کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای نامزدی آمریکا
بچه ها رسید نامبرو کی میدن؟
k1

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-03-05 ساعت 21:26)tondar نوشته:  بچه ها رسید نامبرو کی میدن؟

۲۰ الی ۳۰ بعد از اقدام اول و فرستادن مدارک
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، tondar ، Tomas ، rrrraaaazzzz
(2013-03-05 ساعت 19:48)ghaz123 نوشته:  
(2013-03-05 ساعت 12:02)الهه سابق نوشته:  عزیزم هیچکی ابوظبی هتل نمیگیره. همه با خانوم ملیکا یا اقای علیرضا میرن. شمارشونو میذارم اینجا لطفا مدیرا پاک نکنن. (بعدا پاک کنن)
آقای علیرضا: 00971558208227
شماره خانوم ملیکارو متاسفانه نتونستم پیدا کنم. از بچه های لاتاری بپرسی همشون بلدن
اینها افراد بسیار مطمئنی هستن و 5 صبح میان دم هتل و میرسوننت سفارت و اونجا منتظر میمونن وقتی کارت تموم شد برت میگردنن دبی دم هتل. همه همه اینکارو میکنن

سلام،
من یه سوال دارم. میشه بگید از کجا شرکت پیدا میشه کرد اگر با فرد نخواهیم بریم
مرسی
دوست عزیز از هر آژانسی که اینجا تور رو میگیری، دبی‌ ۱ آژانس دیگه هست که تور رو برات اجرا می‌کنه که خودشون شرکت دارن و همه چی‌ امن هست ترنسفر هم انجام میدن. اگر دربست بگیری ۵۰۰ درهم میگیرن ولی‌ بهشون بگو می‌خوای با کس دیگه باشی‌ که هزینه کمتر بشه...کمک می‌کنن بهت. چون مسولیت دارن و مارو بیمه‌ کردن ولی‌ اگر با کس دیگه بریم و خدایی نکرده طوری بشه اون بیمه‌ هم باطله.
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، shabnam.84 ، Tomas ، rrrraaaazzzz
سلام .یک سوال داشتم ..اگر کسی گرین کارت داشته باشه ویزای نامزدی برای همسر ش چقدر طول میکشه ؟ مثل سیتیزن 6 ماه است یا باید اول سیتیزن شه بعد اصلا برای نامزدی اقدام کنه؟
خیلی متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-03-06 ساعت 14:08)zahra.shahin نوشته:  سلام .یک سوال داشتم ..اگر کسی گرین کارت داشته باشه ویزای نامزدی برای همسر ش چقدر طول میکشه ؟ مثل سیتیزن 6 ماه است یا باید اول سیتیزن شه بعد اصلا برای نامزدی اقدام کنه؟
خیلی متشکرم
سلام
با گرین کارت نمیشه برای نامزدی اقدام کرد با گرین کارت برای ازدواج میشه اقدام کرد فرد سیتیزن میتونه برای نامزدش اقدام کنه
--------------------------------------------------------------------------------
نوع ویزا: F2A
تاریخ ارسال مدارک : سپتامبر2011
تاریخ approve: آپریل 2012
دریافت شماره کیس : جولای 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، rrrraaaazzzz
بچه ها یه سئوال دارم
از چه زمان پروسه بررسی پرونده شروع میشه از تاریخfail dait یا وقتی resid numberرو اعلام میکنن منظورم این هست که مثلا ماه ازکدوم تارخ حساب میشه؟؟
نوع ویزا: k1
دریافتreceipt number:دسامبر2012
سرویس سنتر:کالیفرنیا
دریافت نامه نقص مدارک:اگست 2013
اپروو:سپتامبر2013
دریافت نامه حاوی کیس نامبر: دوم نوامبر
سفارت:ابوظبي. مصاحبه:فوريه٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان:
الهه خانم جواب 2تا سوال دیروز منو نمیدیییددد؟؟ Smile
چشم یه خونواده ی 2 نفره به دنبال جواب شماست Big Grin
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، Tomas ، rrrraaaazzzz
(2013-03-05 ساعت 19:28)houmanmir نوشته:  
(2013-03-05 ساعت 14:32)الهه سابق نوشته:  بچه ها نوشته قبلیمو اصلاح میکنم. این افراد که البته خیلی از بچه های لاتاری هم باهاشون تاحالا کار کردن، شرکتی ندارن و مستقل کار میکنن و سارای عزیز بهم گفت که آدم ممکنه با یکسری مشکلات از طرف این افراد مواجه بشه. بهتره حتما قبلش خوب تحقیق کنید عزیزم

سلام الهه خانم
من تازه امضاتونو دیدم که آپریل مصاحبه دارید، بهتون تبریک میگم Smile
میشه بگید بعد درخواستتون برای جابجایی سفارت به ابوظبی چقدر طول کشید تا مدارکتون به ابوظبی بره؟ آخه اگه یادتون باشه منم همین کار شما رو انجام دادم ، بعدش خودتون آپریل رو انتخاب کردین یا اینکه الان سفارت برا اون موقع وقت میده؟
بازم از راهنماییاتون ممنونم
راستی شماره خانم ملیکا هم *** , *** هست Smile
هومن عزیز پروسه نامزدی زمین تا آسمون با ازدواجی فرق میکنه. من هنوز پروندم توی NVC بود که درخواست تغییر دادم واسه همین تاخیری ایجاد نکرد. ولی شما پروندتون توی آنکارا بوده که درخواست تغییر دادید و 2 هفته تا 1 ماه کارو عقب میندازه. وقت اپریل رو هم خود NVC واسه ما تعیین میکنه ولی نامزدیا خودشون وقتو تعیین میکنن

piboo عزیز اینطور که میگن اف بی آی چک از زمانی که وقت مصاحبه به فرد اختصاص داده میشه، شروع میشه. توی یه سایت خارجی دیده بودم. فکر کنم توی ویکی پدیا دیدم، یادم نیست
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir ، Tomas ، dinadino228 ، leila.e ، piboo ، girl ، RTM
(2013-03-07 ساعت 01:01)الهه سابق نوشته:  
(2013-03-05 ساعت 19:28)houmanmir نوشته:  
(2013-03-05 ساعت 14:32)الهه سابق نوشته:  بچه ها نوشته قبلیمو اصلاح میکنم. این افراد که البته خیلی از بچه های لاتاری هم باهاشون تاحالا کار کردن، شرکتی ندارن و مستقل کار میکنن و سارای عزیز بهم گفت که آدم ممکنه با یکسری مشکلات از طرف این افراد مواجه بشه. بهتره حتما قبلش خوب تحقیق کنید عزیزم

سلام الهه خانم
من تازه امضاتونو دیدم که آپریل مصاحبه دارید، بهتون تبریک میگم Smile
میشه بگید بعد درخواستتون برای جابجایی سفارت به ابوظبی چقدر طول کشید تا مدارکتون به ابوظبی بره؟ آخه اگه یادتون باشه منم همین کار شما رو انجام دادم ، بعدش خودتون آپریل رو انتخاب کردین یا اینکه الان سفارت برا اون موقع وقت میده؟
بازم از راهنماییاتون ممنونم
راستی شماره خانم ملیکا هم *** , *** هست Smile
هومن عزیز پروسه نامزدی زمین تا آسمون با ازدواجی فرق میکنه. من هنوز پروندم توی NVC بود که درخواست تغییر دادم واسه همین تاخیری ایجاد نکرد. ولی شما پروندتون توی آنکارا بوده که درخواست تغییر دادید و 2 هفته تا 1 ماه کارو عقب میندازه. وقت اپریل رو هم خود NVC واسه ما تعیین میکنه ولی نامزدیا خودشون وقتو تعیین میکنن

piboo عزیز اینطور که میگن اف بی آی چک از زمانی که وقت مصاحبه به فرد اختصاص داده میشه، شروع میشه. توی یه سایت خارجی دیده بودم. فکر کنم توی ویکی پدیا دیدم، یادم نیست

الهه خانم واقعا ممنون شما هستم ، راهنمایی های شما همیشه به ما کمک میکنه Smile
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، dinadino228 ، leila.e ، الهه سابق ، tondar ، girl ، RTM ، yalda91
سلام به همه عزیزان
کسی میدونه از زمانی که اپرو میاد چقدر برای گرفتن زمان مصاحبه وقت داریم؟
به عبارتی حداکثر زمانی که میشه مصاحبه رو عقب انداخت چقدره؟ (4 ماهه) آیا؟؟؟؟
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، Tomas ، rrrraaaazzzz
(2008-10-14 ساعت 09:14)kamran88 نوشته:  دوست عزیز اگه زبان مشکلی نداری برو به لینک زیر:
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._2994.html
اگر ابهامی داشتی بفرمایید براتون توضیح می دهم فقط نکته مهم اینه که کسی که واسه نامزدش اقدام می کنه باید سیتیزن باشه و با گرین کارت نمی شه
موفق باشید.
سلام کامران جان، خسته نباشی
من فردا ساعت ۸ صبح باید سفارت ابوظبی باشم. میخواستم بدونم آیا همه ساعت ۸ میرن سفارت؟ و سوال بعدی که تمام پروسه روز مصاحبه در سفارت چقدر طول میکشه؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، leila.e ، Tomas
شما سعی کن 7 اونجا باشی. چون به هرکسی زودتر برسه کارش زودتر راه میفته

غمم از وحشت پوسیدن نیست/
غمم از زیستن بی تو در این لحظه ی پر دلهره است...
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، RTM ، leila.e ، Tomas ، rrrraaaazzzz
(2013-03-11 ساعت 20:21)leila.e نوشته:  سلام به همه عزیزان

من از ۲۳ بهمن اپروو شدم ولی هنوز نامهء درخواست مدارک هم واسم نیومده، بعدشم تا مدرک بفرستی و جواب بدن حتما ۱ ماه دیگه طول میکشه و بعدم بستگی داره که جای مصاحبت کجا باشه چون اگه آنکارا باشه مثل اینکه شلوغه و در کل بازم از بقیه بپرسین چون من همهء کارام نسبت به دیگران طولانی تر شده تا بحالSad
نوع ویزا : K1 Rolleyes
سرویس سنتر: Vermont
رسید مدارک(سری اول) : (22may2012)
رسید مدارک بیشتر Sad7january2013)
تاریخ اپروو: (february\2013)
زمان مصاحبه : may 2013 دریافت ویزا : تقریبا یه ضربWink
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، poram ، leila.e ، Tomas ، rrrraaaazzzz
دینا جان این که کارت طول کشیده تا حدی تقصیر خودت بوده احتمالا چون یه بار مدارک بیشتر خواستن ازت.... الان هم به نظر من داری عجله میکنی هنوز 1 ماه هم از اپرووت نگزشته... صبر کن یه خورده اگر تا بعد نوروز خبری نشد زنگ بزن ان وی سی پیگیر شو
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84 ، dinadino228 ، leila.e ، Tomas ، rrrraaaazzzz
(2013-03-12 ساعت 18:34)dinadino228 نوشته:  
(2013-03-11 ساعت 20:21)leila.e نوشته:  سلام به همه عزیزان

من از ۲۳ بهمن اپروو شدم ولی هنوز نامهء درخواست مدارک هم واسم نیومده، بعدشم تا مدرک بفرستی و جواب بدن حتما ۱ ماه دیگه طول میکشه و بعدم بستگی داره که جای مصاحبت کجا باشه چون اگه آنکارا باشه مثل اینکه شلوغه و در کل بازم از بقیه بپرسین چون من همهء کارام نسبت به دیگران طولانی تر شده تا بحالSad

مرسی از توضیحاتت. ایشالا به زودی میری مصاحبه و ویزاتو در عوض همه تاخیرا یکضرب میگیری عزیزم
من نامزدم آخر آگوست باید یه امتحان بده و اصرار هم داره که حتما مصاحبه آنکارا باشه. چون قراره با من بیاد، میخوام ببینم مصاحبه من زودتر از اون موقع که اتفاق نمی افته پس...!
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: dinadino228 ، Tomas ، rrrraaaazzzz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان