کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-10-12 ساعت 22:49)Majid-h نوشته:  سلام به همه ي دوستان
فردا صبح بليط دارم براي رفتن به آنكارا و مديكال مجدد.دعا كنين كه مشكلي پيش نياد.١٢ روزه بليط گرفتم.همه ي مراحلي كه اونجا انجام دادمو براتون توضيح ميدم.به اميد كلير همه دوستان

ممنون .... و موفق باشي دوست عزيز
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، hosseinslm
(2016-10-12 ساعت 22:47)maryam1983 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 19:19)bhb32 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 18:57)hosseinslm نوشته:  الان تو جواب ایمیل دیروز اینو برام فرستادن.
یه خورده گیج کنندس. میشه  برداشتتونو از این ایمیل بگید بهم؟؟

We have received your passport and waiting for a technical issue to be resolved regarding your case. We will be able to tell if your visa could be issued this week, or not. If not, we may send your passport back and once the issue is resolved, you can send it to us. Otherwise, we can keep the passport in our office. Please let us know your choice.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit

اقا اين كه به معني رد شدن قطعي درحواست ويزاي شما نيست
يه مشكلي پيش اومده كه درست ميشه
فقط توكل بر خدا داشته باش صبر كن و خودت رو نباز

درسته. در اين متن به تنها موردي كه اشاره نشده رد شدن درخواست ويزاست! معنيش اينه كه بايد فعلا صبر كنين تا مشكل برطرف بشه.
معنی دقیق این متن اینه:یک مشکل فنی پیش امده.ما می توانیم بگوییم که ""این هفته"" ویزای شما صادر می شود یا نه.اگر این هفته صادر نشد ما می توانیم پاسپورت را به شما برگردانیم و وقتی که مشکل برطرف شد می توانید ان را برای ما بفرستید.در غیر اینصورت ما می توانیم پاسپورت را در دفتر نگهداریم.خواهشمند است ما را در جریان انتخاب خود قرار دهید.
به نظر من در صورت refused شدن انتخابی وجود نداشت .با احترام
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، bhb32 ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، جواد حبيبي
(2016-10-12 ساعت 23:23)usatgb نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 22:47)maryam1983 نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 19:19)bhb32 نوشته:  اقا اين كه به معني رد شدن قطعي درحواست ويزاي شما نيست
يه مشكلي پيش اومده كه درست ميشه
فقط توكل بر خدا داشته باش صبر كن و خودت رو نباز

درسته. در اين متن به تنها موردي كه اشاره نشده رد شدن درخواست ويزاست! معنيش اينه كه بايد فعلا صبر كنين تا مشكل برطرف بشه.
معنی دقیق این متن اینه:یک مشکل فنی پیش امده.ما می توانیم بگوییم که ""این هفته"" ویزای شما صادر می شود یا نه.اگر این هفته صادر نشد ما می توانیم پاسپورت را به شما برگردانیم و وقتی که مشکل برطرف شد می توانید ان را برای ما بفرستید.در غیر اینصورت ما می توانیم پاسپورت را در دفتر نگهداریم.خواهشمند است ما را در جریان انتخاب خود قرار دهید.
به نظر من در صورت refused شدن انتخابی وجود نداشت .با احترام
دقيقا ،اگر refused بود اصلا انتخابي نداشتي و پاسپورت را برگشت ميدادن، بعد اصلا تو اين مرحله refused معني نميده فقط مشكل سيستمي هست كه اين شرايط رو پبش مياره
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، bhb32 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
@usatgb@
@maryam1983@
@bhb32@
@alireza55@
@Roxanaloghavi@
@amir2640@
@جواد حبيبي@
@Farzad_2815@
@Roo@
@tabangigs@
@mohd@
@مهسا20132013@
از همه بچه ها که تگ کردم ممنونم که ابراز همدردی کردن باهام و راهنمایی کردن به خاطر مشکلی که پیش اومد
واقعا خیلی بامعرفتین همتون.
امیدوارم این ایمیل نقطه امیدی باشه که شاید منم ویزامو بگیرم.
من جواب این ایمیل رو دادم که پاس رو برنگردونین و دستتون باشه تا مشکل فنی که میگید حل بشه.
مرسی از همتون بابت انرژی های خوبی که فرستادین.
واقعا کارای این سفارت پیش بینی نشدس یه دفعه دیدی فردا یا پس فردا پاسو برگشت زدن بدون ویزا
یا خدارو چه دیدی دیدی پاسپورت موند و بعدا وضعیت REFUSED تغییر کرد و ایشود شد.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، bhb32 ، tabangigs ، Nooshin1361 ، Roxanaloghavi ، Roo ، amir2640 ، mulan1979 ، جواد حبيبي
صادر ميشه حسين جان
ان شاء الله تا چند وقت ديگه پيش همسرتي
به فكر مراسم جشن باش
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي
(2016-10-12 ساعت 23:54)HGhAzAl نوشته:  كساني كه تو كيس نامزدي هستن لطفا راهنماييم كنن مرحله ها رو بهتر بگذرونم

دوست عزيز اين بخش مربوط به مرحله بعد از مصاحبه هست. بايد به بخش ويزاي نامزدي مراجعه كني. اطلاعات لازم رو ميتوني اونجا كسب كني.

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، mulan1979 ، جواد حبيبي
ارمنستان موتورش کلا خاموش شده!!!!ما گفتیم لاتاری ها تموم میشه بعدش موتورش واسه ویزاهای دیگه تندتر کار میکنه اما انگار کلهم اجمعین همه ویزاهاش آف شدن.آخه چرا اینجوری هستن ایناااا؟؟؟؟
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، جواد حبيبي
(2016-10-13 ساعت 02:10)HGhAzAl نوشته:  دوست عزيز منهنوز به مرحله nvc نرسيدمًچطور ميتونه اين مرحله بعد ازمصاخبه باشه؟؟

منظورم اين كتگوريه كه بخش "كليرنس بعد از مصاحبه" است.

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
٥ دسامبر (دو خطي)

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361
(2016-10-13 ساعت 01:09)hosseinslm نوشته:  @usatgb@
@maryam1983@
@bhb32@
@alireza55@
@Roxanaloghavi@
@amir2640@
@جواد حبيبي@
@Farzad_2815@
@Roo@
@tabangigs@
@mohd@
@مهسا20132013@
از همه بچه ها که تگ کردم ممنونم که ابراز همدردی کردن باهام و راهنمایی کردن به خاطر مشکلی که پیش اومد
من جواب این ایمیل رو دادم که پاس رو برنگردونین و دستتون باشه تا مشکل فنی که میگید حل بشه.
واقعا کارای این سفارت پیش بینی نشدس یه دفعه دیدی فردا یا پس فردا پاسو برگشت زدن بدون ویزا

حسين عزيز سلام : راستش شركنده من دير جواب دادم ، اول از همه اون اوپراتوري كه جواب داده مطمئنا اطلاع كاملي نداره !! من البته واسه خودم اگه يادت باشه ، يه نفر زنگ زد هتل از سفارت گفت ويزاتون صادر نشده بياييد پاس رو بگيريد ، كه نامزدم با طرف دعوا كرد ، يارو گفت من اوپراتورم نمي دونم دليلش چيه !!!!!! بگذريم ، يه ديگه كه ريئس بود زنگ زد ، عذر خواهي و معذرت و كه فردا تشريف بياريد سفارت !!! اين اوپراتور كه جواب تلفن داده چيزي نمي دونه. !!او متن كه از سفارت واست اومده كاملا گويا هستش ! چند روز صبر كن دادا ، ويزا رو بگير برگرد ، ما رو بي خبر نذار دل تو دلمون نيست واسه تو !!!!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361 ، hosseinslm
راستي ايميل زدي بگي پاس بمونه پيششون؟ ، چون ته ايميل مي گه بگو كه بدونيم ! نگه داريم يا نه !!!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361 ، hosseinslm
(2016-10-13 ساعت 11:38)roteil نوشته:  
@maryam1983@
@bhb32@
@alireza55@
@Roxanaloghavi@
@amir2640@
@جواد حبيبي@
@Farzad_2815@
@Roo@
@tabangigs@
@mohd@
@مهسا20132013@
واقعا کارای  این سفارت پیش بینی نشدس یه دفعه دیدی فردا یا پس فردا پاسو برگشت زدن بدون ویزا

حسين عزيز سلام : راستش شركنده من دير جواب دادم ، اول از همه اون اوپراتوري كه جواب داده مطمئنا اطلاع كاملي نداره !! من البته واسه خودم اگه يادت باشه ، يه نفر زنگ زد هتل از سفارت گفت ويزاتون صادر نشده بياييد پاس رو بگيريد ، كه نامزدم با طرف دعوا كرد ، يارو گفت من اوپراتورم نمي دونم دليلش چيه !!!!!! بگذريم ، يه ديگه كه ريئس بود زنگ زد ، عذر خواهي و معذرت و كه فردا تشريف بياريد سفارت !!! اين اوپراتور كه جواب تلفن داده چيزي نمي دونه. !!او متن كه از سفارت واست اومده كاملا گويا هستش ! چند روز صبر كن دادا  ، ويزا رو بگير برگرد ، ما رو بي خبر نذار دل تو دلمون نيست واسه تو !!!!

اقا مام دل تو دلمون نسيت واسه خودت
چي كار كردي؟؟؟
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، Nooshin1361 ، hosseinslm
هيچي فعلا كه !!! منتظريم به ما هم جواب بدن !!! كه ندادن !!! [emoji23]
كسي تا حالا شده ايميل بده سفارت ، جوابشو ندن ولي آپديت شه ؟ يه آپديتي شده !!!! ولي جواب ايميل منو ندادن !!!!!!! تاريخشم 12oct كه من ديشب چك كردم خبري نبود، امروز صبح كه 13oct باشه چك كردم ديدم زده 12oct !!! حالا نمي دونم از سفارت !! يا از ا م ر ي ك ا !!!!! احتمال ميدم از اونور باشه !! ولي جواب ايميل منو ندادن !!!!!! كسي تاحالا شده آپديت شه جواب ايميل نداده باشن ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361
دو هفته؟ چرا انقد زیاد موندین؟ منم پاسپورتم سه شنبه رسید دست سفارت، فک نمیکنم مشکلی باشه .... مگه ننوشته دو روز کاری طول میکشه صدور ویزا؟

(2016-10-12 ساعت 19:27)mohd نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 19:08)Roxanaloghavi نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 19:04)mohd نوشته:  دوستان وقتي پاسپورت به دست سفارت ميرسه آيا در سايت سيس باز AP باقي ميمونه من دو روز هست پاسپورتم دست سفارت رسيده و باز به تاريخ امروز آپديت  شدم و در سايت هنوز AP هست آيا اين طبيعيه خدا خودش بهمون رحم كنه

طبیعیه یعنی دارن کارهای صدور ویزا رو می کنن.پروندتون در حال بررسی صدور هست.کدوم سفارت هستین؟

من سفارت ارمنستان هستم الان اين هفته دوم هست اينجا هستم و بخدا ديگه بريدم كارم شده أشك ريختن و دعا كردن خدا خودش بهمون كمك كنه
Case: F2A
priority date: 15 April 2014
Interview: 12 April 2016, Yerevan
Update ceac (بدون ایمیل):April 20th , Sep 16 , 19
دوخطی: 16 سپتامبر
OR: 16 sep
کلیر: 27 سپتامبر
تجدید آزمایش پزشکی: 10 اکتبر
تحویل پاسپورت به پست: 10 اکتبر
آپدیتهای سیس بعد از تحویل پاسپورت به پست: 11 اکتبر، 12 اکتبر، 13 اکتبر

صدور ویزا: 13 اکتبر Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي ، maryam1983 ، Nooshin1361
(2016-10-13 ساعت 11:38)roteil نوشته:  
@maryam1983@
@bhb32@
@alireza55@
@Roxanaloghavi@
@amir2640@
@جواد حبيبي@
@Farzad_2815@
@Roo@
@tabangigs@
@mohd@
@مهسا20132013@
واقعا کارای  این سفارت پیش بینی نشدس یه دفعه دیدی فردا یا پس فردا پاسو برگشت زدن بدون ویزا

حسين عزيز سلام : راستش شركنده من دير جواب دادم ، اول از همه اون اوپراتوري كه جواب داده مطمئنا اطلاع كاملي نداره !! من البته واسه خودم اگه يادت باشه ، يه نفر زنگ زد هتل از سفارت گفت ويزاتون صادر نشده بياييد پاس رو بگيريد ، كه نامزدم با طرف دعوا كرد ، يارو گفت من اوپراتورم نمي دونم دليلش چيه !!!!!! بگذريم ، يه ديگه كه ريئس بود زنگ زد ، عذر خواهي و معذرت و كه فردا تشريف بياريد سفارت !!! اين اوپراتور كه جواب تلفن داده چيزي نمي دونه. !!او متن كه از سفارت واست اومده كاملا گويا هستش ! چند روز صبر كن دادا  ، ويزا رو بگير برگرد ، ما رو بي خبر نذار دل تو دلمون نيست واسه تو !!!!

شما مشكلون چي بود چرا گفتن بياين پاسپورتتون رو بگيرين از چي ايراد گرفتن
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، hosseinslm
(2016-10-13 ساعت 12:35)hoda_n64 نوشته:  دو هفته؟ چرا انقد زیاد موندین؟ منم پاسپورتم سه شنبه رسید دست سفارت، فک نمیکنم مشکلی باشه .... مگه ننوشته دو روز کاری طول میکشه صدور ویزا؟

(2016-10-12 ساعت 19:27)mohd نوشته:  
(2016-10-12 ساعت 19:08)Roxanaloghavi نوشته:  طبیعیه یعنی دارن کارهای صدور ویزا رو می کنن.پروندتون در حال بررسی صدور هست.کدوم سفارت هستین؟

من سفارت ارمنستان هستم الان اين هفته دوم هست اينجا هستم و بخدا ديگه بريدم كارم شده أشك ريختن و دعا كردن خدا خودش بهمون كمك كنه

من هفته گذشته كه اومدم مشكل فني خوردم و نميتونيم در سايت كيس نامبر بزنم بتونم برگه ها رو پرينت كنم و پاسپورت بدم سفارت بعد از كلي ايميل زدن بالاخره درست شد و سه شنبه پاسپورتم دست سفارت رسيد و تا لان منتظرم شما سه شنبه پاسپورتتون رسيده دست سفارت آيا الان ايشون شده سايت سيّس براي شما يا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: hoda_n64 ، bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان