کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-10-15 ساعت 22:57)شهرام 2 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 21:16)lupyien نوشته:  اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه ....
میترسم ایمیل بزنمو رهش برگرده یه وقت، یعنی‌ واقعا مشکلی‌ پیش میاد???، باور کنین سکته دارم می‌کنم بده ۸ ماه انتظارو کل پروسه ۳ ساله، همه چی‌ پاسپورت مس قبلی فقط شمارش نیست، اونوقت پست چی‌ که با شماره پاسپورت قبلی؟ ضمن من اصلا گزینه‌courier in recipt که تو ایمیلcomplete گفت شده برای پست رو نمی‌بینم و اینکه توی این وبسیت برای پست می‌شه شماره پاسپورتو عوض کرد یعنی‌ من الان واسه همسرم اینطوری شده عوض کنم؟؟؟؟

اميدوارم كه درست متوجه شده باشم، تا اونجايى كه ميدونم و فهميدم تنها كيس نامبر شما مهم هستش و تعويض
پاسپورت اصلا مقوله عجيبى نيست
اصلا نگران نباشيد با پاس جديد يه مديكال جديد بايد انجام بده همسرتون، همين
khob agha shahram vase post chi?print resid hamun passe ghablie shomarash eshkal nadare???
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
(2016-10-15 ساعت 23:30)lupyien نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 22:57)شهرام 2 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 21:16)lupyien نوشته:  اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه ....
میترسم ایمیل بزنمو رهش برگرده یه وقت، یعنی‌ واقعا مشکلی‌ پیش میاد???، باور کنین سکته دارم می‌کنم بده ۸ ماه انتظارو کل پروسه ۳ ساله، همه چی‌ پاسپورت مس قبلی فقط شمارش نیست، اونوقت پست چی‌ که با شماره پاسپورت قبلی؟ ضمن من اصلا گزینه‌courier in recipt که تو ایمیلcomplete گفت شده برای پست رو نمی‌بینم و اینکه توی این وبسیت برای پست می‌شه شماره پاسپورتو عوض کرد یعنی‌ من الان واسه همسرم اینطوری شده عوض کنم؟؟؟؟

اميدوارم كه درست متوجه شده باشم، تا اونجايى كه ميدونم و فهميدم تنها كيس نامبر شما مهم هستش و تعويض
پاسپورت اصلا مقوله عجيبى نيست
اصلا نگران نباشيد با پاس جديد يه مديكال جديد بايد انجام بده همسرتون، همين
khob agha shahram vase post chi?print resid hamun passe ghablie shomarash eshkal nadare???

شايد همونطور كه دوستمون گفت بايد هردو پاس رو همراه داشته باشن
کتگوری : F2A
مصاحبه : آنکارا / مارچ 2016
AP
همیشه باید  Big Grin  Big Grin بود
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
دوست عزيز اينقدر نگران نباش
من خودم زنگ زدم اين موضوع رو پرسيدم
طرف گفت شماره پاستو فقط به من بگو هر وقت عوض شد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، Nooshin1361 ، armehraboon ، mulan1979
پرينت پستي رو هم ميتونيد يكي ديگ generate كنيد
بعد از اينكه اطلاعات پاس رو آپ ديت كردن
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979
(2016-10-16 ساعت 00:33)bhb32 نوشته:  پرينت پستي رو هم ميتونيد يكي ديگ generate كنيد
بعد از اينكه اطلاعات پاس رو آپ ديت كردن

rسلام ببخشید متوجه نشدم به کی‌ بگم؟؟؟بد yanichi یکی‌ دیگه generate کنم؟یعنی‌ shomareh پاسپورتو عوض کنم؟؟خوب اونوقت با فرم ds۲۶۰ که دیگه hamkhuni نداره؟
chetori etelaate passo update konam???motevaje nashodam
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
(2016-10-15 ساعت 18:25)maryam1983 نوشته:  [quote='lupyien' pid='728316' dateline='1476535826']
اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه

وارد سایت https://ais.usvisa-info.com/fa-tr/iv/users/sign_in شوید .روی آیکون ویرایش که به شکل قلم می باشد کلیک نمایید.پایین صفحه روی نوار
تنظیم مجدد فرم کلیک کنید .(قبلا از اطلاعات صفحه کپی بگیرید و در جایی ذخیره کنید). با احترام
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، armehraboon ، mulan1979
(2016-10-15 ساعت 18:25)maryam1983 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 17:20)lupyien نوشته:  اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه

وارد سایت https://ais.usvisa-info.com/fa-tr/iv/users/sign_in شوید .روی آیکون ویرایش که به شکل قلم می باشد کلیک نمایید.پایین صفحه روی نوار
تنظیم مجدد فرم کلیک کنید .(قبلا از اطلاعات صفحه کپی بگیرید و در جایی ذخیره کنید). با احترام
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
شما وقتي شماره پاس جديد رو به سفارت اعلام كنيد
اونا خودشون تو فرم ds 260 اون رو آپ ديت ميكنن
زماني كه بخوايد پرينت پستي جديد از سايت بگيريد شماره پاستون تو رسيد كورير هم عوض مي شه
در كل شما اعلام كنيد به سفارت اونا راهنمايي مي كنن
هر سوالي هم بود بپرسيد مرحله به مرحله يا از خود سفارت يا اينجا مطرح كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، armehraboon ، mulan1979 ، maryam1983
(2016-10-15 ساعت 18:25)maryam1983 نوشته:  
(2016-10-15 ساعت 17:20)lupyien نوشته:  اسم همسر من همسفرت آنکارا بود بالاخره بده ۸ ماه نامه کلیر شدنش اومد، حالا یه چیزی خیلی‌ منو نگران کرده دارم سکته می‌کنم، همسرم چون ۶ ماه پاسپورتش وقت داشت عوض کرد و حالا پاسپورت جدیدش اومد، از اونجا که پست با شماره پاس قبلش بود و بطور کلی‌ همه چی‌ با شماره پاس قبل بود، الان که می‌خواد این هفته بره آنکارا واسه مدیکال مجددو الان باید بره ورقه پست هم پرینت کنه، مشکل ایجاد نمی‌شه؟؟؟؟توروخدا یکی‌ کمکم کنه دارم سکته می‌کنم بده ۸ ماه

قاعدتا" بايد هر دو پاسپورت در آنكارا همراهش باشه. اما بنظرم قبل از رفتن يه ايميل به سفارت بزنين و موضوع رو توضيح بديد و كپي پاسپورت هارو هم ضميمه ايميل بفرستيد. از خودشون بپرسين كه دقيقا" بايد چيكار كنين... و نگران نباشين، اين اتفاق براي خيلي هاي ديگه هم ممكنه بيفته.

پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، maryam1983 ، bhb32 ، Alireza_D ، جواد حبيبي ، amir2640
دوستان کسی شماره ای از سفارت ابوظبی داره که جواب بدن؟
کیس: K1
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: ‎31 March‎
وضعیت ویزا: AP
مدرک تحصیلی: دیپلم
شغل: کارمند شرکت خصوصی
آپدیت سفارت: ‎31 March‎
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
کلیر: October 20th
دریافت ویزا: 3 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: amir2640
(2016-10-16 ساعت 01:33)bhb32 نوشته:  شما وقتي شماره پاس جديد رو به سفارت اعلام كنيد
زماني كه بخوايد پرينت پستي جديد از سايت بگيريد شماره پاستون تو رسيد كورير هم عوض مي شه

khob age beheshun email beznam begam baes nemishe dobare bekhan AP bezaran???
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي ، amir2640
اين قضيه AP رو لطفا بپرسيد تلفني من نميدونم
اشتباه نگم به دردسر بيافتيد
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، جواد حبيبي ، amir2640
آپدیت کردن ds 260‎ مدتیه ذهن من هم مشغول کرده، ممکنه به خاطرش دوباره AP بزنن؟

من یه سفر داشتم به ترکیه که اشتباهی ننوشتم، می ترسم اضافش کنم دوباره بخوان چک کنن، از طرفی هم می ترسم وارد نکنم و سفارت مهرهای توی پاس رو با فرم 260 مقایسه کنه و بدتر بشه...
آپدیت سیس: OR  19 October ، دوخطی ‎31 March, 3 April, 5 April, 13 June (Email), 18 July (Email), 24 August (Email), 14 September
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي
(2016-10-16 ساعت 12:19)lupyien نوشته:  
(2016-10-16 ساعت 01:33)bhb32 نوشته:  شما وقتي شماره پاس جديد رو به سفارت اعلام كنيد

khob age beheshun email beznam begam baes nemishe dobare bekhan AP bezaran???

دوست عزیز من یک مورد از لاتاری ها دیدم که به خاطر عوض کردن پاس یک ماهی بیشتر طول کشید صدور ویزاشون ولی ممکنه برای همه یکطور نباشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Alireza_D ، جواد حبيبي ، amir2640
ya khoda!!!!!! kasi shomareh sefarate ankara ro dare ke begiram javab bede???
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي ، amir2640

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان