کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
ممنونم،،، اگه شما هنوز اپروو نشدی که خوب هنوز وقت داری واسه مصاحبه در ضمن خودتون میتونید
وقت مصاحبه رو تو اون زمانی که واستون تعیین میکنن دیرترینشو انتخاب کنی.
و مثل اینکه اصلا به نامزد اجازهء ورود به اونجا رو نمیدن ، چون نامزد منم میخواست بیاد ولی همه گفتن که فایده ای نداره.
(منظورم توی سفارت هست که راه نمیدن).
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، payamkj ، leila.e ، rrrraaaazzzz
(2013-03-13 ساعت 15:31)dinadino228 نوشته:  ممنونم،،، اگه شما هنوز اپروو نشدی که خوب هنوز وقت داری واسه مصاحبه در ضمن خودتون میتونید
وقت مصاحبه رو تو اون زمانی که واستون تعیین میکنن دیرترینشو انتخاب کنی.
و مثل اینکه اصلا به نامزد اجازهء ورود به اونجا رو نمیدن ، چون نامزد منم میخواست بیاد ولی همه گفتن که فایده ای نداره.
(منظورم توی سفارت هست که راه نمیدن).

اگه قبل از اون تاریخ باشه که بعید میدونم باید با مامانم برم اگه بعدش باشه خودش میاد که اگه بشه باهم برگردیم امریکا. (پسرم فک میکنه الان همه میخوان یه دونه خانمومشو بدزدن.)Big Grin
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shabnam.84 ، yalda91 ، rrrraaaazzzz
سلام بچه ها. وقتی‌ برای اولین بار با ویزای نامزدی میریم US میتونیم بلیط یک طرفه بگیریم؟

قیمت بلیط‌ها خیلی‌ رفته بالا و من هم تا ۱ سال دیگه فکر نکنم برگردم. اگر بشه می‌خوام یک طرفه بگیرم.
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، shabnam.84 ، leila.e ، rrrraaaazzzz
سلام ، من با آژانس صحبت کردم و میدونم که میشه بلیط یه طرفه بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، poram ، sara mas ، rrrraaaazzzz
(2013-03-13 ساعت 20:05)sara mas نوشته:  سلام بچه ها. وقتی‌ برای اولین بار با ویزای نامزدی میریم US میتونیم بلیط یک طرفه بگیریم؟

قیمت بلیط‌ها خیلی‌ رفته بالا و من هم تا ۱ سال دیگه فکر نکنم برگردم. اگر بشه می‌خوام یک طرفه بگیرم.

بله سارا جان ميشه
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، sara mas ، dinadino228 ، rrrraaaazzzz
سلام،
دیروز نامزد من رفت سفارت ابوظبی و بهش گفتن اف بی آی چک باید بشه؟ میشه از تجربتون بگید که چقدر ممکنه طول بکشه؟
مرسی

(2013-03-13 ساعت 10:11)leila.e نوشته:  
(2013-03-12 ساعت 18:34)dinadino228 نوشته:  
(2013-03-11 ساعت 20:21)leila.e نوشته:  سلام به همه عزیزان
کسی میدونه از زمانی که اپرو میاد چقدر برای گرفتن زمان مصاحبه وقت داریم؟
به عبارتی حداکثر زمانی که میشه مصاحبه رو عقب انداخت چقدره؟ (4 ماهه) آیا؟؟؟؟

من از ۲۳ بهمن اپروو شدم ولی هنوز نامهء درخواست مدارک هم واسم نیومده، بعدشم تا مدرک بفرستی و جواب بدن حتما ۱ ماه دیگه طول میکشه و بعدم بستگی داره که جای مصاحبت کجا باشه چون اگه آنکارا باشه مثل اینکه شلوغه و در کل بازم از بقیه بپرسین چون من همهء کارام نسبت به دیگران طولانی تر شده تا بحالSad

مرسی از توضیحاتت. ایشالا به زودی میری مصاحبه و ویزاتو در عوض همه تاخیرا یکضرب میگیری عزیزم
من نامزدم آخر آگوست باید یه امتحان بده و اصرار هم داره که حتما مصاحبه آنکارا باشه. چون قراره با من بیاد، میخوام ببینم مصاحبه من زودتر از اون موقع که اتفاق نمی افته پس...!

سلام، برای ما حدود ۸ ماه طول کشید

(2013-03-06 ساعت 14:08)zahra.shahin نوشته:  سلام .یک سوال داشتم ..اگر کسی گرین کارت داشته باشه ویزای نامزدی برای همسر ش چقدر طول میکشه ؟ مثل سیتیزن 6 ماه است یا باید اول سیتیزن شه بعد اصلا برای نامزدی اقدام کنه؟
خیلی متشکرم

باید سیتیزن باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، dinadino228 ، rrrraaaazzzz
سلام معمولان خودشون میگن زمانو مثلا میگن ۴ تا ۶ هفته یا ۶ تا ۸ هفته دیگه همین حدود معمولا ببینید چی‌ گفتن بهشون
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، poram ، leila.e ، dinadino228 ، yalda91 ، rrrraaaazzzz
(2013-03-13 ساعت 21:04)dinadino228 نوشته:  سلام ، من با آژانس صحبت کردم و میدونم که میشه بلیط یه طرفه بگیرید.

دینا جان شما تو امضاتون نوشتین که بعد از 7 ماه ازتون مدارک بیشتر خ.استن و بعد از اون بعد از یک ماه اپرو شدین ؟ تو اون مدت 7 ماه هیچ خبری ازشون نبود؟ سوالم اینه که شما مدارک اثبات رابططون رو از اول نداده بودین ؟ آخه ما هیچ عکس و بلیط مسافرت ها و هیچی ندادیم . میشه بگی چقدر مدارک اثبات رابطه رو اول کاری دده بودین و مرحله بعد ازتون چیا خواسته بودن ؟ ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، leila.e ، dinadino228
پورام جان اگه مدرکی‌ بخوان حتما بهتون میگن و همونطور که نگی‌ تو یه تاپیک دیگه بهتون گفت هیچ‌وقت بخاطر نقص مدرک راد نمیکنن کسیرو.. اگه نتونید ثابت کنید رابطهو که اون فرق می‌کنه ولی‌ نقص مدرک چیزی نیست که بخوان ردتون کنن.. از دینا مدرک بیشتر خواستن ولی‌ شاید از شما نکهن! همونطور که از ما اصل مدارک ازدواج نخواستن ولی‌ از یکی‌ از بچها اصل رو خواستن.. پرونده‌ها متفاوتن.. خودتونو با هیچ کس مقایسه نکنید چون فقط اعصاب خودتونو خرد می‌کنید.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، poram ، Saeedv13 ، shabnam.84 ، dinadino228 ، S@eed ، yalda91
بچه ها کدوم از شما با بلیط یک طرفه رفته؟ آژانس به من گفت به حرف آژانسیها اطمینان نکن، از کسی که این کار رو کرده سوال کن.
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، dinadino228
سارا جان من با بلیت ۱ طرفه اومدم. لوفتانزا اون موقع ۳ تومن بود ولی‌ الان شنیدم گرون‌تر شده

پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، dinadino228
گرل جون شما ویزاتون ازدواجی بود از اول به صورت مهاجرتی میرید برای نامزدی‌ها شاید فرق داشته باشه Sad

از دوستان نامزدی کسی‌ با بلیط یک طرف نرفته؟؟
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، dinadino228
(2013-03-14 ساعت 03:23)poram نوشته:  
(2013-03-13 ساعت 21:04)dinadino228 نوشته:  سلام ، من با آژانس صحبت کردم و میدونم که میشه بلیط یه طرفه بگیرید.

دینا جان شما تو امضاتون نوشتین که بعد از 7 ماه ازتون مدارک بیشتر خ.استن و بعد از اون بعد از یک ماه اپرو شدین ؟ تو اون مدت 7 ماه هیچ خبری ازشون نبود؟ سوالم اینه که شما مدارک اثبات رابططون رو از اول نداده بودین ؟ آخه ما هیچ عکس و بلیط مسافرت ها و هیچی ندادیم . میشه بگی چقدر مدارک اثبات رابطه رو اول کاری دده بودین و مرحله بعد ازتون چیا خواسته بودن ؟ ممنون میشم

عزیزم ، بعد از ۵ ماه و نیم از ما مدارک بیشتر خواسنن و تا آماده کردیم و فرستادیم ۱ماهی طول کشید بعد از اون هم میگن که از ۲ هفته تا ۲ ماه جواب میدیم که ۱ ماه بعد به ما گفتن اپروو شدین.
مدارک هم داده بودیم ولی اونا گفتن عکس و مدرک بیشتر میخواییم، و یه چند تایی عکس بود و بلیط سفری که با هم داشتیم، پورام جان همونطوری که جودی هم گفت مقایسه نکن چون دوست نامزد من با ۲تا دونه عکس و ۲ تا هم بلیط و هیچیییی..... اپروو شد ، خیلی همه با هم فرق میکنن عزیزم. خودتو ناراحت نکن،
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Asal707
سلام به همگی..من باید شناسنامه ام رو که دارالترجمه ترجمه میکنه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه باشه یا اینکه همون مهر دارالترجمه کافیه..لطفن یکی زود جوابم رو بده تا به دارالترجمه خبر بدم.مرسییییییییییی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-03-16 ساعت 11:40)Asal707 نوشته:  سلام به همگی..من باید شناسنامه ام رو که دارالترجمه ترجمه میکنه با مهر دادگستری و وزارت امور خارجه باشه یا اینکه همون مهر دارالترجمه کافیه..لطفن یکی زود جوابم رو بده تا به دارالترجمه خبر بدم.مرسییییییییییی
سلام
باید مهر هر دو تا رو داشته باشه
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Asal707 ، girl ، rrrraaaazzzz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان