کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
سلام به همه:
امیدوارم خوب باشین؟بالاخره وقت سفارت ویزای نامزدی من اعلام شد 28 دیماه یعنی بیش از4ماه بعد!واقعاچرااینهمه دیر؟!من دقیقایک سال پیش اقدام کردم!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، mercedeh2011
واااای چقدر دیر!!!! یعنی از زمان اقدام تا روز مصاحبه 1 سال و 4 ماه!!!
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
[/size]سلام دوستان
نامزدم در آمریکا میخواد برای ویزای نامزدی برای من اقدام کند. ما دنبال یک وکیل ماهر می گردیم که بتونه با هر دومون ارتباط داشته باشه.ممنون می شم بهم معرفی کنین.
پاسخ
تشکر کنندگان:
۸۰ درصد موارد وکلا خرابکاری و یا کم کاری می کنند. به خدا اصلا کار سختی نیست، خودتون اقدام کنید و مدام پیگیر پروندتون باشید ... باشد که رستگار شوید! Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، mercedeh2011
لی لی جان نگی راست میگه واقعا پروسه انقدر ساده است که نیاز به وکیل نیست. بخصوص برای ویزای نامزدی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
دقیقا یک سال پارسال دیماه اقدام کردم!تازگیهاسرشون شلوغ شده؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
کیستون آنکاراست؟ آنکارا که وحشتناک شلوغه. بابا negi مصاحبش ابوظبی بود. از زمان اقدام تا روز مصاحبه 6اش ماه شد!!
چقدر طول کشید approve بشید؟ پروندتون کی رفته سفارت؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها من فکر میکنم ابوظبی زودتر وقت مصاحبه میدن و خلوت تره. اما فقط یه چیز و می خوام بدونم. اینکه هزینه رفتن به ابوظبی گرون تر از آنکارا در میاد یا نه؟
چون انگار باید از دوبی ماشین بگیری بری تا اونجا. چون من هنوز سر این انتخاب سفارت موندم. اما همونجور که الهه هم گفت کار بچه ها اونجا زودتر راه میفته.اگه کسی از اختلاف هزینه ها میودنه بهم بگه. مرسیییی Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها امشب سایت رو چک کردم دیدم که ۱ هفتهٔ پیش برای ما request for evidence زدن و وکیل محترم هنوز هم به روی خودش نیاورده...

دلیلشم اینه که عکس‌های مارو نفرستاده. یعنی‌ هم تقصیر نامزدمه که انقدر عکس هارو دیر واسش فرستاده هم وکیل که اصلا هیچی به روی خودش نمیاره!! به نامزدم گفتم بهش زنگ بزنه بگه پس حواست کجاست آخه!! اونم گفته که اتفاقا این خیلی‌ خوبه یعنی‌ دارن به کیس شما رسیدگی می‌کنن!!!!!

حالا با این حساب چقدر عقب میفته؟ Sad
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl
واسه همینه که میگم اگه به هر دلیلی مجبور شدین وکیل بگیرید ولی خودتون دائما با NVC در تماس باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
(2012-09-20 ساعت 23:40)sara mas نوشته:  بچه ها امشب سایت رو چک کردم دیدم که ۱ هفتهٔ پیش برای ما request for evidence زدن و وکیل محترم هنوز هم به روی خودش نیاورده...

دلیلشم اینه که عکس‌های مارو نفرستاده. یعنی‌ هم تقصیر نامزدمه که انقدر عکس هارو دیر واسش فرستاده هم وکیل که اصلا هیچی به روی خودش نمیاره!! به نامزدم گفتم بهش زنگ بزنه بگه پس حواست کجاست آخه!! اونم گفته که اتفاقا این خیلی‌ خوبه یعنی‌ دارن به کیس شما رسیدگی می‌کنن!!!!!

من جای شما باشم اصلا نگران که نمی شم هیچ، کلی هم ذوق می کنم چونکه این یعنی که پرونده شما در حال بررسی هست و مثل هزاران پرونده دیگه توی قفسه هاشون خاک نمی خوره. این حرف من رو جدی بگیر، واقعا نشونه خوبیه و مطمئن باش که مدارکی که خواستند رو براشون زود بفرستید و خیلی زود اپرووال می گیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas
(2012-09-21 ساعت 07:07)negi نوشته:  
(2012-09-20 ساعت 23:40)sara mas نوشته:  بچه ها امشب سایت رو چک کردم دیدم که ۱ هفتهٔ پیش برای ما request for evidence زدن و وکیل محترم هنوز هم به روی خودش نیاورده...

من جای شما باشم اصلا نگران که نمی شم هیچ، کلی هم ذوق می کنم چونکه این یعنی که پرونده شما در حال بررسی هست و مثل هزاران پرونده دیگه توی قفسه هاشون خاک نمی خوره. این حرف من رو جدی بگیر، واقعا نشونه خوبیه و مطمئن باش که مدارکی که خواستند رو براشون زود بفرستید و خیلی زود اپرووال می گیرید.

نگی‌ جان مرسی‌ از خبرای خوبت. ایشالا که همینطوری که میگی‌ باشه Smile

آخه همیشه می‌گفتن RFE خیلی‌ کار رو عقب میندازه. واسه همین دیشب که دیدم خیلی‌ ناراحت شدم..

امیدوارم که زود درست بشه. مرسی‌ Smile
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-09-21 ساعت 10:41)sara mas نوشته:  
(2012-09-21 ساعت 07:07)negi نوشته:  

نگی‌ جان مرسی‌ از خبرای خوبت. ایشالا که همینطوری که میگی‌ باشه Smile

آخه همیشه می‌گفتن RFE خیلی‌ کار رو عقب میندازه. واسه همین دیشب که دیدم خیلی‌ ناراحت شدم..

امیدوارم که زود درست بشه. مرسی‌ Smile

خود ما هم RFE گرفتیم و من کلی غصه خوردم ولی وقتی چیزی که خواسته بودند رو (مهر ورود و خروج پاسپورت) براشون فرستادیم ۱۰ روز بعدش اپرووال گرفتیم. مطمئن باش که خیلی خیلی زود به اونی که می خوای می رسی!
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، mercedeh2011
آقا یه فتوای شرعی:
ببینید شما وقتی با دوربینتون عکس های خانوادگی میگیرید و بعدش میبرید عکاسی واستون ظاهر کنه، خیلی وقتا کسی که عکسارو ظاهر میکنه آقا هستش و عکس ها هم همه بی حجاب. ولی طبق شرع، چون اون آقا شما رو نمیشناسه و کارش هم همینه، مشکلی نداره.
اینهمه خانواده مذهبی که عکساشونو میدن عکاسیا واسشون چاپ میکنه.
خوب عکس گرین کارت هم همینه دیگه. شما بی حجاب بندازید ولی روز مصاحبه با حجاب برید مصاحبه. عکس هم روی ویزاتون میخوره و کسی جز آفیسر اداره مهاجرت نمیبینه که
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، alireza62 ، hamhi kh
کسی نظری داره که اگه نامزدی که در ایران هست 3 ماه در یک کشور اروپایی زندگی کنه در حالیکه آدرسی که داده مربوط به ایرانه...تاخیری توی کیس میندازه؟ یعنی ما که ایران هستیم باید حتما این تغییر آدرس رو خبر بدیم؟ این تغییر آدرس بنظرتون چقدر تاخیر بندازه؟
ما وکیل نداریم هزار و یک سوال برام پیش میاد. مرسی
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان