کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-04-21 ساعت 10:46)girl نوشته:  سلام. بهتون خوش آمد میگم. بهتر بود این سلو تو تاپیکای ازدواج و نامزدی میپرسیدید و یا مطالعه میکردید یکم جواب تمام سوالتونو ۱۰۰% میگرفتید. حالا من به طور مختصر میگم ولی‌ شما تاپیکرو مطالعه کنید.

شما باید حتما همدیگرو ببینید. ایشون که فکر نمیکنم بتونن تشریف بیارن ایران باید در یه کشور ثالث ببینید همدیگرو و همهٔ عکسها و بلیط و پرینتای چت و کلا همهٔ این مدارکی که نشون بدن شما باهم رابطه دارید رو نگاه دارید و به نظر من واسه ویزای نامزدی اقدام کنید و اگر واستون مهم که حتما ازدواج کنید حتما حتما برای ویزای k3 اقدام کنید که هر کدوم از اینا حدودا ۹ ماه تا ۱ سال طول می‌کشن حالا یکم اینور اونور ولی‌ تنها راه و سریعترین راه همینه.

موفق باشید.

سلام. مرسی بابت جواب و این که خیلی زودتر از اونی که فکر می کردم جواب گرفتم! واقعا ممنونم.
راستش علت گذاشتن این تاپیک بیشتر شرایط بغرنجیه که داریم. شرایط مالیه دوستم زیاد خوب نیست و اگه من بخوام برم اونجا حتما باید کار کنم. با ویزای نامزدی نمی تونم کار کنم ولی شنیدم زمان کمتری میبره. مسئله ی دیگه اینه که طرف من جزو اون مرداییه که بدون زن واقعا نمی تونن زندگی کنن و ما سر این مسئله قبلا با هم مشکلاتی داشتیم، در نتیجه می خوام واقعا سریع ترین راه باشه. بعد هم می خوام راهی رو انتخاب کنم که کار کنم (البته توی یه شهر کوچیک دور افتاده توی آیداهو نزدیک مرز کانادا). کار هم پیدا کردم، فقط کافیه برم اونجا! ولی شنیدم با ویزای ازدواج قوانین درمورد شرایط مالی همسر امریکایی سخت گیرترن. خلاصه همه چیز پیچیده ست!
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، yalda91 ، rrrraaaazzzz
شما از الان به فکر اسپانسر باشید. پس حتما برای ویزای k3 اقدام کنید.. این ویزا سریعتر شمارو می‌رسونه کنار نامزدتون Smile

ولی‌ یه چیزی نمیدونم آیا ویزای ک۳ مثل cr1 و ir1 سریع بهتون اجازه کار میدن یا نه. از دوستانی که اطلاع دارن درباره این موضوع می‌خوام که جوابتونو بدن..
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، shabnam.84 ، rrrraaaazzzz
مرسی از راهنماییتون. حالا اگه اجازه کار هم نبود شاید بتونم یه کاری کنم چون اونی که می خواد بهم کار بده آشناست.
پس بیاد به فکر اسپانسر باشم. خیلی خیلی ممنون. Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، rrrraaaazzzz
جهت اطلاع :
اگر USCIS براتون نامه ی درخواست مدارک . شواهد بیشتر کند (RFE Letter) ، تا هشتاد و چهار روز پرونده را باز نگه میدارن تا شما مدارک رو براشون بفرستین. در واقع اگر از داخل آمریکا بخواد پست بشه 84+3 روز و اگر petitioner خارج از امریکا باشه 84+14 روز.
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، girl ، rrrraaaazzzz ، arian307
دوستای گلم
یکی به فریادم برسه ...
واقعا واسه ویزای نامزدی اصل مدارک w2 و tax return ..... لازمه یا کپیش رو میتونم ببرم سفارت ابوضبی ؟؟؟

(2013-04-21 ساعت 00:49)arian307 نوشته:  haleh جان باید مدارک رو براتون پست کنن و کپی اون رو قبول ندارن... اصلش رو میخوان.. هرچند اصلش رو به شما نمیدن اما یه کپی از روش میدن که با مهر قرمز روش نوشته شده کپی و یه جواریی برابر اصله... گولبکس هم ۴ ۵ روزه میاره ادرسش هم اینه http://globexship-usa.com/
قیمت هاشم تقریبا ۱ سوم دی اچ اله
اصل w2 و 1040 ؟؟؟؟ ای خداااااا
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، arian307
سلام دوستان
می شه در مورد فرم w2 بیشتر توضیح بدین
برا اسپانسر هست؟ فرم w2 را search کردم چیزی دریافت نکردم
ممنون اگه مسأله رو توضیح بدین

آرین عزیز این مهر قرمز رنگ برا w2 هست یا tax return?
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، yalda91
(2013-04-25 ساعت 23:24)rrrraaaazzzz نوشته:  سلام دوستان

درود بر شما دوست عزيز .... وقتي تو آمريكا تكس پرداخت ميكني آخر سال كمپاني كه براش شما كار ميكني جمع كل تكس پرداخت شدتونو به صورت يه فرم ميفرسته واستون كه بهش ميگن w2
حالا شما اينو ميبري پيش حسابدار ( بعضيها هم خودشون انلاين) طبق اين فرم w2 تكستونو به صورت يه فرم ديگه كه بهش ميگن ١٠٤٠ تبديل ميكنه و براي فدرال و استيت ميفرسته و يه كپي w2 و ١٠٤٠ رو به شما ميده كه يه مهر داره روش كه نوشته clinet copy كه اونو برابر با اصل ميكنه
حالا بله اين فرمها براي اسپانسرتون هست و ايشون بايد اينارو براتون ارسال كنن و شما كپيشو همراه مدارك ارسال و اصلشو همراه خودتون به صفارت ميبرين ....
اين مدارك كاملا شخصي ه و اطلاعات شخصي و مهمي توشه براي هميش شايد اسپانسر نخواد بده اما اسرار كنين و حتما با خودتون ببرينش
موفق باشين
ويزاي نامزدي. مصاحبه ايروان اواخر ژانويه ٢٠١٣. كليرنس درست پس از سه ماه و يه روز انتظار اواخر آپريل Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: arian307 ، rrrraaaazzzz ، yalda91 ، Saeedv13
(2013-04-26 ساعت 10:55)آناهيتا نوشته:  
(2013-04-25 ساعت 23:24)rrrraaaazzzz نوشته:  سلام دوستان

درود بر شما دوست عزيز .... وقتي تو آمريكا تكس پرداخت ميكني آخر سال كمپاني كه براش شما كار ميكني جمع كل تكس پرداخت شدتونو به صورت يه فرم ميفرسته واستون كه بهش ميگن w2
حالا شما اينو ميبري پيش حسابدار ( بعضيها هم خودشون انلاين) طبق اين فرم w2 تكستونو به صورت يه فرم ديگه كه بهش ميگن ١٠٤٠ تبديل ميكنه و براي فدرال و استيت ميفرسته و يه كپي w2 و ١٠٤٠ رو به شما ميده كه يه مهر داره روش كه نوشته clinet copy كه اونو برابر با اصل ميكنه
حالا بله اين فرمها براي اسپانسرتون هست و ايشون بايد اينارو براتون ارسال كنن و شما كپيشو همراه مدارك ارسال و اصلشو همراه خودتون به صفارت ميبرين ....
اين مدارك كاملا شخصي ه و اطلاعات شخصي و مهمي توشه براي هميش شايد اسپانسر نخواد بده اما اسرار كنين و حتما با خودتون ببرينش
موفق باشين

ممنون آناهیتای عزیز Smile
امیدوارم این انتظار برا هممون تموم شه!!!!!!!!!1
توضیحتون خیلی کامل بود
پاسخ
تشکر کنندگان: آناهيتا
بچها سلام کمکم کنید الان نزدیک ۲ هفته میشه أپروال خواهرم عمده تو اون سایتی‌ هم که گفتن رفتیم پولشو هم دادیم وقتی‌ به قسمت تعیین وقت می‌رسه ما رو بمرمیگردنه صفحه اول کمک کنید چجوری باید بریم، اونا خبر میدان یا ما باید ۱ کاری کنیم.ممننه همتون هستم.

بچها سلام کمکم کنید الان نزدیک ۲ هفته میشه أپروال خواهرم عمده تو اون سایتی‌ هم که گفتن رفتیم پولشو هم دادیم وقتی‌ به قسمت تعیین وقت می‌رسه ما رو بمرمیگردنه صفحه اول کمک کنید چجوری باید بریم، اونا خبر میدان یا ما باید ۱ کاری کنیم.ممننه همتون هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز کجایین؟
کمتر میآیین.،.،.،
یکی به داد این بنده خدا برسه!!
ما هنوز منتظر اپروال هستیم (172روز)
منم در این مورد چیزی نمی دونم
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
(2013-04-28 ساعت 17:58)rrrraaaazzzz نوشته:  دوستان عزیز کجایین؟
کمتر میآیین.،.،.،

سلام دوست عزیز
شما سرویس سنترتون کجاست؟
این مرحله طولانی ترین و سخت ترین مرحلست که 6 تا 7 ماه هم طول میکشه،
نگران نباشید
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، shabnam.84
(2013-04-28 ساعت 19:59)houmanmir نوشته:  
(2013-04-28 ساعت 17:58)rrrraaaazzzz نوشته:  دوستان عزیز کجایین؟
کمتر میآیین.،.،.،

سلام دوست عزیز
شما سرویس سنترتون کجاست؟
این مرحله طولانی ترین و سخت ترین مرحلست که 6 تا 7 ماه هم طول میکشه،
نگران نباشید
مرسی دوست عزیز. سرویس سنترمونvermontهست. درست میگی، دوران خیلی بدیه.
کلافه ام Sad
لطفا به این بنده خدا که در مورد خواهرش می پرسه
جواب بدین.... آخه خودم چیزی در مورد وقت گرفتن مصاحبه نمی دونم
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91
(2013-04-28 ساعت 04:35)Belgameh نوشته:  بچها سلام کمکم کنید الان نزدیک ۲ هفته میشه أپروال خواهرم عمده تو اون سایتی‌ هم که گفتن رفتیم پولشو هم دادیم وقتی‌ به قسمت تعیین وقت می‌رسه ما رو بمرمیگردنه صفحه اول کمک کنید چجوری باید بریم، اونا خبر میدان یا ما باید ۱ کاری کنیم.ممننه همتون هستم.

میشه بیشتر توضیح بدید؟؟ شما کجا رو برا مصاحبه انتخاب کردید؟
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
سلام عزيز ويزاي k1 هست
اپروالش تقريبا ٢ هفته شد هر كاري ميكنيم برا تعين وقت
باز هم ميريم خونه اول .
برا ابوضبي هست?
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، rrrraaaazzzz ، haleh99
(2013-04-29 ساعت 10:02)Belgameh نوشته:  سلام عزيز ويزاي k1 هست
اپروالش تقريبا ٢ هفته شد هر كاري ميكنيم برا تعين وقت
باز هم ميريم خونه اول .
برا ابوضبي هست?

ابوظبي كه خودش وقت ميده. فكر كنم بايد صبر كنيد تا وقت مصاحبه رو خودش بهتون اعلام كنه.

دوستان من الان 2 ماه و نيم هست كه مدارك رو فرستادم اگه درخواست مدارك بيشتر داشته باشن ديگه تا الان بايد مي گفتن نه؟ كاش ديگه تكميل مدارك نداشته باشم.
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، rrrraaaazzzz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان