کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2015-08-18 ساعت 23:02)alisarvareharchiabi نوشته:  خیر klm پروازی به ایران نداره و هنوز برنگشته .

قربان مجدد سرچ بفرمایید. من بازم چک کردم برای هر تاریخی بخوام بلیط KLM موجوده. با یک آژانس هم چک کردم!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، Memolk
(2015-08-19 ساعت 08:55)behdadK نوشته:  
(2015-08-18 ساعت 23:02)alisarvareharchiabi نوشته:  خیر klm پروازی به ایران نداره و هنوز برنگشته .

قربان مجدد سرچ بفرمایید. من بازم چک کردم برای هر تاریخی بخوام بلیط KLM موجوده. با یک آژانس هم چک کردم!

درود آقا بهداد از تهران پروازی به صورت مستقیم به آمستردام نیست کی ال ام پروازش رو به تهران به علت عدم سود دهی انجام نمیده . خیلی وقت هست شاید سرچی که شما انجام دادید کد شیر ایرلاین بوده . به هر حال خبری از بازگشت کی ال ام به ایران نیست . البته امیدوارم که برگرده .
پاسخ
تشکر کنندگان: behdadK
(2015-08-19 ساعت 13:35)alisarvareharchiabi نوشته:  
(2015-08-19 ساعت 08:55)behdadK نوشته:  

درود آقا بهداد از تهران پروازی به صورت مستقیم به آمستردام نیست کی ال ام پروازش رو به تهران به علت عدم سود دهی انجام نمیده . خیلی وقت هست شاید سرچی که شما انجام دادید کد شیر ایرلاین بوده . به هر حال خبری از بازگشت کی ال ام به ایران نیست . البته امیدوارم که برگرده .

احتمالا همین کد شیر هست چون پرواز به آمستردام نیست و رم هست! فکر کنم از تهران شیر با دلتا هست ولی بلیط KLM میده!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
سلام دوستان
برای دو ماه دیگه میخوام بلیط بگیرم برای ورشو . از الان میخوام بگیرم که قیمتش خیلی مناسب باشه . آزانسی رو می شناسید که قیمت مناسب ارئه بده بلیط رو؟
خودم وقتی میگردم قیمتهای خیلی عالی پیدا میکنم. اما وقتی به آزانسی ها میگی قیمتهاشون خیلی بالاست
پاسخ
تشکر کنندگان:
شما از سایت Qatarairways.com میتونید بلیط قطر رو بگیرید اگر به اون مسیر داره.
همچنین از berimsafar.com و eligasht.com هم میتونید تقریبا قیمت های برابر با چیپو ایر پیدا کنید.
قطعا هر چه به زمان پرواز نزدیک تر میشید کلاس های پایین تر پر میشه و قیمت بلیط گرانتر میشه. مگه اینکه بخواهید بگذارید لحظه آخری و با پرواز چارتر تشریف ببرید که ممکنه دیگه اون موقع چارتر پر بشه و قیمت خون باباشون رو ازتون بگیرند. البته بنده نمیدونم لهستان اصلا چارتری داره یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad1980 ، free pigeon ، battosai ، Memolk ، ریحانا
دوستان زمان استاپ رفت و برگشت قطر برای دی سی چقدره؟
شماره کیس: 2015AS38XX/کنسولگری: Ankara/تعداد افراد کیس :1/
ارسال فرمهای سری اول:31 May/کارنت شدن: 12 December/مصاحبه:11 February/دریافت ویزا: 16 February/ورود به آمریکا: March 17 Maryland /دریافت گرین کارت: 25 April
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام.ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید.برای حدود 20 سپتامبر به مقصد سیاتل میخواستم بلیط بگیرم.چون هیچ اطلاعی راجع به ایرلاینها ندارم میخواستم منو راهنمایی کنید که مناسبترین ایرلاین از نظر قیمت استاپها و خدمات برای این مسیر کدومه و چه زمانی بلیط رو بخرم مناسبتره?
پاسخ
(2015-08-21 ساعت 16:59)negin26 نوشته:  سلام.ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید.برای حدود 20 سپتامبر به مقصد سیاتل میخواستم بلیط بگیرم.چون هیچ اطلاعی راجع به ایرلاینها ندارم میخواستم منو راهنمایی کنید که مناسبترین ایرلاین از نظر قیمت استاپها و خدمات برای این مسیر کدومه و چه زمانی بلیط رو بخرم مناسبتره?

سلام نگین رفتنی شدی Smile بهترین لوفتانزا و امارات هست با یک استاپ . لوفتانزا بهتره اما یه ذره گرونتره . دفتر شرکت امارات و لوفتانزا هر دو تو تهران هست به راحتی میتونی بلیط رو بخری
پاسخ
تشکر کنندگان: nora-nora ، free pigeon ، m_vaziran ، ریحانا
دوستان بین قطر و لوفتانزا کدوم بهتره؟رفت و برگشت میخوام گویا لوفتانزا برگشت 12ساعت استاپ داره درسته؟میشه تو فرودگاهش دووم اورد؟!!
شماره کیس: 2015AS38XX/کنسولگری: Ankara/تعداد افراد کیس :1/
ارسال فرمهای سری اول:31 May/کارنت شدن: 12 December/مصاحبه:11 February/دریافت ویزا: 16 February/ورود به آمریکا: March 17 Maryland /دریافت گرین کارت: 25 April
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-21 ساعت 16:59)negin26 نوشته:  سلام.ممنون میشم اگر منو راهنمایی کنید.برای حدود 20 سپتامبر به مقصد سیاتل میخواستم بلیط بگیرم.چون هیچ اطلاعی راجع به ایرلاینها ندارم میخواستم منو راهنمایی کنید که مناسبترین ایرلاین از نظر قیمت استاپها و خدمات برای این مسیر کدومه و چه زمانی بلیط رو بخرم مناسبتره?
من اینها رو براتون پیدا کردم . ببینید به دردتون می خوره :
۲۲ سپتامبر - پرواز KLM - دو استاپ در رم و دیترویت - بمدت تقریبا ۲۷ ساعت - ۸۵۹ دلار

۲۳ سپتامبر - پرواز Qatar - دو استاپ در دوحه و شیکاگو - بمدت تقریبا ۲۵.۵ ساعت - ۹۰۲ دلار

۲۳ سپتامبر - پرواز امارات - یک استاپ در دوبی - بمدت تقریبا ۱۹.۵ ساعت - ۱۲۱۹ دلار
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-21 ساعت 19:41)alisarvareharchiabi نوشته:  

سلام نگین رفتنی شدی Smile بهترین لوفتانزا و امارات هست با یک استاپ . لوفتانزا بهتره اما یه ذره گرونتره . دفتر شرکت امارات و لوفتانزا هر دو تو تهران هست به راحتی میتونی بلیط رو بخری
ممنونم.بله رفتنی بالاخره باید بره..قسمت ما هم شد[emoji6]
(2015-08-22 ساعت 04:50)marco250 نوشته:  
من اینها رو براتون پیدا کردم . ببینید به دردتون می خوره :
۲۲ سپتامبر - پرواز KLM - دو استاپ در رم و دیترویت - بمدت تقریبا ۲۷ ساعت - ۸۵۹ دلار

۲۳ سپتامبر - پرواز Qatar - دو استاپ در دوحه و شیکاگو - بمدت تقریبا ۲۵.۵ ساعت - ۹۰۲ دلار

۲۳ سپتامبر - پرواز امارات - یک استاپ در دوبی - بمدت تقریبا ۱۹.۵ ساعت - ۱۲۱۹ دلار
ممنونم از لطفتون[emoji5]
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستانی که تجربه سفر داشتند؛ الاتحاد یا امارات؟ پرواز امارات a380 هست و خود هواپیما به مراتب بهتر از الاتحاد.در مورد مقایسه خدمات و سرویس و ... راهنمایی بفرمایید.برای اتحاد تقریبا 400 تومان هم ارزونتره
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:
http://www.ijgolding.com/2014/09/24/emir...ce-review/

البته تجربه بنده نیست تجربه دوستانی است که تجربه داشتند Big Grin
فقط حواستون باشه که این دو هواپیمایی کیفیتشون از 2-3 سال پیش خیلی متاسفانه افت کرده و به تجربه کسی که مثلا 4 سال پیش اتحاد رفته و پارسال امارات طبیعتا اتحاد رو ترجیح میده و برعکس . البته همچنان کیفیت این هواپیمایی ها از هواپیماهای وطنی و ترکیش و گلف ایر و ... بهتر هست و دو تا از بهترین هواپیمایی های موجود هستند.

به مقایسه فوق حتما مسئله انجام کارهای مهاجرتی در ابوظبی توسط هواپیمایی اتحاد که خودش مزیتی است رو هم اضافه کنید.
ضمنا مقایسه طول مدت پرواز در کنار قیمتش واقعا مهمه.

یه مسئله هم هست که به نظر شخص بنده پرواز با 380 سوای اینکه تجربه ای است که ممکنه پیش نیاد هیچوقت مزیت محسوب نمیشه. دقیقا به همون دلیل که از 747 فراریم البته که این هواپیما ها معمولا دیرتر پر میشن و خالی میشن و وقتی هم خارج میشید ازشون به صف بزرگتری در انجام کارهای گمرکی میرسید. در کل بزرگی هواپیما از یه حدی بیشتر مزیت برای شرکت هواپیمایی است و نه مسافران
پاسخ
تشکر کنندگان: HTQ ، Memolk ، ریحانا ، shangol
(2015-08-22 ساعت 13:17)behdadK نوشته:  http://www.ijgolding.com/۲۰۱۴/09/24/emir...ce-review/

البته تجربه بنده نیست تجربه دوستانی است که تجربه داشتند Big Grin
فقط حواستون باشه که این دو هواپیمایی کیفیتشون از ۲-۳ سال پیش خیلی متاسفانه افت کرده و به تجربه کسی که مثلا ۴ سال پیش اتحاد رفته و پارسال امارات طبیعتا اتحاد رو ترجیح میده و برعکس . البته همچنان کیفیت این هواپیمایی ها از هواپیماهای وطنی و ترکیش و گلف ایر و ... بهتر هست و دو تا از بهترین هواپیمایی های موجود هستند.

به مقایسه فوق حتما مسئله انجام کارهای مهاجرتی در ابوظبی توسط هواپیمایی اتحاد که خودش مزیتی است رو هم اضافه کنید.
ضمنا مقایسه طول مدت پرواز در کنار قیمتش واقعا مهمه.

یه مسئله هم هست که به نظر شخص بنده پرواز با 380 سوای اینکه تجربه ای است که ممکنه پیش نیاد هیچوقت مزیت محسوب نمیشه. دقیقا به همون دلیل که از 747 فراریم البته که این هواپیما ها معمولا دیرتر پر میشن و خالی میشن و وقتی هم خارج میشید ازشون به صف بزرگتری در انجام کارهای گمرکی میرسید. در کل بزرگی هواپیما از یه حدی بیشتر مزیت برای شرکت هواپیمایی است و نه مسافران
ممنون.زمان فرود هواپیما تو ابوظبی و پرواز مجدد حدود 1/5 ساعته.آیا برای انجام امور اداری مون کفایت می کنه یا خطر از دست دادن پرواز بعدی هست؟
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
این خطر هست. بودند که مشکلی پیش نیامده و بودند که حسابی اذیت شده اند. تصمیم با خودتونه. اینم تو فاکتورها در نظر بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، مير منصور

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان