کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام
من برگ نارنجی گرفتم
اینروسه چه قدر طول میکشه؟
خود مصاحبه کننده میگفت 3 هفته؟؟؟
Waiting List Register in Waiting List
ویزا :K1
مصاحبه: 2013 Ankara 22 JUL
تاریخ کلیرنس:8 JUl
مدت انتظار:351 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
احتیاجی نیست رشته ی تحصیلی دبیرستانیتون رو بنویسد... تو اون school and location.... اسم مدرسه و ادرسش رو بنویسین
تو courses بنویسین high school تو degree هم بنویسین none
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، yalda91 ، shabnam.84
(2013-07-27 ساعت 16:17)romantic نوشته:  سلام
من برگ نارنجی گرفتم
اینروسه چه قدر طول میکشه؟
خود مصاحبه کننده میگفت 3 هفته؟؟؟

به سلامتی.پس حتما 3 هفته طول می کشه، نگران نباش
دوست عزیز میشه بیشتر توضیح بدی، چیا پرسیدن ازتون؟
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91
(2013-07-29 ساعت 11:43)MAMALI001 نوشته:  خوب
سلام به همه
راستش باید بگم امدوارم هیچکدوم به سرنوشت من دچار نشین.بعد از 4 سال رابطه و آماده کردن همه چیز برای زندگی جدید با کسی که دوسش داشتی و case که approved داشت میشد طرف بهت خیانت کنه و یهو غیب بشه بره پیه بازیش!
و تو بمونی اینجا با یه دنیا سوال بی جواب!
برای همتون آرزوی زندگی سالم و خوش دارم. ماله ما که نشد!
my last post
For your info i have sent the cancelation request to USCIS and case will be cancel till 60 days with her confirmation of course !!!!!!
اینم سرنوشت ما یا علی.
اصلا باورم نمیشه . چقدر آدمها بی مسئولیت شدن . خیلی متاسف شدم امیدوارم که بقیه روزهای زندگیتون سرشار از شادی و عشق باشه .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
(2013-07-29 ساعت 11:50)azadandish نوشته:  
سلام به همه
راستش باید بگم امدوارم هیچکدوم به سرنوشت من دچار نشین.بعد از 4 سال رابطه و آماده کردن همه چیز برای زندگی جدید با کسی که دوسش داشتی و case که approved داشت میشد طرف بهت خیانت کنه و یهو غیب بشه بره پیه بازیش!
my last post
For your info i have sent the cancelation request to USCIS and case will be cancel till 60 days with her confirmation of course !!!!!!
اینم سرنوشت ما یا علی.
اصلا باورم نمیشه . چقدر آدمها بی مسئولیت شدن . خیلی متاسف شدم امیدوارم که بقیه روزهای زندگیتون سرشار از شادی و عشق باشه .
متاسفم دوستم .اما خدا دوستت داشت كه اين اتفاق الان افتاد
پاسخ
سلام به همه دوستان خوبم
بعد از یه غیبت نسبتا طولانی اومدم تا خبر اپرو شدن پرونده مونو بدم
روزای خیییییلی خییییلی سختی بهم گذشت. ولی فک کنم دیگه کندوان و رد کردیم و تو سراشیبی جاده افتادیم.
از اینجا خیلی بی خبرم باید یه گشتی بزنم ببینم از کسایی که میشناختم هنوز کسی هست یا همه رفتن و من فقط موندم.
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Belgameh ، Yasaman624
(2013-07-29 ساعت 15:40)leila.e نوشته:  سلام به همه دوستان خوبم
بعد از یه غیبت نسبتا طولانی اومدم تا خبر اپرو شدن پرونده مونو بدم
روزای خیییییلی خییییلی سختی بهم گذشت. ولی فک کنم دیگه کندوان و رد کردیم و تو سراشیبی جاده افتادیم.
از اینجا خیلی بی خبرم باید یه گشتی بزنم ببینم از کسایی که میشناختم هنوز کسی هست یا همه رفتن و من فقط موندم.

تبریک میگم لیلا خانمSmile
به امید ویزای یه ضرب !!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e
(2013-07-29 ساعت 12:23)ghazal72 نوشته:  
سلام به همه
my last post
اینم سرنوشت ما یا علی.

دوست عزیز برات خیلی متأسف شدم، آرزو می کنم هر چه زودتر فراموش کنی و روزهای خوب و شادی رو سپری کنی
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e
بچه ها من كيسم نامزدي هستش و الان آنكارا هستم و فردا صبح دارم ميرم مصاحبه.كسي پيشنهاد يا توصيه اي نداره واسم قبل رفتن؟؟
راستي اگه كسي سلامي،حرفي، حديثي داره براي جناب آفيسر بگه برسونم بهش Smile))
نوع ویزا:k1
اولین اقدام:دسامبر 27,2012
سرویس سنتر: california
اپروال:می 14,2012
دريافت كيس نامبر از آنكارا:جون،2012
تاريخ مصاحبه:اواخر جولاي
نتيجه:ويزاي يك ضرب و نيم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، leila.e
(2013-07-29 ساعت 18:25)MaraL123 نوشته:  بچه ها من كيسم نامزدي هستش و الان آنكارا هستم و فردا صبح دارم ميرم مصاحبه.كسي پيشنهاد يا توصيه اي نداره واسم قبل رفتن؟؟
راستي اگه كسي سلامي،حرفي، حديثي داره براي جناب آفيسر بگه برسونم بهش Smile))

به سلامتي دوستم. خيلي ريلكس و با آرامش برو و با يك ويزاي خوشگل برگرد. سفرنامه هم يادت نره. از همين الان دلمون آب شد.
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، Belgameh ، rrrraaaazzzz ، leila.e
(2013-07-29 ساعت 17:38)rrrraaaazzzz نوشته:  
(2013-07-29 ساعت 12:23)ghazal72 نوشته:  
سلام به همه
my last post
اینم سرنوشت ما یا علی.

دوست عزیز برات خیلی متأسف شدم، آرزو می کنم هر چه زودتر فراموش کنی و روزهای خوب و شادی رو سپری کنی

ای بابا Sad واقعا دوست عزیز براتون خیلی خیلی متاسفم Sad
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
واقعا متاسفم از اتفاقی که براتون پیش اومد...... امیدوارم همیشه سلامت باشین و آینده یی سرشار از عشق و شادی پیش روتون باشه

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
بچه ها من وقتم خيلي كوتاهه ميشه كمكم كنيد؟!!
كيس من نامزدي هستش و امروز وقت مصاحبه داشتم.همه ي مدارك كامل بود بجز فرم ١٠٤٠ كه من اصلا راجع بهش اطلاعي ندارم.الان بهم برگه صورتي داده و نامزدم فقط ٢ روز مهلت داره كه اونارو بفرسته واسم.
كسي ميدونه فرم ١٠٤٠ رو چجوري ميشه گرفت؟
ترخدااا كمك Sad(((
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، rrrraaaazzzz ، leila.e
(2013-07-30 ساعت 13:51)MaraL123 نوشته:  بچه ها من وقتم خيلي كوتاهه ميشه كمكم كنيد؟!!
كيس من نامزدي هستش و امروز وقت مصاحبه داشتم.همه ي مدارك كامل بود بجز فرم ١٠٤٠ كه من اصلا راجع بهش اطلاعي ندارم.الان بهم برگه صورتي داده و نامزدم فقط ٢ روز مهلت داره كه اونارو بفرسته واسم.
ترخدااا كمك Sad(((

فرم 1040 همون فرم مالیاته که مال یک سال اخیر نامزدتونه که باید بده به شما که به سفارت تحویل بدید.
نوع ویزا: k1-تاریخ ارسال مدارک: Feb 2013-تاریخ اپروو: Jun 2013-تاريخ مصاحبه: 10 دسامبر 2013 ابوظبي-كلير 30 جون 2014-دريافت ويزا از طريق آژانس 25 آگست-ورود به کالیفرنیا 5 دسامبر 2014- ارسال مدارک جهت گرین کارت 3 مارچ 2015- انگشت نگاری 3 اپریل 2015-مصاحبه 28 می
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، rrrraaaazzzz ، leila.e
(2013-07-30 ساعت 14:50)azri نوشته:  
(2013-07-30 ساعت 13:51)MaraL123 نوشته:  بچه ها من وقتم خيلي كوتاهه ميشه كمكم كنيد؟!!
ترخدااا كمك Sad(((

فرم 1040 همون فرم مالیاته که مال یک سال اخیر نامزدتونه که باید بده به شما که به سفارت تحویل بدید.

عزيزم ميدونم كه نامزدم بايد بگيره اما ميخوام بدونم نامزدم چطوري و از كجا بايد بگيره اين فرم رو.اطلاع داري شما؟
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان