کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-09-10 ساعت 14:24)azadandish نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 14:10)poram نوشته:  تگزاس سرویس سنتر هم ویزای نامزدی انجام میشه ، گویا سریع ترینم هست . نگران نباشین

مرسی دوست عزیز میتونم بپرسم شما از اطلاع تکزاس رو بدست اوردید؟ و
امیدوارم که اینطور باشه عزیزم . امروز با وکیلمون تماس میگیریم و خبرش رو اینجا میذارم . مرسی از همه دوستان خوب .

شما تنها کیسی نیستی که این اتفاق براش می افته ، با استرس هیچی رو درست نمی کنی ، اونا خودشون می دونن دارن چیکار می کنن ، شما منتظر اپروو یا خدای نکرده نقص مدارکتون باشین ، البته بستگی داره چند ماه از اقدامتون گذشته باشه . همین جایی که پریسا راهنماییتون کرد می تونین استاتوستون رو چک کنین . اینشالا زود اپروو میشین
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a
azadandish عزیزم پس خیالت راحت باشه به امید خدا به زودی اپروو میشی ما رو هم در جریان بزار عزیزم
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-10 ساعت 14:30)poram نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 14:24)azadandish نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 14:10)poram نوشته:  تگزاس سرویس سنتر هم ویزای نامزدی انجام میشه ، گویا سریع ترینم هست . نگران نباشین

مرسی دوست عزیز میتونم بپرسم شما از اطلاع تکزاس رو بدست اوردید؟ و
امیدوارم که اینطور باشه عزیزم . امروز با وکیلمون تماس میگیریم و خبرش رو اینجا میذارم . مرسی از همه دوستان خوب .

شما تنها کیسی نیستی که این اتفاق براش می افته ، با استرس هیچی رو درست نمی کنی ، اونا خودشون می دونن دارن چیکار می کنن ، شما منتظر اپروو یا خدای نکرده نقص مدارکتون باشین ، البته بستگی داره چند ماه از اقدامتون گذشته باشه . همین جایی که پریسا راهنماییتون کرد می تونین استاتوستون رو چک کنین . اینشالا زود اپروو میشین
پورام جان مرسی عزیزم منتظر خواهم بود .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
(2013-09-10 ساعت 14:31)paris a نوشته:  azadandish عزیزم پس خیالت راحت باشه به امید خدا به زودی اپروو میشی ما رو هم در جریان بزار عزیزم

حتما پریسا جون . امیدوارم که خبر خوبی باشه ولی بهرحال به محض اینکه خبر بدستم رسید میگم .
K1
پاسخ
(2013-09-10 ساعت 14:47)azadandish نوشته:  
(2013-09-10 ساعت 14:31)paris a نوشته:  azadandish عزیزم پس خیالت راحت باشه به امید خدا به زودی اپروو میشی ما رو هم در جریان بزار عزیزم

حتما پریسا جون . امیدوارم که خبر خوبی باشه ولی بهرحال به محض اینکه خبر بدستم رسید میگم .

دوست عزيز سلام
من هم پرونده ام از فلوريدا اقدام شد ابتدا به ورمونت رفت و بعد از چند ماه به تگزاس سنتر فرستاده شد و ....
من هم خيلي متعجب شدم چون فكر ميكردم فقط دو تا سنتر باشه...
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، azadandish
راستی نیما جان ، بعد از اینکه مدارکتون به سیتی سنتر تکزاس ارسال شد چقدر زمان برد که اپرو بشید یا نقص مدرک بخورید ؟ ممنون
K1
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان. وقتی مدارک را برای سفارت تو آنکارا پست میکنیم وقتی به دستشون برسه خبر میدن با ایمیل؟؟ یا باید خودمون ایمیل بزنیم ازشون سوال کنیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز azadandish نگران نباش.پرونده ما هم ورمونت بود که بعد از 5 ماه نامه دادن که پرونده به تگزاس سرویس سنتر رفته و بررسی پرونده روش شروع شده و دقیقا بعد از 29 روز بدون نقص مدارک اپرو شد.
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish ، Yasaman624
(2013-09-11 ساعت 13:22)ghazal72 نوشته:  سلام دوستان. وقتی مدارک را برای سفارت تو آنکارا پست میکنیم وقتی به دستشون برسه خبر میدن با ایمیل؟؟ یا باید خودمون ایمیل بزنیم ازشون سوال کنیم؟

سلام
یک ایمیل واستون ارسال میشه که تاریخ مصاحبه و مدارکی که روز مصاحبه باید با خودتون ببرید رو یاداوری می کنه
با آرزوی ویزای یه ضرب
Waiting List Register in Waiting List
ویزا :K1
مصاحبه: 2013 Ankara 22 JUL
تاریخ کلیرنس:8 JUl
مدت انتظار:351 روز
پاسخ
(2013-09-11 ساعت 13:22)ghazal72 نوشته:  سلام دوستان. وقتی مدارک را برای سفارت تو آنکارا پست میکنیم وقتی به دستشون برسه خبر میدن با ایمیل؟؟ یا باید خودمون ایمیل بزنیم ازشون سوال کنیم؟

خودشون بهتون خبر میدن و میگن میتونید وقت بگیرید Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-11 ساعت 15:43)houmanmir نوشته:  

من اول وقت مصاحبه رو گرفتم و بعد مدارک رو پست کردم
15 روز قبل از مصابه هم باید به دستشون برسه
Waiting List Register in Waiting List
ویزا :K1
مصاحبه: 2013 Ankara 22 JUL
تاریخ کلیرنس:8 JUl
مدت انتظار:351 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
(2013-09-11 ساعت 15:55)romantic نوشته:  

ولی من اول مدارکم رسیده بود بهشون ، اونا ایمیل دادن که مدارک رسید میتونید وقت بگیرید و 15 روز قبل از مصاحبه مدارکتونم بفرستید!
ما هم خواستیم وقت بگیریم ولی اون موقع وقتا پر بود برا همین درخواست دادیم که پروندمونو بفرستن ابوظبی
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh IR
(2013-09-11 ساعت 16:00)houmanmir نوشته:  
(2013-09-11 ساعت 15:55)romantic نوشته:  

ولی من اول مدارکم رسیده بود بهشون ، اونا ایمیل دادن که مدارک رسید میتونید وقت بگیرید و 15 روز قبل از مصاحبه مدارکتونم بفرستید!
ما هم خواستیم وقت بگیریم ولی اون موقع وقتا پر بود برا همین درخواست دادیم که پروندمونو بفرستن ابوظبی

دوستان وقتی مدارک من از ان وی سی به دستشون رسید خبر دادن و گفتن حالا میتونی وقت بگیری که من وقتمو گرفتم. منظور من مدارکی هست که خودم براشون پست کردم که 15 روز قبل از مصاحبه باید به دستشون برسه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-11 ساعت 14:01)leila.e نوشته:  دوست عزیز azadandish نگران نباش.پرونده ما هم ورمونت بود که بعد از 5 ماه نامه دادن که پرونده به تگزاس سرویس سنتر رفته و بررسی پرونده روش شروع شده و دقیقا بعد از 29 روز بدون نقص مدارک اپرو شد.

مرسی لیلا جون امیدوارم که کیس ما هم زود اپرو بشه .
K1
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e
(2013-09-12 ساعت 16:30)azadandish نوشته:  
(2013-09-11 ساعت 14:01)leila.e نوشته:  دوست عزیز azadandish نگران نباش.پرونده ما هم ورمونت بود که بعد از 5 ماه نامه دادن که پرونده به تگزاس سرویس سنتر رفته و بررسی پرونده روش شروع شده و دقیقا بعد از 29 روز بدون نقص مدارک اپرو شد.

مرسی لیلا جون امیدوارم که کیس ما هم زود اپرو بشه .

ایشالا- منتظرم به زودی فریاد هوراااا تو بشنوم.
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: azadandish

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان