کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
[quote='piboo' pid='369551' dateline='1372859941']
سلام
دوستان کسی جدید اپروو نشده؟
من هنوز منتظر و نگران هستمSad
[/q uote]

سلام دوستم
اپروو من درست هشت ماه طول کشید. ماه 10 سال 2012 ارسال مدارک به یو اس سی آی اس بوده. ماه 04 سال 2013 اعلام کردن مدارک نقص داره. یک هفته بعدش مدارک اضافه را فرستاذیم. چهاردهم ماه 06 نامه اپروال بدست نامزدم رسید. بیست روز بعدش یعنی امروز نامه رسید به نامزدم که مدارک ما فرستاده شده به آنکارا.

دوستان من تو تاپیک ها گشتم جواب درست و حسابی نگرفتم.
یک نامه از ان وی سی به نامزدم پست کردن که توش نوشته مدارک شما به سفارت در آنکارا فرستاده شده و به زودی یک پاکت به نامزد شما (یعنی من) میرسه که توش فرمها و دستورالعمل لازم قرار داره.
میخوام بدونم دوستانی که از این مرحله گذشتن نامه از سفارت با پست به دستشون رسیده؟ چون اطمینانی به پست ایران نیست آیا میشه با سفارت تماس بگیریم بگیم با ایمیل برامون بفرستن؟ اینکارو میکنن؟
آیا زمان مصاحبه را اونا تعیین میکنن یا خودمون میتونیم زمانش را انتخاب کنیم؟
و سوال آخر:
خدایااااااا این استرس کی تموم میشه؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، rrrraaaazzzz
سلام دوستان کسی میتونه کمک کنه بگه چطور باید فرمهای نوبت دهی سفارت را پر کنم یا جایی هست واسم پر کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-04 ساعت 02:51)ghazal72 نوشته:  [quote='piboo' pid='369551' dateline='1372859941']
سلام
[/q uote]

سلام دوستم
اپروو من درست هشت ماه طول کشید. ماه 10 سال 2012 ارسال مدارک به یو اس سی آی اس بوده. ماه 04 سال 2013 اعلام کردن مدارک نقص داره. یک هفته بعدش مدارک اضافه را فرستاذیم. چهاردهم ماه 06 نامه اپروال بدست نامزدم رسید. بیست روز بعدش یعنی امروز نامه رسید به نامزدم که مدارک ما فرستاده شده به آنکارا.

یک نامه از ان وی سی به نامزدم پست کردن که توش نوشته مدارک شما به سفارت در آنکارا فرستاده شده و به زودی یک پاکت به نامزد شما (یعنی من) میرسه که توش فرمها و دستورالعمل لازم قرار داره.
میخوام بدونم دوستانی که از این مرحله گذشتن نامه از سفارت با پست به دستشون رسیده؟ چون اطمینانی به پست ایران نیست آیا میشه با سفارت تماس بگیریم بگیم با ایمیل برامون بفرستن؟ اینکارو میکنن؟
و سوال آخر:

سلام دوست عزیز، خیالتون راحت هیچ نامه ای از طریق پست براتون نمیفرستن Smile
الان منتظر ایمیل باشید که بگن چه مدارکی رو باید آماده کنید و براشون بفرستید Smile

(2013-07-04 ساعت 09:27)sisi talai نوشته:  سلام دوستان کسی میتونه کمک کنه بگه چطور باید فرمهای نوبت دهی سفارت را پر کنم یا جایی هست واسم پر کنه؟

سلام ، ببخشید شما تو چه مرحله ای هستید؟ از آنکارا میتونید نوبت بگیرید ولی ایروان و ابوظبی خودشون نوبت میدن ، شما درخواستتون برای آنکاراست؟
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: ghazal72 ، rrrraaaazzzz
(2013-07-04 ساعت 09:54)houmanmir نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 02:51)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-03 ساعت 18:29)piboo نوشته:  سلام
[/q uote]

سلام دوستم

و سوال آخر:

الان منتظر ایمیل باشید که بگن چه مدارکی رو باید آماده کنید و براشون بفرستید Smile

(2013-07-04 ساعت 09:27)sisi talai نوشته:  سلام دوستان کسی میتونه کمک کنه بگه چطور باید فرمهای نوبت دهی سفارت را پر کنم یا جایی هست واسم پر کنه؟

سلام ، ببخشید شما تو چه مرحله ای هستید؟ از آنکارا میتونید نوبت بگیرید ولی ایروان و ابوظبی خودشون نوبت میدن ، شما درخواستتون برای آنکاراست؟

هومن جان مرسی از جوابت اما یک جایی تو یکی از تاپیک ها دیدم یکی از دوستان نوشته بود با پست میفرستن اما چون خیلی دیر میرسه باید ایمیل بزنیم بگیم نرسیده که با ایمیل بفرستن.
به نظرتون یک ایمیل یا تلفن به سفارت بزنم تکلیفمو معلوم کنن؟ جواب میدن؟

(2013-07-04 ساعت 10:33)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 09:54)houmanmir نوشته:  [quote='ghazal72' pid='369751' dateline='1372890067']
[quote='piboo' pid='369551' dateline='1372859941']
سلام
[/q uote]

سلام دوستم

و سوال آخر:

هومن جان مرسی از جوابت اما یک جایی تو یکی از تاپیک ها دیدم یکی از دوستان نوشته بود با پست میفرستن اما چون خیلی دیر میرسه باید ایمیل بزنیم بگیم نرسیده که با ایمیل بفرستن.
به نظرتون یک ایمیل یا تلفن به سفارت بزنم تکلیفمو معلوم کنن؟ جواب میدن؟

سی سی عزیز من اپروو شدم مدارکم رفته ان وی سی و دیروز از ان وی سی یک نامه به دست نامزدم رسیده که گفتن مدارکتون را به سفارت آنکارا فرستادیم و به زودی پاکتی از سفارت به دستتون میرسه
پاسخ
سی سی جان هیچ نامه ی پستی از سفارت یا از اداره ی مهاجرت آمریکا به شما در ایران از طریق اداره ی پست فرستاده نمیشه ، خیالتون راحت باشه Smile
تقریبا 2 هفته بعد اپروو شدن شما و ایمیل و نامه ای که به نامزدتون میدن یه ایمیل به شما میاد که این مدارک رو آماده کنید ، برای آنکارا باید کپی تموم مدارک رو بفرستید ، شما الان برای اینکه زودتر کاراتون پیش بره و وقتی ایمیل اومد دیگه معطل نشید به نامزدتون بگید مدارک اسپانسر رو براتون جمع و جور کنه و یه سری رو اسکن کنه و براتون ایمیل کنه که شما به همراه بقیه مدارک خواسته شده بفرستین سفارت!
شاید اینو هم بدونید که اصل مدارک اسپانسر رو حتما باید ببرید سفارت ، پس به نامزدتون بگید اصل مئارک رو براتون پست کنن ، با پست معمولی بفرستن نهایتش 2 هفته ای بهتون میرسه ، از جایی که کیفرستن هم حتما ریجستر کد بگیرن تا بتونن بسته رو ردیابی کنن ،
دیگههههه
همین Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar ، ghazal72 ، rrrraaaazzzz
(2013-06-24 ساعت 18:29)piboo نوشته:  
(2013-06-23 ساعت 14:21)paris a نوشته:  ندا چون نامزد من نمی تونه بیاد ایران ما چند بار دبی همدیگر و دیدیم

پریسا جون چه خبر؟
چی شد ؟دوباره پست کردی

سلام عزیزم بله من مدارک رو دوباره پست کردم به نامزدم دیروز رسید دستش و دوباره می خواد بفرستیم uscis با Express برام دعا کنین منم مشکلم حل شه
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar ، rrrraaaazzzz
(2013-07-04 ساعت 11:39)houmanmir نوشته:  سی سی جان هیچ نامه ی پستی از سفارت یا از اداره ی مهاجرت آمریکا به شما در ایران از طریق اداره ی پست فرستاده نمیشه ، خیالتون راحت باشه Smile
تقریبا 2 هفته بعد اپروو شدن شما و ایمیل و نامه ای که به نامزدتون میدن یه ایمیل به شما میاد که این مدارک رو آماده کنید ، برای آنکارا باید کپی تموم مدارک رو بفرستید ، شما الان برای اینکه زودتر کاراتون پیش بره و وقتی ایمیل اومد دیگه معطل نشید به نامزدتون بگید مدارک اسپانسر رو براتون جمع و جور کنه و یه سری رو اسکن کنه و براتون ایمیل کنه که شما به همراه بقیه مدارک خواسته شده بفرستین سفارت!
شاید اینو هم بدونید که اصل مدارک اسپانسر رو حتما باید ببرید سفارت ، پس به نامزدتون بگید اصل مئارک رو براتون پست کنن ، با پست معمولی بفرستن نهایتش 2 هفته ای بهتون میرسه ، از جایی که کیفرستن هم حتما ریجستر کد بگیرن تا بتونن بسته رو ردیابی کنن ،
دیگههههه
همین Smile

هومن جان البته سوالی که جواب دادی سوال من بود Tongue ممنون از جوابت. تو امضات نوشتی برگه سفید گرفتی. برگه سفید یعنی چی؟ ببخشید من تازه کارم اصلا از این چیزها که همه تون میدونین هیچی نمیدونم Sad
پاسخ
دوستان من چرا گزینه امضا تو کنترل پنلم ندارم؟ قانون خاصی داره؟ باید از عضویتم مدتی گذشته باشه تا بتونم امضا داشته باشم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
هومن جان ممنون تز جوابت ولی سئوال من چیز دیگه ای بود برای نامزد من یک ایمیل اومده که مدارک شما به سفارت ارمنستان فرستاده شده و یک سری فرم هستند که من باید پر کنم مثل اینکه فرمهارو باید انلاین پر کنم و یک سری مدارک باید بهشون اتچ کنم ولی من نمی دونم چطور باید اینهارو پر کنم میشه من و راهنمایی کنید مرسی ازتون
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
(2013-07-04 ساعت 21:55)ghazal72 نوشته:  دوستان من چرا گزینه امضا تو کنترل پنلم ندارم؟ قانون خاصی داره؟ باید از عضویتم مدتی گذشته باشه تا بتونم امضا داشته باشم؟

باید تعداد ارسالهاتون به 10 برسه Smile
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
کسی نیست به من کمک کنه بگه فرمها ی سفارت رو چطور پر کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها من بیشتر از 2 هفته است که اپروو شدم ولی ایمیلی از سفارت نیومده!!! Sad
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-05 ساعت 12:31)piboo نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 02:51)ghazal72 نوشته:  [quote='piboo' pid='369551' dateline='1372859941']
سلام
[/q uote]

سلام دوستم

و سوال آخر:

غزال جان ممنون ار جوابت دعا کن زود تکلیف من هم معلوم بشه بخدا دیگه بریدمممممممم اخه چقدر انتظارSad

من خودم خیلی آدم عاطفی و احساسی نیستم که بگم از دلتنگی نامزدم دارم میمیرم. اما استرس این ویزای لعنتی بد چیزیه.
اما چیزی که مسلم و معلومه و رد خور نداره اینه که بالاخره میریم. شاید یک کمی بیشتر یا کمتر طول بکشه و زمانها متفاوت باشه. اما آخرش که میریم. به آخرش فکر کن. این از استرست کم میکنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
(2013-07-04 ساعت 21:45)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 11:39)houmanmir نوشته:  سی سی جان هیچ نامه ی پستی از سفارت یا از اداره ی مهاجرت آمریکا به شما در ایران از طریق اداره ی پست فرستاده نمیشه ، خیالتون راحت باشه Smile
دیگههههه
همین Smile

هومن جان البته سوالی که جواب دادی سوال من بود Tongue ممنون از جوابت. تو امضات نوشتی برگه سفید گرفتی. برگه سفید یعنی چی؟ ببخشید من تازه کارم اصلا از این چیزها که همه تون میدونین هیچی نمیدونم Sad

فکر کنم اشتباه اسمی کردم Smile ببخشید Smile
والله اونجا که نوشتم برگه سفید برا اینه که یه سریا میگن وقتی سفارت ابوظبی برگه سفید میده ینی زودتر از برگه آبی ها کلیر میشی!!! ولی از اون حرفایی باید باشه که میگن بشنو و باور نکن Wink

(2013-07-04 ساعت 23:14)sisi talai نوشته:  هومن جان ممنون تز جوابت ولی سئوال من چیز دیگه ای بود برای نامزد من یک ایمیل اومده که مدارک شما به سفارت ارمنستان فرستاده شده و یک سری فرم هستند که من باید پر کنم مثل اینکه فرمهارو باید انلاین پر کنم و یک سری مدارک باید بهشون اتچ کنم ولی من نمی دونم چطور باید اینهارو پر کنم میشه من و راهنمایی کنید مرسی ازتون

یه سری فرمه که خیلی مشخصه ، شما کجاشو مشکل دارید؟ Smile
ببخشید من دیروز اینترنته من رفته بود تعطیلات عاشورا تاسوا بودم Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
(2013-07-05 ساعت 16:44)sisi talai نوشته:  سلام هومن جان من نمیدونم چظور انلاین پر کنم ایا نامزدم به جای من میتونه پر کنه چطور میتونم بقیه مدارک رو بهش اتچ کنم

سلام ، بله میتونه ، فرم های آنلاین رو هرکسی میتونه پر کنه براتون ، تو یه سری فرم ها پایینش مینویسه کسی بهتون تو پر کردن این فرم ها کمک کرده؟ که میزنه بله ، اسم و فامیلشو مینویسه!
روز مصاحبه هم خود آفیسر بهتون میگه کجاها رو امضا کنید ، نگران این مسائل نباشید Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: sisi talai ، rrrraaaazzzz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان