کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2015-05-25 ساعت 16:18)negar6043 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 21:06)sib 24 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 20:49)negar6043 نوشته:  دوستان من يك گليم فرش ٢ در ١ ميخوام ببرم، توى بار دستى باشه ايراد ميگيرن؟ البته تا ميشه خيلى كوچيك و جمع و جور ميشه

ببین دوست عزیز تو چمدانی که خوراکی نباشه باز نمیکنند من خودم تو یه چمدان تابلو فرش و گلیم داشتم ولی هیچ خوراکی نداشتم اصلا باز نکردند در عوضش اون یکی چمدان رو دل و رودش رو ریختن بیرون همه خوراکی هارو بینند.باز هم بستگی به فرودگاهی داره که میبرید اگر چیزی گفتند میتونید بگید هدیه عروسیم هست یا سجاده نمازم یا صنایع دستی کشورم.بعید میدونم گلیم به این کوچکی رو اذیت کنند.

مرسى از راهنمايى، البته منظورم اين بود كه همراه خودم ببرم تو هواپيما ايراد ميگيرن؟ Sad آخه واقعا جا براش توى چمدون ندارم و چيز خاصى هم ندارم توى بار دستيم باشه، ٧ كيلو رو يه جورى پر كنم ديگه Big Grin وزنش ٣-٤ كيلو ميشه Shy

نه تو بار دستی هم باشه ایرادی نداره
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043 ، sib 24
(2015-05-25 ساعت 14:39)amo_feri1001 نوشته:  سلام دوستان
من براي ٢٦ جون بليط الاتحاد گرفتم براي لس أنجلس
ويزاي توريستي دارم ،
أيا به نظرتون راحت تره براي من چون تو ابوظبي كار ويزام انجام ميشه و راحت ورود به لس أنجلس ميكنم ؟؟؟يا إمارات بگيرم و لس أنجلس كار ويزام رو انجام بدم ؟ متشكرم

قيمت بليط در تاريخ را لطفا ميتونم بپرسم ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-25 ساعت 09:30)مهتاب89 نوشته:  با سلام . دوست عزیز alirza esf من از اژانس در شهرارا گرفتم ۳ روز پیش البته برام خیلی وقت گذاشت چون من ارزونترین بلیط رو میخواستم ۱۰ جولای رفت ۱۰ ژانویه برگشت مسیر تهران- ابوظبی . ابوظبی -نیویورک و نیویورک لس انجلس ضمنا صندلی هم انتخاب کردم .

با سلام
مهتاب عزيز
اگر براي شما امكان داره شماره اين اژانس را محبت كنيد متشكر ميشم
البته اگر مانعي نداشته باشه
قيمتش مناسب هست نسبت به بقيه
باز هم متشكرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-25 ساعت 16:34)alireza esf نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 09:30)مهتاب89 نوشته:  با سلام . دوست عزیز alirza esf من از اژانس در شهرارا گرفتم ۳ روز پیش البته برام خیلی وقت گذاشت چون من ارزونترین بلیط رو میخواستم ۱۰ جولای رفت ۱۰ ژانویه برگشت مسیر تهران- ابوظبی . ابوظبی -نیویورک و نیویورک لس انجلس ضمنا صندلی هم انتخاب کردم .

با سلام
مهتاب عزيز
باز هم متشكرم

سلام.امیدوارم پیغام را دریافت کرده باشید .
پاسخ
تشکر کنندگان: lake merit
(2015-05-25 ساعت 16:18)negar6043 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 21:06)sib 24 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 20:49)negar6043 نوشته:  دوستان من يك گليم فرش ٢ در ١ ميخوام ببرم، توى بار دستى باشه ايراد ميگيرن؟ البته تا ميشه خيلى كوچيك و جمع و جور ميشه

ببین دوست عزیز تو چمدانی که خوراکی نباشه باز نمیکنند من خودم تو یه چمدان تابلو فرش و گلیم داشتم ولی هیچ خوراکی نداشتم اصلا باز نکردند در عوضش اون یکی چمدان رو دل و رودش رو ریختن بیرون همه خوراکی هارو بینند.باز هم بستگی به فرودگاهی داره که میبرید اگر چیزی گفتند میتونید بگید هدیه عروسیم هست یا سجاده نمازم یا صنایع دستی کشورم.بعید میدونم گلیم به این کوچکی رو اذیت کنند.

مرسى از راهنمايى، البته منظورم اين بود كه همراه خودم ببرم تو هواپيما ايراد ميگيرن؟ Sad آخه واقعا جا براش توى چمدون ندارم و چيز خاصى هم ندارم توى بار دستيم باشه، ٧ كيلو رو يه جورى پر كنم ديگه Big Grin وزنش ٣-٤ كيلو ميشه Shy
والا نمیدونم نظر شخصیتونه.Big Grin
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043
(2015-05-26 ساعت 16:30)مهتاب89 نوشته:  
(2015-05-25 ساعت 16:34)alireza esf نوشته:  

با سلام
مهتاب عزيز
باز هم متشكرم

سلام.امیدوارم پیغام را دریافت کرده باشید .

با سلام دوست عزيز
خير متاسفانه پيامي نداشتم
مجددا محبت بفرماييد
متشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
كسي آژانس خوب اگه ميشناسه لطفاً معرفي كنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
من مي خواهم از اهـواز به اتلانتا بروم كسي راه راحت وارزان تري سراغ داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بنظر شما بليط از اينطرف تهيه بشود بهتر و ارزان تر برايمان در ميايد يا از انطرف بگيريم؟
و هـچنين نظرتان درباره خريد اتنترنتي چيه؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام .alireza esf شهرارا تقریبا روبروی گذرنامه- لباسفروشیها نبش خیابونه سوگند سفر تلفن66507644-66507184 خانم معماریان البته 1/5-2 ماه قبل پرواز برید موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
(2015-05-27 ساعت 07:43)مهتاب89 نوشته:  با سلام .alireza esf شهرارا تقریبا روبروی گذرنامه- لباسفروشیها نبش خیابونه سوگند سفر تلفن66507644-66507184 خانم معماریان البته ۱/۵-۲ ماه قبل پرواز برید موفق باشید

بسيار متشكر
موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: مهتاب89 ، Sam-90
سلام دوستان
من برای سفر به آمریکا(ایالت واشنگتن-شهر سیاتل) میخوام با قطر ایر لاین برم. بلیطم رو برای دو روز تو حالات آماده به پرداخت گذاشتم. 32 ساعته. 2 توقف داره. تو دوحه و تو پاریس. قیمت نهایی هم 7.700 در میاد برای دونفر. بنظرتون بگیرمش؟؟ تاریخ حرکت 5 مرداد
منتظر نظر شما هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-27 ساعت 19:35)arzansaray نوشته:  سلام دوستان
من برای سفر به آمریکا میخوام با قطر ایر لاین برم. بلیطم رو برای دو روز تو حالات آماده به پرداخت گذاشتم. 32 ساعته. ۲ توقف داره. تو دوحه و تو پاریس. قیمت نهایی هم ۷.700 در میاد برای دونفر. بنظرتون بگیرمش؟؟ تاریخ حرکت ۵ مرداد
منتظر نظر شما هستم.

خب كدوم ایالت ؟
قیمت شرق تا غرب آمریکا خیلی با هم متفاوته
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-27 ساعت 19:35)arzansaray نوشته:  سلام دوستان
من برای سفر به آمریکا میخوام با قطر ایر لاین برم. بلیطم رو برای دو روز تو حالات آماده به پرداخت گذاشتم. 32 ساعته. ۲ توقف داره. تو دوحه و تو پاریس. قیمت نهایی هم ۷.700 در میاد برای دونفر. بنظرتون بگیرمش؟؟ تاریخ حرکت ۵ مرداد
منتظر نظر شما هستم.

سلام.بخاطر stop در پاریس سوال کنید آیا ویزای ترانزیت میخوان یا نه.پرواز قطراگر فقط stop در دوحه داشته باشه و بعدش مستقیم آمریکا ۲چمدان نفری میتونید ببرید ولی از یک stop بیشتر میشه یک چمدان.این قانون برای امارات،لوفتهانزا،و قطر هست که برای آمریکا اجازه ۲چمدان دارید ولی بشرط داشتن یک stop تا ایران.گفتم که حواستون باشه.قیمتش بنظرم مناسبه چون بلیطهای که رفت از ایران هست گرونتره نسبت به رفت از آمريکا.من خودم بلیط رفو برگشت ایران با امارات با یک stopدر دوبی و ۴ساعت ترانزیت در دوبی همراه با ووچر مجانی رستوران در دوبی گرفتم ۹۳۰ دلار رفت و برگشت منتهی رفت از آمریکا.
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: pouyasanat
ایالت واشنگتن(شهر سیاتل)
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان