کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
دوستان ایمیل مصاحبه منم دیروز رسید چون مدتش طولانی شد تاریخشو تو امضا میزارم که دوستان ببینند
k1

پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، paris a ، rrrraaaazzzz ، yalda91
(2013-07-31 ساعت 21:24)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 20:10)MaraL123 نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 20:02)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 19:56)MaraL123 نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 19:16)ghazal72 نوشته:  مبارك باشه دوستم. خدا را شكر. پس 1040 همراهت بوده و يادت رفته بود بذاري؟

نه غزل جان فرم دست خودم نبود،به نامزدم گفتم واسم زود ايميل كرد و بردم دادم به سفارت.

آهااااان چه خوب شد كه ايميل را قبول كردن. وقتي گفتي فقط دو روز بهت وقت دادن دلم گرفت. فكر كردم حتما بايد برگردي و دوباره بري تركيه. خدا را شكر. واقعا خوشحال شدم. اميدوارم خوشبخت بشي.
آره خود آفيسر گفت ايميل رو قبول ميكنه.آفيسره خيلي آدم خوبي بود و خودش دوست داشت كه كمك كنه.توام رفتي اونجا اصلا نگران نباش،همشون آدماي خوب و مهربوني هستن و تا جايي كه ميتونن كار همرو را ميندازن
آره به نظرم واقعا لطف كرده چون اون فرم را اصلش را ميخوان. خدا را شكر كه به خير گذشت. حالا به ميمنت اين اتفاق خوب يك سفرنامه مفصل برامون بنويس جيگرمون حال بياد Big Grin

آره حتما مينويسم ؛)
نوع ویزا:k1
اولین اقدام:دسامبر 27,2012
سرویس سنتر: california
اپروال:می 14,2012
دريافت كيس نامبر از آنكارا:جون،2012
تاريخ مصاحبه:اواخر جولاي
نتيجه:ويزاي يك ضرب و نيم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، rrrraaaazzzz
(2013-07-31 ساعت 21:30)azadandish نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 20:02)ghazal72 نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 19:56)MaraL123 نوشته:  نه غزل جان فرم دست خودم نبود،به نامزدم گفتم واسم زود ايميل كرد و بردم دادم به سفارت.

آهااااان چه خوب شد كه ايميل را قبول كردن. وقتي گفتي فقط دو روز بهت وقت دادن دلم گرفت. فكر كردم حتما بايد برگردي و دوباره بري تركيه. خدا را شكر. واقعا خوشحال شدم. اميدوارم خوشبخت بشي.
آره خود آفيسر گفت ايميل رو قبول ميكنه.آفيسره خيلي آدم خوبي بود و خودش دوست داشت كه كمك كنه.توام رفتي اونجا اصلا نگران نباش،همشون آدماي خوب و مهربوني هستن و تا جايي كه ميتونن كار همرو را ميندازن
آره به نظرم واقعا لطف كرده چون اون فرم را اصلش را ميخوان. خدا را شكر كه به خير گذشت. حالا به ميمنت اين اتفاق خوب يك سفرنامه مفصل برامون بنويس جيگرمون حال بياد Big Grin
مبارک باشه دوست عزیز خدا رو شکر که یک خبر خوب اینحا گرفتیم . فقط یه سوال داشتم که خوشحال میشم اگر پاسخ بدید . آیا نامزد شما آمریکایی است و اگر جواب مثبت است آیا مصاحبه اتون به انگلیسی بود ؟ ممنون میشم اگر جواب بدید .

نامزد من ايراني و سيتيزن آمريكاست.مصاحبه ي همه ي ايراني هارو به آفيسري ميدن كه فارسي بلد باشه.تو مصاحبه ي منم اول فارسي حرف ميزد،بعدش پرسيد ميتوني انگليسي حرف بزني گفتم آره،ديگه تا آخر انگليسي ادامه داد.
نوع ویزا:k1
اولین اقدام:دسامبر 27,2012
سرویس سنتر: california
اپروال:می 14,2012
دريافت كيس نامبر از آنكارا:جون،2012
تاريخ مصاحبه:اواخر جولاي
نتيجه:ويزاي يك ضرب و نيم Smile
پاسخ
(2013-08-01 ساعت 00:32)MaraL123 نوشته:  
(2013-07-31 ساعت 20:02)ghazal72 نوشته:  آهااااان چه خوب شد كه ايميل را قبول كردن. وقتي گفتي فقط دو روز بهت وقت دادن دلم گرفت. فكر كردم حتما بايد برگردي و دوباره بري تركيه. خدا را شكر. واقعا خوشحال شدم. اميدوارم خوشبخت بشي.
مبارک باشه دوست عزیز خدا رو شکر که یک خبر خوب اینحا گرفتیم . فقط یه سوال داشتم که خوشحال میشم اگر پاسخ بدید . آیا نامزد شما آمریکایی است و اگر جواب مثبت است آیا مصاحبه اتون به انگلیسی بود ؟ ممنون میشم اگر جواب بدید .

نامزد من ايراني و سيتيزن آمريكاست.مصاحبه ي همه ي ايراني هارو به آفيسري ميدن كه فارسي بلد باشه.تو مصاحبه ي منم اول فارسي حرف ميزد،بعدش پرسيد ميتوني انگليسي حرف بزني گفتم آره،ديگه تا آخر انگليسي ادامه داد.

مبارککککککککککککککککککککککککککککککککککک باشه به امید روزای خوب وزندگی سر شار از عشق موفق باشیBig GrinWink
پاسخ
مبارک باشه دوست عزیز

بچه های نامزدی از اپروو تا رسیدن مدارک به NVC برای شما چقدر طول کشید؟ بعدش چقدر طول کشید به سفارت برسه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، leila.e ، rrrraaaazzzz
(2013-07-31 ساعت 20:02)ghazal72 نوشته:  آهااااان چه خوب شد كه ايميل را قبول كردن. وقتي گفتي فقط دو روز بهت وقت دادن دلم گرفت. فكر كردم حتما بايد برگردي و دوباره بري تركيه. خدا را شكر. واقعا خوشحال شدم. اميدوارم خوشبخت بشي.

مرسی عزیزم که جواب دادی برات ارزوی موفقیت دارم

مرسی عزیزم که جواب دادی برات ارزوی موفقیت دارم
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
(2013-08-01 ساعت 15:38)poram نوشته:  مبارک باشه دوست عزیز

بچه های نامزدی از اپروو تا رسیدن مدارک به NVC برای شما چقدر طول کشید؟ بعدش چقدر طول کشید به سفارت برسه؟

برا من خود اپروو 6ماهی طول کشید، تقریبا دو سه هفته ای هم طول کشید که مدارکمون بره سفارت، سفارت هم اگه ابوظبی باشه معمولا 2 ماه بعدش وقتو میده ولی آنکارا و ایروان خودتون وقت میگیرید Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، poram ، leila.e ، rrrraaaazzzz
دوستان از چه سایتی باید وقت سفارت از آنکارا و ارمنستان بگیریم؟ وقتها رو طولانی میدن؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: poram ، leila.e ، rrrraaaazzzz
(2013-08-03 ساعت 10:14)SaraBanoo نوشته:  دوستان از چه سایتی باید وقت سفارت از آنکارا و ارمنستان بگیریم؟ وقتها رو طولانی میدن؟
ممنونم

بچه ها جواب سارا بانو رو بدین اگه می دونین . سارا جان اگه جواب گرفتی به منم بگو

تا جایی که من میدونم آنکارا باید خودمون وقت بگیریم اما اوظبی و ایروان خودشون وقت میدن . و آنکارا ظاهرا شلوغه . رو سایت آنکارام باید هزینه پرداخت شه و وقتو بگیریمو بازم دوستان بیشتر می دونن که تجربه کردن
پاسخ
تبریک میگم لیلا خانمSmile
به امید ویزای یه ضرب !!!!
[/quote]

مرسی راز عزیز. ایشالا قسمت خودتون هم بشه.Wink

کسی میدونه از زمانی که سفارت نامه میده که میتونید برید وقت بگیرید حداکثر زمانی که میشه وقت گرفت چند ماهه؟ میخوام بدونم این بازه زمانی چقدره.
اگه برای من تا 2-3 هفته دیگه نامه بیاد آیا میتونم برای ژانویه 2014 وقت بگیرم؟ (بخاطر مرخصی های نامزدم میپرسم آخه میخوام باهام باشه)Sad
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، Yasaman624
(2013-08-03 ساعت 23:34)poram نوشته:  
(2013-08-03 ساعت 10:14)SaraBanoo نوشته:  دوستان از چه سایتی باید وقت سفارت از آنکارا و ارمنستان بگیریم؟ وقتها رو طولانی میدن؟
ممنونم

تا جایی که من میدونم آنکارا باید خودمون وقت بگیریم اما اوظبی و ایروان خودشون وقت میدن . و آنکارا ظاهرا شلوغه . رو سایت آنکارام باید هزینه پرداخت شه و وقتو بگیریمو بازم دوستان بیشتر می دونن که تجربه کردن

سلام
برای گرفتن وقت باید به سایت https://usvisa-info.com/ مراجعه کنید و وارد قسمت Immigrant Visa (Permanent Visa) بشید و کشور ایران رو انتخاب کنید برای خودتون یک حساب کاربری ایجاد کنید و وقت بگیرید. موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: SaraBanoo
(2013-08-04 ساعت 07:55)leila.e نوشته:  تبریک میگم لیلا خانمSmile

کسی میدونه از زمانی که سفارت نامه میده که میتونید برید وقت بگیرید حداکثر زمانی که میشه وقت گرفت چند ماهه؟ میخوام بدونم این بازه زمانی چقدره.
اگه برای من تا 2-3 هفته دیگه نامه بیاد آیا میتونم برای ژانویه 2014 وقت بگیرم؟ (بخاطر مرخصی های نامزدم میپرسم آخه میخوام باهام باشه)Sad
[/quote]

اگر ابوظبی باشی که خودشون حدود دو ماه بعد از اپلای بهتون یک وقتی میدن. اگر آنکارا باشی توی سایت بعد از این که 240 دلار را آنلاین پرداخت کردی یک تقویم براتون باز میشه که از تو اون میتونی وقتت را انتخاب کنی. که معمولا زودترین وقت که میتونی انتخاب کنی حدود 2 ماه بعده و اگر بخوای میتونی دیرتر انتخاب کنی.
پاسخ
(2013-08-04 ساعت 10:36)ghazal72 نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 07:55)leila.e نوشته:  تبریک میگم لیلا خانمSmile

اگر ابوظبی باشی که خودشون حدود دو ماه بعد از اپلای بهتون یک وقتی میدن. اگر آنکارا باشی توی سایت بعد از این که 240 دلار را آنلاین پرداخت کردی یک تقویم براتون باز میشه که از تو اون میتونی وقتت را انتخاب کنی. که معمولا زودترین وقت که میتونی انتخاب کنی حدود 2 ماه بعده و اگر بخوای میتونی دیرتر انتخاب کنی.
[/quote]

ما آنکارا رو انتخاب کردیم. میخوام حداکثر زمانی که میشه وقتو دیر گرفت رو بدونم. نامزد من الان به مرخصی احتیاج داره برا درسش اگه مرخصی رو بگیره دیگه امسال مرخصی هاش تموم میشه. میخوام بدونم آیا بعد از اینکه نامه سفارت برا گرفتن وقت اومد میشه مثلا وقتو برای 5 ماه بعد گرفت که بشه سال 2014؟ یا یه تایمی رو براش تعیین کردن؟
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
دوستان
اگر کسی یه وکیل خوب سراغ داره به من معرفی کنه ممنون میشم,
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: mansourbin ، rrrraaaazzzz
(2013-08-04 ساعت 08:29)usamohajer نوشته:  
(2013-08-03 ساعت 23:34)poram نوشته:  
ممنونم

سلام
برای گرفتن وقت باید به سایت https://usvisa-info.com/ مراجعه کنید و وارد قسمت Immigrant Visa (Permanent Visa) بشید و کشور ایران رو انتخاب کنید برای خودتون یک حساب کاربری ایجاد کنید و وقت بگیرید. موفق باشید

خیلی خیلی ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان