کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-08-06 ساعت 20:11)houmanmir نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 13:38)ghazal72 نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 12:37)satrin نوشته:  
(2008-10-16 ساعت 20:28)mamadrezaJ نوشته:  دوست عزیز ویزای نامزدی یا k1 برای فقط یکبار ورود به آمریکا و مدت 90 روز اعتبار داره. یعنی در این سه ماه باید ازدواج کنید یا برگردید. ویزا های آمریکا به هیچ وجه به هم تبدیل نمی شوند یعنی نمیشه تایپ ویزا را عوض کرد. حتی کسانی که دانشجویی میرن اگه بخوان کارکنن و H1 بگیرن باید صبر کنن تا دوره ویزای دانشجوییشون تموم بشه و دوباره وارد آمریکا بشن که معمولا می رن مرز مکزیک یا کانادا و دوباره با ویزای جدید وارد می شن. قوانین در این مورد خیلی سفت وسخته و بهتره اگه میتونید کار بگیرید از اول برای H1 اقدام کنید. این کاری که شما می خواین انجام بدید غیر ممکنه.

محمد رضای عزیز به نظرم شما سوال دوستمون را خوب متوجه نشدین. نگفته میخواد ویزاشو تبدیل کنه. پرسیده اگر در روزهای آخر مهلت 90 روزه ازدواج کنه مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا روز هشتادم برن برای ثبت ازدواج.
دوستان کسی میدونه؟ این سوال من هم هست.

این جواب برا سال 2008!! کسی هنوز جواب دوستمونو نداده!!
سواال من هم هست اتفاقا.
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz
(2013-08-06 ساعت 20:46)NedaE نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 20:11)houmanmir نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 13:38)ghazal72 نوشته:  
(2013-08-06 ساعت 12:37)satrin نوشته:  
(2008-10-16 ساعت 20:28)mamadrezaJ نوشته:  دوست عزیز ویزای نامزدی یا k1 برای فقط یکبار ورود به آمریکا و مدت 90 روز اعتبار داره. یعنی در این سه ماه باید ازدواج کنید یا برگردید. ویزا های آمریکا به هیچ وجه به هم تبدیل نمی شوند یعنی نمیشه تایپ ویزا را عوض کرد. حتی کسانی که دانشجویی میرن اگه بخوان کارکنن و H1 بگیرن باید صبر کنن تا دوره ویزای دانشجوییشون تموم بشه و دوباره وارد آمریکا بشن که معمولا می رن مرز مکزیک یا کانادا و دوباره با ویزای جدید وارد می شن. قوانین در این مورد خیلی سفت وسخته و بهتره اگه میتونید کار بگیرید از اول برای H1 اقدام کنید. این کاری که شما می خواین انجام بدید غیر ممکنه.

محمد رضای عزیز به نظرم شما سوال دوستمون را خوب متوجه نشدین. نگفته میخواد ویزاشو تبدیل کنه. پرسیده اگر در روزهای آخر مهلت 90 روزه ازدواج کنه مشکلی پیش نمیاد؟ مثلا روز هشتادم برن برای ثبت ازدواج.
دوستان کسی میدونه؟ این سوال من هم هست.

این جواب برا سال 2008!! کسی هنوز جواب دوستمونو نداده!!
سواال من هم هست اتفاقا.

مرسی آاز پاسخ شما . برای همه شما آرزو می‌کنم که کارتون زود درست بشه.
پاسخ
(2013-08-05 ساعت 21:24)piboo نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 20:19)SaraBanoo نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 13:17)piboo نوشته:  
(2013-08-05 ساعت 08:21)SaraBanoo نوشته:  
(2013-08-04 ساعت 13:42)piboo نوشته:  دوستان
اگر کسی یه وکیل خوب سراغ داره به من معرفی کنه ممنون میشم,

من یکی میشناسم که یکی از دوستام واسه ویزای نامزدی ازش کمک گرفته بودش. الان اطلاعاتشو ندارم. برم خونه براتو ن میفرستم حتما. الان سرکارم هستم.

منتظرم دوست عزیز

خوب دوستم من براتون اون اطلاعاتو ارسال کردم. 2تا وکیل پیدا کردم که یکیشون کارای دوستم رو درست کرده بودش. یکی دیگه رو نمیشناسم ولی براتون فرستادم.
دوستان کسی میدونه که داشتن وکیل چقدر میتونه تو روند این کار کمک کنه؟ چون یکی دو نفر میگفتن که وکیل کار خاصی انجام نمیده این درسته؟
با تشکر.

سارا جان من دفعه اول وکیل داشتم ولی اینقدر بی مسئولیت بود که همه مراحل ما دیر تر از حد معمول انجام شد اره درست میگن واقعا وکیل کار خاصی انجام نمیده ولی شرایط من با توجه به این که بار دوم هست اقدام میکنم فرق داره من از این بابت که اپروو م الان 8 ماه هست طول کشیده نگرانم وگرنه نیازی به وکیل نیست
متشکرم از جوابتون
پاسخ
از آنکارا(((( بعد از اینکه کیس نامزدی رو دریافت کنن )))) ایمیلی به ما میرسه بچه ها؟ اصلا چجوری بفهمیم به دستشون رسیده یا نه هنوز؟
کسی میدونه مراحلش چیه؟ و چقـــــــــــــدر طول می کشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، rrrraaaazzzz
(2013-08-09 ساعت 00:47)poram نوشته:  از آنکارا(((( بعد از اینکه کیس نامزدی رو دریافت کنن )))) ایمیلی به ما میرسه بچه ها؟ اصلا چجوری بفهمیم به دستشون رسیده یا نه هنوز؟
کسی میدونه مراحلش چیه؟ و چقـــــــــــــدر طول می کشه؟

بله ، بهتون ایمیل میدن که پرونده به دستشون رسیده و برید csc ثبت نام کنید، پول رو بپردازید و وقت بگیرید Smile
تقریبا دو سه هفته بعد اپررو شدن میرسه به دستشون
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، poram
ممنونم از جوابتون، بعد از اينكه به دست آنكارا رسيد چند وقت بعد ايميل ميدن؟ ممكنه يه مدت زمان طول بكشه بعد ايميل بدن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-09 ساعت 02:24)poram نوشته:  ممنونم از جوابتون، بعد از اينكه به دست آنكارا رسيد چند وقت بعد ايميل ميدن؟ ممكنه يه مدت زمان طول بكشه بعد ايميل بدن؟

نه دوست من، همین که بهشون برسه خبر میدن
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، poram
ﺭﺎﺑ 2ﻩﺪﺷ ﺮﮑﺸﺗﺭﺩ2ﺖﺴﭘ
:REﯼﺩﺰﻣﺎﻧ ﯼﺍﺰﯾﻭ***
پاسخ
[/quote]

موفق باشی Smile
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، romance33
ﺭﺎﺑ 2ﻩﺪﺷ ﺮﮑﺸﺗﺭﺩ2ﺖﺴﭘ
:REﯼﺩﺰﻣﺎﻧ ﯼﺍﺰﯾﻭ***
پاسخ
سلام بچه ها . از شما دوستان کسی هست که مصاحبه ویزاش تو آنکارا بوده باشه اما تست مدیکال را تو استانبول انجام داده باشه؟ آیا سفارت گزارش مدیکال را از هر بیمارستانی قبول میکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-14 ساعت 11:39)ghazal72 نوشته:  سلام بچه ها . از شما دوستان کسی هست که مصاحبه ویزاش تو آنکارا بوده باشه اما تست مدیکال را تو استانبول انجام داده باشه؟ آیا سفارت گزارش مدیکال را از هر بیمارستانی قبول میکنه؟

غزال جان اگر به سایت سفارت در انکارا یه نگاهی بنداز اونجا میگه فقط پزشکان مورد اعتماد سفارت . حالا اون جایی که شما مدیکال انجام دادی رو ببین جز کیس های مورد اعتماد سفارت هست یا نه .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-08-14 ساعت 14:04)azadandish نوشته:  
(2013-08-14 ساعت 11:39)ghazal72 نوشته:  سلام بچه ها . از شما دوستان کسی هست که مصاحبه ویزاش تو آنکارا بوده باشه اما تست مدیکال را تو استانبول انجام داده باشه؟ آیا سفارت گزارش مدیکال را از هر بیمارستانی قبول میکنه؟

غزال جان اگر به سایت سفارت در انکارا یه نگاهی بنداز اونجا میگه فقط پزشکان مورد اعتماد سفارت . حالا اون جایی که شما مدیکال انجام دادی رو ببین جز کیس های مورد اعتماد سفارت هست یا نه .
ممنون از جوابت دوستم. البته من هنوز انجام ندادم. برای آینده پرسیدم. Shy
پاسخ
تشکر کنندگان:
هووووووووورا. بالاخره ما هم کیس نامبر گرفتیم.
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، سانازی ، romance33 ، rrrraaaazzzz ، ghazal72 ، paris a ، romantic
دوستان ممکنه راهنمایی کنید واسه گرفتن نوبت ارمنستان کدوم سایت برم (پولو پرداخت کردم)؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان