کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
عکسهارو باید حتما همون اول بفرستید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، dinadino228 ، سانازی ، Tomas
(2013-02-14 ساعت 15:36)الهه سابق نوشته:  عکسهارو باید حتما همون اول بفرستید

الهه جان اگه نامزدم نفرستاده باشه الان میشه براشون بفرستیم ؟ عکسای پرینت شده؟ یا فایلشون رو ؟ الان تقریبا سه ماو و نیمه که ما اقدام کردیم هنوز هیچ خبری ازشون نیست ما عکسم نداده بودیم ، فقط دو تا عکس پاسپرتی دادیم!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، Tomas
شما نامزدی هستی دیگه؟ الان بفرستید اصلا بهش نگاه نمیکنن، باید نامه بدن و بگن مدارک ناقصه و بعد شما عکسهارو همراه کپی اون نامه واسشون بفرستید.
بازم زنگ بزنید بپرسید که اگه الان بفرستید ازتون قبول میکنن یا نه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: poram ، shadzad ، dinadino228 ، Tomas
با سلام خدمت دوستان
من چطور میتونم چک کنم تا چه تاریخی کیسهای نامزدی رو اپروو کردن؟چه سایتی رو باید چک کنم؟؟
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان:
تا جایی که من میدونم امکان چک کردن همچین چیزی وجود نداره، چون هر کیس مدت زمان اپروو شدنش متفاوته.
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: انتهای مارچ ۲۰۱۲
اپرووال: ابتدای سپتامبر ۲۰۱۲
مصاحبه: ابتدای مارچ ۲۰۱۳(آنکارا)- ویزا یک ضرب
مقصد: سن فرنسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، piboo ، Tomas
(2013-02-16 ساعت 14:37)shadzad نوشته:  تا جایی که من میدونم امکان چک کردن همچین چیزی وجود نداره، چون هر کیس مدت زمان اپروو شدنش متفاوته.

دوست عزیز شما کی اقدام کردید و چقدر طول کشید تا اپرووشدید؟
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، dinadino228 ، Tomas
(2013-02-16 ساعت 20:09)piboo نوشته:  
(2013-02-16 ساعت 14:37)shadzad نوشته:  تا جایی که من میدونم امکان چک کردن همچین چیزی وجود نداره، چون هر کیس مدت زمان اپروو شدنش متفاوته.

دوست عزیز شما کی اقدام کردید و چقدر طول کشید تا اپرووشدید؟

مرحله انتظار شنیدن خبر اپروو ۳ ماه شد.
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: انتهای مارچ ۲۰۱۲
اپرووال: ابتدای سپتامبر ۲۰۱۲
مصاحبه: ابتدای مارچ ۲۰۱۳(آنکارا)- ویزا یک ضرب
مقصد: سن فرنسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، Tomas ، piboo
سلام.

دوستان من احتیاج به همفکری شما دارم. من سیتیزن آمریکا هستم و دوست دخترم ایرانه. ما حدود ۴-۵ ساله گذشته با هم زندگی‌ میکردیم توی تهران و مدارک اثبات نامزدیمون کامله. اما مشکلی‌ که هست اینه که دوست دختر من دچار سرطان شده و من باید به سرعت بیارمش اینجا. سوال اینه که بهتره برای ویزای‌ نامزدی اقدام کنم؟ یا برم دوبی‌ یا آنکارا ازدواج آمریکایی‌ بکنم توی سفارت و با ویزای‌ ازدواج بیارمش؟ کلا گیج و سر در گمم. ممکن یه نفر که ویزای‌ K1 گرفته به من پیغام خصوصی بده من بتونم شرایطمو کامل توضیح بدم و ایشونم بتونه دقیقا بهم بگه چیکار باید بکنم؟ مرسی‌
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228
دوست عزیز ویزای نامزدی خیلی سریعتر از ازدواجیه. البته شما باید ساکن آمریکا باشید تا بتونید ایشونو با نامزدی بیارید. اصلا هم عنوان نکنید که چندسال با هم زندگی میکردید فقط بگید که 4-5 ساله همو میشناسید و عکس و مدرک نشون بدید.
دوست عزیز هزسنه های درمان سرطان توی آمریکا سر به فلک میکشه، بهتر نیست ایشون اینجا درمان بشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، dinadino228
(2013-02-19 ساعت 03:55)الهه سابق نوشته:  دوست عزیز ویزای نامزدی خیلی سریعتر از ازدواجیه. البته شما باید ساکن آمریکا باشید تا بتونید ایشونو با نامزدی بیارید. اصلا هم عنوان نکنید که چندسال با هم زندگی میکردید فقط بگید که 4-5 ساله همو میشناسید و عکس و مدرک نشون بدید.
دوست عزیز هزسنه های درمان سرطان توی آمریکا سر به فلک میکشه، بهتر نیست ایشون اینجا درمان بشن؟

ممنونم برای جواب سریعتون

من ساکن آمریکا هستم و مشکله هزینهٔ پزشکی‌ ندارم. فقط زمان به ضررمه. ضمنا نمیدونم چه مدارکی باید بفرستم؟ هرچی‌ می‌خونم مطالب پراکنده تری پیدا می‌کنم. شما اینجا یه سری مدارک نوشتین که توش سیتیزنشیپ سرتیفیکت نیست اما سایت اداره مهاجرت می‌خواد! من می‌خوام بدونم الان چه مدارکی لازمه که بفرستم USCIS؟
ضمنا کدوم سفارت بهتره که انتخاب کنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228
سلام دوستان
تو قسمت city, district, quarter, branch برای آنکارا کجا رو باید انتخاب کنیم؟؟؟
مرسیییی Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-02-19 ساعت 07:42)MSD نوشته:  
(2013-02-19 ساعت 03:55)الهه سابق نوشته:  دوست عزیز ویزای نامزدی خیلی سریعتر از ازدواجیه. البته شما باید ساکن آمریکا باشید تا بتونید ایشونو با نامزدی بیارید. اصلا هم عنوان نکنید که چندسال با هم زندگی میکردید فقط بگید که 4-5 ساله همو میشناسید و عکس و مدرک نشون بدید.

ممنونم برای جواب سریعتون

من ساکن آمریکا هستم و مشکله هزینهٔ پزشکی‌ ندارم. فقط زمان به ضررمه. ضمنا نمیدونم چه مدارکی باید بفرستم؟ هرچی‌ می‌خونم مطالب پراکنده تری پیدا می‌کنم. شما اینجا یه سری مدارک نوشتین که توش سیتیزنشیپ سرتیفیکت نیست اما سایت اداره مهاجرت می‌خواد! من می‌خوام بدونم الان چه مدارکی لازمه که بفرستم USCIS؟
ضمنا کدوم سفارت بهتره که انتخاب کنم؟
1- فرم I-129F را نامزد آمریکایی پرکرده و امضا میکند
2- فرم G-325 را هم هر دو نفر جداگانه پر کرده و امضا میکنند
3- ترجمه شناسنامه های هر دو نفر (یا کپی گواهی تولد نامزد آمریکایی)
4- ترجمه طلاقنامه (اگر یکی از طرفین ازدواج قبلی داشته)
5- کپی پاسپورت های هر دو نفر
6- کپی سوشیال سکیوریتی نامزد
7- 2 تا عکس 5 در 5 برای هر دو نفر
8- یک چک به مبلغ 340 دلار که از یک حساب بانکی توی آمریکا باید باشه 
9- چند تا عکس که دو نفر رو با هم نشون بده
10- همه اینارو باید به آدرس اداره مهاجرت پست کنید.
11- همه فرمها و آدرس ها را میتونید از توی سایت http://www.uscis.gov پیدا کنید
سفارت آنکارا خیلی شلوغه، یا ابوظبیو انتخاب کنید یا ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، payamkj ، MSD
بچه ها؟ برای نامزدم چند روز پیش نامهء اپروو رسید یعنی ۲ روز بعد از اینکه تو سایت دیدیم ، نامش اومد...
حالا به نظرتون واسهء نامهء بعدی( که مدارک میخوان از من) اگه با NVC تماس بگیریم ممکنه که زودتر بفرستن؟
معمولا به ایمیل جواب میدن با تلفن؟
توی اون نامه هست که به ما کیس نامبر میدن که بتونیم وقت مصاحبه بگیریم؟
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas
(2013-02-19 ساعت 18:33)dinadino228 نوشته:  بچه ها؟ برای نامزدم چند روز پیش نامهء اپروو رسید یعنی ۲ روز بعد از اینکه تو سایت دیدیم ، نامش اومد...
حالا به نظرتون واسهء نامهء بعدی( که مدارک میخوان از من) اگه با NVC تماس بگیریم ممکنه که زودتر بفرستن؟

ما معمولا ایمیل میزدیم ،زود جواب میدادن
نا امیدی
همان امید است
که بوی "نا" میگیرد
از بس که میماند ته دل...
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، Tomas
(2013-02-19 ساعت 18:33)dinadino228 نوشته:  بچه ها؟ برای نامزدم چند روز پیش نامهء اپروو رسید یعنی ۲ روز بعد از اینکه تو سایت دیدیم ، نامش اومد...

تو که نامزدی هستی کاری نداری تو ان وی سی .. اما برای این که بخوای پیگیر شی میتونی زنگ بزنی... من که زنگ زدم خیلی خوب و سریع جواب دادن که مدارکتون رسیده دست ما و تا چند روز بعد هم میفرسیتیم سفارت...
کیس نامبر هم زمانی بت میدن که پروندت رسیده باشه سفارت...Wink
انقدر عجله نکن... الان شیرین ترین انتظار ها رو داری میکشی
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، Tomas ، shabnam.84

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان