کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
وقتي ميگن هر نفر دوتا چمدان ٢٣ كيليويي نميشه بجاش يه چمدان ٣٥ كيليويي برد؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، قصه گو
بچه‌ها کسی‌ در مورد پرواز دلتا ایر اطلاعاتی‌ داره ؟پرواز خوبی هست ؟ مسیر برلین -آمستردام -سیاتل
مقدار پولی‌ را که با خودمون می‌بریم چون پرواز من از فرودگاه برلین هست باید مقدار مشخصی‌ باشه و در این مسیر ویزای شینگن فقط لازم هست ؟

پاسخ
تشکر کنندگان: مهدی 2014
سلام دوستان عزیز
بالاخره ما هم اومدیم تو این پیج
اگه خدا بخواد ما حدودای 20 سپتامبر به سمت هیوستن پرواز می کنیم
از چندتا از دوستان شنیدم که ترکیش پرواز خوبیه و قیمتش هم مناسبه
می شه بگید که: بار مجاز ترکیش چقدره؟ من هرچی گشتم پیدا نکردم
و اینکه کی باید بلیط رو بخرم الان بگیرم یا ماه آینده
ممنون از راهنماییتون
[color=#4B0082]شماره کیس: 43XX رویت قبولی: اول می 2013 ، تعداد کیس: منو عیال ، ارسال مدارک: جولای ، کارنت شدن: فوریه ، مصاحبه: 27مارچ ایروان ورود : 19 سپتامبر 2014 هيوستن
ما موفق می شیم، می گی نه؟ نیگا کنWink
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam_a ، pari pariaaa ، مهدی 2014 ، mohamad92 ، HELIAA
(2014-07-04 ساعت 13:02)maryam_a نوشته:  وقتي ميگن هر نفر دوتا چمدان ٢٣ كيليويي نميشه بجاش يه چمدان ٣٥ كيليويي برد؟؟؟
خیر نمیشه برد...
ابعاد مشخص و وزن 23 کیلوگرم برای هر چمدان یا بار برای اینه که حمل و نقل مطابق استاندارد صورت بگیره و کارگرها کمر درد و قولنج نشن Big Grin
در ضمن از 23 تا 32 کیلو با جریمه 50 دلار قبول می کنند ولی بالای 32 کیلو گرم باید فریت بشه .
حالا شما هم دو تا چمدان ببریدکه خودتون هم راحت باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam_a ، pari pariaaa ، مهدی 2014 ، قصه گو ، amin arefi ، mohamad92
(2014-07-04 ساعت 16:22)Ramin geologist نوشته:  سلام دوستان عزیز
ممنون از راهنماییتون

به سلامتی. بار مجاز ترکیش نفری دو چمدان 23 کیلوییه با ابعاد طول + عرض + ارتفاع هر چمدان حداکثر 158 سانتی متر. احتمال اینکه الان نسبت به ماه آینده بلیط بهتری گیرتون بیاد بیشتره.
دالاس تکزاس 2014
داداش! سر به سر مهاجر نذار... مهاجر خستس...
پاسخ
ممنون از راهنماییتون
درود بر شما و عرض خیرمقدم و تبریک بابت پیروزی در این نبردWink
1- بار مجاز ترکیش برای آ م ر ی ک ا :
http://www.turkishairlines.com/en-int/tr...ted-States
2- قیمت بلیط برای سپتامبر تقریباً بدون تغییر هست ( می ره تو LOW SEASON)
در مقام مقایسه از همه ارزانتر قطری بعدش ترکیش بعد امارات و شاگرد آخر (اغلب شاگرد آخر ) لوفت هانزا (که کیفیتش و قیمتش باهم تناسب نداره)
شما از الان برو تو کار تحقیق و تفحص . هم از دفترشون که بالاتر از میدان ونک برج نگار هست تا چند تا آژانس درست درمون . البته الان تهیه کنی و بگیری بگذاری زیر سرت بهتره Big Grin... معلوم نیست فردا کی به کی چشم غره بره و همه چیمون بره رو هوا . فقط یادت باشه قطعی خرید کن و بلیط را هم بگیر . رزرو و مزرو هم تو این مملکت کشکه . مال مایه دارهاست که اصلاً اینطوری خرید نمی کنن .هر کی هرچی انداخت می گیرن بعدش اگه نشد میگه " میرم یکی دیگه می خرم ... دارندگی و برازندگی !!"
خلاصه هوشیار و با دقت عمل کن که دلال و کلاهبردار فراونه.
موفق باشید آقا رامین و عیال محترم.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
پاسخ
(2014-07-04 ساعت 16:22)Sam2014 نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 13:02)maryam_a نوشته:  وقتي ميگن هر نفر دوتا چمدان ٢٣ كيليويي نميشه بجاش يه چمدان ٣٥ كيليويي برد؟؟؟
خیر نمیشه برد...
ابعاد مشخص و وزن 23 کیلوگرم برای هر چمدان یا بار برای اینه که حمل و نقل مطابق استاندارد صورت بگیره و کارگرها کمر درد و قولنج نشن Big Grin
در ضمن از 23 تا 32 کیلو با جریمه 50 دلار قبول می کنند ولی بالای 32 کیلو گرم باید فریت بشه .

هواپیمایی اتحاد جالبه که چمدونای تا وزن 46 کیلوگرم رو هم از مسافر قبول میکنه (البته با پرداخت هزینه اضافه). تنها هواپیماییه که دیدم همچین وزنی رو قبول میکنه.
دالاس تکزاس 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: maryam_a ، سیمین راد ، pari pariaaa ، مهدی 2014 ، قصه گو
ممنون از راهنماییتون

تبريك ميگم... خيلي خوشحال شدم..
پاسخ
تشکر کنندگان: Ramin geologist ، pari pariaaa ، مهدی 2014 ، قصه گو ، alitab
(2014-07-04 ساعت 16:46)peymanmohajer نوشته:  
(2014-07-04 ساعت 16:22)Sam2014 نوشته:  
خیر نمیشه برد...

هواپیمایی اتحاد جالبه که چمدونای تا وزن 46 کیلوگرم رو هم از مسافر قبول میکنه (البته با پرداخت هزینه اضافه). تنها هواپیماییه که دیدم همچین وزنی رو قبول میکنه.
درود بر شما آقا پیمان
از لینک زیر اگر مراجعه کنید
http://www.etihad.com/en-us/before-you-f...da-brazil/
ملاحظه می شود که شرایط بار برای پروازهای به مقصد یا مبدا آ م ر ی ک ا و کانادا چی هست . برای کلاس اکونومی این 46 کیلو هم که مرقوم فرمودید مجموع دو تا چمدان شما است (2 تا 23 کیلوگرم) نه هر کدام .
تازه اگر با آمریکن ایرلاینز CODESHARE باشه چمدان دوم 60 دلار چارجت می کنن.Sad
[عکس: 72663269963498540875.png]
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، pari pariaaa ، مهدی 2014 ، قصه گو ، عراقی ، alitab
سلام دوستان. من یک سوال تکراری دارم ولی چون بالاخره نفهمیدم جوابش چیه مطرحش میکنم وگرنه میدونم که روی این موضوع بحث شده چندین و چند بار. در صفحات ابتدایی نوشته شده نفری 10000 دلار میتونن ببرن صفحات انتهایی نوشته 5000 دلار نفری، واقعا چقدر میشه برد؟ سکه بهار آزادی توی این تاپیک نوشته که نمیشه ببریم ولی توی تاپیک شهر دالاس ایالت تگزاس بچه ها نوشتن که با خودشون بردن. اگه کسی با اطمینان جواب این دو سوال رو میدونه خیلی خیلی ممنون میشم با من در میون بگذاره.
با تشکر
تعداد افراد کیس: 2، تاریخ و مکان مصاحبه: 15 اکتبر، ایروان، وضعیت: کلیر شدن کیس اصلی در تاریخ 23 آوریل (بعد از 190 روز) و کلیر شدن همراه در تاریخ 14 می (بعد از 211 روز)، دریافت ویزا: 30 می
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، مهدی 2014 ، rezahoorjandi ، mohamad92
(2014-07-05 ساعت 11:45)elnazgh نوشته:  سلام دوستان. من یک سوال تکراری دارم ولی چون بالاخره نفهمیدم جوابش چیه مطرحش میکنم وگرنه میدونم که روی این موضوع بحث شده چندین و چند بار. در صفحات ابتدایی نوشته شده نفری 10000 دلار میتونن ببرن صفحات انتهایی نوشته 5000 دلار نفری، واقعا چقدر میشه برد؟ سکه بهار آزادی توی این تاپیک نوشته که نمیشه ببریم ولی توی تاپیک شهر دالاس ایالت تگزاس بچه ها نوشتن که با خودشون بردن. اگه کسی با اطمینان جواب این دو سوال رو میدونه خیلی خیلی ممنون میشم با من در میون بگذاره.
با تشکر

آخه خب چه ربطي داره به بهترين ارلاين؟؟؟ Big Grin

عرضم به حضورتون كه اين جريان 5000 و 10000 دوتا قضيه متفاوته. گمرك ايران حداكثر مبلغ نقد همراه مسافر رو به 5000 دلار محدود كرده. اين از 5000 دلار.

يه عده از دوستان گفتن كه عبور دادن مبالغ بيشتر از 10000 دلار از مرز امريكا و شنگن نيازمند مجوزاي خاصيه كه بعدا روش بحث شده و نهايتا اين شده كه شما براي بردن مبلغ نقد بيشتر از 10000 دلار لازمه فرم خاصي رو كه توي هواپيما و تو مرز ورودي امريكا بهتون ميدن پر كنيد و اظهار كنيد كه چه مبلغي همراهتونه. همين.

آما سكه؛ بيرون بردن طلا فقط بعنوان تزئين مجازه و شما قانونا نميتونيد مثلا طلا رو بصورت شمش خارج كنيد. حالا اين سكه بهار هم حكم همون شمش رو داره و شما قانونا نميتونيد خارجش كنيد.

اينم كه يه عده بردن خب عاديه. خيليا خيلي چيزا رو از مرز رد مي كنن كه غير مجازه ولي خب ديگه.
دالاس تکزاس 2014
پاسخ
سلام
ما براي سفر اول تصميم گرفتيم بريم فلوريدا. پروازارو كه بررسي كردم قطر ظاهرا ارزونتر از امارات، تركيش ، لوفتانزا و الاتحاده. با اينكه اصلا دوست نداشتم با عربا برم ولي اختلاف قيمت اونقدري هست كه نظرم عوض بشه...
سايتشو كه ديدم انگار امكان پرداخت بصورت ريالي هم داره! كسي با اين روش بليط گرفته؟ چون آ‍‍ژانس يه درصدي بالاتر از سايت قيمت داد و خود سايت بهتره از نظر قيمت.
ممنون ازينكه جواب مي دين. Smile
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mpas89 ، rezahoorjandi ، قصه گو ، pari pariaaa
سلام
ازينكه بچه هاي هم دوره مونو اينجا مي بينم خيلي خوشحالم. ايشالا اين مرحله رو هم با هم پاس كنيم. Wink
خواستم فقط احساسمو بگم و زود پاكش مي كنم Smile احساس خوبيه
2014$$10$$ - ابوظبی
کارنت: 13 آگوست / مصاحبه: 7 اکتبر / مقصد: فلوريدا (سري اول) - دالاس (سري دوم)

كلير 11 جون (بعداز 247 روز) - ويزا 25 جون - ورود به آمريكا: 19 نوامبر - سري دوم ؟
پاسخ
(2014-07-06 ساعت 10:16)مهدی 2014 نوشته:  سلام
ما براي سفر اول تصميم گرفتيم بريم فلوريدا. پروازارو كه بررسي كردم قطر ظاهرا ارزونتر از امارات، تركيش ، لوفتانزا و الاتحاده. با اينكه اصلا دوست نداشتم با عربا برم ولي اختلاف قيمت اونقدري هست كه نظرم عوض بشه...
سايتشو كه ديدم انگار امكان پرداخت بصورت ريالي هم داره! كسي با اين روش بليط گرفته؟ چون آ‍‍ژانس يه درصدي بالاتر از سايت قيمت داد و خود سايت بهتره از نظر قيمت.
ممنون ازينكه جواب مي دين. Smile
سلام آقا مهدی گل
دقیقا منم مثل شما از ع ر ب ها خوشم نمیاد ولی مجبور شدم لوفتهانزا رو پس بدم و از قطری بلیط بگیرم که واقعا قیمتش خوب بود.
و اما تو سایت قطر ایرویز بلیطتون را رزرو کنید و در انتها گزینه ای داره که میتونید پرداخت آنلاین نکنید و یک پرینت از رزروتون بگیرید که یک شماره بالای پرینت داره.
با این پرینت 24 ساعت فرصت دارید تشریف ببرید دفتر مرکزی قطر ایرویز روبروی پارک ملت, برج سایه, طبقه اول و بلیطرو واستون صادر میکنند. به همین راحتی. پول زیادی هم نمیدید به آژانسیها.
بجا مانده از لاتاری 2014
Priority Date: Dec 05, 2014
Transferred from Vermont to California USCIS office: Aug 27, 2015
Received at California office: Sep 04, 2015
Approved: Sep 22, 2015
NVC Case Number & Invoice ID Number: Oct 29, 2015
I-261 & $120: Nov 16,2015
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، alitab ، مهدی 2014 ، pari pariaaa
سلام به دوستان قدیمی و گل
خوشحالم که در جمع شما هستم
برای مسیر تهران به بستن و اوایل مرداد ماه ، که ارزون ترین و کمترین زمان پرواز رو داشته باشه ، چه مسیر و ایرلاینی پیشنهاد میکنید
پیشاپیش ممنونم
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2014AS1xxx / ﺳﻔﺎﺭﺕ: ابوظبی 4 نفر / کلیر: بعد از 178 روز / دريافت ويزا: جون / مقصد: سفر اول اگوست 2014 بستن
پاسخ
تشکر کنندگان: alitab ، مهدی 2014 ، pari pariaaa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان