم . یعنی بعد از گذشتن یک سال دوباره باید رفت برای مصاحبه ؟
با سلام

لزوما خیر!
اخیرا یکی دو مورد بودند که بیش از یکسال گدشته بود و مصاحبه نشدند ولی
ممکنه هم این اتفاق بیفته..که چیز خاصی نیست.

سلام دوستان
ما الان ارمنستان هستم . اینا یک سری مدارک از طرف کو اسپانسر من میخوان . با اینکه شماره همسر من توی سایت سفارت بالا اومده اما هنوز توی سیس administration process هست . یعنی هنوز ویزا اماده نیست ؟ اگه نیست پس چرا از همسرم خواستن تا بیاد؟ واقعا روزهای سختی میگذرونیم. Sad Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-09-14 ساعت 22:01)atiiiii.kh نوشته:  
(2016-09-07 ساعت 09:25)armehraboon نوشته:  
(2016-09-07 ساعت 05:04)atiiiii.kh نوشته:  خیلی ممنونم . یعنی بعد از گذشتن یک سال دوباره باید رفت برای مصاحبه ؟
با سلام

لزوما خیر!

سلام دوستان
ما الان ارمنستان هستم . اینا یک سری مدارک از طرف کو اسپانسر من میخوان . با اینکه شماره همسر من توی سایت سفارت بالا اومده اما هنوز توی سیس administration process هست . یعنی هنوز ویزا اماده نیست ؟ اگه نیست پس چرا از همسرم خواستن تا بیاد؟ واقعا روزهای سختی میگذرونیم.  Sad  Sad  Sad
سلام دوست عزیز

سایت سیس دیگه وضعیتش تغییر نمیکنه از ap تا اینکه به issued تغییر کنه و نشون بده ویزای شما اماده
زدن توی پاسپورت هست که این هم بعد تحویل پاسپورت به سفارته.

پس اگه سفارت گفنه کلیر شدید خلاصه به نظر مبارکه! Wink
فقط جه مدارکی رو میحوان؟
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha ، mulan1979
(2016-09-14 ساعت 21:45)zariraja نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 11:05)tomi نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 08:46)hosseinslm نوشته:  سلام به همگی‌عزیزان.روز بخیر.این قضیه ددلاین یه ماهه بعد ایمیل کلیری چی هست؟
من‌۲۳ آگوست  کلیر شدم. الان برای ۲۵ سپتامبر بلیط دارم‌ برم آنکارا که ۲۷ مدارک رو برسونم‌ به پست و سه روز یعد گویا مدارک میرسه به پست.آیا من دیر دارم میرم آنکارا؟ من با توجه به زمان سه ماهه ای که سفارت داد برنامه ریزی کردم برم ولی سایر عزیزان نظر دیگه ای دارن حتی شنیدم میگن اگه بعد یه ماه مدارک برسه سفارت شاید مجددا چک‌امنیتی بخورم؟!اگه اینجوریه پس چرا گفتن سه ماه تو ایمیل.
عزیزان تجربتونو میگید؟من بلیطمو کنسل کنم زودتر بگیرم بنظرتون؟

ولی من پرسیدم گفتند حداکثر یکماه.اصلا ریسک نکنین.
منم این حرف رو شنیدم از بعضی از دوستان اینجا.ولی پس چرا توی ایمیل کامپلیت نوشته تا سه ماه.
میشه منبع اطلاعاتی تون رو بگید دوست عزیز؟ از سفارت پرسیدید؟کسی رفته سفارت بعد یه ماه بهش ویزا ندادن/ تاحالا شنیدین از کسی؟
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Pargosha
(2016-09-14 ساعت 21:33)zariraja نوشته:  سلام به همگی و به امید دریافت ویزا واسه همه دوستان.کسی میدونه وقتی تو سیس چک میکنیم نفر اول و دوم و سوم واسه ما که من نفر اصلی هستم و شوهر و پسرم با من هستن این نفرات کی هستن؟یعنی من نفر اصلی شماره 1 و شوهرم شماره 2 میشه؟
ما 27 مارچ مصاحبه داشتیم.امروز نفر دوم آپدیت دو خطی شده و سوم که احتمالا پسرمه از اول دوخطی بود ولی شماره یک که فکر کنم خودم هستم هیچ خبری نیست.حالا این نفر دوم قطعا شوهرمه؟

بله نفر ااول شماييد و نفر دوم هم شوهرتونه …
احتمالا پسرتون هم چون كليرينس نخورده از اول دو خط بوده …
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
دوست عزیز دقیقا این سواله منم هست که چرا هیچکسی از ارمنستان تا حالا خبری از کلیرنس خودش نداده!!!منم چهار ماهه و تا حالا بجز آپدیت با ایمیل هیچ آپدیتی نداشتم.چرا ارمنستان هیچ حرکتی نمیکنه؟؟؟واقعا چراااا؟؟؟خیلی عذاب آور شده
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979
(2016-09-15 ساعت 00:04)hosseinslm نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 21:45)zariraja نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 11:05)tomi نوشته:   ولی من پرسیدم گفتند حداکثر یکماه.اصلا ریسک نکنین.
منم این حرف رو شنیدم از بعضی از دوستان اینجا.ولی پس چرا توی ایمیل کامپلیت نوشته تا سه ماه.
میشه منبع اطلاعاتی تون رو بگید دوست عزیز؟ از سفارت پرسیدید؟کسی رفته سفارت بعد یه ماه بهش ویزا ندادن/ تاحالا شنیدین از کسی؟

من از یکی از لیدرها پرسیدم که حتی حرف از بیست روز هم میزدن.ولی شما به همون ایمیل سفارت اعتماد کنید چون بعنوان یه مدرک میتونید بهش استناد کنید.
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm
(2016-09-15 ساعت 00:06)amir2640 نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 21:33)zariraja نوشته:  سلام به همگی و به امید دریافت ویزا واسه همه دوستان.کسی میدونه وقتی تو سیس چک میکنیم نفر اول و دوم و سوم واسه ما که من نفر اصلی هستم و شوهر و پسرم با من هستن این نفرات کی هستن؟یعنی من نفر اصلی شماره 1 و شوهرم شماره 2 میشه؟
ما 27 مارچ مصاحبه داشتیم.امروز نفر دوم آپدیت دو خطی شده و سوم که احتمالا پسرمه از اول دوخطی بود ولی شماره یک که فکر کنم خودم هستم هیچ خبری نیست.حالا این نفر دوم قطعا شوهرمه؟

بله نفر ااول شماييد و نفر دوم هم شوهرتونه …
احتمالا پسرتون هم مثل ما چون كليرينس نخورده از اول دو خط بوده …

بنظر شما بین دو خطی شدن شوهرم و من خیلی فاصله هست؟کسی میدونه حداکثر چقدر طول میکشه تا منم دوخطی بشم؟
تاریخ مصاحبه:27مارچ 2016 ابوظبی
آپدیت دو خطی همسرم: 14 سپتامبر
آپدیت یه خطی مجدد و or همسرم: 19 اکتبر
آپدیت دو خطی خودم:19 اکتبر و or. اول نوامبر
کلیر قشنگترین روز خدا اول نوامبر
هسر:معاف از سربازی
تحویل پاسپورت به سفارت:29 نوامبر
ایشود نفر اصلی:30 نوامبر
ایشود سایر اعضا :4 دسامبر(یکشنبه!!!!!!!)
پاسخ
تشکر کنندگان:
خیلی خیلی خیلی تبریک میگم
صمیمانه خوشحال شدم Smile

(2016-09-14 ساعت 18:08)mobydick نوشته:  اصلاً فکرش رو نمی کردم! باور کنید اصلاً فکرش رو نمی کردم! امروز آپدیت شدیم از نوع دو خطی!!
واسه همه ایشالا...
کتگوری : F2A
مصاحبه : آنکارا / مارچ 2016
AP
همیشه باید  Big Grin  Big Grin بود
پاسخ
تشکر کنندگان: mobydick ، danieledoa ، Pargosha
(2016-09-14 ساعت 13:36)Camelia_B نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 00:09)danieledoa نوشته:  
(2016-09-13 ساعت 17:58)Camelia_B نوشته:  سلام دوباره، من الان 1 ماهه که فهمیدم دو خطی و OR  چی هستش و از همون موقع که فهمیدم و چک کردم به موزیلا 2 خطی هستم ... ولی هنوز or نشدم
اگه دوستانی که ابوظبی بودند راهنمایی کنند ممنون می شم،
تاریخ مصاحبه 28 مارچ
اولین و اخرین اپدیت توی CEAC  که هنوز از اون موقع تغییر نکرده 30 مارچ
دوخطی( نمی دونم از کی، ولی الان 1 ماهه که هستم)
الان هم 6 ماه داره تموم می شه ...

یعنی از اول دوخطی بودین؟ جالبه. ما که از کار اینا سر در نمیاریم. ایمیل زدین تا حالا؟

تا الان 3 بار ایمیل زدم و هیچ جوابی ندادند، 3 بار هم زنگ زدم به NVC، اونها هم گفتند که با سفارت پیگیری می کنند ولی هنوز هیج جوابی نیومده ..
شماها همتون آپدیت داشتین بعد از مصاحبه ؟

منم از بعد مصاحبه هیج اپدینی نداشتم برای حدود 8 ماه! ایشالا درست میشه کارتون. نگران نباشید.
پاسخ
این داستان یک ماه فرصت که خیلی ناجوره. اکثرا الان به مشکل میخورن با توجه به این تعطیلات طولانی سفارتها مخصوصا ابوظبی که تازه ویزا باید گرفت. بیشتر از یک ماه میشه خب.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Pargosha
سلام دوستان
دو تا  سوال داشتم . در سايت سيس دو خطي شدن و ready چه فرقي با  هم دارند و اينكه كدوم وضعيت بهتري رو داره؟
خيلي ممنون
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-15 ساعت 00:11)Nooshin1361 نوشته:  دوست عزیز دقیقا این سواله منم هست که چرا هیچکسی از ارمنستان تا حالا خبری از کلیرنس خودش نداده!!!منم چهار ماهه و تا حالا بجز آپدیت با ایمیل هیچ آپدیتی نداشتم.چرا ارمنستان هیچ حرکتی نمیکنه؟؟؟واقعا چراااا؟؟؟خیلی عذاب آور شده

آپديت با ايميل چجوريه؟؟؟
من كه نداشتم تا الان
اين چندتا آپديت رو من تو سايت ceac ديدم
تو ايميل چي مينويسن؟؟؟
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
(2016-09-15 ساعت 07:38)danieledoa نوشته:  این داستان یک ماه فرصت که خیلی ناجوره. اکثرا الان به مشکل میخورن با توجه به این تعطیلات طولانی سفارتها مخصوصا ابوظبی که تازه ویزا باید گرفت. بیشتر از یک ماه میشه خب.

خود سفارت سه ماه بعد ایمیل کامپلیت فرصت میده ولی پیشنهاد میشه هرچه سریعتر برای ویزا اقدام بشه.ولی سفارت نگفته یه ماه.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Pargosha ، danieledoa
(2016-09-15 ساعت 09:48)واهيك آقاجاني نوشته:  سلام دوستان
دو تا  سوال داشتم . در سايت سيس دو خطي شدن و ready چه فرقي با  هم دارند و اينكه كدوم وضعيت بهتري رو داره؟
خيلي ممنون

دوخطی شدن یکی از نشانه های اینه که به زودی کلیر میشین.ولی ready موقعی اتفاق میفته که کامپلیت شدید مدارکتون به سفارت رسیده و آماده صدور ویزا هستید.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني
(2016-09-14 ساعت 23:38)armehraboon نوشته:  
(2016-09-14 ساعت 22:01)atiiiii.kh نوشته:  
(2016-09-07 ساعت 09:25)armehraboon نوشته:  با سلام

لزوما خیر!

سلام دوستان
ما الان ارمنستان هستم . اینا یک سری مدارک از طرف کو اسپانسر من میخوان . با اینکه شماره همسر من توی سایت سفارت بالا اومده اما هنوز توی سیس administration process هست . یعنی هنوز ویزا اماده نیست ؟ اگه نیست پس چرا از همسرم خواستن تا بیاد؟ واقعا روزهای سختی میگذرونیم.  Sad  Sad  Sad
سلام دوست عزیز

سایت سیس دیگه وضعیتش تغییر نمیکنه از ap تا اینکه به issued تغییر کنه و نشون بده ویزای شما اماده
زدن توی پاسپورت هست که این هم بعد تحویل پاسپورت به سفارته.

پس اگه سفارت گفنه کلیر شدید خلاصه به نظر مبارکه! Wink
فقط جه مدارکی رو میحوان؟

اپدیت DS260 و اپدیت اسپانسر . عکس 5*5 جدید اپدیت مدیکال و همسرم باید برای انگشت نگاری دوباره بره سفارت . خیلی استرس داریم اصلا نمی دونیم چی پیش میاد.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، جواد حبيبي

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان