کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
دوست عزیز رکسانا
از خواندن کامنتی که گذاشنی خیلی متاسف شدم. ولی کامنت مولان بغض چند روزه ام رو ترکوند...خیلی قشنگ نوشتی مولان جان
این ارام نا آرام داره از امریکا واسه شما می نویسه، جایی که دوست داشت باشه. از خانه همسرش، که آرزو داشت باهاش ازدواج کنه و به خاطرش ۴ سال صبر کرد...
اما قبل از اینکه بیام و بخونم چی نوشتی، داشتم به این فکر می کردم هیچ کسی رو ندارم... نه دوستی... نه فامیلی... هیچکس که حتی درد دلم رو بشنوه. تو این خونه روزها تنها می مونم و همسرم میره پیش خونوادش که بی دلیل از من خوششون نمیاد. من موندم و فکر اینکه اشتباه کردم؟ هنوز میترسم بگم اشتباه کردم...
کاش...
پاسخ
تشکر کنندگان: tabangigs ، mulan1979 ، hosseinslm ، Nooshin1361 ، s.div ، جواد حبيبي
سلام
می شه لطفا به من دوخطی شدن رو توضیح بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-14 ساعت 17:57)Roxanaloghavi نوشته:  سلام دوستان عزیز من بالاخره جواب گرفتم.با اینکه دوخطی و orشده بودم .به دلیل اختلافی که با مادر همسرم داشتم ، در کمال ناباوری همسرم petition روwithdrawکرده و سفارت هم بعد از ۲ سال انتظار ،پیام داد که کیستون علی رغم اتمام و اماده بودن جهت صدور ویزا برای ابطال به آمریکا ارسال می شود!
برای همه دوستانی که تو این مدت روز و شب به این سایت می اومدم و پیامهاشون و می خوندم، آرزوی خوشبختی می کنم .امیدوارم در کنار همسرانتون روزهای خوب و خوشی و در آمریکا داشته باشین.و اتفاقی که عجولانه و ناباورانه تو زندگی من افتاد برا هیچ کس نیفته....خدانگهدار

واقعا متاسفم از بابت اینکه این اتفاق افتاد.
تاسف من هم بیشتر بابت اینکه آدم تو بهترین سالهای عمرش میفهمه وقتش الکی تلف شده .
ولی خانم رکسانا حکمتی پشت این قضیه هستش.
شاید میرفتید و خانواده همسرتون توی غربت مشکلات بیشتری واستون درست میکردن.
دنیا دار مکافات است.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، armehraboon ، mulan1979 ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، Roxanaloghavi
(2016-10-15 ساعت 12:23)marjan_almasian نوشته:  سلام
می شه لطفا به من دوخطی شدن رو توضیح بدین

سلام
شما باید با فایرفاکس کیس رو در سیس چک کنید و متن استاتوس را از قسمت ‎Your visa case‎ (یعنی از اول متن) تا انتهای قسمت ‎.has been reached‎ (یعنی کل متن) رو با موس انتخاب و بعد کلیک راست کنید و گزینه ‎View Selection Source‎ رو بزنید. اگر تمام متن که انتخاب کردید در یک خط بود یک خطی، ولی اگر از کلمه ‎In addition,‎ دز سطر دوم قرار داشت دو خطی هستید. البته طبق گفته های دوستان وقتی که or بشید دوباره به حالت یک خطی برمیگردید. امیدوارم درست و کامل بوده باشه توضیحاتم. هر چند دقیق بودن این موضوعات هم نمیدونم چقدر درست باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: marjan_almasian ، mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، amir2640
(2016-10-13 ساعت 13:49)roteil نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 12:10)roteil نوشته:  هيچي فعلا كه !!! منتظريم به ما هم جواب بدن !!! كه ندادن !!! [emoji23]
كسي تا حالا شده ايميل بده سفارت ، جوابشو ندن ولي آپديت  شه ؟ يه آپديتي  شده !!!! ولي جواب ايميل منو ندادن !!!!!!! تاريخشم 12oct كه من ديشب چك كردم خبري نبود، امروز صبح كه 13oct باشه چك كردم ديدم زده 12oct !!! حالا نمي دونم از سفارت !! يا از  ا م ر ي ك ا !!!!! احتمال ميدم از اونور باشه !! ولي جواب ايميل منو ندادن !!!!!! كسي تاحالا شده آپديت شه جواب ايميل نداده باشن ؟؟؟؟

دوستان كسي همچين تجربه اي داشته ؟؟؟[emoji1369][emoji1369][emoji1369]

آره دوست عزیز
ماه پیش به سفارت ایمیل زدم و جوابمو ندادن ولی سابمیت سوالم اومد.بعد از یک هفته دیدم آپدیت سیس دارم.غروب آپدیت شده.بنظرم از سفارت نبوده.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
(2016-10-14 ساعت 17:57)Roxanaloghavi نوشته:  سلام دوستان عزیز من بالاخره جواب گرفتم.با اینکه دوخطی و orشده بودم .به دلیل اختلافی که با مادر همسرم داشتم ، در کمال ناباوری همسرم petition روwithdrawکرده و سفارت هم بعد از ۲ سال انتظار ،پیام داد که کیستون علی رغم اتمام و اماده بودن جهت صدور ویزا برای ابطال به آمریکا ارسال می شود!
برای همه دوستانی که تو این مدت روز و شب به این سایت می اومدم و پیامهاشون و می خوندم، آرزوی خوشبختی می کنم .امیدوارم در کنار همسرانتون روزهای خوب و خوشی و در آمریکا داشته باشین.و اتفاقی که عجولانه و ناباورانه تو زندگی من افتاد برا هیچ کس نیفته....خدانگهدار

سلام دوست عزیز
بی اندازه ناراحت شدم.فارغ از اینکه حتما حکمت خداوند دخیل بوده ، براتون سلسه روزهای خوشی رو آرزو میکنم.همه چیز خیلی زود میگذره.در انتظار روزهای شاد باش.... Smile هیچ کس نمیدونه در آینده چی پیش میاد
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، Roxanaloghavi ، bhb32
اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه
پاسخ
(2016-10-15 ساعت 17:20)lupyien نوشته:  اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه

قاعدتا" بايد هر دو پاسپورت در آنكارا همراهش باشه. اما بنظرم قبل از رفتن يه ايميل به سفارت بزنين و موضوع رو توضيح بديد و كپي پاسپورت هارو هم ضميمه ايميل بفرستيد. از خودشون بپرسين كه دقيقا" بايد چيكار كنين... و نگران نباشين، اين اتفاق براي خيلي هاي ديگه هم ممكنه بيفته.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، m_vaziran ، bhb32 ، Nooshin1361 ، armehraboon
(2016-10-15 ساعت 17:20)lupyien نوشته:  اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه

مدیکال و ویزا با شماره پاسپرت جدید برای شما صادر میشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
(2016-10-15 ساعت 18:40)Saeed rezaee نوشته:  

مدیکال و ویزا با شماره پاسپرت جدید برای شما صادر میشه

میترسم ایمیل بزنمو رهش برگرده یه وقت، یعنی‌ واقعا مشکلی‌ پیش میاد???، باور کنین سکته دارم می‌کنم بده ۸ ماه انتظارو کل پروسه ۳ ساله، همه چی‌ پاسپورت مس قبلی فقط شمارش نیست، اونوقت پست چی‌ که با شماره پاسپورت قبلی؟
پاسخ
(2016-10-15 ساعت 18:25)maryam1983 نوشته:  

قاعدتا" بايد هر دو پاسپورت در آنكارا همراهش باشه. اما بنظرم قبل از رفتن يه ايميل به سفارت بزنين و موضوع رو توضيح بديد و كپي پاسپورت هارو هم ضميمه ايميل بفرستيد. از خودشون بپرسين كه دقيقا" بايد چيكار كنين... و نگران نباشين، اين اتفاق براي خيلي هاي ديگه هم ممكنه بيفته.

میترسم ایمیل بزنمو این راهش برگرده یه وقت، یعنی‌ واقعا مشکلی‌ پیش میاد، باور کنین سکته دارم می‌کنم بده ۸ ماه انتظارو کل پروسه ۳ ساله، همه چی‌ پاسپورت مس قبلی فقط شمارش نیست، اونوقت پست چی‌ که با شماره پاسپورت قبلی؟
پاسخ
(2016-10-15 ساعت 06:24)آرام تنها نوشته:  دوست عزیز رکسانا
از خواندن کامنتی که گذاشنی خیلی متاسف شدم. ولی کامنت مولان بغض چند روزه ام رو ترکوند...خیلی قشنگ نوشتی مولان جان
این ارام نا آرام داره از آمریکا واسه شما می نویسه، جایی که دوست داشت باشه. از خانه همسرش، که آرزو داشت باهاش ازدواج کنه و به خاطرش ۴ سال صبر کرد...
اما قبل از اینکه بیام و بخونم چی نوشتی، داشتم به این فکر می کردم هیچ کسی رو ندارم... نه دوستی... نه فامیلی... هیچکس که حتی درد دلم رو بشنوه. تو این خونه روزها تنها می مونم و همسرم میره پیش خونوادش که بی دلیل از من خوششون نمیاد. من موندم و فکر اینکه اشتباه کردم؟ هنوز میترسم بگم اشتباه کردم...
کاش...

سلام دوست عزیز . از خوندن کامنت شما متاسف شدم. کاملا شرایط شما رو درک می کنم و امیدوارم که نصیب هیچیک از اعضای گروه نشه. به نظر من مقالات روانشناسی خیلی خوبی در اینترنت وجود دارد البته به زبان انگلیسی. بهتون توصیه می کنم که قبل از اینکه منتظر تایید و دوست داشتن بقیه باشید اول خودتون رو دوست داشته باشید . میفهمم که نباید کار اسونی باشه اما شدنی هست. فقط باید تمرین کنید. قطعا با دوست داشتن خودتون احساس درونی تون و در نتیجه شرایط بیرونی که از خودتون بجای میگدارید تغیییر می کنه و در نتیجه رفتار متفاوتی را با همسر تون و خانواده اش خواهید داشت در نتیجه شاهد رفتار متفاوت تری از طرف انها خواهید بود. لطفا در این مورد بیشتر در اینترنت بخونید. امیدوارم که تغییر شما تغییر محیط اطرافتان رو در پی داشته باشه. موفق باشید دوست عزیز...
بهتون توصیه می کنم حتما به سایت زیر برید و تمرینات 28 روزه ای را که گفته شده است برای ارامش درون خودتون و دادن انرژی مثبت به محیط اطرافتان انجام بدید.
http://themagicofthesecret.blogspot.co.u...magic.html
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Roxanaloghavi ، maryam1983 ، hedazful ، hosseinslm ، inanna ، Nooshin1361 ، armehraboon ، s.div
اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه ....
میترسم ایمیل بزنمو رهش برگرده یه وقت، یعنی‌ واقعا مشکلی‌ پیش میاد???، باور کنین سکته دارم می‌کنم بده ۸ ماه انتظارو کل پروسه ۳ ساله، همه چی‌ پاسپورت مس قبلی فقط شمارش نیست، اونوقت پست چی‌ که با شماره پاسپورت قبلی؟ ضمن من اصلا گزینه‌courier in recipt که تو ایمیلcomplete گفت شده برای پست رو نمی‌بینم و اینکه توی این وبسیت برای پست می‌شه شماره پاسپورتو عوض کرد یعنی‌ من الان واسه همسرم اینطوری شده عوض کنم؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 21:16)lupyien نوشته:  اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه ....
میترسم ایمیل بزنمو رهش برگرده یه وقت، یعنی‌ واقعا مشکلی‌ پیش میاد???، باور کنین سکته دارم می‌کنم بده ۸ ماه انتظارو کل پروسه ۳ ساله، همه چی‌ پاسپورت مس قبلی فقط شمارش نیست، اونوقت پست چی‌ که با شماره پاسپورت قبلی؟ ضمن من اصلا گزینه‌courier in recipt که تو ایمیلcomplete گفت شده برای پست رو نمی‌بینم و اینکه توی این وبسیت برای پست می‌شه شماره پاسپورتو عوض کرد یعنی‌ من الان واسه همسرم اینطوری شده عوض کنم؟؟؟؟

اميدوارم كه درست متوجه شده باشم، تا اونجايى كه ميدونم و فهميدم تنها كيس نامبر شما مهم هستش و تعويض
پاسپورت اصلا مقوله عجيبى نيست
اصلا نگران نباشيد با پاس جديد يه مديكال جديد بايد انجام بده همسرتون، همين
کتگوری : F2A
مصاحبه : آنکارا / مارچ 2016
AP
همیشه باید  Big Grin  Big Grin بود
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، armehraboon
سلام به دوستان عزيز
تبريك به عزيزانى كه ويزاشون رو گرفتن و يا درصدد گرفتنش هستن
يكمى اين بلاتكليفى ديگه داره يواش يواش اذيت ميكنه، ٧ماه ميگذره و هنوز هيچ كس نميدونه كه
كى يه خبرى مياد
ما هم سايت رو چك ميكنيم و اميدواريم كه اگه يه روزى دلتنگ خونه شديم يادمون باشه كه وقت براى لذت بردن ازش زياد داشتيم
کتگوری : F2A
مصاحبه : آنکارا / مارچ 2016
AP
همیشه باید  Big Grin  Big Grin بود
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، alireza55 ، maryam1983 ، hosseinslm ، Nooshin1361 ، mulan1979 ، s.div ، جواد حبيبي

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان