کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
(2011-12-31 ساعت 23:51)Nazem نوشته:  
(2011-12-31 ساعت 18:27)الی الی نوشته:  بجه ها اگه ممکنه راهنمایی کنین
سایت http://www.traviran.com رو که معرفی کرده بودین ممنون .خیلی خوبه که با عابر بانک خودمون قابل پرداخته ولی پروازهایی که نشون میده خیلی محدود تره.
1. ما پرواز رو از تو این سایت هایی که دوستان معرفی کردن مثلا (https://travel.gotravel123.net ) انتخاب کنیم ، بعد پرداختش چی میشه؟ ما که "کردیت کارت" نداریم؟
اگه باید بریم دفترشون ،اگر پروازی بود که اینجا دفتر و نمایندگی نداره چی؟! مثل ایر لاین های امریکا.

2. تو همه این سایت ها باید یه تاریخ واسه برگشت مشخص کنیم که؟!!پس چه جوری میشه پرواز برگشت رو open گرفت؟

آخرین سوال اینکه :
اگه بریم آژانس های هواپیمایی هم همین کارو میکنن یا اونا هر چی که واسشون راحت تره رو میگیرن و حوصله ندارن بگردن پرواز بهتر برامون پیدا کنن؟
مرسی از کمکتون

سوال اول : در صورتی که خواستید از سایت هایی مثل Cheapoair خرید کنید دوستانی که کردیت کارت دارند می توانند در پرداخت کمکتان کنند ، من به شخصه حاضر به کمک هستم.

سوال دوم : برای مثال اگر برای پرواز های امارات برگشت هم مشخص کنید می توانید تا یکسال تغییر تاریخ به رایگان دهید.

آخرین سوال :
خرید بلیط از ایران بسیار مقرون به صرفه است به دو دلیل :

1- آژانس ها به شما خدمات خوب ارائه می کنند و اگر بفهمند شما اطلاعات کافی دارید به شما پروازهای ارزان را پیشنهاد می کنند.

2- قیمت بلیط دلاری را به ریال پرداخت می کنید و آن هم به نرخ دولتی یعنی 1100 تومان نه 1525 تومان.
ممنون از راهنمایی و لطفت
یه سری سوال دیگه ردیف کردم!Shy

1. اگه آژانس ازم پرسید که کدوم ایرلاین رو میخوام پیشنهاد خاصی دارین؟
من قبلا با امارات و ایر فلوت مسافرت رفتم. از امارات راضی بودم. نمی دونم لوفتانزا یا klm در مقایسه با ا ون چه طورن؟.

2. آیا هرپروازی رو تو این سایت هاپیدا کنم که ببینم خوبه میتونم به آژانس مشخصات رو بگم و اونو بگیره؟؟ مثلا در مورد دالاس آژانس گفت فقط با لوفتانزا داره ولی من امارات هم دیده بودم.

شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

پاسخ
تشکر کنندگان: MAHDI2012
کسی میدونه تخفیف امارات در چه حدیه؟ ایمیلش تازه رسید بهم و جالبه که تا فردا وقت داره!!!

پاسخ
سلام دوستان
کسی هست با اتریش ایرلاین سفر کرده باشه ؟
اگه امار دادری ممنون میشم؟
مسیر من تهران -وین -واشنگتن- هانتسویل هستش ؟
کلی تو راه هستم ' نه ؟

« نهنگ در دریاست.برای شکار نهنگ باید به دریا بروید.»Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام بچه ها
اگر کسی اوایل الی اواسط مارچ که میشه اسفند می خواد بره " لوس آنجلس" لطفا به من پیغام بده.

پاسخ
دوستان عزيز لطفا به عكس هاي پيوست شده توجه فرماييد اينها هر دو يك بليط ميباشند كه در دو سايت سرچ كردم ( cheapoair.com و .traviran.com ) دوستان اينها براي سه نفر كه تاريخ رفت و برگشت به ترتيب 11.20 و 11.24 ميباشند و هيچ فرقي با يكديگر ندارند فقط قيمتها رو داشته باشين!!!!!!!!

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: الی الی ، MAHDI2012
(2012-02-06 ساعت 23:21)bobakk نوشته:  دوستان عزيز لطفا به عكس هاي پيوست شده توجه فرماييد اينها هر دو يك بليط ميباشند كه در دو سايت سرچ كردم ( cheapoair.com و .traviran.com ) دوستان اينها براي سه نفر كه تاريخ رفت و برگشت به ترتيب 11.20 و 11.24 ميباشند و هيچ فرقي با يكديگر ندارند فقط قيمتها رو داشته باشين!!!!!!!!
من که باورم نمیشه!! اگه این طوریه که وای بر ما!!!!
شما مطمئنی تو سرچت اشتباه واسه یک مسافر رو نزدی! آخه 3 نفر 300 $ رفت و برگشت هم یعنی نفری 100 دلار!!! منطقی نیست.

پاسخ
تشکر کنندگان: الدورادو
(2012-02-06 ساعت 23:21)bobakk نوشته:  دوستان عزيز لطفا به عكس هاي پيوست شده توجه فرماييد اينها هر دو يك بليط ميباشند كه در دو سايت سرچ كردم ( cheapoair.com و .traviran.com ) دوستان اينها براي سه نفر كه تاريخ رفت و برگشت به ترتيب 11.20 و 11.24 ميباشند و هيچ فرقي با يكديگر ندارند فقط قيمتها رو داشته باشين!!!!!!!!

اگه Book رو میزدید متوجه میشدید که اون 300 برای یک نفره و هنوز مالیات هم روش حساب نشده.
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، Rainy ، Ali Sepehr
در تایید صحبت های pefa عزیز معمولا این نرخ ، نرخ Fare بلیطه که توی جیب شرکت هوایی می ره و جدای از این مالیاتی که گرفته میشه قیمت بلیط رو بالا می بره.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: الی الی ، frozen mind ، payam62
Toungue 
من همیشه با سایت www.skyscanner.com. کار می کنم. خیلی خوبه
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، MAHDI2012 ، smith
سلام
برای دوم مارس مسیر تهران-سانفرانسیسکو (دوطرفه)رو از KLMگرفتم 1845000 تومن.با یک توقف حدودا 3.5 ساعته در آمستردام. صندلی های هر دو پرواز و همچنین غذاها رو هم از سایتش انتخاب کردم.به نظر من سخت ترین قسمت سفرمون همون مسیر فرودگاهه امام هستش!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، MAHDI2012 ، SANI HAGHIGHI
سلام دوستان
ما از توفتانزا بلیط گرفتیم. کسی هست که راجع به بردن بار اطلاعاتی داشته باشه؟میگه فقط 8 کیلو میشه برد تو هواپیما؟؟؟!!!!!!
سلام دوستان
ما از لوفتانزا بلیط گرفتیم. کسی هست که راجع به بردن بار اطلاعاتی داشته باشه؟میگه فقط 8 کیلو میشه برد تو هواپیما؟؟؟!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-02-19 ساعت 01:36)pegah2011 نوشته:  سلام دوستان
ما از توفتانزا بلیط گرفتیم. کسی هست که راجع به بردن بار اطلاعاتی داشته باشه؟میگه فقط 8 کیلو میشه برد تو هواپیما؟؟؟!!!!!!
سلام دوستان
ما از لوفتانزا بلیط گرفتیم. کسی هست که راجع به بردن بار اطلاعاتی داشته باشه؟میگه فقط 8 کیلو میشه برد تو هواپیما؟؟؟!!!!!!
بله 8 کیلو بار همراه دارید و یک چمدان 23 کیلویی و چمدان دوم 74 یا 75 دلار حدودا باید پرداخت کنید.

پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan ، frozen mind ، MAHDI2012 ، batis2010
ديروز براي خريد بليط به برج سايه روبروي پارك ملت در خيابان ولي عصر تهران رفتم. دفتر خيلي از شركتهاي هواپيمايي خارجي در اين برج هستش، مثل: امارات، قطري، لوفتانزا، KLM، تركيش و ...
بليط براي تاريخ 20 آگست 2012 و از تهران تا آتلانتا و بالعكس در سه ماه بعد از آن تاريخ مي خواستم.

تركيش: كارمنداي تركيش رفتار خيلي زننده اي با مشتريا داشتن و هركي بليط مي خواست به اژانسهاي بيرون حواله مي دادن. البته اينو درست مي گفتن كه قيمت بليط اونا با بليطي كه آژانس صادر مي كنه فرقي نداره. آژانس گفت تركيش تا آتلانتا پرواز نداره و بايد تا نيويورك بگيرم كه:
يك طرفه: نفري 1،507،000 تومن
دوطرفه: نفري 1،570،000 تومن.
از نيويورك تا آتلانتا رو هم به يكي از آشناهاتون بگين براتون بخرن!!!
جريمه تغيير تاريخ پروازهاي رفت 50 يورو و پس گرفتن بليط 100 يورو. براي پروازهاي برگشت هيچ جريمه اي نداشت.

KLM: رفتار كارمنداي KLM بسيار محترمانه بود. قيمت بليط تا آتلانتا (البته از آمستردام تا آتلانتا با دلتا):
يك طرفه: نفري 1،984،000 تومن
دوطرفه: نفري 2،251،000 تومن.
جريمه تغيير تاريخ پروازهاي رفت 100 دلار و پس گرفتن بليط 200 دلار. براي پروازهاي برگشت هيچ جريمه اي نداشت.
نكته منفي: از آمستردام تا آتلانتا در طول مدت 09:45 دقيقه پرواز، فقط يك وعده صبحانه داده خواهد شد! اما در پرواز برگشت غذاي كامل داده خواهد شد.

قيمت بليط كودك بين 2 تا 12 سال برابر با 75 درصد قيمت بليط بزرگسال است.

ايروفلوت: قبل از اون يك سر به دفتر ايروفلوت واقع در خيابان ولي عصر، نرسيده به سه راه فاطمي،‌ كوچه حميد نصر،‌ پلاك 62 رفتم. از همون ابتداي ورود متوجه شدم كه جاي من اونجا نيست! دفتر خيلي محقر بود و فقط يك نفر كارمند فروش داشت.
قيمت بليط تا آتلانتا:
يك طرفه: نفري 2،800،000 تومن!
دوطرفه: نفري 3،400،000 تومن!
بدون حق تغيير تاريخ و برگشت بليط!!!
فكر مي كنم يارو الكي قيمتي داد كه منو منصرف كنه. گفت كه فقط از تهران تا مسكو با ايروفلوته و بقيه راه با هواپيماي يك شركت ديگه بايد طي بشه و همين باعث شده بليطم خيلي گرون در بياد! آخرش هم گفت كه اصلا بهتره از الآن بليط نخرم و بذارم همون دم دماي رفتنم بخرم!!!!!!!!! Big Grin
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
سفر هوایی من حاوی نکاتی بس ارزشمند است، از کانکشن تایم گرفته تا گم شدن چمدان و نحوه صدور 10 کیلو تخمه به خاک آمریکا و تحویل گرفتن چمدان های داغون!
من دسامبر با آلیتالیا اومدم.
به شکل باور نکردنیی وزن ساک هامون بالا بود(ترازوی اشتباه و سهل انگاری خودمون که 3-4 کیلو اضافه رو نادیده میگیرن!) 200 دلار در فرودگاه امام جریمه شدیم.
چیزی که انتظارش رو نداشتم این بود که چمدون های همراهتون رو نه وزن میکردن و نه نگاه میکردن.
حتی وقتی بزرگیش اینقدر بود که در جای بار بالای سر مسافر جاش نمی شد، مهماندار با لبخند می آمد و کمک میکرد و در یک مورد دیدم که چمدان رو برداشت برد اون پشت پیش خودش!
پروازم دو Stop داشت.
البته دقیقا 3 Stop!
اولی در استانبول، بنزین زد! 30 دقیقه توقف بدون پیاده شدنمون.
دومی در رم، Connection Time ما یک ساعت و نیم بود. وقتی وارد ترمینال شدیم، دیدیم همه مثل دیوونه ها میدون که زودتر به Gate برسن، ماهم بهشون می خندیدیم تا از گیت ورودی به ترمینال رد شدیم و با مترو رفتیم ترمینال پروازمون و گیت رو پیدا کردیم، که سوت و کور بود!
اپراتور که مارو دید و فهمید پروازمون چنده، هول شده بودن چون ظاهرا همه سوار شده بودن و چیزی به پرواز نمونده بود!
این جا بود که بهمون گفتن که بار شما با شما نخواهد آمد یا یه چیزی تو این مایه ها! که ما زیاد حالی مون نشد.(یک ساعت و نیم کانکشن تایم برای فرودگاه های بزرگ با چندین ترمینال، زمان کمیه و حتما باید بدووین تا دیر نرسید)
خودمون به پرواز رسیدیم، پرواز با دلتا بود و کارت های پرواز دلتا رو برای رم-آتلانتا و آتلانتا-دالاس قبل سوار شدن به هواپیما تحویل گرفتیم. برای اضافه بار هم دیگه کسی ازمون سوال نکرد، هرچند ما از تهران رسید گرفته بودیم.
پرواز اول تا رم با هواپیمای آلیتالیا بود. از این بویینگ کوچیکا! من با قد 185م راحت نبودم و زانوهام حرکت نداشتن.
باقی مسیر رو با دو هواپیمای دلتا رفتیم. اولی از این بوئینگ گنده ها و دومی مثل همون هواپیمای آلیتالیا بود.
پرواز طولانی و خسته کننده ای بود، پذیرایی بد نبود، به آتلانتا رسیدیم. اینبار 4 ساعت کانکشن تایم داشتیم که تا کارای ورودی رو انجام دادیم و نامیدانه به دنبال چمدون هامون گشتیم و پیدا نکردیم و شیشه آب 20 سنتی رو 2 دلار خریدیم و یه لقمه غذا خوردیم و گیت رو پیدا کردیم و بعد از اینکه یه سری به سرویس بهداشتی زدیم، تازه فهمیدیم که آمریکا فرق اصلیش با ترکیه، توی چیه!.
4 ساعت برای اولین توقف در آمریکا خیلی خوب بود و خیلی زود وقت پروازمون شد تا دالاس هم خوابیدیم از خستگی!
وقتی رسیدیم دالاس اونجا به دلتا اعلام کردیم که چمدون هامون توی رم جا مونده و بهمون نرسیده.
بعد یک هفته چمدون هامون رسیدن دم در خونه، دوتاش با چرخ های شکسته و یکیشون دسته ی بریده!
همه چی توش سالم بود. هزینه ای نگرفتن و فقط 2 دلار انعام دادیم. :-B
میتونستیم بریم خسارت بگیریم که فکر کنم به چمدون های معمولی نمی دن و میگن اینا کیفیت ندارن و خرابیشون به خاطر جنس بدشونه! و فقط تعمیرش میکنن که ما ترجیح دادیم دنبالش رو نگیریم.
چمدون ها قفل داشتن و بازش نکرده بودن، کاش 10 کیلو تخمه می آوردم D:
مهماندار های آمریکایی بهتر از ایتالیایی ها بودن بجز اونجایی که یه بار پاهای درازم رو تو راهرو گذاشته بودم و چرت میزدم که یکی با ارابه ی فلزیش محکم زد به زانوم و حتی یک عذر خواهی نکرد. منم انگار زانوم فولادیه، صدام در نیومد.
غذا ها هم بی مزه بودن ولی خب میشد خورد و من مشکلی نداشتم.
فکر کنم سفر بعدیم حتما با لوفتهازا یا KLM خواهد بود.
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، frozen mind ، hoda2012 ، vroom ، كاميلا ، behzadb57 ، ali_kuchulu ، mercedeh2011 ، smith ، Hediyeh ، amiry ، 3rip ، schaghayegh
بچه ها این سات تراوایران http://www.traviran.com معتبره؟؟؟کسی تا حالا خریدی باهاش داشته؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان