کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-06-22 ساعت 13:09)امیدواری نوشته:  سلام دوستان.من عضو جدید هستم.راهنمایی میخواستم.اول اینکه بنظرتون بدون کمک وکیل میتونیم برای ویزای نامزدی موفق باشیم؟دوم اینکه ما در حال حاضر عکس مشترک نداریم.برای ارسال اولیه مدارک به USCIS عکس الزامیه یا همون روز مصاحبه سفارت کفایت میکنه؟

عکس الزامیه ، حتی اگه عکس هم ندین باید ثابت کنین طی دو سال گذشته ملاقات حضوری داشتین . مثلا از مسافرتتون باهم مدارک بدین. به هر حال قبل از اپرو شدن ازتون درخواست مدارک بیشتر میشه و عکس هایی که قبل از تاریخ اقدام اولیتون باشه فقط قابل قبول خواهد بود.

اگه همه مدارک رو دارین و مشکلی نیست بدون وکیل راحت تر هم هستین . اما اگر ملاقاتی نداشتین یا مشکلی هست که نیاز به دانش تخصصی تر داره وکیل بگیرین. موفق باشید

(2013-06-22 ساعت 10:40)piboo نوشته:  
(2013-06-22 ساعت 09:09)rrrraaaazzzz نوشته:  عزیزم نگران نباش حتما پستای منو نخوندی 8 ماه که اپروو نشدم

راز عزیز من هر چه تماس میگیرم میگن که مدارکتون کامل هست و داره پروسه بکراند چک رو میگذرونید
یه سئوال دارم ابن بکراند چک که میگن سوابق منو دارن بررسی میکنن یا نامزدم رو در آمریکا؟مگر چند مرحله چک هست؟

شما هفت ماههو گذروندین؟ کدوم سرویس سنترین؟ من هشت ماهه ، و به تازگی نقص مدارک شدم . البته خودتون رو با هیچ کیس دیگری مقایسه نکنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، آناهيتا
دوستان من می خوام دوباره مدارک بفرستم با چه پستی از ایران برای نامزدم بفرستم؟
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
راز عزیز 7 ماه و سرویس سنتر کالیفرنیا هستم خیلی طولانی شدهههههSad
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
دوستان میشه در مورد این نامه که پس از ورود به امریکا که قصد با نامزدم تا 90 روز اززدواج کنم منو راهنمایی کنین؟؟
میشه انگلیسی تایپ کنم و بعد امضا یا باید بدم داروالترجمه و مهر دادگستری بخوره؟
و این نامه که مامانم تایید کنه رابطمونو چطور ؟باید فارسی باشه و بدم ترجمه شه یا میشه انگلیسی باشه و مامانم امضا کنه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
من متن نامه را چند وقت پیش که پرسیدین براتون مسیج گذشتم.همون رو بنویس کامله. نامهٔ مادر یا پدرتم می‌تونه انگلیسی‌ باشه فقط بهتره بدی با دست خط خودشون بنویسند.اگر در ایران نامزدی گرفتی‌ و عکس داری که از صد تا نامهٔ رضایت نامه بهتره و گویا تره
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
ندا چون نامزد من نمی تونه بیاد ایران ما چند بار دبی همدیگر و دیدیم
پاسخ
دوستای خوبم میشه بگید قضیه رضایت نامه پدر و مادر چیه؟!!! من نشنیده بودم تا حالا... ما هم عکس نامزدی نداریم. البته کلی عکس با هم در زمانهای مختلف داریم و کنار خانواده هامون هم داریم (یه عکس همراه خانواده من و یه عکس همراه خانواده نامزدم). باید رضایت نامه هم روز مصاحبه از پدر و مادرم داشته باشم؟
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
پاسخ
پریسا جان، سی سی عزیز. از ما نامه پدر مادر نخواستن ولی ما برای محکم کاری فرستادیم.
تو یه دفتر اسناد رسمی مامان و بابام گفتن که ما دوستای خانوادگی بودیم و ...
بعد شهادتنامه رو بردیم دارالترجمه متن و و مهر دادگستری و امضاها رو ترجمه کرد
اسکن کردیم و برای نامزدم ایمیل کردم. متن نامه ی خودم هم که از زبون خودم انگلیسی تایپ
کردم که ... و قصد داریم تو 90 روز معین شده بعد از ورود به امریکا ازدواج کنیم، امضا و تاریخ
اون هم اسکن و ایمیل

pibo عزیز مطمئن باش دیگه همین روزا خبری ازشون می شه نوبت پروندتون بشه در مورد نامزدت بررسی میشه،
در مورد ما که از ایرانیم فک کنم همون مصاحبه بررسی می کنن
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی ، piboo
(2013-06-14 ساعت 18:04)paris a نوشته:  اخه ما حتی ایمیل هم دریافت نکردیم با اینکه فرم G-1145 رو هم پر کرده بودیم می ترسم مدارکمو گم کرده باشن Sad امروز 24 روزه

نه عزیزم
اگر خودشون گفتند که مدارک رسیده، پس جای نگرانی نداره. برای ما حدود 50 روز طول کشید تا رسید نامبر بدهند. آن هم چند بار زنگ زدیم و آخرین بار که زنگ زدیم روز قبلش نامه رسید نامبر و درخواست مدارک را برای ما به ایران پست کرده بودند. (البته اگر همسر شما آمریکا هستند و درخواست کننده هستند به هر آدرسی که داده باشند می فرستند)
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، piboo
(2013-06-23 ساعت 14:21)paris a نوشته:  ندا چون نامزد من نمی تونه بیاد ایران ما چند بار دبی همدیگر و دیدیم

پریسا جون چه خبر؟
چی شد ؟دوباره پست کردی
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
(2013-06-23 ساعت 18:43)سی سی نوشته:  دوستای خوبم میشه بگید قضیه رضایت نامه پدر و مادر چیه؟!!! من نشنیده بودم تا حالا... ما هم عکس نامزدی نداریم. البته کلی عکس با هم در زمانهای مختلف داریم و کنار خانواده هامون هم داریم (یه عکس همراه خانواده من و یه عکس همراه خانواده نامزدم). باید رضایت نامه هم روز مصاحبه از پدر و مادرم داشته باشم؟

اصلا روز مصاحبه ازتون نمیپرسن که رضایت نامه دارید یا نه!! لازم نیست ببرید، از من فقط اصل مدارک و فرم ها رو خواستن، حتی به عکس هامم نگاه نکردن!! من کپی رسید حلفه رو هم برده بودم به اونم نگاه نکردن!!
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، سی سی
houmanamir عزیز این یعنی چی برگه سفید ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، سی سی
(2013-06-24 ساعت 22:01)rrrraaaazzzz نوشته:  houmanamir عزیز این یعنی چی برگه سفید ؟
زمانی که شما مصاحبتون انجام شد، یا یه ضرب میگیرید یا برگه ی آبی بهتون میدن یا سفید که جفت این برگه ها به معنی اینه که شما چک خوردین!
حلا یه سریا میگن برگه ی سفید یعنی چک کوچیک ، برگه ی آبی چک یخورده طولانی! اینو دیگه نمیدونم Smile
البته اینا برای ابوظبیه! برا جاهای دیگه رو نمیدونم
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: سی سی
homanamir عزیز خداروشکر که برگه شما سفیده Smile

به امید خدا به زودی کلیر میشی دوست عزیز

برات آرزوی موفقیت روز افزون می کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، shabnam.84 ، paris a
(2013-06-24 ساعت 22:28)rrrraaaazzzz نوشته:  homanamir عزیز خداروشکر که برگه شما سفیده Smile

به امید خدا به زودی کلیر میشی دوست عزیز

برات آرزوی موفقیت روز افزون می کنم

ایشالله همینجوری که میگن باشه و منم زودتر برم دنبال زندگیم Smile
از شمام ممنونم Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، azri ، paris a

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان