کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2014-07-23 ساعت 15:45)alisarvareharchiabi نوشته:  مشکلتون کردیت کارته Smile آنلاین همه پروازها قیمتاشون تو این موقع از سال وحشتناک گرونه . سایت های مختلف بلیط و... از دوستانی که راهنمایی کردن سپاسگزارم . ولی یه چیزی این جنبه خبری داره این موقع از سال نرید .

راست مي گيد.الان چيپو ايرو نگاه كردم ، مغزم سوت كشيد.٩٦٣ بود بعد يك شبه شد ٩٨٧. الان نزديك ١٤٠٠ شده بودSad
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa
کجا رو زدین 1400 داده میتونم بپرسم کدوم مقصد رو زدین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، mohamad92
(2014-07-24 ساعت 14:32)alisarvareharchiabi نوشته:  کجا رو زدین 1400 داده میتونم بپرسم کدوم مقصد رو زدین؟
ايران سياتل ، امارات با يك استاپ دوبي.1337$
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، lighter ، mohamad92
چرا اينقدر هواپيما سقوط مي كنه؟Sad دوتا مالزي، تايوان ، الان هم الجزاير.Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: aghamilad ، battosai ، pari pariaaa ، romance33 ، lighter ، mohamad92
(2014-07-24 ساعت 08:07)ali3875 نوشته:  ما تو 17 ساعت پرواز امارات بدون سیگار چیکار کنیم؟ راهی هست؟Big Grin

میری از این چسبای نیکوتین میخری از تو فرودگاه ترک میکنی. آخه اونجا با اون مالیاتا کی پول سیگار دارهWink
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، pari pariaaa ، ali3875 ، قصه گو ، romance33 ، lighter ، mohamad92 ، moqadam
بچه ها من یه جستجو کوچیک درباره بلیط واسه شیکاگو کردم (البته هنوز برای ما 2015 ها خیلی زود ولی خب کنجکاوی بود Big Grin) برای مثلا 16 سپتامبر با پرواز قطر با 1 توقف 2500000 البته یک طرفه . تازه میشه از سایتش با پرداخت ریالی خرید کرد. از بیشتر پروازها ارزونتر و با کیفیت تر بود
اینم لینکش qatarairways.com/ir/en/homepage.page
امیدوارم کمکتون کنه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، pari pariaaa ، قصه گو ، lighter ، mohamad92
جاااان ...سیاتل با 1999 تا بود که Sad چه تاریخی زدین میشه بگین . لوفتانزا 3000 هزار دلار . تا جایی که من وسطای شهریور زدم 1999 دلار بود شاید اواخر شهریور رو زدین . این 1300 تا تازه خوب خوبشه . البته تو این موقع از سال .
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، قصه گو ، lighter ، mohamad92
(2014-07-24 ساعت 18:18)قصه گو نوشته:  چرا اينقدر هواپيما سقوط مي كنه؟Sad دوتا مالزي، تايوان ، الان هم الجزاير.Sad
کم سابقست این اتفاقات در طول یک ماه و اثرات بدی روی بازار بلیط داره

هر شرکتی اسم امنیت و تعداد ستاره ها رو یدک میکشه (امارات ،اتحاد ، ترکیش)در این هرج و مرج برندست تا دیروز لحظه آخری عادت کرده بودیم بلیط بخریم سود کنیم الان برای شش ماه دیگم سود نداره !
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، romance33 ، lighter ، battosai ، pari pariaaa ، mohamad92
(2014-07-24 ساعت 18:32)alisarvareharchiabi نوشته:  جاااان ...سیاتل با 1999 تا بود که Sad چه تاریخی زدین میشه بگین . لوفتانزا 3000 هزار دلار . تا جایی که من وسطای شهریور زدم 1999 دلار بود شاید اواخر شهریور رو زدین . این 1300 تا تازه خوب خوبشه . البته تو این موقع از سال .

28 آگوستBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: romance33 ، lighter ، battosai ، pari pariaaa ، mohamad92
(2014-07-24 ساعت 18:20)behdadK نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 08:07)ali3875 نوشته:  ما تو 17 ساعت پرواز امارات بدون سیگار چیکار کنیم؟ راهی هست؟Big Grin

میری از این چسبای نیکوتین میخری از تو فرودگاه ترک میکنی. آخه اونجا با اون مالیاتا کی پول سیگار دارهWink

دوست عزیزآدم سیگاری که این چیزا واسش نون و آب نمیشه تو آمریکا هم پاکتی 8تا 9 دلار میخره و میکشه Big Grin
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، lighter ، abas_kashan ، قصه گو ، pari pariaaa ، mohamad92
قطری و ترکیش رو سرچ کردم خدا را شکر افزایش قیمتی نداشتند
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
سلام ما هم بالاخره بلیط گرفتیم،پرواز یکسره به دالاس با پرواز قطری نفری ۲۴۰۰ ،برای نوامبر،همسفرای احتمالی اطلاع بدن خوشحال بشیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، romance33 ، moqadam ، Sam2014 ، HERMES7 ، قصه گو ، pari pariaaa ، AZAR 1335 ، mohamad92
(2014-07-24 ساعت 21:18)romance33 نوشته:  
(2014-07-24 ساعت 18:20)behdadK نوشته:  

دوست عزیزآدم سیگاری که این چیزا واسش نون و آب نمیشه تو آمریکا هم پاکتی 8تا 9 دلار میخره و میکشه Big Grin

دوست عزیز من در مورد قیمتش سوال نکردمSmile
در این رابطه پرسیدم 16-17 ساعت تو پروازو چیکار کنیم بدون سیگارBig Grin
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa ، mohamad92 ، مهدی 2014
بعله قصد منم فقط مزاح بود. البته اون قسمت برچسب یا آدامسش واسه مسیر پرواز جدی بود. حواستون باشه تو دستشویی هواپیما هم سنسور داره دود بهش بخوره رسواتون میکنه حتی یه کامم جواب نمیده.
ضمنا اون ور رسیدین پیگیری کنید برین فروشگاه تو محله سرخپوستا رو پیدا کنید که بدون تکس سیگار میفروشه کلی ارزونتر پاتون در میاد
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa
این تاریخ رو من زدم برای سیاتل 1788 دلار بود البته فکر کنم شما یک طرفه میزنید برگشت ندارین ... . دالاس 2200 چه تاریخی رو زدین ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، mohamad92

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان