کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
(2013-02-19 ساعت 23:34)dinadino228 نوشته:  واااااااااااااااای...... خدایاااا..... اه ه ه ه .......
آخه . چرا اینقدر دیررررر!!!!!
مگه نمیگن ، واسهء نامزدیها و ازدواجیها فرق میکنه و زودتر وقت میدن؟؟!؟!!؟؟!
۴ ماه دیگه میشه که!!!!
عوض کردن سفارت چقدر وقت میگیره؟
میشه الان این کار رو کرد؟؟؟

4 ماه نه! 6 ماه!!!!
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، dinadino228
آره قبول میکنن و از خداشونه.

نامزدیا وقتی سفارتو عوض میکنن حداکثر یک ماه کارشون عقب میفته
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shadzad
(2013-02-20 ساعت 00:00)الهه سابق نوشته:  آره قبول میکنن و از خداشونه.

نامزدیا وقتی سفارتو عوض میکنن حداکثر یک ماه کارشون عقب میفته

مرسی الهه خانم
فقط یه سوال دیگه ، جه جوری باید این کارو بکنم؟ اگه فردا بهشون زنگ بزنم میشه؟
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
خیلی حالم گرفته شد...........
آخه یعنی چی ؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
دلم میخواددد فقط گریه کنم الان.... بعد از این همه وقت انتظاررررررر...
خسته شدم دیگه خدااااااااااااا........
اگه ما بخوایم الان این کار رو بکنیم باید به کجا بگیم؟ چه جوری میشه؟ ۱!!!
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
بچه ها به محض اینکه از سفارت نامه دریافت کردید یا دراثر زنگ زدن یا ایمیل زدنهاتون، فهمیدین که پروندتون رسیده به سفارت، درجا ایمیل بزنید و درخواست تغییر بدید.
کار دوم که بهتر هم هست اینه که به سفارت ایروان ایمیل بزنید و بگید پروندتونو از آنکارا درخواست کنه.
بازم میگم، کارتون یک ماهی عقب میفته ها، ولی زودتر وقت میگیرید عوضش.
ببینم توی سایت csc ثبت نام کردید؟ اون تاریخهایی که مینویسه واسه توریستیاست ها، اگه ثبت نام کنید و جدولو ببینید زمان بندیش مثل اینکه فرق میکنه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shadzad ، shabnam.84
الان کجا خلوت تره مگه؟
چون دم عید... !!!!
واااااای ...من خیلی بهم ریختم....!!!
houmanmir جان، تو مطمئنی که تا اون موقع وقت نیست؟!؟!؟!
وقتی میخوای وقت بگیری، نمیپرسن که چه شرایطی داری؟!؟!؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad
(2013-02-20 ساعت 00:13)dinadino228 نوشته:  الان کجا خلوت تره مگه؟
چون دم عید... !!!!
واااااای ...من خیلی بهم ریختم....!!!
houmanmir جان، تو مطمئنی که تا اون موقع وقت نیست؟!؟!؟!
وقتی میخوای وقت بگیری، نمیپرسن که چه شرایطی داری؟!؟!؟

نیم ساعت پیش نامزدم زنگ زد با اداره ی اونجا تو آمریکا صحبت کرد گفتن اگه برا امارات بود همین دوشنبه میشد وقت بگیرید!!
شانس ماست دیگه!!!
من که میخوام سفارت رو عوض کنم!!
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shadzad ، الهه سابق
سایت csc دیگه چیه الهه جون؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، الهه سابق
دینا جان حالا از الان غصه نخور منم همین حالو داشتم که یهو دیدم واسه یه ماه بعد بهم وقت داد، باورم نمی شد، امیدوارم مال توام همینطور بشه.
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: انتهای مارچ ۲۰۱۲
اپرووال: ابتدای سپتامبر ۲۰۱۲
مصاحبه: ابتدای مارچ ۲۰۱۳(آنکارا)- ویزا یک ضرب
مقصد: سن فرنسیسکو
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، dinadino228 ، الهه سابق
(2013-02-20 ساعت 00:10)الهه سابق نوشته:  بچه ها به محض اینکه از سفارت نامه دریافت کردید یا دراثر زنگ زدن یا ایمیل زدنهاتون، فهمیدین که پروندتون رسیده به سفارت، درجا ایمیل بزنید و درخواست تغییر بدید.
کار دوم که بهتر هم هست اینه که به سفارت ایروان ایمیل بزنید و بگید پروندتونو از آنکارا درخواست کنه.
ببینم توی سایت csc ثبت نام کردید؟ اون تاریخهایی که مینویسه واسه توریستیاست ها، اگه ثبت نام کنید و جدولو ببینید زمان بندیش مثل اینکه فرق میکنه

آخه نامزدم میخواست همه مدارکو ردیف کنه بعد وقت بگیریم! حالا که اینجوریه تصمیم داریم عوض کنیم!
این سایت جدید که ثبت نام میکنی مثه اینکه فقط وقتای مربوط به کتگوری خودتونو میده! چون مرحله به مرحله هی اطلاعات میخواست!
تو آخرین مرحلش هم زده بوده که وقتی نیست برا شما!!
نامزدم که زنگ زذ گفتن تا آخر جولای آنکارا پره برا همین بستست

(2013-02-20 ساعت 00:21)shadzad نوشته:  دینا جان حالا از الان غصه نخور منم همین حالو داشتم که یهو دیدم واسه یه ماه بعد بهم وقت داد، باورم نمی شد، امیدوارم مال توام همینطور بشه.
shadzad جان آخه برا وقتش بستست!!!! بعدشم که زنگ زده اون جوری گفتن!!
حالا با توجه به این که پروندم الان تو ترکیه هست! و ما پول مصاحبه رو هم دادیم! هیچ چشم داشتی هم بهش نداریم به خدا!!! Big Grin فقط من نمیخوام برم ترکیه!! آخه خیلیییی دیره!!! میشه این کارو کرد؟؟؟
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، الهه سابق ، dinadino228
شادزاد جونم، مرسی عزیزم... منم امیدوارم.... همش یه چیزی میشه اعصاب آدم بهم بریزه....! خیلی خسته شدممممم.......
houmanmir جان شما مگه تو چه مرحلی ای هستین ، که دوباره باید مدرک آماده کنید؟
این سایت جدید که میگی چی هست مگه ؟!؟!؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، الهه سابق
(2013-02-20 ساعت 00:30)dinadino228 نوشته:  شادزاد جونم، مرسی عزیزم... منم امیدوارم.... همش یه چیزی میشه اعصاب آدم بهم بریزه....! خیلی خسته شدممممم.......
houmanmir جان شما مگه تو چه مرحلی ای هستین ، که دوباره باید مدرک آماده کنید؟
این سایت جدید که میگی چی هست مگه ؟!؟!؟!

منظور من مدارک اسپانسرو کواسپانسر بود که یخورده الافی داشت!! مدارکم الان تو آنکاراست ولی میخوام جامو عوض کنم، منظورمم از سایت جدید هم همینیه که تو ایمیل برامون میاد برا وقت مصاحبه Smile

(2013-02-20 ساعت 00:10)الهه سابق نوشته:  بچه ها به محض اینکه از سفارت نامه دریافت کردید یا دراثر زنگ زدن یا ایمیل زدنهاتون، فهمیدین که پروندتون رسیده به سفارت، درجا ایمیل بزنید و درخواست تغییر بدید.

الهه خانم الان به نظر شما من اول به ارمنستان ایمیل بزنم که پرونمو بخوان؟ یا با ترکیه تماس بگیرم که پروندمو بفرستن امارات یا ارمنستان؟
ببخشید که اینقد سوال میپرسم
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shadzad ، الهه سابق
این سایت جدید که ثبت نام میکنی مثه اینکه فقط وقتای مربوط به کتگوری خودتونو میده! چون مرحله به مرحله هی اطلاعات میخواست!

حالا با توجه به این که پروندم الان تو ترکیه هست! و ما پول مصاحبه رو هم دادیم! هیچ چشم داشتی هم بهش نداریم به خدا!!! Big Grin فقط من نمیخوام برم ترکیه!! آخه خیلیییی دیره!!! میشه این کارو کرد؟؟؟
[/quote]

هومن جان دقیقا همین طوریه منم حدس زده بودم، چون ازت چند تا سوال می کنه قبل اینکه وارد وقت ها بشی، شاید کتگوری ما الان شلوغ تر شده نمیدونم، شایدم شانسیه یهو کنسلی وقت ها زیاد باشه خالی شه، واسه همین توام نترس دینا جون، اگه دیدی اینطوری شد توام عوض کن، هومن راحت می تونی عوض کنی سفارتو، آخرش اینه که پولت بر نگرده ولی در خواست می دی و خیلیم راحته، معطلی داره ولی اگه بخوای تازه آخر جولای بری که وحشتناکه.
نوع ویزا: K1
اولین اقدام: انتهای مارچ ۲۰۱۲
اپرووال: ابتدای سپتامبر ۲۰۱۲
مصاحبه: ابتدای مارچ ۲۰۱۳(آنکارا)- ویزا یک ضرب
مقصد: سن فرنسیسکو
پاسخ
(2013-02-20 ساعت 00:45)shadzad نوشته:  این سایت جدید که ثبت نام میکنی مثه اینکه فقط وقتای مربوط به کتگوری خودتونو میده! چون مرحله به مرحله هی اطلاعات میخواست!

هومن جان دقیقا همین طوریه منم حدس زده بودم، چون ازت چند تا سوال می کنه قبل اینکه وارد وقت ها بشی، شاید کتگوری ما الان شلوغ تر شده نمیدونم، شایدم شانسیه یهو کنسلی وقت ها زیاد باشه خالی شه، واسه همین توام نترس دینا جون، اگه دیدی اینطوری شد توام عوض کن، هومن راحت می تونی عوض کنی سفارتو، آخرش اینه که پولت بر نگرده ولی در خواست می دی و خیلیم راحته، معطلی داره ولی اگه بخوای تازه آخر جولای بری که وحشتناکه.
[/quote]

آره به خدا! اشکالی نداره پولمون بسوزه فقط میخوام زودتر کارمون ردیف بشه! من نمیدونم برای تغییر سفارت باید چیکار کنم. الان واقعا گیج گیجممم!!!! میشه راهنماییم کنید؟
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
بچه ها آرامشتونو حفظ کنید. بذارید هومن 2-3 روز دیگه هم سایتو چک کنه ببینه کنسلی باز شده یا نه.
بعد به ایروان یا ابوظبی (هرکدوم که دوست داشتید) ایمیل بزنید و تقاضای تغییر سفارت بکنید. به آنکارا هم همزمان اطلاع بدید و واسه محکم کاری به NVC هم ایمیل بزنید.
دینا جان سایته اینه:
http://usvisa-info.com/fa-IR/selfservice...ry_welcome
پاسخ
تشکر کنندگان: shadzad ، shabnam.84 ، dinadino228

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان