کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-07-21 ساعت 10:29)paris a نوشته:  ghazal جون من که ابوظبی هستم نامزد من هم میتونه از آمریکا برام بریزه؟
میشه راهنمایی کنی چه جوری نامزد شما واریز کرده؟
پريسا جان من از نحوه ثبت نام ابوظبي خبر ندارم . من كه آنكارا هستم نامزدم موقع تعيين وقت آنلاين پول را هم آنلاين با كرديت كارد واريز كرد.
بچه هاي ابوظبي لطفا اگر كسي وقت گرفته جواب پريسا را بده. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، rrrraaaazzzz
سلام بچها برا مصاحبه تكس ري ترن چند سال و ميخوان؟

باز هم ممنون?

پريسا جان خودشون وقت ميدن با ايميل?
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، paris a
(2013-07-21 ساعت 11:02)Belgameh نوشته:  سلام بچها برا مصاحبه تكس ري ترن چند سال و ميخوان؟

باز هم ممنون?
این دقیقا چییزی هستش که سفارت9 جولای واسه من ایمیل کرده
1040 Individual Income Tax returns and W2 forms for 2012 from the petitioner

( I-134 Affidavit of Support from the petitioner (original
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-21 ساعت 11:02)Belgameh نوشته:  سلام بچها برا مصاحبه تكس ري ترن چند سال و ميخوان؟

باز هم ممنون?

پريسا جان خودشون وقت ميدن با ايميل?

تو پست های بچه ها دیدم که نوشتن برای 3 سال اخیر لازمه
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a
(2013-07-21 ساعت 10:36)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-21 ساعت 10:29)paris a نوشته:  ghazal جون من که ابوظبی هستم نامزد من هم میتونه از آمریکا برام بریزه؟
میشه راهنمایی کنی چه جوری نامزد شما واریز کرده؟
پريسا جان من از نحوه ثبت نام ابوظبي خبر ندارم . من كه آنكارا هستم نامزدم موقع تعيين وقت آنلاين پول را هم آنلاين با كرديت كارد واريز كرد.
بچه هاي ابوظبي لطفا اگر كسي وقت گرفته جواب پريسا را بده. Shy

برای ابوظبی هم میتونن از آمریکا واریز کنن که باید کپی رسید شو براتون بفرستن تا شما به سفارت نشون بدید!
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، rrrraaaazzzz
(2013-07-21 ساعت 04:07)romantic نوشته:  سلام
من الان ترکیه هستم و 22jul مصاحبه دارم
30 روز پیش 240 دلار بابت وقت سفارت از کردیت کارت نامزدم در آمریکا پرداخت شدولی این مبلغ میگن بیشتر شده؟؟؟
توسفارت از من میگیرن بقیش رو ؟؟؟؟یا باید قبل مصاحبه به بانک واریز کنم؟؟؟؟

فکر نمیکنم زیاد شده باشه! اگه هم شده باشه به شما تعلق نمیگیره چون تو اون نامه ای که بهتون دادن گفتن 240تا میخوان، ولی برای احتیاط بیشتر شما یخورده پول با خودتون ببرید سفارت ، ولی لازمتون نمیشه Shy
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، romantic ، rrrraaaazzzz
راز جان ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، paris a
(2013-07-22 ساعت 05:04)Belgameh نوشته:  راز جان ممنونم

خواهش می کنم دوست عزیزSmile
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a
بچه ها من امروز مصاحبه داشتم
کدوم سایت رو باید چک کنیم واسه کلیر شدن؟
اطلاعاتی ندارم؟؟؟
Waiting List Register in Waiting List
ویزا :K1
مصاحبه: 2013 Ankara 22 JUL
تاریخ کلیرنس:8 JUl
مدت انتظار:351 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، yalda91
سلام دوستان عزیز
من تاریخ مصاحبم رو تغییر دادم. برام ایمیل تاریخ جدید اومد. ولی تو appointment letter که برام فرستادن همون تاریخ قبلی رو زدن.آیا میشه از سایت سفارت چک کنم ببینم تاریخ مصاحبمو درست کردن با نه؟جایی هست که بشه بصورت آنلاین چک کرد؟ سفارتم ابوظبیه .
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
(2013-07-22 ساعت 22:21)azri نوشته:  سلام دوستان عزیز
من تاریخ مصاحبم رو تغییر دادم. برام ایمیل تاریخ جدید اومد. ولی تو appointment letter که برام فرستادن همون تاریخ قبلی رو زدن.آیا میشه از سایت سفارت چک کنم ببینم تاریخ مصاحبمو درست کردن با نه؟جایی هست که بشه بصورت آنلاین چک کرد؟ سفارتم ابوظبیه .

سلام دوست عزیز
بهشون ایمیل بزنید جوابتونو میدن
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: azri ، rrrraaaazzzz

azri عزیز جواب سؤالتو نمی دونم. ولی ازت یه سؤال دارم Big Grin من تازه ده روزه اپرو شدم، چطور بفهمم پروندم سفارت ابوظبی رسیده یا نه؟ به شما چند روز بعداز نامه اپرو تاریخ مصاحبه دادن؟
ممنون می شم جواب بدی
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، paris a
(2013-07-23 ساعت 00:27)rrrraaaazzzz نوشته:  

azri عزیز جواب سؤالتو نمی دونم. ولی ازت یه سؤال دارم Big Grin من تازه ده روزه اپرو شدم، چطور بفهمم پروندم سفارت ابوظبی رسیده یا نه؟ به شما چند روز بعداز نامه اپرو تاریخ مصاحبه دادن؟
ممنون می شم جواب بدی

اشکالی نداره من جوابتونو بدم؟؟ Wink چون منم ابوظبی بودم و برا اینکه منتظر نشینید،
تقریبا 2 هفته طول میکشه که خود سفارت براتون ایمیل میزنه که پروندتون به دستشون رسیده و ایشالله وقت مصاحبه هم بهتون میدن Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، paris a ، yalda91
(2013-07-23 ساعت 00:35)houmanmir نوشته:  
(2013-07-23 ساعت 00:27)rrrraaaazzzz نوشته:  

ممنون می شم جواب بدی

اشکالی نداره من جوابتونو بدم؟؟ Wink چون منم ابوظبی بودم و برا اینکه منتظر نشینید،
تقریبا 2 هفته طول میکشه که خود سفارت براتون ایمیل میزنه که پروندتون به دستشون رسیده و ایشالله وقت مصاحبه هم بهتون میدن Smile

مــــــــــــــرسی دوست عزیز ایشالا که برا منم بیشتراز 2 هفته طول نکشه، و شما هم به زودی کلیر شین!! (آمیـــن) چون روزا خیلی دیر میگذرن.
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، paris a ، yalda91
(2013-07-23 ساعت 00:21)houmanmir نوشته:  

سلام دوست عزیز
بهشون ایمیل بزنید جوابتونو میدن

ممنون-ايميل زدم حالا ببينم چي ميگن.
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، rrrraaaazzzz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان