کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
با سلام . دوستان نظرتون در مورد هواپیمای ایرباس و بوئینگ چیه؟و اینکه دو استاپ باشه بهتره یا یک استاپ؟ یعنی مسیر تهران-ابوظبی 2/5 ساعت استاپ .ابوظبی- نیویورک 2 ساعت استاپ.نیویورک-لس انجلس که 2/5 ساعت بعد میرسه البته کارهای مهاجرتی در ابوظبی انجام میشه و مسیر برگشت 1 استاپ لس انجلس- ابوظبی و ابوظبی- تهران مبلغ هم رفت و برگشت 6 ماهه 3/900/000 تومان ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان کسی‌ تجربه سفر به آمریکا با خطوط ایرفلوت رو داره ؟ چرا کمتر از این پرواز استفاده میکنند ؟

مرسی‌
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان نظرتون رو درمور قطر اير ميخواستم بدونم
چند ماه ديگه قصد رفتن به دالاس رو دارم بين قطر و امارات و اتحاد موندم
نظر خودم رو قطره چون بليطش حدود٣٥٠ هزار تومن نفري ارزون تره !
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
دوستان من يك گليم فرش ٢ در ١ ميخوام ببرم، توى بار دستى باشه ايراد ميگيرن؟ البته تا ميشه خيلى كوچيك و جمع و جور ميشه
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-24 ساعت 20:08)saman98 نوشته:  دوستان نظرتون رو درمور قطر اير ميخواستم بدونم

دوست عزیز من خودم سفر نکردم با قطر ولی خانوادم زیاد سفر کردند و راضی بودند همیشه.اتحاد بیشتر از یک stop پرواز تا دالاس داره پس انتخاب مناسبی نیستش.
امارات خیلی خوبه به سمت دالاس.من هم با لوفتهانزا اومدم دالاس هم امارات ولی ترجیح میدم با امارات سفر کنم از همه نظر به نظر من با کیفیت هست.ولی قطر اگه قیمت مناسب میده بگیر بلیط
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، Memolk
(2015-05-24 ساعت 20:49)negar6043 نوشته:  دوستان من يك گليم فرش ٢ در ١ ميخوام ببرم، توى بار دستى باشه ايراد ميگيرن؟ البته تا ميشه خيلى كوچيك و جمع و جور ميشه

ببین دوست عزیز تو چمدانی که خوراکی نباشه باز نمیکنند من خودم تو یه چمدان تابلو فرش و گلیم داشتم ولی هیچ خوراکی نداشتم اصلا باز نکردند در عوضش اون یکی چمدان رو دل و رودش رو ریختن بیرون همه خوراکی هارو بینند.باز هم بستگی به فرودگاهی داره که میبرید اگر چیزی گفتند میتونید بگید هدیه عروسیم هست یا سجاده نمازم یا صنایع دستی کشورم.بعید میدونم گلیم به این کوچکی رو اذیت کنند.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، قصه گو ، negar6043
(2015-05-24 ساعت 19:18)مهتاب89 نوشته:  با سلام . دوستان نظرتون در مورد هواپیمای ایرباس و بوئینگ چیه؟و اینکه دو استاپ باشه بهتره یا یک استاپ؟ یعنی مسیر تهران-ابوظبی ۲/۵ ساعت استاپ .ابوظبی- نیویورک ۲ ساعت استاپ.نیویورک-لس انجلس که ۲/۵ ساعت بعد میرسه البته کارهای مهاجرتی در ابوظبی انجام میشه و مسیر برگشت ۱ استاپ لس انجلس- ابوظبی و ابوظبی- تهران مبلغ هم رفت و برگشت ۶ ماهه ۳/900/000 تومان ممنون

با سلام
اين قيمت را براي چه تاريخي و از كجا شما گرفتيد
ممكنه راهنمايي كنيد
متشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. پگاسوس چطوره دوستان؟هواپیماهاش قابل اطمینانن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-24 ساعت 21:00)sib 24 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 20:08)saman98 نوشته:  دوستان نظرتون رو درمور قطر اير ميخواستم بدونم

دوست عزیز من خودم سفر نکردم با قطر ولی خانوادم زیاد سفر کردند و راضی بودند همیشه.اتحاد بیشتر از یک stop پرواز تا دالاس داره پس انتخاب مناسبی نیستش.
امارات خیلی خوبه به سمت دالاس.من هم با لوفتهانزا اومدم دالاس هم امارات ولی ترجیح میدم با امارات سفر کنم از همه نظر به نظر من با کیفیت هست.ولی قطر اگه قیمت مناسب میده بگیر بلیط

من هم با قطر اومدم و واقعا عالی بود
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24

سلام من با قطری زیاد مسافرت طولانی مدت داشته ام (البته امریکا نرفتم باهاش) خیلی خوب و راحت بوده و من راضی بودم.
متاسفانه برای لس انجلس مستقیم نداره وگرنه 100 در 100 اون رو انتخاب میکردم.
الان برای اوایل جولای واسه لس انجلس یک طرفه از اتحاد خریدم. 2 نفر بزرگسال و یه بچه 5 ساله قیمتش شد 2460 دلار
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، valencia
(2015-05-25 ساعت 08:18)k1_m_1358 نوشته:  

سلام من با قطری زیاد مسافرت طولانی مدت داشته ام (البته آمریکا نرفتم باهاش) خیلی خوب و راحت بوده و من راضی بودم.
متاسفانه برای لس انجلس مستقیم نداره وگرنه 100 در 100 اون رو انتخاب میکردم.
الان برای اوایل جولای واسه لس انجلس یک طرفه از اتحاد خریدم. ۲ نفر بزرگسال و یه بچه ۵ ساله قیمتش شد 2460 دلار
متاسفانه یکی از ایرادهای اساسی قطر ایرویز اینه که هنوز به لس آنجلس پرواز نداره
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_m_1358
با سلام . دوست عزیز alirza esf من از اژانس در شهرارا گرفتم 3 روز پیش البته برام خیلی وقت گذاشت چون من ارزونترین بلیط رو میخواستم 10 جولای رفت 10 ژانویه برگشت مسیر تهران- ابوظبی . ابوظبی -نیویورک و نیویورک لس انجلس ضمنا صندلی هم انتخاب کردم .
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-24 ساعت 19:28)lake merit نوشته:  از دوستان کسی‌ تجربه سفر به آمریکا با خطوط ایرفلوت رو داره ؟ چرا کمتر از این پرواز استفاده میکنند ؟

مرسی‌

بله ما با ایرفلوت عطیلات عید رفتیم لوس انجلس و راضی بودیم و هواپیما هم ایرباس بود
پاسخ
تشکر کنندگان: lake merit
سلام دوستان
من براي ٢٦ جون بليط الاتحاد گرفتم براي لس أنجلس
ويزاي توريستي دارم ،
أيا به نظرتون راحت تره براي من چون تو ابوظبي كار ويزام انجام ميشه و راحت ورود به لس أنجلس ميكنم ؟؟؟يا إمارات بگيرم و لس أنجلس كار ويزام رو انجام بدم ؟ متشكرم

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-24 ساعت 21:06)sib 24 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 20:49)negar6043 نوشته:  دوستان من يك گليم فرش ٢ در ١ ميخوام ببرم، توى بار دستى باشه ايراد ميگيرن؟ البته تا ميشه خيلى كوچيك و جمع و جور ميشه

ببین دوست عزیز تو چمدانی که خوراکی نباشه باز نمیکنند من خودم تو یه چمدان تابلو فرش و گلیم داشتم ولی هیچ خوراکی نداشتم اصلا باز نکردند در عوضش اون یکی چمدان رو دل و رودش رو ریختن بیرون همه خوراکی هارو بینند.باز هم بستگی به فرودگاهی داره که میبرید اگر چیزی گفتند میتونید بگید هدیه عروسیم هست یا سجاده نمازم یا صنایع دستی کشورم.بعید میدونم گلیم به این کوچکی رو اذیت کنند.

مرسى از راهنمايى، البته منظورم اين بود كه همراه خودم ببرم تو هواپيما ايراد ميگيرن؟ Sad آخه واقعا جا براش توى چمدون ندارم و چيز خاصى هم ندارم توى بار دستيم باشه، ٧ كيلو رو يه جورى پر كنم ديگه Big Grin وزنش ٣-٤ كيلو ميشه Shy
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان