کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-12-29 ساعت 11:39)bhb32 نوشته:  سفارت ارمنستان امروز 9 دي 95 دو نفر رو كلير كرد
YRV2015690001
2017AS2750

دوست عزيز انشاالله كليري خودت
كلير بشي صلوات
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، جواد حبيبي
سلام دوستان عزيز
من برأي k1 ويزا اقدام كرده ام اگر ممكنه منو راهنمايي كنيد بعدازدريافت دعوت نامه سفارت در ايروان و تكميل فرم cd160و account number، برأي گرفتن وقت سفارت بايد چه كار كنيم؟ نامه NVC گفته تا ٢٧ فوريه بايد تمام كإرها تمام بشه و هنوز سفارت وقت مصاحبه نداده، من خيلي نگرانم. لطفاً اگر ميتونيد راهنمايي كنيد چجوري وقت بگيرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-28 ساعت 16:00)Behnazbrojerdi نوشته:  
(2016-12-28 ساعت 10:27)bahad نوشته:  سلام دوستان مصاحبه من در ماه اگوست بوده واخرین  اپدیت 7 سپتامبر بوده ومصاحبه من در ابو ظبی بود ممنون میشم از دوستانی که در ماه اگوست مصاحبه داشتن اطلاع بدن که  ایادر ماه نوامبر ودسامبر  اپدیت جدید داشتن؟

سلام دوست عزيز
من هم در ماه اگوست ٢٠١٦ در ابوظبي مصاحبه داشتم ولي به جز اپديت ها بلافاصله تا ٤ روز بعد از مصاحبه هيچ اپديتي تا الان به جز ماه اكتبر كه به خاطر ايميل خودم به سفارت بود هيچ اپديتي نداشتم....

مگه ابوظبی آپدیت هم میکنه؟؟؟ منم 3بار ایمیل زدم. 3 بار آپدیت داشتم.
از 7 ماه هم رد شد.... Sad Sad Sad
F2A

سفارت: ابوظبی
زمان مصاحبه: ‎2016.MAY.24‎
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت ها
-4oct- 29nov-20dec
4Jun 2017
دوخطی 17 آگوست
Or 23آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، جواد حبيبي ، kimia2016
(2016-12-30 ساعت 09:35)nina111 نوشته:  
(2016-12-28 ساعت 16:00)Behnazbrojerdi نوشته:  
(2016-12-28 ساعت 10:27)bahad نوشته:  سلام دوستان مصاحبه من در ماه اگوست بوده واخرین  اپدیت 7 سپتامبر بوده ومصاحبه من در ابو ظبی بود ممنون میشم از دوستانی که در ماه اگوست مصاحبه داشتن اطلاع بدن که  ایادر ماه نوامبر ودسامبر  اپدیت جدید داشتن؟

سلام دوست عزيز
من هم در ماه اگوست ٢٠١٦ در ابوظبي مصاحبه داشتم ولي به جز اپديت ها بلافاصله تا ٤ روز بعد از مصاحبه هيچ اپديتي تا الان به جز ماه اكتبر كه به خاطر ايميل خودم به سفارت بود هيچ اپديتي نداشتم....

مگه ابوظبی آپدیت هم میکنه؟؟؟ منم 3بار ایمیل زدم. 3 بار آپدیت داشتم.
از 7 ماه هم رد شد.... Sad  Sad  Sad

نه در سایت ابوطبی اپدیت همون روز مصاحبه ست ولی در سایست ceac اپدیت 7سپتامبر داشتم
پاسخ
تشکر کنندگان:
منم ابوظبي بودم فقط وقتي ايميل زدم آپديت داشتم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، Alireza_D ، mulan1979 ، جواد حبيبي
ماهم که آنکارا هستیم و آپ دیت می کنه گلی به سرمون نزده. با این دفتر حقوقی مهاجرتی که صحبت کردم گفت پروسه کلیری رو بین ۸ تا۱۲ ماه روش حساب کنید. کمتر خیلی به ندرت اتفاق می افته
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، Alireza_D ، mulan1979 ، جواد حبيبي
(2016-12-30 ساعت 13:27)samira aslroosta نوشته:  ماهم که آنکارا هستیم و آپ دیت می کنه گلی به سرمون نزده. با این دفتر حقوقی مهاجرتی که صحبت کردم گفت پروسه کلیری رو بین ۸ تا۱۲ ماه روش حساب کنید. کمتر خیلی به ندرت اتفاق می افته

واقعا"!؟ من كه روزهاي سپري شده رو ميشمردم به اميد نهايتا" ٨ ماهه كلير شدن! حالا با اين تفاسير ديگه بايد به ١٢ ماه فكر كنم!!!
چطور ميشه تحمل كرد آخه !
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: Alireza_D ، bhb32 ، mulan1979 ، جواد حبيبي ، Nooshin1361
با سلام خدمت همه دوستان عزيز كه تو اين مدت همه جوره هواي همديگرو دارن. بلاخره همسر منم ويزا گرفت و كلير شد! واقعا از صميم قلب ارزو ميكنم همگي خيلي زود كلير شين.
در تاريخ Nov 16th تو سايت ابوظبي متن كليري ديده شد. حدودا ١٧ روز گرفتن ويزا دبي براي ما طول كشيد! كه خب اين هم بدشانسي ما بود مه خورد به تعطيلي هاي دبي. يك سفر يكروزه در١١ دسامبر به دبي داشتيم ازمايشات مديكال تمديد كرديم و برگشتيم تهران.پاسپورت فرستاديم براي خانم م. الف كه جواب ازمايش رو هم ايشون گرفته بودن. روز سه شنبه پاسپورت تحويل سفارت دادن و پنجشنبه ٢٢ دسامبر تحويل گرفتن و يكشنبه بعدي پاسپورت دست ما بود يعني كلا ١٠ روز طول كشيد تا ما پاس فرستاديم و تحويل گرفتيم.
با ارزوي كليري و زندگي پر از خوشبختي براي همه
از @itex عزيز هم خواهش ميكننم تاريخ كليري كيس مارو هم اپديت كنن براي كمك به بقيه دوستان.
پاسخ
(2016-12-30 ساعت 16:04)maryam1983 نوشته:  
(2016-12-30 ساعت 13:27)samira aslroosta نوشته:  ماهم که آنکارا هستیم و آپ دیت می کنه گلی به سرمون نزده. با این دفتر حقوقی مهاجرتی که صحبت کردم گفت پروسه کلیری رو بین ۸ تا۱۲ ماه روش حساب کنید. کمتر خیلی به ندرت اتفاق می افته

واقعا"!؟ من كه روزهاي سپري شده رو ميشمردم به اميد نهايتا" ٨ ماهه كلير شدن! حالا با اين تفاسير ديگه بايد به ١٢ ماه فكر كنم!!!
چطور ميشه تحمل كرد آخه !

این دفاتر مهاجرتی و وکلا و حتی رئیس جمهوری آمریکا هم نه می‌تونن کاری کنن نه حدس بزنن.از ساله ۲۰۱۰ که این سایت رو بخونین همه جور بوده.پس به حرفای این دفاتر جماعت گوش ندین که هیچ ارزشی نداره .این تزها ی غیر حرفیه ای فقط مردمو الکی‌ میترسونه...
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، bhb32 ، Alireza_D ، جواد حبيبي ، Nooshin1361 ، hesgan ، s.div
دوست عزيز نگران نباشيد درصد خيلي كمي به ده ماه و دوازده ماه ميكشن ؛ بيشتر افراد زير هشت ماه كلير ميشن
کیس نامبر: َANK201*******‎
کتگوری : EB3
اعضای کیس: 3 نفر
تاریخ ارسال فرم260: سال 2015
تاریخ کارنت : 21 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 19 اُكتبر
آپدیت اول: 9 اُكتبر
محل مصاحبه: آنکارا،
در انتظار کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam1983 ، mulan1979 ، s.div ، bhb32 ، Alireza_D ، Nooshin1361
(2016-12-30 ساعت 16:13)ya30 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان عزيز كه تو اين مدت همه جوره هواي همديگرو دارن. بلاخره همسر منم ويزا گرفت و كلير شد! واقعا از صميم قلب ارزو ميكنم همگي  خيلي زود كلير شين.
در تاريخ Nov 16th تو سايت ابوظبي متن كليري ديده شد. حدودا ١٧ روز گرفتن ويزا دبي براي ما طول كشيد! كه خب اين هم بدشانسي ما بود مه خورد به تعطيلي هاي دبي. يك سفر يكروزه در١١ دسامبر به دبي داشتيم ازمايشات مديكال تمديد كرديم و برگشتيم تهران.پاسپورت فرستاديم براي خانم م. الف كه جواب ازمايش رو هم ايشون گرفته بودن. روز سه شنبه پاسپورت تحويل سفارت دادن و پنجشنبه ٢٢ دسامبر تحويل گرفتن و يكشنبه بعدي پاسپورت دست ما بود يعني كلا ١٠ روز طول كشيد تا ما پاس فرستاديم و تحويل گرفتيم.
از @itex عزيز هم خواهش ميكننم تاريخ كليري كيس مارو هم اپديت كنن براي كمك به بقيه دوستان.

به سلامتي و ميمنت ؛ موفق و پيروز باشيد
کیس نامبر: َANK201*******‎
کتگوری : EB3
اعضای کیس: 3 نفر
تاریخ ارسال فرم260: سال 2015
تاریخ کارنت : 21 ژانویه
تاریخ مصاحبه: 19 اُكتبر
آپدیت اول: 9 اُكتبر
محل مصاحبه: آنکارا،
در انتظار کلیرنس
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، ya30 ، Alireza_D ، Nooshin1361
(2016-12-31 ساعت 00:26)kimia2016 نوشته:  
(2016-12-30 ساعت 16:13)ya30 نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان عزيز كه تو اين مدت همه جوره هواي همديگرو دارن. بلاخره همسر منم ويزا گرفت و كلير شد! واقعا از صميم قلب ارزو ميكنم همگي  خيلي زود كلير شين.

مبارك باشه دوست عزيز !
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، ya30 ، Alireza_D ، kimia2016 ، Nooshin1361

مبارك باشه انشاالله
دست راستتون رو سر ما برزخي ها
اميدوارم به زودي همه كلير بشيم تا از اين بلاتكليفي در بياييم
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، ya30 ، Nooshin1361
بچه ها يه چيز جالب
البته من خودم اين موضوع رو تازه فهميدم. شايد خيلي از شماها بدونيد اما خيلي ها هم ممكنه ندونن كه دونستنش باعث ميشه يه مقداري از نظر مالي به نفعتون بشه
ان شاءالله وقتي ويزاتون رو گرفتيد و خواستيد تشريف ببريد آمريكا قطعا خيلي ها بليط هواپيما يك طرفه ميگيرن
من متوجه شدم بليط هاي دو طرفه ارزون تر از بليط هاي يكطرفه هستن.
ميتونيم بليط دوطرفه بگيريم و از برگشتش استفاده نكنيم.
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، s.div ، Alireza_D ، maryam1983 ، Nooshin1361 ، NariNB ، جواد حبيبي ، setaree ، victor2017
(2016-12-31 ساعت 00:29)maryam1983 نوشته:  
(2016-12-31 ساعت 00:26)kimia2016 نوشته:  

مبارك باشه دوست عزيز !

می شه بپرسم مصاحبه تون کی بود؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361 ، bhb32 ، جواد حبيبي ، M... ، عدلی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان