کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2015-08-22 ساعت 13:48)behdadK نوشته:  این خطر هست. بودند که مشکلی پیش نیامده و بودند که حسابی اذیت شده اند. تصمیم با خودتونه. اینم تو فاکتورها در نظر بگیرید.

ممنون از شما.خب گویا پرواز تهران تا ابوظبی اتحاد با ایران ایر انجام میشه که چون احتمال داره با تاخیر همراه باشه شاید گزینه امارات بهتر باشه.تو آخرین رنکینگ بهترنی خطوط هواپیمایی هم امارات، پنجم و اتحاد ششم هست.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2015-08-22 ساعت 16:33)HTQ نوشته:  
(2015-08-22 ساعت 13:48)behdadK نوشته:  این خطر هست. بودند که مشکلی پیش نیامده و بودند که حسابی اذیت شده اند. تصمیم با خودتونه. اینم تو فاکتورها در نظر بگیرید.

ممنون از شما.خب گویا پرواز تهران تا ابوظبی اتحاد با ایران ایر انجام میشه که چون احتمال داره با تاخیر همراه باشه شاید گزینه امارات بهتر باشه.تو آخرین رنکینگ بهترنی خطوط هواپیمایی هم امارات، پنجم و اتحاد ششم هست.

مطمئنید؟ این رو سوال کنید یا شماره پرواز رو میتونید اینترنتی چک کنید که شیر هست و یا اتحاد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-22 ساعت 18:45)behdadK نوشته:  

مطمئنید؟ این رو سوال کنید یا شماره پرواز رو میتونید اینترنتی چک کنید که شیر هست و یا اتحاد.
احتمالا shareهست تا قیمت نهایی متعادل بشه.در هر حال من پرواز امارات رو با 4700 رزرو کردم.حقیقتش اونقدر درگیر کارهای رفتن هستم که نخواستم خیلی زوم کنم روی این موضوع.ممنون از راهنمایی های شما.
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
(2015-08-22 ساعت 02:49)manah نوشته:  دوستان بین قطر و لوفتانزا کدوم بهتره؟رفت و برگشت میخوام گویا لوفتانزا برگشت 12ساعت استاپ داره درسته؟میشه تو فرودگاهش دووم اورد؟!!
لطفا راهنمایی کنید
شماره کیس: 2015AS38XX/کنسولگری: Ankara/تعداد افراد کیس :1/
ارسال فرمهای سری اول:31 May/کارنت شدن: 12 December/مصاحبه:11 February/دریافت ویزا: 16 February/ورود به آمریکا: March 17 Maryland /دریافت گرین کارت: 25 April
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-23 ساعت 02:40)manah نوشته:  
(2015-08-22 ساعت 02:49)manah نوشته:  دوستان بین قطر و لوفتانزا کدوم بهتره؟رفت و برگشت میخوام گویا لوفتانزا برگشت 12ساعت استاپ داره درسته؟میشه تو فرودگاهش دووم اورد؟!!
لطفا راهنمایی کنید

لوفتانزا شک نکن
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: manah
دوستان سلام
بعضی از دوستان در چند صفحه قبل از لفتهانزا بعد تعریف کردن مخصوصا از سالن ترانزیت
هواپیمایی اتریش هم خوبه .
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: manah
سلام
دوستان شما پرواز تک استاپ ۲۱ ساعته لوفتانزا با قیمت تقریبی ۴ تومنو ترجیح میدین یا
دو استاپ ۳۶ ساعته قطر با قیمت تقریبی ۳ تومن
؟؟؟؟

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستاني كه ميخوان بليط تهيه كنند من يه كم سرچ كردم ديدم كه تركيش از استانبول به شهرهاي آمريكا پروموشن گذاشته، يعني اگر وسايل زياد نداشته باشيد و حوصله داشته باشيد كه استانبول بارهاتون را تحويل بگيريد و دوباره تحويل دهيد بليط تهران يا شيراز به استانبول را جدا و استانبول به مثلا سانفرانسيسكو جدا بخريد حدود هشتصد تومن نفري ارزونتر ميشه
کیس: ****5، .........سفارت خونه: ابوظبی ،...... تعداد نفرات:خودم , .........نامه دوم:.24 مارچ ،........مصاحبه:6 می که دو بار تغییر دادم شد 25 جون،............ وضعیت ویزا :کلیرنس. , ........تاریخ کلیر : July23 با ایمیل و تماس........ ورود به آمریکا: انشالله به زووودی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان برای خرید بلیط اگه تا پایان اعتبار ویزا 12 روز مونده باشه بلیط بخرم مشکلی پیش نمیاد؟

2015AS2***
مصاحبه می - آنکارا
تعداد افراد 2 نفر
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
[عکس: 5d008e2a5e26d561e9e41805811c02e2.jpg]

اين ليست ايرلاين هاى برتر در سال ٢٠١٥ هستش اينجورى بهتر ميشه در موردشون نظر داد

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: negar6043 ، Memolk ، peymanmohajer ، nora ، manah
تجربه ما با امارات عالی بود. با ترکیش هم خوبه. مشکل امارات فقط حضور تعداد بی پایان برادران هندی و مسایل خاصشان بود.

من به زیبایی یک گل٬ به هوای مه آلود صبحگاهی و به رنگ پریده کودکم که ترسید مدیونم.
شاید روزی یا ساعتی بجای آن بی نیاز از من ها ... دینم را به تو ادا کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
قطر را ازسایت فارسیش بخرم اوکیه؟مشکلی پیش نمیاد؟ بعدش لازمه که زنگ بزنم دفترشون؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
پاسخ
(2015-08-27 ساعت 01:31)Memolk نوشته:  قطر را ازسایت فارسیش بخرم اوکیه؟مشکلی پیش نمیاد؟ بعدش لازمه که زنگ بزنم دفترشون؟؟

نه لازم نیست. ولی به مسئولیت خودتونه و اگر در نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد اشتباهی کرده باشید از ورودتون به هواپیما ممانعت میکنند. میتونید محض اطمیمنان باهاشون تماس بگیرید و اسکن پاسپورت رو براشون فکس کنید تا اونها چک کنند اگر مشکلی بود تصحیح کنند.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، nora ، Memolk
دوستان من برای 6 یا 7 اکتبر بلیط میخوام به نظرتون از الان بگیرم یا صبر کنم؟ ارزون میشه تا اون موقع؟
شماره کیس: 2015AS38XX/کنسولگری: Ankara/تعداد افراد کیس :1/
ارسال فرمهای سری اول:31 May/کارنت شدن: 12 December/مصاحبه:11 February/دریافت ویزا: 16 February/ورود به آمریکا: March 17 Maryland /دریافت گرین کارت: 25 April
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
کسی از سایت بریم سفر بلیط خریده!؟!

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان