کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
سلام , تا حالا کسی از سایتikb teravel
خرید کرده? برای تاریخ 15 اکتبر رفت و برگشت رو چک کردم برای دو نفر با ایرلاین الاتحاد میشه 1331 یورو, سایتش قابل اعتماد هست? تو ماهواره تبلیغش رو دیدم
2014AS18XX // ﺗﻌﺪﺍﺩ 2 ﻧﻔﺮ //
مصاحبه ﺍﺑﻮﻇﺒﯽ
تاریخ 18 دسامبر
// کلیرنس
آپدیت سیس 20 دسامبر/
آپدیت سیس 10 فوریه
آپدیت سیس 29 می
کلیر 1 جون
ویزا 12 جون
به خدا اعتماد دارم
کارساز ما به فکر کار ماست فکر ما در کار ما آزار ماست
پاسخ
تشکر کنندگان: mohamad92 ، nedaba
(2014-07-22 ساعت 10:35)ali3875 نوشته:  دوستان در جریان باشید ایرلاین امارات به بهانه گرانی سوخت از دیروز بعدازظهر یهو قیمتهای بلیطو بطور متوسط یک میلیون بالا برد

خدا به دادمون برسه

فقط امارات گرون نكرده ، تركيش و اتحاد هم گرون شده
من سه هفته پيش پروازامارات رو براي هفته اول سپتامبر 900 دلار گرفتم ، ولي الان 1168 دلاره !

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، mohamad92 ، ali3875 ، romance33 ، nedaba ، amin arefi
(2014-07-27 ساعت 10:13)romance33 نوشته:  .همون لحظه نمیتونی فریت کنی ولی از بلیطت کپی نگهدار همون لحظه بده خانواده که همراهتن اینکارو برات انجام بدن.علیرضا بیاد پستت رو بخونه حتما جواب بهتری بهت میده.ولی من دیدم که 2 تا23 کیلو رو با همون سایز بزرگم میتونی ببری به اضافه کابین سایز که 7 تا 10 کیلو میتونه باشه.سفر خوبی داشته باشی عزیزم.
برای فریت بار علاوه بر کپی بلیط ، کپی ویزا و صفحه اول پاس رو هم میخوان
برای وزنهای پایین به صرفه نیست ولی بالای صد کیلو خوبه ، فرش هم قبول نمیکنن ، خودشونم میان منزل بسته بندی میکنن ، اصلا همه اینارو ول کن برو تاپیک فریت بار رو بخون کاملتره Big Grin
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، قصه گو ، romance33 ، peymanmohajer ، nedaba ، amin arefi ، mohamad92
(2014-07-27 ساعت 10:49)nimamp3 نوشته:  سلام , تا حالا کسی از سایتikb teravel
خرید کرده? برای تاریخ 15 اکتبر رفت و برگشت رو چک کردم برای دو نفر با ایرلاین الاتحاد میشه 1331 یورو, سایتش قابل اعتماد هست? تو ماهواره تبلیغش رو دیدم
دوست عزیز شما چفدر اطمینان دارید از این سایت؟
قیمتا خیلی عجیب پایینه ، پروازی که توی چیپو ایر و اسکای اسکنر 1125$ تو این سایت664$ تازه با تکس این قیمته .
خیلی عالیه اگه اینطوری باشه.
6xxx/ABD
تحقق بخشیدن به افسانه شخصی یگانه وظیفه آدمیان است، همه چیز تنها یک چیز است و هنگامی که آرزوی چیزی را داری سراسر کیهان همدست میشود تا بتوانی آن آرزو را تحقق بخشی.
نتونستیم هورا بکشیم نه برای خودمون و نه برای دوستانمون
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، قصه گو
به پوند هست ضربدر 6 کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: poem ، قصه گو ، mohamad92
(2014-07-27 ساعت 16:34)alisarvareharchiabi نوشته:  اون دوستی که آفر رو مطرح کردن من تو سایت رفتم . درسته آفر زده 1300 تا اما شما در نهایت باید تاریخ وارد کنید شما تاریخی که میخوای رو وارد که کردی اینجاست که همون قیمت ها میاد . همون آفر رفت و برگش شد 2800 دلار یعنی 600 هزار تومان کمتر از اون چیزی که به من گفتن . امیدوارم همونجور که عباس گفت این کی ال ام برگرده امارات مجبوره قیمتش رو بیاره پایین .

من 14نوامبر رفت و برگشت 1 جون ۱۳۱۳د ل ا ر
باید هر هفته رو خوب چک کنید چون هر روزش شامل افر نمیشه
برای ما منطقی نیست که بگیم فلان تاریخ میخوایم بریم باید چند روز اطرافشو بگردیم ببینیم کدوم قیمت پایینتره
یک نکته دیگه اینکه لوفتانزا قابلیت پرداخت با کارت عضو شتاب رو هم داره!!!
**2014AS27 ^ تعداد نفرات کیس : خود تنهام! ورود به آمریکا :10 Nov
ساکن: مونتین ویو در کالیفرنیا

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، reza_norouzi ، قصه گو ، romance33 ، amin arefi ، mohamad92
خدا خیرت بده بگو نوامبر ... Smileخب معلومه این قیمت هست .
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، arpmn ، romance33 ، mohamad92
(2014-07-27 ساعت 21:29)alisarvareharchiabi نوشته:  خدا خیرت بده بگو نوامبر ... Smileخب معلومه این قیمت هست .

واسه سپتامبر هم افرش همینه من چک کردم. اما هر روز این قیمت نیست باید بگردید.
**2014AS27 ^ تعداد نفرات کیس : خود تنهام! ورود به آمریکا :10 Nov
ساکن: مونتین ویو در کالیفرنیا

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، قصه گو ، mohamad92
(2014-07-28 ساعت 00:55)maka2 نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 08:38)قصه گو نوشته:  رومنس عزيز ، دقيقاً مشكلم همينجاست كه با هزار ذوق و شوق از دوبي چمدون خريديم با قيمت مناسبBig Grin حالا موندن سر دستمون.
نكته ديگه اينه كه وقتي سايت ميگه ابعاد ١٥٨ واسه يه چمدون ، اعلام مي كنه براي دوتا مجموعش بشه ٢٧٣ سانت.يعني نمياد ١٥٨ رو دو برابر كنه. اينجاست كه مي گم دو سايز مختلف چمدون بايد باشه.
راست مي كيد ، توي منوچهري هر چي ديدم ، سايز ٢٨ بود ، و من چقدر غير استاندارد خريدمBig Grin همش تو فكر اينم كه سخت گيري امارات چقدره؟ ترازوي خونه نشون ميده ٢٣ نريم فرودگاه با ترازوي اونا بشه ٢٥؟!
راستي عسل و خرما هم گفتند ممنوعه چون در فشار بالا آتش زا ميشن. اينو يكي از كاركنان گفت.
و يه سؤال مهم، به فرض اگه ديديم مأمورا به اندازه ي چمدون گير دادند، همون موقع ميشه فريت كرد؟ به جاي اينكه جريمه بپردازيم؟ ٢٣*٤=٩٢ دلار ولي جريمه اش ميشه ١٨٧ دلار علاوه بر تعويض چمدان.چون اصلاً اجازه نميدن غير استاندارد وارد بار بشه.

نه دوست من مشكلي نداره. نگران نباش، تا يكي دو كيلو هم كار ندارن ، همون استاندارده كسي متر نمي كنه ابعاد چمدون روBig Grin

سلام دوست من
ممنون از اطلاعاتتون. منم یکم نگران ابعاد چمدونام هستم فک کنم از اندازه ای که اونا گفتن بزرگتره.
یکی از دوستان اشاره ای کرد به احتمال تعویض چمدون. آیا واقعاً ممکنه اینکارو بکنن؟
اگه کسی میدونه و اطلاع بده خانواده ای رو از نگرانی درآورده یه رتبه هم پیش خودم داره Big Grin
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، pari pariaaa ، KIMIA2005 ، mohamad92
(2014-07-28 ساعت 06:21)reza_norouzi نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 08:38)قصه گو نوشته:  رومنس عزيز ، دقيقاً مشكلم همينجاست كه با هزار ذوق و شوق از دوبي چمدون خريديم با قيمت مناسبBig Grin حالا موندن سر دستمون.
نكته ديگه اينه كه وقتي سايت ميگه ابعاد ١٥٨ واسه يه چمدون ، اعلام مي كنه براي دوتا مجموعش بشه ٢٧٣ سانت.يعني نمياد ١٥٨ رو دو برابر كنه. اينجاست كه مي گم دو سايز مختلف چمدون بايد باشه.
راست مي كيد ، توي منوچهري هر چي ديدم ، سايز ٢٨ بود ، و من چقدر غير استاندارد خريدمBig Grin همش تو فكر اينم كه سخت گيري امارات چقدره؟ ترازوي خونه نشون ميده ٢٣ نريم فرودگاه با ترازوي اونا بشه ٢٥؟!
راستي عسل و خرما هم گفتند ممنوعه چون در فشار بالا آتش زا ميشن. اينو يكي از كاركنان گفت.
و يه سؤال مهم، به فرض اگه ديديم مأمورا به اندازه ي چمدون گير دادند، همون موقع ميشه فريت كرد؟ به جاي اينكه جريمه بپردازيم؟ ٢٣*٤=٩٢ دلار ولي جريمه اش ميشه ١٨٧ دلار علاوه بر تعويض چمدان.چون اصلاً اجازه نميدن غير استاندارد وارد بار بشه.

نه دوست من مشكلي نداره. نگران نباش، تا يكي دو كيلو هم كار ندارن ، همون استاندارده كسي متر نمي كنه ابعاد چمدون روBig Grin

سلام دوست من
ممنون از اطلاعاتتون. منم یکم نگران ابعاد چمدونام هستم فک کنم از اندازه ای که اونا گفتن بزرگتره.
یکی از دوستان اشاره ای کرد به احتمال تعویض چمدون. آیا واقعاً ممکنه اینکارو بکنن؟
اگه کسی میدونه و اطلاع بده خانواده ای رو از نگرانی درآورده یه رتبه هم پیش خودم داره Big Grin
شاد باشین.
درود بر دوستان
کی گفته متر نمی کنن . اگر شک کنن متر هم می کنن . در مورد وزن تا نیم کیلو روی 23 کیلو رو خطای توزین می پذیرند نه دو کیلو بالاتر!
در مورد اندازه هم دو تا سایز مد نظر هست . این متن رو دقت بفرمایید:
Piece concept:

The standard free baggage allowance for flights operating to or from North or South America is determined for each single piece of luggage. For piece concept journeys, total dimensions (length + width + height) of each piece must not exceed 158cm (62 inches). For Economy passengers with two pieces of luggage, the total combined dimensions of both pieces should not exceed 273cm (107 inches). Please check the table below for piece concept weight limitations. Customers with baggage exceeding these dimensions will be charged an additional fee. Individual items with total dimensions exceeding 203 cm (80 inches) cannot be transported as checked baggage, and must be sent as cargo or freight
پس شرایط چمدان هاتون را از ایرلاینی که بلیط تهیه فرمودید بپرسید و مطمئن سفر کنید . با کلمات فک کنم اینطوری باشه و فک کنم اونطوری نباشه تصمیم به هیچ کاری نگیرید.
موفق باشید.
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، قصه گو ، pari pariaaa ، behfaza ، Danoosh ، amin arefi ، mohamad92
ما 5 کیلو اضافه بار داشتیم کسی چیزی نگفت . متر .... متر چیه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: سیمین راد ، قصه گو ، peymanmohajer ، alitab ، maka2
آقاي سام عزيز ، چمدون هاي شما چه سازي بود؟ با اين تبصره كه ميگه دو تاش بايد ٢٧٣ سانت باشه شما هم دو سايز مختلف برديد و آيا اينكه ترازوي خونه ي شما اختلاف وزني با فرودگاه نداشت؟
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، ali3875
(2014-07-28 ساعت 13:19)قصه گو نوشته:  آقاي سام عزيز ، چمدون هاي شما چه سازي بود؟ با اين تبصره كه ميگه دو تاش بايد ٢٧٣ سانت باشه شما هم دو سايز مختلف برديد و آيا اينكه ترازوي خونه ي شما اختلاف وزني با فرودگاه نداشت؟
قصه گوی عزیز برای اینکه وزنه خونه دقیقتر بهت نشون بده اول خودتو وزن کن بعد چمدون رو بگیر دستت با هم برید رو وزنه حالا وزن خودتو کم کنSmile
اینو جدی میگم اخه این وزنه های خونگی وزنهای بالاترو دقیقتر نشون میدنBig Grin
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پاسخ
تشکر کنندگان: peymanmohajer ، alitab ، romance33 ، pari pariaaa ، قصه گو ، Sam2014 ، amin arefi
(2014-07-28 ساعت 06:21)reza_norouzi نوشته:  

سلام دوست من
شاد باشین.

رضا جان اینقدر سخت نگیر داداش تعویض چمدون چیه برادر ما که نشنیدیم
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: maka2 ، قصه گو ، reza_norouzi
(2014-07-26 ساعت 00:21)m.sabet نوشته:  سلام دوستان
من بلیطمو از چیپوایر گرفتم. پروازم از طریق شرکت کی ام ال هست ولی هواپیماهاش مال آلیتالیا و دلتا ایرلاینز هست. در واقع فقط شرکتش کی ام ال هست. تعداد استاپ ها هم در مسیر بیش از یکی هست. حالا اینو نمیدونم که در هر بار توقف من باید چمدونا رو تحویل بگیرم یا نه؟؟؟؟ کسی میتونه راهنمایی کنه که به چه صورته؟

دوستای عزیز، کسی نبود بتونه منو راهنمایی کنه؟ در ضمن من ایشالا هفته دیگه عازم هستم، کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمیکنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: nedaba ، reza_norouzi ، mohamad92 ، amirarsalan20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان