کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-01-15 ساعت 15:04)leila.e نوشته:  برای فرم G-325 میشه نامزدم به جای من امضا کنه؟
لیلا جان واقعا بهتره خودت امضا کنی و با پست بفرستی. اسکن قبول نمیکنن. بودن بچه هایی که نامزدشون بجاشون امضا کرده و مشکلی هم پیش نیومده، ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، leila.e ، Tomas ، rrrraaaazzzz
بازم سوال...
فرم ساپورت مالی و درآمد نامزدمو، الان باید همراه مدارک تشکیل پرونده بفرستم یا بعدا موقع مصاحبه باید ببرم؟
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-01-17 ساعت 11:07)leila.e نوشته:  بازم سوال...
فرم ساپورت مالی و درآمد نامزدمو، الان باید همراه مدارک تشکیل پرونده بفرستم یا بعدا موقع مصاحبه باید ببرم؟

لیلا جان ، فکر کنم همین الان همه چیز رو باید بفرستی ، نامزد من همه چیز رو فرستاد واسشون تازه با این حساب باز هم نقص پرونده خورد واسمون بعد از ۵ ما و نیم Sad اصلا مطمئنم... الان یادم اومد که خواسته بودن ازش.
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، Tomas
(2013-01-17 ساعت 15:21)dinadino228 نوشته:  
(2013-01-17 ساعت 11:07)leila.e نوشته:  بازم سوال...

لیلا جان ، فکر کنم همین الان همه چیز رو باید بفرستی ، نامزد من همه چیز رو فرستاد واسشون تازه با این حساب باز هم نقص پرونده خورد واسمون بعد از ۵ ما و نیم Sad اصلا مطمئنم... الان یادم اومد که خواسته بودن ازش.

ممنون. ایشالا کارتون زود تر انجام شه.
غیر از اون مدارکی که الهه جون نوشته و این ساپورت مالی فکر میکنید چیز دیگه ای لازمه؟ یا چیزی که کمک کنه پرونده سریع تر پیش بره!
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، rrrraaaazzzz
ساپورت مالی رو روز مصاحبه ازتون میخوان. اگه ابوظبی باشید روز مصاحبه میبرید و اگر آنکارا باشید قبل از مصاحبه واسه سفارت پست میکنید. تاحالا که واسه همه همینطور بوده عزیزم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، shabnam.84 ، leila.e ، dinadino228 ، Tomas ، rrrraaaazzzz
(2013-01-17 ساعت 16:54)الهه سابق نوشته:  ساپورت مالی رو روز مصاحبه ازتون میخوان. اگه ابوظبی باشید روز مصاحبه میبرید و اگر آنکارا باشید قبل از مصاحبه واسه سفارت پست میکنید. تاحالا که واسه همه همینطور بوده عزیزم

الهه جون ولی واسه ما جزء همون مدارک اولیه بود که خواسته بودن. دیگه همه رو نمیدونمSad
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، leila.e ، Tomas ، rrrraaaazzzz
عجیبه ها از نامزدیا روز مصاحبه مدارک ساپورت رو میگیرن
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shabnam.84 ، girl ، leila.e ، Tomas ، rrrraaaazzzz
دینا جان محل مصاحبه شما کجاست؟ آنکارا یا ابوظبی؟

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، leila.e ، Tomas ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz
(2013-01-17 ساعت 19:21)shabnam.84 نوشته:  دینا جان محل مصاحبه شما کجاست؟ آنکارا یا ابوظبی؟

ما آنکارا رو انتخاب کردیم توی فرم. چطور؟ فرق میکنه؟؟!
البته فکر کنم من از همه عقب ترم.... چون هنوز هیچ خبری نیستSad
یعنی برای بار دوم که کلی مدارک فرستادیم، به نامزدم ایمیل دادن که داریم بررسی میکنیم ، از ۲ هفته تا ۲ ماه جواب میدیم ، اگه ندادیم ، شما تماس بگیرید... حالا همش ۱۱ روز گذشته....Sad
ای خدااااااااااSadSadSad
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، الهه سابق ، Tomas ، rrrraaaazzzz
آخه آنکارا همونطور که بچه ها هم گفتن یه سری مدارک رو از قبل باید برای سفارت پست کنی مثل همین فرمای مالی و ساپورت اما ابوظبی موقع
مصاحبه باید همراه خودت ببری. دختر صبور باش. 11 روز که چیزی نیست Smile درست میشه

من خودم ایشالا ابوظبی رو میخوام انتخاب کنم

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dinadino228 ، leila.e ، Tomas ، rrrraaaazzzz
(2013-01-17 ساعت 20:39)shabnam.84 نوشته:  آخه آنکارا همونطور که بچه ها هم گفتن یه سری مدارک رو از قبل باید برای سفارت پست کنی مثل همین فرمای مالی و ساپورت اما ابوظبی موقع
مصاحبه باید همراه خودت ببری. دختر صبور باش. 11 روز که چیزی نیست Smile درست میشه

من خودم ایشالا ابوظبی رو میخوام انتخاب کنم

عزیزم، کلا ۸ ماه گذشته و هیچی به هیچی Sad این ۱۱ روزه برای بار دوم پست مدارکهSad
میدونم که باید صبور باشم ولی آخه.... باشه صبور میشمRolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، الهه سابق ، shabnam.84 ، girl ، Tomas ، rrrraaaazzzz
(2013-01-17 ساعت 18:33)dinadino228 نوشته:  
(2013-01-17 ساعت 16:54)الهه سابق نوشته:  ساپورت مالی رو روز مصاحبه ازتون میخوان. اگه ابوظبی باشید روز مصاحبه میبرید و اگر آنکارا باشید قبل از مصاحبه واسه سفارت پست میکنید. تاحالا که واسه همه همینطور بوده عزیزم

الهه جون ولی واسه ما جزء همون مدارک اولیه بود که خواسته بودن. دیگه همه رو نمیدونمSad

بالاخره من باید چی کار کنم بچه ها؟ Sad
اگه الان بفرستم مشکلی پیش نمیاد؟
ما میخوایم آنکارا رو انتخاب کنیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، Tomas ، dinadino228 ، rrrraaaazzzz
لیلا جان اگه آنکارا هستی که باید همون اول بفرستی .

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، leila.e ، dinadino228 ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz
لیلا جان ، کلا چیزی که من فهمیدم اینه که، مدرک اضافی فرستاده باشی خیلی مشکل نیست، کم باشه مشکل میشه و به خودی کارت عقب میافته ( خدایی نکرده) و کلا همه چیززززز خیلی شانسیه... دوست نامزد من مدارکش از ما خیلی کمتر بود و همش ۴ تا عکس داده بود، همه چیزش از ما کمتر بود ولی اپروو شد ، اون وقت ما اونجوری شدیم...
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، leila.e ، Tomas ، rrrraaaazzzz
دوستان من یکم سردرگم شدم.
اگه سفارت آنکارا باشه باید فرم های ساپورت مالی رو از اول با بقیه مدارک میفرستادم؟؟؟؟؟؟!! :|
نوع ویزا: k1
دریافت مدارک توسط USCIS : دسامبر 24 ،2012
دریافت receipt number:ژانویه 3 ،2013
سرویس سنتر: California
اپروو :21 مه‌ 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dinadino228 ، shabnam.84 ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان