کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
نه عزیزم. قبل از مصاحبه واسه سفارت باید پست کنید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، dinadino228 ، NedaE ، leila.e ، shabnam.84 ، Tomas
من رفتم مصاحبه ، اون روز فقط من انگليسى بودم ، ساعته ۸ رفتم داخل ، نامزدم رو راه ندادن ، يكى قبل من رد شد نميدونم چرا، همه نامزدى بودن ، به هر حال يه ضرب گرفتم ، الان آنكارا هستم با نامزدم ، بعدا كامل مى نويسم ، چون اينترنت ندارم ، فقط آپارتمان نامزدم داره ، آمدم خبر بدم ، ايشاالله بسه همتون خوب باشه ، مرسى از همه بچه هاى اين سايت كه كمك كردن ، فكر كنم همه كامل توضيح دادن ، اما هر چى كه به ذهنم بياد بعدا مى نويسم ، دوست تون دارم ،
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، dinadino228 ، saba.m ، simi ، سانازی ، shabnam.84 ، الهه سابق ، payamkj ، rrrraaaazzzz ، leila.e ، omnia ، Tomas ، NedaE ، Saeedv13
مبارکهههههههههههههههههههههههه Smile
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، Tomas ، leila.e ، melisa ، dinadino228
(2013-01-21 ساعت 15:38)melisa نوشته:  من رفتم مصاحبه ، اون روز فقط من انگليسى بودم ، ساعته ۸ رفتم داخل ، نامزدم رو راه ندادن ، يكى قبل من رد شد نميدونم چرا، همه نامزدى بودن ، به هر حال يه ضرب گرفتم ، الان آنكارا هستم با نامزدم ، بعدا كامل مى نويسم ، چون اينترنت ندارم ، فقط آپارتمان نامزدم داره ، آمدم خبر بدم ، ايشاالله بسه همتون خوب باشه ، مرسى از همه بچه هاى اين سايت كه كمك كردن ، فكر كنم همه كامل توضيح دادن ، اما هر چى كه به ذهنم بياد بعدا مى نويسم ، دوست تون دارم ،

ملیساااا جااان.... خیلی زیااااااااااااااادددددددد تبریکSmileBig Grin
حتما بیا گزارش کامل بده...Wink
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، girl ، rrrraaaazzzz ، Tomas ، leila.e ، melisa
مبارکهههههههههههه ملیسا جون
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، girl ، dinadino228 ، rrrraaaazzzz ، Tomas ، leila.e ، melisa
مبارکهههههههههههههههه وای خوش به حالت.بچه ها کاش منم زودتر با این سایت اشنا میشدم شاید اون موقع رد نمی شدم.قسمت...Cool ایشالله ویزای ازدواجWink به امید خدا
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق ، girl ، payamkj ، dinadino228 ، rrrraaaazzzz ، Tomas ، leila.e ، melisa
مبارکه ملیسا جان. منتظر خبرات هستیم. خوش باشی

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، payamkj ، rrrraaaazzzz ، Tomas ، leila.e ، melisa
(2013-01-21 ساعت 15:38)melisa نوشته:  من رفتم مصاحبه ، اون روز فقط من انگليسى بودم ، ساعته ۸ رفتم داخل ، نامزدم رو راه ندادن ، يكى قبل من رد شد نميدونم چرا، همه نامزدى بودن ، به هر حال يه ضرب گرفتم ، الان آنكارا هستم با نامزدم ، بعدا كامل مى نويسم ، چون اينترنت ندارم ، فقط آپارتمان نامزدم داره ، آمدم خبر بدم ، ايشاالله بسه همتون خوب باشه ، مرسى از همه بچه هاى اين سايت كه كمك كردن ، فكر كنم همه كامل توضيح دادن ، اما هر چى كه به ذهنم بياد بعدا مى نويسم ، دوست تون دارم ،

مبارکه ملیسا جان ،خیلی تبریک میگم
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، dinadino228 ، shabnam.84 ، الهه سابق ، rrrraaaazzzz ، Tomas ، leila.e ، melisa
MELISA مبارکت باشه...
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، leila.e ، الهه سابق ، melisa
ملیسا جون مبارک باشه برات ارزوی موفقیت دارم
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، Tomas ، الهه سابق ، melisa
مبارک باشه ملیسا جون
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: rrrraaaazzzz ، girl ، Tomas ، الهه سابق ، melisa
تبریک ملیسا جانSmile
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: نوامبر2012
نقص مدارک: 17 می
اپرووال: 12 جولای
کیس نامبر: 29 جولای
تعیین تاریخ مصاحبه: 15 آگوست
مصاحبه: ابوظبی، نوامبر2013, یه ضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، girl ، Tomas ، الهه سابق ، shabnam.84 ، melisa
تبریک و به امید خبرهای خوب بیشتر و زودتر
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، shabnam.84 ، rrrraaaazzzz ، melisa
سلام به دوستای خوب مهاجرسراییم Smile
بلاخره بعد از6ماه و 10 روز پرونده ی ما اپروال شد Smile البته هنوز هیچ ایمیلی برای من و نامزدم نیومده! تو سایت رو که چک کردم دیدم ،
الان از خوشحالی نمیدونم باید چیکار کنم Big Grin میشه بگید الان من باید چیکار کنم؟؟ ما آنکارا رو انتخاب کرده بودیم
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، melisa ، dinadino228 ، poram ، Tomas ، ماتیلدا
مبارک باشه. تقریبا 2 هفته دیگه پروندتون میره سفارت. شما هفته دیگه با NVC تماس بگیرید و کیس نامبرتونو بگیرید
فقط یه مساله میمونه و اونم اینه که آنکارا برای ویزاهای نامزدی داره توی ماه جون وقت میده. شما به نظر من پروندتون که رسید دست سفارت، درجا تقاضای انتقال به ایروان رو بدید که ایروان خیلی خیلی زود به نامزدیا وقت میده. حتی زیر 2 هفته. البته تغییر سفارت خودش 3-4 هفته زمان میبره. به هر حال از ماه جون که خیلی بهتره
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، melisa ، سانازی ، Tomas

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان