کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-04-15 ساعت 14:22)houmanmir نوشته:  آره به خدا!! من از همین الان دارم جون میدم!!! Big Grin

سلام.ببخشید از زمان اپرو 6 ماه طول کشیده تا به شما وقت مصاحبه بدن؟!!!چرا؟ معمولا اینطوریه؟
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
(2013-04-15 ساعت 20:17)azri نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 14:22)houmanmir نوشته:  آره به خدا!! من از همین الان دارم جون میدم!!! Big Grin

سلام.ببخشید از زمان اپرو 6 ماه طول کشیده تا به شما وقت مصاحبه بدن؟!!!چرا؟ معمولا اینطوریه؟

سلام دوست من ، درسته ماه طول میکشه ، چون من محل مصاحبمو از آنکارا به ابوظبی عوض کردم که این انتقال خودش تقریبا 2ماه طول کشید، حالا 2ماه دیگم وقت مصاحبه دادن Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، الهه سابق ، haleh99 ، rrrraaaazzzz
(2013-04-15 ساعت 20:27)houmanmir نوشته:  
(2013-04-15 ساعت 20:17)azri نوشته:  

سلام دوست من ، درسته ماه طول میکشه ، چون من محل مصاحبمو از آنکارا به ابوظبی عوض کردم که این انتقال خودش تقریبا 2ماه طول کشید، حالا 2ماه دیگم وقت مصاحبه دادن Smile

به سلامتی . انشااله موفق باشی Smile
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، rrrraaaazzzz
دوستای عزیز
کسی میذونه از آمریکا با چه پست اکسپرس و مطمئنی میشه مدارک فرستاد به ایران؟؟؟؟
چون DHL کار نمیکنه دیکه با ایران .
اصل فرم I-134 AFFIDAVITE OF SUPPORT رو نامزذم باید بفرسته واسه من .... درسته؟؟؟؟
بعد یه چیز دیگه...تو این فرم ساپورت مالی پارت شماره 11 چی نوشتن واستون ؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
پست گلوبکس. شماره دفترشون توی ایران اینه:
اول با دفترشون توی تهران هماهنگی میکنید بعد نامزدتون میفرسته به ذفتر پست گلوبکس در کالیرفرنیا و اونا هم میفرستن ایران
تلفن : ۷-۸۸۸۳۰۴۲۶
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: haleh99 ، shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، kamela ، yalda91
مرسی الهه جان
چند روزه میرسه ؟
شما در مورد اسپانسر چیزی میدونین ؟ که کجا باید فرستاده بشه؟
NVC میخواد یا سفارت ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای ویزای نامزدی، مدارک اسپانسر رو سفارت میخواد ولی برای ازدواجیا، NVC میخواد
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: haleh99 ، girl
اگر USCIS درخواست مدارک بیشتر کند(نامه RFE)، چقدر وقت خواهیم داشت تا مدارک را بفرستیم؟ تا چه مدت پرونده hold on میمونه و بعدش expire اعلام میشه؟
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
Is revised.
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، الهه سابق ، yalda91 ، rrrraaaazzzz
(2013-04-16 ساعت 23:09)الهه سابق نوشته:  برای ویزای نامزدی، مدارک اسپانسر رو سفارت میخواد ولی برای ازدواجیا، NVC میخواد

مرسی الهه جان
واسه
Evidence of Financial support
چه مدارکی لازمه ؟
نامه میخوان هم از بانکی که توش پول داره نامزدم ...و هم از جایی که توش کار میکنن نامه میخوان ؟ دو تاشم لازمه ؟
یا یکیش کفایت میکنه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
فرم w2 و 1040 رو ازش میخوان. فرم 1040 سه سال اخیرو باید نشون بده. به خودش بگی میدونه چی میگم
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، haleh99 ، girl ، rrrraaaazzzz
(2013-04-20 ساعت 02:54)الهه سابق نوشته:  فرم w2 و 1040 رو ازش میخوان. فرم 1040 سه سال اخیرو باید نشون بده. به خودش بگی میدونه چی میگم

مرسی اینا رو آماده کرده .برام ایمیل کنه من پرینت بگیرم که مشکلی نداره ؟؟؟
الهه جان اون پست گلوبکس که گفتی میشه به انگلیسی بنویسیش!
چند روزه میرسه ایران ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
haleh جان باید مدارک رو براتون پست کنن و کپی اون رو قبول ندارن... اصلش رو میخوان.. هرچند اصلش رو به شما نمیدن اما یه کپی از روش میدن که با مهر قرمز روش نوشته شده کپی و یه جواریی برابر اصله... گولبکس هم ۴ ۵ روزه میاره ادرسش هم اینه http://globexship-usa.com/
قیمت هاشم تقریبا ۱ سوم دی اچ اله
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، rrrraaaazzzz ، haleh99
سلام. می دونم که موضوع این تاپیک خیلی تکراریه ولی ممنون میشم کمکم کنید خصوصا که قوانین تغییر می کنند.
من حدود یک ساله که با یه شهروند آمریکایی دوست هستم. همدیگه رو دوست داریم و دلمون می خواد ازدواج کنیم. هنوز همدیگه رو حضوری ندیدیم. ارتباطمون از طریق فیس بوک، جی تاک و تلفنه. قرار بود بیاد ترکیه که اونجا با هم ازدواج کنیم که فعلا بهش مرخصی نمیدن. می خواستم بدونم اگه اون اینجا نیاد من می تونم برم؟ و دیگه این که بهترین و سریعترین راه برای رفتن من به اونجا از طریق چه ویزایی امکان پذیره. شرایطش هم خیلی جالب نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. بهتون خوش آمد میگم. بهتر بود این سلو تو تاپیکای ازدواج و نامزدی میپرسیدید و یا مطالعه میکردید یکم جواب تمام سوالتونو ۱۰۰% میگرفتید. حالا من به طور مختصر میگم ولی‌ شما تاپیکرو مطالعه کنید.

شما باید حتما همدیگرو ببینید. ایشون که فکر نمیکنم بتونن تشریف بیارن ایران باید در یه کشور ثالث ببینید همدیگرو و همهٔ عکسها و بلیط و پرینتای چت و کلا همهٔ این مدارکی که نشون بدن شما باهم رابطه دارید رو نگاه دارید و به نظر من واسه ویزای نامزدی اقدام کنید و اگر واستون مهم که حتما ازدواج کنید حتما حتما برای ویزای k3 اقدام کنید که هر کدوم از اینا حدودا ۹ ماه تا ۱ سال طول می‌کشن حالا یکم اینور اونور ولی‌ تنها راه و سریعترین راه همینه.

موفق باشید.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، shabnam.84 ، rrrraaaazzzz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان