کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-11-12 ساعت 09:57)mulan1979 نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 22:08)HAMİT نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 20:42)mulan1979 نوشته:  سلام دوست عزیز. واقعا برای شما متاسف شدم. امیدوارم بزودی کلیر بشید. بعضی از دوستانی که در سایت بودن گفتن که بعد از تعویض گذرنامه و وقتی که کلیر شده بودن و برای گرفتن ویزا اقدام کردن بهشون ap مجدد خورده.. که البته کلیرنس بعد از اون طولانی هم نبوده و بعد از یک ماه کلیر شدن. ایا کیش شما هم شبیه به همین کیسه ؟ ایا انها دلیلی به شما برای ap مجدد ارائه ندادن؟  تا انجاییکه من از پستهای قبلی شما متوجه شدم بنظر میرسه هیچیک از شما و همسرتون در ایران ساکن نیستید. درسته ؟ تازه یادم اومد که یکی از اعضای همین گروه هم roteil اتفاقی مشابه شما برای ایشون افتاد. که کلیر شده بودن و برای گرفتن ویزا رفتن اما بعد از مراجعه گفتن که نمیتونن ویزا رو بهشون بدن یا چنین چیزی.

سلام به شما هم دوست عزیز دلیلشو که نگفتن تو ایمیل من خودم ترکیه زندکی میکنم و پاسپورت من هم 10 ماه دیگه وقت داره دوشنبه دوباره ایمیل میزنم ببینم چی میشه اما نگرانیم از این که دوباره باید چقدر منتظر موند یک چیز دیگه هم اینه که سایت سفارت بعد از آپدیت همون پروسس کمپلت باقی موند و تا 26 12 2016 هم زمان داره شما چی فکر میکنید  Sad

بنظرم بهتره که با اقای roteil تماس بگیرید در این گروه.. چون ظاهرا چند روز پیش نوشتن که اتفاقات جدیدی افتاده و قرار شد بعدا بیان و توضیح بدن که چی شد. اما از نظر من با توجه به اینکه در سایت نوشته شد پروسس کمپلیت نباید مساله جدی باشه و بزودی ویزا رو بهتون میدن. نگران نباشید .. نهایتا تا یکی دو ماه دیگه ویزاتون رو میگیرد.

ممنونم دوست عزیزم از همکاریتون امیدوارم که همین تور باشه اگه لطف کنید از اقای roteil یه شمار تماسی چیزی برام بزارید ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361
(2016-11-12 ساعت 01:29)ya30 نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 21:59)HAMİT نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 20:42)ya30 نوشته:  دوست عزيز ميشه يكم بيشتر راجع به كيستون توضيح بدين؟ چند وقت بعد از اعلام كليرنس شما پاسپورتتونو بردين/ فرستادين سفارت؟ كدوم سفارت بودين؟ چه كتگوري بودين؟ هيچ توضيحي ندادن چرا اينجوري شد؟
واقعا متاسفم و اميدوارم خيلي زود كليرتون كنند

سفارت انکارا است و دقیقآ 4 اکتبر کلیرنس شدم و 12 اکتبر هم مدارکو فرستادم امروز هم که 10 نومبر استو بدون ویزا پاسپورت دریافت کردم دلیلشو هم نگفتند تو ایمیل حالا نمیدونم چقدر دیگه باید صبر کرد دیونه شدم از یس منتظر  Sad

ممنون از پاسختون، واقعا شرايط سختي هست اميدوارم خيلي زود با خبرهاي خوب اينجا پيغام بذاريد و مارو هم خوشحال كنيد

ممنونم دوست عزیز امیدوارم هرچه زودتر این دوری ها برای همه به پایان برسه
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، bhb32 ، mulan1979 ، Nooshin1361
(2016-11-12 ساعت 18:55)HAMİT نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 09:57)mulan1979 نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 22:08)HAMİT نوشته:  سلام به شما هم دوست عزیز دلیلشو که نگفتن تو ایمیل من خودم ترکیه زندکی میکنم و پاسپورت من هم 10 ماه دیگه وقت داره دوشنبه دوباره ایمیل میزنم ببینم چی میشه اما نگرانیم از این که دوباره باید چقدر منتظر موند یک چیز دیگه هم اینه که سایت سفارت بعد از آپدیت همون پروسس کمپلت باقی موند و تا 26 12 2016 هم زمان داره شما چی فکر میکنید  Sad

بنظرم بهتره که با اقای roteil تماس بگیرید در این گروه.. چون ظاهرا چند روز پیش نوشتن که اتفاقات جدیدی افتاده و قرار شد بعدا بیان و توضیح بدن که چی شد. اما از نظر من با توجه به اینکه در سایت نوشته شد پروسس کمپلیت نباید مساله جدی باشه و بزودی ویزا رو بهتون میدن. نگران نباشید .. نهایتا تا یکی دو ماه دیگه ویزاتون رو میگیرد.

ممنونم دوست عزیزم از همکاریتون امیدوارم که همین تور باشه اگه لطف کنید از اقای roteil یه شمار تماسی چیزی برام بزارید ممنون میشم

سلام من شماره تماسی از ایشون ندارم. اما اگر پستهاشون رو پیدا کنید و روش کلیک کنید میتونید پیام خصوصی براشون بگذارید. Roteil رو توی جستجو بزنید ببینید به شما پیامهای ایشون رو مید یا نه و بعدش برید توی صفحه شون و براشون پیام خصوصی بگذارید
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، HAMİT
(2016-11-12 ساعت 15:01)کوه صبور نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 20:42)mulan1979 نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 20:18)HAMİT نوشته:  سلام به همه دوستان من امروز پاسپورت خودمو گرفتم اما بدونه ویزا Sad Sad گفتن دوباره ap خوردی واقعآ نمیدونم چیکار کنم ما که 7 ماه منتظر بودیم حالا باید چقدر منتظر بود خواهشن اگه کسی مثل من شرایتش بوده کمک کنه الان 6 سال که منو خانومم منتظریم یک جابشم واقعآ نمیدونم Sad Sad

سلام دوست عزیز. واقعا برای شما متاسف شدم. امیدوارم بزودی کلیر بشید. بعضی از دوستانی که در سایت بودن گفتن که بعد از تعویض گذرنامه و وقتی که کلیر شده بودن و برای گرفتن ویزا اقدام کردن بهشون ap مجدد خورده.. که البته کلیرنس بعد از اون طولانی هم نبوده و بعد از یک ماه کلیر شدن. ایا کیش شما هم شبیه به همین کیسه ؟ ایا انها دلیلی به شما برای ap مجدد ارائه ندادن؟  تا انجاییکه من از پستهای قبلی شما متوجه شدم بنظر میرسه هیچیک از شما و همسرتون در ایران ساکن نیستید. درسته ؟ تازه یادم اومد که یکی از اعضای همین گروه هم roteil اتفاقی مشابه شما برای ایشون افتاد. که کلیر شده بودن و برای گرفتن ویزا رفتن اما بعد از مراجعه گفتن که نمیتونن ویزا رو بهشون بدن یا چنین چیزی.

وقت تون به خیر و شادی
تاریخ انقضاء پاسپورت من هم 6 ماه دیگه داره تمام میشه. (همان طور که می دانید ویزا را در شرایطی می دهند که حداقل 6 ماه از تاریخ انقضاء پاسپورت مانده باشد).
با توجه به اینکه من منتظر اولین تماس از سفارت هستم (که طبق روال عادی تقاضای مدارک، پر کردن فرم ها و بعد مدیکال کنند بفرستم، بررسی کنند و بعد وقت مصاحبه بدهند.)
به نظرتان الان بروم پاسپورت جدیدم را بگیرم یا صبر کنم بعد از مصصاحبه؟ اینجا یک هفته ای می تونم پاسپورت جدید بگیرم.
نگرانم چون قبلا کپی و اسکن این پاسپورت را به اداره مهاجرت فرستاده ایم حالا پاسپورت نو ارائه بدم بهشون، دوباره پرونده را برای تایید برگردانند آمریکا. و دوباره معطلی و...
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز. راستش من هم خودم پاسپورتم حدودا ۱۵ ماه وقت داره و میخواستم همینجا و در ایران عوضش کنم و جدید بگیرم اما با خوندن این جریان apمجدد کلا نظرم عوض شد اما شما قضیه تون جدی هست... سفارت شما برای مصاحبه کجاست؟؟ اگر تا ۳ ماه دیگه مثلا بهتون وقت مصاحبه بدن میتونید با همین پاسپورت برید برای مصاحبه یعنی بهتون ویزا داده میشه؟؟ اگر که نه بنطر میرسه که ایده بهتر این باشه پاسپورت رو عوص کنیو و در زمان مصاحبه هر دو پاسپورت رو با خودتون به همراه کپی داشته باشید و به انها در زمان مصاحبه اعلام کنید که بخاطر شرایطتون مجبور به تعویض گدرنانه شدید. اینطوری بهتره چون انها مطلع میشن و شماره پاسپورت جدید شما رو وارد مدارکی که میخوان می کنن. اما اگر زمان مصاحبه گذشته و بعد از مصاحبه خواستید عوض کنید با خود سفارت قبلش هماهنگ کنید که دچار مشکل نشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، کوه صبور ، bhb32 ، HAMİT
(2016-11-12 ساعت 22:36)mulan1979 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 15:01)کوه صبور نوشته:  
(2016-11-11 ساعت 20:42)mulan1979 نوشته:  سلام دوست عزیز. واقعا برای شما متاسف شدم. امیدوارم بزودی کلیر بشید. بعضی از دوستانی که در سایت بودن گفتن که بعد از تعویض گذرنامه و وقتی که کلیر شده بودن و برای گرفتن ویزا اقدام کردن بهشون ap مجدد خورده.. که البته کلیرنس بعد از اون طولانی هم نبوده و بعد از یک ماه کلیر شدن. ایا کیش شما هم شبیه به همین کیسه ؟ ایا انها دلیلی به شما برای ap مجدد ارائه ندادن؟  تا انجاییکه من از پستهای قبلی شما متوجه شدم بنظر میرسه هیچیک از شما و همسرتون در ایران ساکن نیستید. درسته ؟ تازه یادم اومد که یکی از اعضای همین گروه هم roteil اتفاقی مشابه شما برای ایشون افتاد. که کلیر شده بودن و برای گرفتن ویزا رفتن اما بعد از مراجعه گفتن که نمیتونن ویزا رو بهشون بدن یا چنین چیزی.

وقت تون به خیر و شادی
تاریخ انقضاء پاسپورت من هم 6 ماه دیگه داره تمام میشه. (همان طور که می دانید ویزا را در شرایطی می دهند که حداقل 6 ماه از تاریخ انقضاء پاسپورت مانده باشد).
با توجه به اینکه من منتظر اولین تماس از سفارت هستم (که طبق روال عادی تقاضای مدارک، پر کردن فرم ها و بعد مدیکال کنند بفرستم، بررسی کنند و بعد وقت مصاحبه بدهند.)
به نظرتان الان بروم پاسپورت جدیدم را بگیرم یا صبر کنم بعد از مصصاحبه؟ اینجا یک هفته ای می تونم پاسپورت جدید بگیرم.
نگرانم چون قبلا کپی و اسکن این پاسپورت را به اداره مهاجرت فرستاده ایم حالا پاسپورت نو ارائه بدم بهشون، دوباره پرونده را برای تایید برگردانند آمریکا. و دوباره معطلی و...
ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز. راستش  من هم خودم پاسپورتم حدودا ۱۵ ماه وقت داره و میخواستم همینجا و در ایران عوضش کنم و جدید بگیرم اما با خوندن این جریان apمجدد کلا نظرم عوض شد اما شما قضیه تون جدی هست... سفارت شما برای مصاحبه کجاست؟؟ اگر تا ۳ ماه دیگه مثلا بهتون وقت مصاحبه بدن میتونید با همین پاسپورت برید برای مصاحبه یعنی بهتون ویزا داده میشه؟؟ اگر که نه بنطر میرسه که ایده بهتر این باشه پاسپورت رو عوص کنیو و در زمان مصاحبه هر دو پاسپورت رو با خودتون به همراه کپی داشته باشید و به انها در زمان مصاحبه اعلام کنید که بخاطر شرایطتون مجبور به تعویض گدرنانه شدید. اینطوری بهتره چون انها مطلع میشن و شماره پاسپورت جدید شما رو وارد مدارکی که میخوان می کنن. اما اگر زمان مصاحبه گذشته و بعد از مصاحبه خواستید عوض کنید با خود سفارت قبلش هماهنگ کنید که دچار مشکل نشید.

وقت ات بخیر دوست عزیز
من مقیم اتریشم و محل مصاحبه ام هم وین خواهد بود. اینجا دو هفته ای پاسپورت جدید میدن ولی مشکل اینه که پاسپورت قبلی را تحویل می گیرند و نمیشه هر دو را با خودم ببرم سفارت.
اگر عوض کنم نگرانم دوباره پرونده را برای بررسی برگردونند امریکا و معطل بشم. کاشکی کسی در این باره اطلاعی داشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، HAMİT ، mani_badb0y ، Alireza_D
(2016-11-12 ساعت 20:31)mulan1979 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 18:55)HAMİT نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 09:57)mulan1979 نوشته:  بنظرم بهتره که با اقای roteil تماس بگیرید در این گروه.. چون ظاهرا چند روز پیش نوشتن که اتفاقات جدیدی افتاده و قرار شد بعدا بیان و توضیح بدن که چی شد. اما از نظر من با توجه به اینکه در سایت نوشته شد پروسس کمپلیت نباید مساله جدی باشه و بزودی ویزا رو بهتون میدن. نگران نباشید .. نهایتا تا یکی دو ماه دیگه ویزاتون رو میگیرد.

سلام من شماره تماسی از ایشون ندارم. اما اگر پستهاشون رو پیدا کنید و روش کلیک کنید میتونید پیام خصوصی براشون بگذارید.  Roteil رو توی جستجو بزنید ببینید به شما پیامهای ایشون رو مید یا نه و بعدش برید توی صفحه شون و براشون پیام خصوصی بگذارید

ممنونم دوست عزیزم همین کار رو کردم امیدوارم زود تر جواب بدن شرایت خیلی بدیه الان نمیدونم چی کار کنم Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، bhb32 ، mani_badb0y ، Alireza_D
از اول نوامبر تا الان متأسفانه حتي يك مورد كليري هم نداشتيم براي جدول منتظران!
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، mani_badb0y ، Alireza_D
(2016-11-14 ساعت 02:27)maryam1983 نوشته:  از اول نوامبر تا الان متأسفانه حتي يك مورد كليري هم نداشتيم براي جدول منتظران!

احتمالا دارن کش میدن که دولت جدید با قوانین جدید مهاجرتی بیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، maryam1983 ، mulan1979 ، Nooshin1361 ، mani_badb0y ، Alireza_D ، پري57
(2016-11-14 ساعت 02:27)maryam1983 نوشته:  از اول نوامبر تا الان متأسفانه حتي يك مورد كليري هم نداشتيم براي جدول منتظران!

ارمنستان امروز ٢ نفر رو كلير كرد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
امروز چقد سوت و کوره،به این منوالی که سفارت ارمنستان داره کلیر میکنه حالا حالاهااا باید منتظر باشیم.جونمونو به لبمون رسوندن...باباااا کلیر کنید بره دیگه...دنبال چی میگردن اینا آخههه.هفته ای شده دوتا کلیر اونم فقط دوشنبه هاا بقیه روزاشونم که انگار اصن موجود زنده ای توی سفارت نیست،این چه وضعشه آخهههه...ذوق همه چیزو ازمون گرفتن ایناااا...
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، HAMİT ، mani_badb0y ، bhb32 ، Alireza_D ، s.div ، جواد حبيبي
(2016-11-14 ساعت 16:21)Nooshin1361 نوشته:  امروز چقد سوت و کوره،به این منوالی که سفارت ارمنستان داره کلیر میکنه حالا حالاهااا باید منتظر باشیم.جونمونو به لبمون رسوندن...باباااا کلیر کنید بره دیگه...دنبال چی میگردن اینا آخههه.هفته ای شده دوتا کلیر اونم فقط دوشنبه هاا بقیه روزاشونم که انگار اصن موجود زنده ای توی سفارت نیست،این چه وضعشه آخهههه...ذوق همه چیزو ازمون گرفتن ایناااا...

واقعآ خیلی سخته خیلییییییییییییییییییییی من که دیگه دیونه شدم 6 سال شد از هم دوریم کلی برنامه داریم که همون هم زدن رو سرمون ما دیگه اینجاشو فکر نمیکردیم بعد کلیرنس باز هم کلیرنس Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، Alireza_D ، s.div ، armehraboon
سلام دوستان. یک سوال از افرادی که در انکارا و ابوظبی مصاحبه داشتن و بهشون apخورده دارم.می خواستم بپرسم که ایا در سایت انکارا و ابوظبی هم مثل سایت ارمنستان شما شماره کیس نامبر افرادی که کلیر شدن رو میبینید یا فقط می تونید وضعیت خودتون رو به تنهایی ببینید؟ این رو از این نظر پرسیدم که خواستم ببینم وضعیت کلیر کردن در سایر سفارتخانه ها غیر از ارمنستان چطوره؟؟ خوب همین که پروسه کلیر کردن در ارمنستان متوقف نشده جای شکر داره اما احتمالا این پروسه در مقایسه با تاریخ مشابه در سال گذشته طبق اطهارات سایر دوستان کندتر شده چراکه طی دو هفته متوالی فقط ۳ نفر را در مجموع سفارت ارمنستان کلیر کرده. در بقیه سفارتخانه ها اوضاع به چه شکله؟ ایا اصلا کلیر شدن اتفاق نمی افته یا .... ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bhb32 ، Alireza_D ، s.div
(2016-11-14 ساعت 19:41)mulan1979 نوشته:  سلام دوستان. یک سوال از افرادی که در انکارا و ابوظبی مصاحبه داشتن و بهشون apخورده دارم.می خواستم بپرسم که ایا در سایت انکارا و ابوظبی هم مثل سایت ارمنستان شما شماره کیس نامبر افرادی که کلیر شدن رو میبینید یا فقط می تونید وضعیت خودتون رو به تنهایی ببینید؟ این رو از این نظر پرسیدم که خواستم ببینم وضعیت کلیر کردن در سایر سفارتخانه ها غیر از ارمنستان چطوره؟؟ خوب همین که پروسه کلیر کردن در ارمنستان متوقف نشده جای شکر داره اما احتمالا این پروسه در مقایسه با تاریخ مشابه در سال گذشته طبق اطهارات سایر دوستان کندتر شده چراکه طی دو هفته متوالی فقط ۳ نفر را در مجموع سفارت ارمنستان کلیر کرده. در بقیه سفارتخانه ها اوضاع به چه شکله؟ ایا اصلا کلیر شدن اتفاق نمی افته یا .... ؟

سایت ابوظبی که فقط میتونید کیس خودتون را چک کنید....
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، Alireza_D ، s.div ، armehraboon ، جواد حبيبي
(2016-11-14 ساعت 20:20)Sasa-t نوشته:  
(2016-11-14 ساعت 19:41)mulan1979 نوشته:  سلام دوستان. یک سوال از افرادی که در انکارا و ابوظبی مصاحبه داشتن و بهشون apخورده دارم.می خواستم بپرسم که ایا در سایت انکارا و ابوظبی هم مثل سایت ارمنستان شما شماره کیس نامبر افرادی که کلیر شدن رو میبینید یا فقط می تونید وضعیت خودتون رو به تنهایی ببینید؟ این رو از این نظر پرسیدم که خواستم ببینم وضعیت کلیر کردن در سایر سفارتخانه ها غیر از ارمنستان چطوره؟؟ خوب همین که پروسه کلیر کردن در ارمنستان متوقف نشده جای شکر داره اما احتمالا این پروسه در مقایسه با تاریخ مشابه در سال گذشته طبق اطهارات سایر دوستان کندتر شده چراکه طی دو هفته متوالی فقط ۳ نفر را در مجموع سفارت ارمنستان کلیر کرده. در بقیه سفارتخانه ها اوضاع به چه شکله؟ ایا اصلا کلیر شدن اتفاق نمی افته یا .... ؟

تا جائي كه من ميدونم سفارت آنكارا هم همينطوره !
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361 ، Alireza_D ، armehraboon
(2016-11-14 ساعت 20:30)maryam1983 نوشته:  
(2016-11-14 ساعت 20:20)Sasa-t نوشته:  

تا جائي كه من ميدونم سفارت آنكارا هم همينطوره !
پس با در نظر گرفتن پاسخ هر دو شما دوستان عزیز تنها رفرنس موجود برای بررسی تداوم کلیر کردن و روند اون سایت ارمنستان و پیامهایی هست که دوستان اینجا میگذارن. در مجموع امیدوارم که پروسه همه ماها همانند قبل از انتخابات پیگیری بشه و تاخیر و یا توقفی جهت اعلام سیاستهای جدید در کار نباشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، bhb32 ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، Alireza_D ، s.div ، armehraboon ، جواد حبيبي

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان