کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام دوستان
نامزد من در آمريكا تا ٦ ماه ديگه سيتيزن شيپ مي شه ، اون موقع اقدام كنيم يا الان با گرين كارت نامزدم ؟؟؟
ويزاي نامزدي
ارسال مدارك : ٢٨ ژانويه ٢٠١٥
دريافت رسيد نامبر : ٢ فوريه ٢٠١٥
سرويس سنتر : كاليفرنيا
اپرو : ١٢ فوريه ٢٠١٥
سفارت : ارمنستان
وقت مصاحبه :٧ آوریل
دریافت ویزا : 11 آوریل
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-09-12 ساعت 19:44)Mahanturbo نوشته:  سلام دوستان
نامزد من در آمريكا تا ٦ ماه ديگه سيتيزن شيپ مي شه ، اون موقع اقدام كنيم يا الان با گرين كارت نامزدم ؟؟؟

دوست عزیز کسی که سیتیزن نباشه نمیتونه برای ویزای نامزدی اقدام کنه. با گرین کارت فقط میشه برای ویزای ازدواج اقدام کرد. بهتره صبر کنید تا نامزدتون سیتیزن بشه بعد اقدام کنه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahanturbo ، shabnam.84
(2013-09-12 ساعت 21:07)ghazal72 نوشته:  
(2013-09-12 ساعت 19:44)Mahanturbo نوشته:  سلام دوستان

دوست عزیز کسی که سیتیزن نباشه نمیتونه برای ویزای نامزدی اقدام کنه. با گرین کارت فقط میشه برای ویزای ازدواج اقدام کرد. بهتره صبر کنید تا نامزدتون سیتیزن بشه بعد اقدام کنه.

در ضمن این را هم در جریان باشید که ویزای ازدواجی با کسی که گرین کارت داره پروسه اش سه چهار سال طول میکشه. در مواردی شنیدم تا 5 سال هم طول کشیده. اما اگر سیتیزن بشن برای ویزای نامزدی 1 تا 1.5 سال و برای ویزای ازدواج 1.5 تا دو سال طول میکشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahanturbo
(2013-09-11 ساعت 09:38)azadandish نوشته:  راستی نیما جان ، بعد از اینکه مدارکتون به سیتی سنتر تکزاس ارسال شد چقدر زمان برد که اپرو بشید یا نقص مدرک بخورید ؟ ممنون

حدود ١ ماه گمان ميكنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان شما کدوم اداره پست و انتخاب کردید؟ اونایی که روزهای تعطیل هم باز هستن کدومان؟ میشه یکی لطف کنه به من بگه..ممنونش میشم
مصاحبه آنکارا
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، برای ویزای نامزدی از سفارت قبرس هم میشه اقدام کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
من چند وقتی میشه عضو شدم
ویزای نامزدی هستم و مدارک سری دوم هم فرستادیم نزدیک به 2هفته هست اما هنوز اپروو نشدیم
2تا سوال داشتم اول اینکه دیگه چقدر طول میکشه
و اینکه ما که هنوز اپروو نشدیم میتونیم توی سایت پروسه رو چک کنیم؟
k1
سرویس سنتر: ورمونت
رسید نامبر 1می
نقص مدرک 19 آگست
فرستادن بقیه 1سپتامبر
رسید مدارک 17 سپتامبر
اپروو 8 نوامبر
کیس نامبر 21 نوامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی،
نامزد من ۱۳ مارچ امسال بعد از ۱ سال رفت مصاحبه در ابوظبی، و الان ۶ ماه هست که اف بی آی چکش نیومده. آیا عادیه؟ آیا کسی اینجا مشکل منو داره؟ باید نگران بشم یا عادیه که ۶ ماه بیشتر طول بکشه. براشو ن دیروز ایمیل هم زدم
ممنون میشم جواب بدین دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
(2013-09-15 ساعت 02:45)ysf نوشته:  سلام به همه دوستان
من چند وقتی میشه عضو شدم
ویزای نامزدی هستم و مدارک سری دوم هم فرستادیم نزدیک به 2هفته هست اما هنوز اپروو نشدیم

سلام دوست عزيز
١- منظور از سري دوم مدارك اگر نقص مدارك است معمولا تا يك ماه بعد جواب ميدن و اپرو ميكنن
٢-شما هر زماني در سليت USCIS ميتونيد پروسه كارتون رو چك بكنيد با رفتن در سايت و وارم كردن شماره پرونده اتان كه البته معمولا توي اين مرحله اطلاعات اضافه تري به آدم نميده...
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، rrrraaaazzzz ، SaraBanoo
(2013-09-15 ساعت 07:45)ghaz123 نوشته:  سلام به همگی،
نامزد من ۱۳ مارچ امسال بعد از ۱ سال رفت مصاحبه در ابوظبی، و الان ۶ ماه هست که اف بی آی چکش نیومده. آیا عادیه؟ آیا کسی اینجا مشکل منو داره؟ باید نگران بشم یا عادیه که ۶ ماه بیشتر طول بکشه. براشو ن دیروز ایمیل هم زدم

سلام دوست عزیز،
والله منم 3ماه پیش تو ابوظبی مصاحبه داشتم ولی هنوز منتظر جوابم! فقط روز بعد مصاحبه آپدیت شدم! الانم به خاطر شلوغی بچه های لاتاری رو اونا زوم کردن! من که دلمو خوش کردم برا بعد سپتامبر!!!!
اگه سفارت جواب شما رو داد یه اطلاع بدید ببینیم جواب همیشگی رو داره میده یا چیز دیگه ای میگه!!
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: نيما ٩٢ ، rrrraaaazzzz ، shabnam.84
(2013-09-15 ساعت 12:23)نيما ٩٢ نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 02:45)ysf نوشته:  سلام به همه دوستان
من چند وقتی میشه عضو شدم

سلام دوست عزيز
١- منظور از سري دوم مدارك اگر نقص مدارك است معمولا تا يك ماه بعد جواب ميدن و اپرو ميكنن
٢-شما هر زماني در سليت USCIS ميتونيد پروسه كارتون رو چك بكنيد با رفتن در سايت و وارم كردن شماره پرونده اتان كه البته معمولا توي اين مرحله اطلاعات اضافه تري به آدم نميده...
سلام به همگی،
پاسخ
تشکر کنندگان:
پریسا جون نقص مدارکت چی شد عزیزم ؟ نامه اش بدستتون رسید ؟
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، rrrraaaazzzz
(2013-09-15 ساعت 15:48)houmanmir نوشته:  

سلام دوست عزیز،
والله منم 3ماه پیش تو ابوظبی مصاحبه داشتم ولی هنوز منتظر جوابم! فقط روز بعد مصاحبه آپدیت شدم! الانم به خاطر شلوغی بچه های لاتاری رو اونا زوم کردن! من که دلمو خوش کردم برا بعد سپتامبر!!!!
اگه سفارت جواب شما رو داد یه اطلاع بدید ببینیم جواب همیشگی رو داره میده یا چیز دیگه ای میگه!!

وای چقدر بد، ولی میگن ۶ ماه بگذره خیلی بده؟؟؟؟ حتما حبر میدم اگر جوابی اومد SadSad
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
(2013-09-16 ساعت 11:01)azadandish نوشته:  پریسا جون نقص مدارکت چی شد عزیزم ؟ نامه اش بدستتون رسید ؟

نه عزیزم هنوز نرسیده این دو روز تعطیل بود امروز که دوشنبه هست شاید برسه دیگه
به محض اینکه فهمیدم چی هست نقص مدارک خبر می دم
مرسی که به یادم بودی عزیزم
نوع ويزا:K1
سرويس سنتر: California
ارسال مدارك به USCIS: ١٠July 2013
رسيدن مدارك به USCIS: ١١July 2013
دريافت رسيد مدارك: 17July 2013
نقص مدارک :9Sep 2013
اپروو: 16Oct 2013
دریافت نامه کیس نامبر:21NOV 2013
سفارت :ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، tondar
(2013-09-16 ساعت 11:28)ghaz123 نوشته:  
(2013-09-15 ساعت 15:48)houmanmir نوشته:  

سلام دوست عزیز،

وای چقدر بد، ولی میگن ۶ ماه بگذره خیلی بده؟؟؟؟ حتما حبر میدم اگر جوابی اومد SadSad

نه دوست عزیز بدیش اینه که ماها از نامزدمون دوریم! Sad
چون خیلی از بچه های لاتاری هم 6 ماه از مصاحبشون گذشته بوده و کلیر شدن،
منم امروز جواب ایمیلمو گرفتم ، اینو برام فرستادن :
Dear Houman,
Thank you for your Sep. 16, 2013 email. We regret to inform you that your diversity visa application is still undergoing administrative review. For further details, please keep visiting our website.

We hope this information will helpful to you.

Communication Unit
Consular Section
US Embassy Abu Dhabi
http://www.abudhabiivo.net/ivoContactus0.aspx
/rm
*** The work week for Embassy Abu Dhabi is Sunday - Thursday; UAE is 8 hours ahead of U.S. Eastern Daylight Savings time ***
This email is UNCLASSIFIED.
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: paris a ، rrrraaaazzzz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان