کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-10-12 ساعت 15:21)hosseinslm نوشته:  الان شماره سفارت تو دادم به یکی از ترک های اینجا که تماس بگیره باهاشون هرجور شده ارتباط گرفت باسفارت.
شماره پاسپورتمو و کیس نامبرمو پرسید و در جواب بهش گفت بله کیسشون رد شده مثل اینکه و اگه آفبسر لازم بدونه تو پاکتی که مدارکو میفرسته علت رو به صورت جزیی میگه.
من نه مشکل پزشکی داشتم تاحالا نه سابقه محکومیتی نه خانواده نظامی یا هرچیز ذیگه که حساسشون کنه.
مدارک رابطه هم همه چی داشتم پرینت مکالمات -بلیط هواپیما و همه عکسامونم هم الان همرام بود هم روز مصاحبه هم تعدادیشم قبل مصاحبه پست کردم واسشون.
واقعا نمیدونم مشکل کجا بود! شاید کمبود ظرفیت ویزا یا چیزای دیگه!
نتیجه این رفیوز 4 سال رابطه خوب تو بهترین سالهای زندگی و اینهمه احساس و.....  از بین رفت.
جالب تر اینه که الان میگن دو سه روز دیگه مدارک رو میدیم بهتون! شاید میخوان من 2 3  روز اینجا بمونم و دیوونه برگردم تهران!!!

من خیلی دعاتون کردم دم ظهر...
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، bhb32 ، amir2640 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-10-12 ساعت 15:48)Roxanaloghavi نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 15:21)hosseinslm نوشته:  الان شماره سفارت تو دادم به یکی از ترک های اینجا که تماس بگیره باهاشون هرجور شده ارتباط گرفت باسفارت.
شماره پاسپورتمو و کیس نامبرمو پرسید و در جواب بهش گفت بله کیسشون رد شده مثل اینکه و اگه آفبسر لازم بدونه تو پاکتی که مدارکو میفرسته علت رو به صورت جزیی میگه.
من نه مشکل پزشکی داشتم تاحالا نه سابقه محکومیتی نه خانواده نظامی یا هرچیز ذیگه که حساسشون کنه.
مدارک رابطه هم همه چی داشتم پرینت مکالمات -بلیط هواپیما و همه عکسامونم هم الان همرام بود هم روز مصاحبه هم تعدادیشم قبل مصاحبه پست کردم واسشون.
نتیجه این رفیوز 4 سال رابطه خوب تو بهترین سالهای زندگی و اینهمه احساس و.....  از بین رفت.
جالب تر اینه که الان میگن دو سه روز دیگه مدارک رو میدیم بهتون! شاید میخوان من 2 3  روز اینجا بمونم و دیوونه برگردم تهران!!!

من خیلی دعاتون کردم دم ظهر...

مرسی واقعا .ممنونم ازتون Sad
امیدوارم با اینهمه داستان یه چیزی مثل معجزه اتفاق بیفته برام Sad Sad Sad
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، amir2640 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، s.div

حسين جان خيلي ناراحت شدم براي شما... چرا تو اين ٤ سال ازدواج نكردين؟؟ درخواست ويزاي نامزدي ميتونه يه ريسك باشه. من خودم چند سال پيش ويزاي نامزديم رد شد، اما بلافاصله ازدواج كرديم و درخواست ويزاي ازدواج داديم.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، Roxanaloghavi ، mulan1979
(2016-10-12 ساعت 15:56)maryam1983 نوشته:  

حسين جان خيلي ناراحت شدم براي شما... چرا تو اين ٤ سال ازدواج نكردين؟؟ درخواست ويزاي نامزدي ميتونه يه ريسك باشه. من خودم چند سال پيش ويزاي نامزديم رد شد، اما بلافاصله ازدواج كرديم و درخواست ويزاي ازدواج داديم.

وکیلم گفت پروسه ویزای نامزدی کوتاه تره ماهم تصمیم گرفتیم نامزدی اقدام کنیم Sad
نمیدونستم این اتفاقات تلخ قراره بیفته Sad
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، tabangigs ، m_vaziran ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، mulan1979 ، maryam1983
(2016-10-12 ساعت 16:03)hosseinslm نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 15:56)maryam1983 نوشته:  

وکیلم گفت پروسه ویزای نامزدی کوتاه تره ماهم تصمیم گرفتیم نامزدی اقدام کنیم  Sad
نمیدونستم این اتفاقات تلخ قراره بیفته Sad

دوست عزيز خيلي متاسفم ! ولي اگه مشكل رابطه است چرا موقع مصاحبه رفيوز نكردن ! وقتي AP دادن يعني مشكل رابطه نبوده ! مگر اينكه مداركي كه بعد كلير شدن خواستن در مورد رابطه باشه !
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، maryam1983
حسين جان ، يه تماس به اين وكيلي كه گفتم بگيريد ضرر نداره ،تا تركيه هستيد …
ايشالا كه به حق اين شبها كارتون درست ميشه …
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-10-12 ساعت 17:14)amir2640 نوشته:  حسين جان ، يه تماس به اين وكيلي كه گفتم بگيريد ضرر نداره ،تا تركيه هستيد …
امروز به نامزدم میگم تماس بگیره باهاش حتما از امریکا
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، Nooshin1361
الان تو جواب ایمیل دیروز اینو برام فرستادن.
یه خورده گیج کنندس. میشه برداشتتونو از این ایمیل بگید بهم؟؟

We have received your passport and waiting for a technical issue to be resolved regarding your case. We will be able to tell if your visa could be issued this week, or not. If not, we may send your passport back and once the issue is resolved, you can send it to us. Otherwise, we can keep the passport in our office. Please let us know your choice.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، mulan1979 ، maryam1983 ، Nooshin1361
(2016-10-12 ساعت 18:54)hosseinslm نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 17:14)amir2640 نوشته:  حسين جان ، يه تماس به اين وكيلي كه گفتم بگيريد ضرر نداره ،تا تركيه هستيد …
امروز به نامزدم میگم تماس بگیره باهاش حتما از آمریکا

آقاي حسين خيلي ناراحت شدم حتما با وكيل درست ميشه خدا خودش كمكتون كنه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، ard2015 ، Nooshin1361
دوستان وقتي پاسپورت به دست سفارت ميرسه آيا در سايت سيس باز AP باقي ميمونه من دو روز هست پاسپورتم دست سفارت رسيده و باز به تاريخ امروز آپديت شدم و در سايت هنوز AP هست آيا اين طبيعيه خدا خودش بهمون رحم كنه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
(2016-10-12 ساعت 19:04)mohd نوشته:  دوستان وقتي پاسپورت به دست سفارت ميرسه آيا در سايت سيس باز AP باقي ميمونه من دو روز هست پاسپورتم دست سفارت رسيده و باز به تاريخ امروز آپديت  شدم و در سايت هنوز AP هست آيا اين طبيعيه خدا خودش بهمون رحم كنه

طبیعیه یعنی دارن کارهای صدور ویزا رو می کنن.پروندتون در حال بررسی صدور هست.کدوم سفارت هستین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، Nooshin1361
(2016-10-12 ساعت 19:04)mohd نوشته:  دوستان وقتي پاسپورت به دست سفارت ميرسه آيا در سايت سيس باز AP باقي ميمونه من دو روز هست پاسپورتم دست سفارت رسيده و باز به تاريخ امروز آپديت  شدم و در سايت هنوز AP هست آيا اين طبيعيه خدا خودش بهمون رحم كنه

بله طبیعی هست. تا وقتی ویزا تو پاس نخوره متنش همینه.
به زودی درست میشه
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361
(2016-10-12 ساعت 18:57)hosseinslm نوشته:  الان تو جواب ایمیل دیروز اینو برام فرستادن.
یه خورده گیج کنندس. میشه  برداشتتونو از این ایمیل بگید بهم؟؟

We have received your passport and waiting for a technical issue to be resolved regarding your case. We will be able to tell if your visa could be issued this week, or not. If not, we may send your passport back and once the issue is resolved, you can send it to us. Otherwise, we can keep the passport in our office. Please let us know your choice.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

اقا اين كه به معني رد شدن قطعي درحواست ويزاي شما نيست
يه مشكلي پيش اومده كه درست ميشه
فقط توكل بر خدا داشته باش صبر كن و خودت رو نباز
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، maryam1983 ، hosseinslm ، Nooshin1361
(2016-10-12 ساعت 19:08)Roxanaloghavi نوشته:  

طبیعیه یعنی دارن کارهای صدور ویزا رو می کنن.پروندتون در حال بررسی صدور هست.کدوم سفارت هستین؟

من سفارت ارمنستان هستم الان اين هفته دوم هست اينجا هستم و بخدا ديگه بريدم كارم شده أشك ريختن و دعا كردن خدا خودش بهمون كمك كنه
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361
(2016-10-12 ساعت 19:19)bhb32 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 18:57)hosseinslm نوشته:  الان تو جواب ایمیل دیروز اینو برام فرستادن.
یه خورده گیج کنندس. میشه  برداشتتونو از این ایمیل بگید بهم؟؟

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

اقا اين كه به معني رد شدن قطعي درحواست ويزاي شما نيست
يه مشكلي پيش اومده كه درست ميشه
فقط توكل بر خدا داشته باش صبر كن و خودت رو نباز

من متوجه نشدم technical issue یعنی چی؟!