کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-07-19 ساعت 13:17)piboo نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 13:03)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 12:32)piboo نوشته:  سلام به همه دوستان
الان مدت هفت ماه و نیم هست که از زمان ارسال مدارک میگذره ولی هنوز اپروو نشدم هر چه نامزذم تماس میگیره فقط یه جواب تکراری میدن میگن pending هست و در مرحله بررسی هست خیلی طولانی شده این دفعه یکی از افیسرها گفته شاید این طولانی شدن به خاطر این باشه که دیگه بعد از مصاحبه بکگراند چک نداشته باشی و ویزاتون اماده باشه به نظر شما این درست هست؟؟

دوست عزيز نگران نباش براي من هم هشت ماه طول كشيد تا اپرووالم رسيد.
يكي از دوستان من كه سه سال قبل ويزاي نامزدي گرفت و رفت امريكا ميگفت طولاني شدن پروسه به خاطر اينه كه بكگراند چك داره انجام ميشه. عوضش ويزا را يك ضرب ميدن. من خودم از صحت اين مطلب مطمئن نيستم اما شايد هم درست باشه.
در هر صورت نگران نباشين. قسمت سخت و طولانيش اپروواله كه همين روزها ديگه اپرووالت مياد و بعد از اپروو ديگه همه چي خيلي سريع ميره جلو.
يك مطلبي هم كه من تو اين مدت فهيمدم اينه كه نظام اداري خيلي منظمي ندارند. شايد هم به خاطر اين باشه كه سرشون خيلي شلوغه.

ممنون از قوت قلبی که دادی همین الان جوابت رو برای خانواده خوندم که باور کنن این روال برای همه هست و اینقدر فکرهای الکی نکنن و به من استرس ندن در هر صورت برم دعا کنید

يك نصيحت دوستانه بهت ميكنم . به حرف هيچ كس گوش نده. خانواده و دوستان استرس ميدن كه البته اونا هم از جهت محبت و علاقه و نگراني ناخواسته اينكارو ميكنن. ولي چيزي كه مهمه اينه كه حرف و سخنها و استرس هاي دور و بري ها روت اثر نذاره. از اين گوش بگير از اون گوش بده بيرون.
و اينو بدون پروسه ويزا كمتر از يك سال نميشه. پس نگران نباش و آروم و ريلكس به زندگي عاديت ادامه بده.
پاسخ
تشکر کنندگان: نيما ٩٢ ، piboo ، rrrraaaazzzz ، yalda91
سلام به همه دوستان
راستش من چند ماه پیش نامزد کردم و نامزدم هم سیتیزن آمریکا هست
روزی که قرار شد کارای اومدنم رو انجام بده گفت که میدیم وکیل که مطمئن باشه و یه وکیل که ایرانی نیست از اونجا پیگیر هست
آخرین باری که نامزدم ایران بود تقریبا 6 ماه پیش یه سری مدارک از من گرفت مثل ترجمه شناسنامه، کارت ملی، پایان خدمت، عدم سو پیشینه و کپی گذرنامه همراه با یه فرم که امضا کردم که شمارش یادم نیست
حدود 1 ماه قبل ایمیل اپروو اومد و چند روز قبل هم ای ایمیل:
Dear XXX:

Greetings from US Embassy, Ankara,

This is in regards to the K1 visa petition you filed on behalf of XXX We would like to inform you that your approved petition has reached our office.

Please click on http://photos.state.gov/libraries/turkey...S%20V1.pdf for "Instructions for K1 Visa applicants". You may also find detailed information about the K1 visa process in Ankara at http://turkey.usembassy.gov/fiance_visa_...ions2.html. A separate paper instruction packet will not be sent.

I hope this information is helpful to you.
Sincerely,
Immigrant Visa Unit
US Embassy, Ankara, Turkey

Case Number: ANKXXX
Name (P) : XXX
Preference Category: K1 - IRAN

والا تا امروز فکر می کردم همه کارها رو وکیل انجام میده و خیالم راحت بود اما از دیشب که این فروم رو دیدم متوجه شدم ظاهرا به این سادگیا که فکر میکرم نیست
حالا میخوام اگه بشه کمک کنید ببینم من دقیقا تو چه مرحله ای هستم و باید چکار کنم
باید بگم که نامزم این چند سال اخیر درآمدش کافی نبوده و یکی از دوستانم فرم I-134 رو همراه با TAX Return که هر دو فایل PDF هست رو برام فرستاده
مسئله بعدی اینکه نامزدم قبلا یه بار ازدواج کرده و جدا شده
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، paris a
(2013-07-19 ساعت 13:03)SaraBanoo نوشته:  دوستان کلا داشتن وکیل تو این پروسه چقدر حائز اهمیته؟

سارا جان برا ما خیلی مفید بود
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91
بچه ها قسمت 26 فرم ds156 را چي بايد بنويسيم؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-19 ساعت 13:22)piboo نوشته:  دوستان یه سئوال دارم
برای پیگیری پرونده به غیر ازuscis جای دیگه ای هم هست که بشه تماس گرفت و درست جواب بدن اخه چه حضوری و چه با تماس تلفنی فقط یه جواب میدن :پروندتون در حال بررسی هست همین حتی ایمیل هم که میدی بازم همین جواب هست
کسی اطلاع داره؟؟

pibo عزیز نگران نباش همین روزا اپـــرو میشی، کیس هایی بودن که 8 ماه اپرو شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، piboo ، houmanmir
(2013-07-19 ساعت 20:24)ghazal72 نوشته:  بچه ها قسمت 26 فرم ds156 را چي بايد بنويسيم؟؟

بنویسید برای همیشه در کنار همسرم
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، yalda91
(2013-07-19 ساعت 20:38)houmanmir نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 20:24)ghazal72 نوشته:  بچه ها قسمت 26 فرم ds156 را چي بايد بنويسيم؟؟

جدي؟؟ شما اينو نوشتي؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
(2013-07-19 ساعت 20:44)ghazal72 نوشته:  

جدي؟؟ شما اينو نوشتي؟؟

بله ، جدی میگم!
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
(2013-07-19 ساعت 20:56)houmanmir نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 20:44)ghazal72 نوشته:  

جدي؟؟ شما اينو نوشتي؟؟

بله ، جدی میگم!

مرسي Rolleyes
آخه من فكر ميكردم چون ويزاي نامزدي در واقع يك ويزاي سه ماهه هست فعلا بايد بنويسم سه ماه
به هر حال ممنون از كمكت
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، houmanmir ، yalda91
(2013-07-19 ساعت 13:08)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 13:03)SaraBanoo نوشته:  دوستان کلا داشتن وکیل تو این پروسه چقدر حائز اهمیته؟

وكيل كار خيلي خاصي انجام نميده و تاثير خاصي روي انجام مراحل پرونده نداره. پروسه همونقدر كه بايد طول بكشه ميكشه. همون كارهايي كه شما خودت و نامزدت ميتوني انجام بدين وكيل پول ميگيره انجام ميده. به شما ميگه چه مداركي را تهيه كنيد و ازتون ميگيره و با فرمهاي لازم ميفرسته . همين
تازه بعضي هاشون كه اصلا پيگير پرونده تون نميشن و هي بايد بهشون زنگ بزني يادآوري كني. من كه فكر كنم خود آدم كارها را انجام بده خيالش راحت تره.
غزل جان میرسی که جوابمو دادی بلاخره یکی جواب منو تو این سایت دادش هر چی سئواال میپرسم کسی جواب نمیده. به هر حال از هم متشکرمShy
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-07-19 ساعت 22:28)SaraBanoo نوشته:  
(2013-07-19 ساعت 13:08)ghazal72 نوشته:  

وكيل كار خيلي خاصي انجام نميده و تاثير خاصي روي انجام مراحل پرونده نداره. پروسه همونقدر كه بايد طول بكشه ميكشه. همون كارهايي كه شما خودت و نامزدت ميتوني انجام بدين وكيل پول ميگيره انجام ميده. به شما ميگه چه مداركي را تهيه كنيد و ازتون ميگيره و با فرمهاي لازم ميفرسته . همين
تازه بعضي هاشون كه اصلا پيگير پرونده تون نميشن و هي بايد بهشون زنگ بزني يادآوري كني. من كه فكر كنم خود آدم كارها را انجام بده خيالش راحت تره.
غزل جان میرسی که جوابمو دادی بلاخره یکی جواب منو تو این سایت دادش هر چی سئواال میپرسم کسی جواب نمیده. به هر حال از هم متشکرمShy

سارا جان شايد تو يك تاپيك اشتباهي سوال مطرح كرده باشي. اگر تو تاپيكي كه به سوالت مرتبط باشه سوال كني حتما دوستان همه با جون و دل جواب ميدن. تو اين انجمن حتي كساني هستن كه مدتهاست ويزاشون را گرفتن و رفتن امريكا اما هنوز ميان و به سوالات جواب ميدن . خيالت راحت باشه. فقط دقت كن تو تاپيك درست سوالت را بپرسي Shy
موفق باشي
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91
sarsbanoo عزیز می تونید جواب سوالاتون را از اینجا پیدا کنید:

http://mohajersara.com/thread-5622.html
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، سی سی ، نيما ٩٢
سلام میشه یکی راهنماییم کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
تبریک میگم دوست عزیز. ویزای نامزدی (k1) زمان کمتری می بره تا ویزای ازدواج.
یه سری فرم هست که باید پر کنین، مدارک برای اثبات نامزدیتون براشون بفرستین
و یه چیزی حدود 8 - 12 ماه بعد تشریف ببرین سر زندگیه جدیدتون
اطلاعات بیشتر از سایت http://www.uscis.gov
http://mohajersara.com/thread-6073.html
می تونین کسب کنید
موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: tondar
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان