کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
ای بابا ... پس پولمو ریختم دور؟!
برای رفتن به غرب آمریکا رو نمی دونم ، اما در حال حاضر برای رفتن به شرق آمریکا (مثلا آتلانتا) پرواز مستقیم از تهران به آمستردام با MD11 و از آمستردام تا آتلانتا با Airbus 330-200 داره.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.amir ، golesang ، smith ، payam62
تا 2 ماه پیش هواپیما هلندی در ( اتن / استانبول / ایروان ) سوختگیری میکرد یعنی هر هفته در یک شهر سوختگیری میکرد چون در فرودگاه امام سوخت نمیگیره .
درسته با اون هواپیما میرید. پولتون دور نرختید زیاد فرقی با امارات نداره من پرواز دوم خودم به آمریکا با ک ال ام بودم یک سفر خوبی بود اکثر مهمانداران را میشناختم و خیلی خوب بود. خوبیه ک ال ام این هست که به اکثر شهرهای آمریکا پرواز میکنه یک کادر فوق آلعاده خوب داره مدیریت خوبی داره در پروازهای طولانی خوب میرسن من از نزدیک دیدم .
اگر هواپیمای قطر ایرویز به لس آنجلس پرواز داشت من حتما با اون پرواز میکردم خیلی عالی خوب هست 4 خلبان ایرانی داره .
شاد موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، golesang ، hoda2012 ، shahab2012 ، smith ، mitr.p ، payam62 ، kouroshd
با سلام به همه دوستان خوب مهاجر سرا
كسي اطلاع داره كه شركت هاي هواپيمايي چه خدماتي به خانم هاي باردار مي دن؟ آيا محدوديت و يا مقررات خاصي در خصوص اونها وجود داره؟
ما پروازمون KLM هست
ممنون
2012AS00018XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 16 Jul
کنسولگری: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , 2 August
کارنت شدن: 2011 ِDecember
مصاحبه: Jan 2012
دریافت کلیرنس: Feb 2012
دریافت ویزا: 12 April
ورود به امريكا : 26 April
هزینه ها: 5/5 ميليون تومان
پاسخ
تشکر کنندگان: golesang ، battosai ، payam62
خبر خوش : هواپيمايي قطرايرويز شبكه پروازي خود را به آمريكا توسعه مي دهد

شركت هواپيمايي قطرايرويز كه از معدود شركت هاي هواپيمايي پنج ستاره جهان به شمار مي رود، از توسعه شبكه پروازي خود به مقصد فرودگاه هاي ايالات متحده خبر داد.
به گزارش گلف تايمز، همزمان با دريافت دريم لاينر هاي مدرن، قطرايرويز در نظر دارد در سال جاري پروازهاي خود را به مقصد فرودگاه هاي آتلانتا، بوستون، ديترويت افزايش دهد.
همچنين، قطرايرويز در صدد است پروازهاي روزانه خود را به مقصد فرودگاه جان. اف. كندي نيويورك از يك پرواز به سه پرواز افزايش دهد كه ممكن است برخي از اين پروازها از طريق فرودگاه هاي اروپاي غربي انجام شود.
قطرایرویز 30 فروند Boeing 787-8 خریداری کرده.

پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، golesang ، Cpt price ، smith ، sare ، mehrdadd56 ، mitr.p ، battosai ، payam62 ، kouroshd
(2012-03-14 ساعت 21:34)frozen mind نوشته:  ديروز براي خريد بليط به برج سايه روبروي پارك ملت در خيابان ولي عصر تهران رفتم. دفتر خيلي از شركتهاي هواپيمايي خارجي در اين برج هستش، مثل: امارات، قطري، لوفتانزا، KLM، تركيش و ...
بليط براي تاريخ 20 آگست 2012 و از تهران تا آتلانتا و بالعكس در سه ماه بعد از آن تاريخ مي خواستم.

تركيش: كارمنداي تركيش رفتار خيلي زننده اي با مشتريا داشتن و هركي بليط مي خواست به اژانسهاي بيرون حواله مي دادن. البته اينو درست مي گفتن كه قيمت بليط اونا با بليطي كه آژانس صادر مي كنه فرقي نداره. آژانس گفت تركيش تا آتلانتا پرواز نداره و بايد تا نيويورك بگيرم كه:
يك طرفه: نفري 1،507،000 تومن
دوطرفه: نفري 1،570،000 تومن.
از نيويورك تا آتلانتا رو هم به يكي از آشناهاتون بگين براتون بخرن!!!
جريمه تغيير تاريخ پروازهاي رفت 50 يورو و پس گرفتن بليط 100 يورو. براي پروازهاي برگشت هيچ جريمه اي نداشت.

KLM: رفتار كارمنداي KLM بسيار محترمانه بود. قيمت بليط تا آتلانتا (البته از آمستردام تا آتلانتا با دلتا):
يك طرفه: نفري 1،984،000 تومن
دوطرفه: نفري 2،251،000 تومن.
جريمه تغيير تاريخ پروازهاي رفت 100 دلار و پس گرفتن بليط 200 دلار. براي پروازهاي برگشت هيچ جريمه اي نداشت.
نكته منفي: از آمستردام تا آتلانتا در طول مدت 09:45 دقيقه پرواز، فقط يك وعده صبحانه داده خواهد شد! اما در پرواز برگشت غذاي كامل داده خواهد شد.

قيمت بليط كودك بين 2 تا 12 سال برابر با 75 درصد قيمت بليط بزرگسال است.

ايروفلوت: قبل از اون يك سر به دفتر ايروفلوت واقع در خيابان ولي عصر، نرسيده به سه راه فاطمي،‌ كوچه حميد نصر،‌ پلاك 62 رفتم. از همون ابتداي ورود متوجه شدم كه جاي من اونجا نيست! دفتر خيلي محقر بود و فقط يك نفر كارمند فروش داشت.
قيمت بليط تا آتلانتا:
يك طرفه: نفري 2،800،000 تومن!
دوطرفه: نفري 3،400،000 تومن!
بدون حق تغيير تاريخ و برگشت بليط!!!
فكر مي كنم يارو الكي قيمتي داد كه منو منصرف كنه. گفت كه فقط از تهران تا مسكو با ايروفلوته و بقيه راه با هواپيماي يك شركت ديگه بايد طي بشه و همين باعث شده بليطم خيلي گرون در بياد! آخرش هم گفت كه اصلا بهتره از الآن بليط نخرم و بذارم همون دم دماي رفتنم بخرم!!!!!!!!! Big Grin

خدای من چه خبره؟؟
این قیمت ها به خاطر دلاره؟؟یا توی های سیزنه؟
در ضمن میدونید که کی. ال . ام هنوز نفری دو تا 23 کیلو باره و یا شده یک 23 کیلو؟
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، mr.amir ، payam62
لوفتانزا هم خیلی خوبه.
من این دفعه دارم با اتریش ایر لاین می رم...حال ابر گشتم براتون تعریف می کنم Smile

الان اکثر شرکت های هواپیمایی وزن بار شده همون یه چمدون 23 کیلویی و یه ساک دستی 8 کیلویی + یه کوله پشتی 4 کیلویی....حتی KLM هم که تا چند ماه پیش 2 تا چمدون بود الان شده یه چمدون...

خدایی KLM داره پول اسمش رو می گیره...

از ایران برای من بلیط اتریش ایر لاین گرفتن واسه 2 هفته دیگه 1میلیون و 300....همون موقع klm یک میلیون و 800 بود :|

برای خرید بلیط بهترین راه اینه که از ایران بگیر براتون بلیط بگیرن...تقریباً نصف قیمت در میاد ...بعد هم بوکینگ نامبر رو با مشخصات دیگه رو براتون ایمیل می کنن... :d
اعتماد مثل كاغذه ؛ اگه مچاله شد ، هر چقدر هم صافش كنى ، محاله به حالت اولش برگرده !
پاسخ
تشکر کنندگان: mavarfan
(2012-04-16 ساعت 10:32)behzadb57 نوشته:  سلام دوستان
من هم میخواهم مثل najibi عزيز از تجربه هواپیمائی ترکیش واستون بگم. یکی از چمدانهای ما در برگشت به مشهد گم شد كه در فرودگاه يك سري فرم پر كرديم و فرداش از ايران اير ( مثل اينكه كارهاي هندلينگ تركيش در ايران رو ايران اير انجام مي ده) به ما زنگ زدند گفتند كه چمدون شما اومده تهران اگه مي خواين براتون بفرستيم مشهد يا كسي بياد تهران بگيره
كه من درخواست كردم بفرستند و قرار شد با يكي از پروازهاي عصر برامون بفرستن و دوباره از فرودگاه مشهد تماس گرفتند كه چمدان رسيده و آماده تحويل است پس از مراجعه ديدم برخلاف انتظار چمدان صحيح و سالم و بدون كوچترين آسيب يا دستبردي تحويل داده شد.
توي اين چمدان خانمم كلي لوازم آرايشي گران قيمت مارك داشت كه با حجم و قيمت بالا خوراك كش رفتن بود و كلي دارو و لباس هاي نو
بعضي وقتها گم شدن چمدان خوش شانسيه اگه چمدون من گم نمي شد فكر مي كنم كلي جريمه مي شدم بدليل زير
وقتي به فرودگاه مشهد رسيديم چهار تا چمدون داشتيم ( يكيش هم گم شده بود) و مامور گمرگ به داروها گير داد (البته چمدونها رو باز نكرد فقط از پشت دستگاه) گفت شما دارو زياد آوردين كه خلاف قوانينه و تاييديه وزارت بهداشت رو نداره و وقتي ديد ما يك چمدونمون گم شده ديگه زيادتر گير نداد و كار به جريمه و . . . نكشيد حالا فكر كنين اگه چمدون 5 هم با كلي دارو مي رسيد ديگه هيچي
پس بعضي وقتها گم شدن موقت چمدون توش خيره
(2012-04-15 ساعت 01:12)najibi نوشته:  دوستان سلام. میخواهم از تجربه هواپیمائی ترکیش واستون بگم. یکی از چمدانهای ما در برگشت به تهران گم شد و بعد از ۴۰ روز لاشه اون به دستمون رسید. همه سوغاتی ها هم توی اون بود با تگ قیمتی شون. . . . .

این اتفاقی هستش که تو همه شرکتهای هوایمایی پیش میاد حتی تو بهترین شرکتها به همین خاطر به یاد داشته باشد که لوازم گرون قیمت خودتون رو مثل لپ تاپ پول جواهرات رو با خودتون ببرید داخل هواپیما چون اگه مثلا لپ تاپ 2 میلیون تومنی شما صدمه ببینه خسارتی که به شما میدن بر مبنای وزن بار صدمه دیده مثلا 400 دلار بیشتر نیست پس بهتره لوازم گرون خودتون رو ببرید داخل.
I have a dream
حالا!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، frozen mind ، karbar123 ، battosai ، storagemeter ، mavarfan ، el333
دوستانی که دنبال بردن 2 تا ساک به ازای هر نفر هستند به این لینک یه سری بزنین
http://www.aeroflot.com/cms/en/before_an...ly/luggage
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
پاسخ
تشکر کنندگان:
از دوستان كسي ميدونه مناسبترين اير لاين براي سانفرانسيسكو كدومه ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun
با سلام واسه لوسان جلس جطور؟ راستى براى برواز با لوفتانزا بأيد ويزاى ترانزيت كرفت از تركيه به لوسان جلس
مرسى؟
Priority Date Oct ,2004
Interview date Sep.,2010
clearance Apr. 2012
Arrive to
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun
(2012-05-01 ساعت 02:49)nahid.t نوشته:  از دوستان كسي ميدونه مناسبترين اير لاين براي سانفرانسيسكو كدومه ؟
من حدودا" 2 ماه پیش با امارات اومدم. پرواز خوبی بود، قیمتشم تقریبا" از همه پروازهای 1 توقفی کمتر بود. البته قیمت قطرایرویز (با 2 توقف در دوحه و شیکاگو) و هواپیمایی اطریشی (با 2 توقف در اطریش و آلمان) از همه کمتر بودند ، ولی من میخواستم در اولین دفعه سفر به آمریکا، مستقیم وارد سانفراسیسکو بشم و در ضمن طوری نشه که مثلا با یک تاخیر احتمالی در پرواز اول یا دومم، از پرواز سوم عقب بمونم. 2 تا 23 کیلو + یک 7 کیلویی همراه هم بار مجاز بود. چندین بار پذیرایی داشت و بطور کلی غذاش ok بود و صدها آپشن موسیقی، فیلم، بازی، پریز تیغه ای (نه مثل دوشاخه های ایران) برای اتصال لب تاپ شخصی داره. نزدیک 2 ساعت در دبی توقف داشتم. فقط از دبی به سانفرانسیسکوش خیلی طولانیه (حدود 16/5-17 ساعت!) و 2-3 ساعت آخرش داشتم کلافه میشدم. البته دیدن افراد سالمند و بچه دار و .. که راحت نشسته بودن سر جاشون، باعث میشد که منم توی رودرواسی بشینم سر جام Wink
(2012-05-01 ساعت 03:44)mohsen66 نوشته:  با سلام واسه لوسان جلس جطور؟ راستى براى برواز با لوفتانزا بأيد ويزاى ترانزيت كرفت از تركيه به لوسان جلس
مرسى؟
در مورد ویزای ترانزیت:
مطمئنم برای کسانی که پاکت پرونده و ویزای اقامت دارند + مقیمها و سیتیزنها ویزای ترانزیت لازم نیست ولی متاسفانه برای سایر ویزاها (توریستی و ..) خبر ندارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: hoseyn ، frozen mind ، nahid.t ، hoda2012 ، mohsen66 ، mavarfan ، behzadb57 ، a.behzadi ، faranak.n ، kouroshd
شرکت هواپیمایی لوفتهانزا در حال تحویل بوئینگ 747-800 هست و قراره از آنها در پروازهای آمریکا ( لس آنجلس / نیویورک / هویستون / واشنگتن ) استفاده کنه درضمن قراره پروازهای این شرکت آلمانی به شهرهای آمریکا بیشتر بشه
پروازهای جدید لوفتهانزا از فرانکفورت به واشنگتن با هواپیمای بوئینگ 747-800 خواهد بود
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، mavarfan ، كاميلا ، Ashkan78 ، kouroshd
سلام
من و همسرم هفته آینده با هواپیمایی "قطر ایر ویز" میریم دوحه و از اونجا به واشینگتن.تو بلیطمون نوشته : BAG: 2PC و در سایت "قطر ایر ویز" نوشته :
2pieces, not to exceed 23 kg or a maximum dimension of 158 cm each یعنی هر نفر میتونه 2 عدد چمدون که هر کدوم 23 کیلو گرمه رو تحویل قسمت بار بده؟ یا اینکه مجموع 2 چمدون برای هر نفر نباید بیشتر از 23 کیلو باشه؟
خواهش میکنم اگه کسی اطلاع "دقیق" داره کمکمون کنه.ممنون.
کیس:2012AS00013XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه:2012-jan-31
تاریخ دریافت ویزا:2012-jan-31 یکضرب
جمع حدودی هزینه ها برای 2 نفر : 8.000.000 تومان(دریافت ویزا و بازگشت از ترکیه) + 12.000.000 تومان (بلیط رفت به آمریکا و تهیه دلار)
تعداد نفرات همراه این کیس:1 نفر
تاریخ بلیط رفت به آمریکا: 2012-may-12
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.amir ، battosai ، smith
سلام
لطفا در مورد پروازهای مستقیم به لس آنجلس راهنمایی کنید.
1- کدوم پرواز در حال حاضر 2 چمدون می شه برد
2- قیمت بلیط ها از چه تاریخ افزایش پیدا میکنه
3- و بهترین پرواز پشنهادی در حال حاضر چی هست
ضمنا من بچه 9 سالم نیز همراهمون هست
پاسخ
تشکر کنندگان: mr.amir
جناب ANAMAL در پیام خصوصی جواب شما داده شد .
موفق باشید

خانم PegahT من هم اکنون در لس آنجلس هستم من با امارات / ترکیش / ک ال ام پرواز داشتم در پستهای من اعلام کرده بودم . امارات 15 ساعت و 45 دقیقه هست از دبی تا لس آنجلس از بندر عباس شهرهای ایران بابل از ایران خارج میشه وارد روسیه بعد قطب شمال و کانادا شمال آمریکا و در آخر فرودگاه ال ای اکس میشه هواپیما بوئینگ777 هست پروازهای ک ال ام هم با 747 انجام میشه ترکیش با 777 انجام میشه ترکیش کمی راحت تره چون از اینجا میرید استابول و از اونجا میرید ولی امارات از اینجا میره دبی بعد از بالای ایران رد میشه یعنی 2 ساعت باز برمیگرده همون راه .
پذیرایی همه خوب هست ک ال ام گرون هست بعضی از دوستان پارسال میگفتن ما مشگل گوشت حلال حرام داریم با کدام ایرلاین بریم من ترکیش یا امارات را پیشنهاد دادم .
من محرم یک سفر 2 هفته ای داشتم به ایران بلیط ار آمریکا گرفتم رفت و برگشت شد 1400 دلار الان خبر ندارم میتونید به سایت امارات مراجعه کنید
من با امارات 2 چمدان 17 کیلو باخودم از تهران آوردم مشگلی هم نداشتم . ایرلاین های دیگر هم مانند ک ال ام / ترکیش / لوفتهانزا خوب هستن

http://www.emirates.com/ir/english/index.aspx
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، frozen mind ، mavarfan ، smith

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان