کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
سلام.دوستان

اگر میخواین بلیط بگیرین سریع اقدام کنید
ایران ایر قراردادشو با شرکت هلندی کی ال ام به پایان رساند فقط مونده لوفتهانزا و بریتیش ایرویز و ایر فرانس
تا قراداد تمام نشده بلیط تهیه کنید ..امروز ترکیش بلیطهاشو دوباره گرون کرد .الان فقط ایران ایر ارزونه ....فعلا
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
شما فکر کنم اطلاعی نداری لطفا ارسال نداشته باشید چون اطلاع رسانی اشتباه میشه .

هیچ ربطی به ایران ایر نداره . ک ال ام هلند بدلیل بالا پایین شدن قیمت دلار در ایران آخرین پروازش را 15 فروردین انجام داد قرار داد ک ال ام با هواپیمایی کشوری هست ایران ایر یک ایرلاین هست .
بریتیش ایرویز انگلیس و ایرفرانس فرانسه حدود 7 سالی هست که دیگه پروازشون به ایران قطع شده . بلیط های خارجی با ارز 3400 تومان محاسبه میشه .

از اروپا در حال حاضر ( ترکیش ترکیه / لوفتهانزا / ایرفلوت / آلیتالیا ) پرواز میکنن که آلیتالیا ایتالیا و اتریشی هم به احتمال زیاد پروازهاش کنسل میشه مانند ک ال ام .

نام کاربری من قبلا mr.amir بود که بلاک شد . قدیمیهای سایت مرا میشناسن من مدتی در ک ال ام دبی بودم

من تا 7 خرداد تهران هستم اگر سوالی داشتید در خدمت شما هستم
خدانگهدار
پاسخ
تشکر کنندگان: mrhj50 ، payam62
دوستان کسی نرخ بلیط ترکیش از استامبول به لس آنجلس در هفته آخر ماه جون رو داره؟ نرخ اکونومی و کامفورت چه قدر تفاوت داره؟ یه طرفه و دو طرفه چه طور؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، payam62
قیمت ترکیش ایرلاین برای ماه جون به لس آنجلس (lax)

صندلی اکونومی سه میلیون و دویست و هشت هزار تومان یک طرفه .

صندلی اکونومی چهار میلیون و نهصد و سی هزار تومان دو طرفه شش ماهه .

من با امارات خرداد ماه به لس آنجلس پرواز میکنم
خدانگهدار
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، mrr777 ، far-dv2013 ، ابی هانی ، kouroshd
(2013-04-24 ساعت 10:13)vahid.vt نوشته:  قیمت ترکیش ایرلاین برای ماه جون به لس آنجلس (lax)

میگن امارات بیشتر مسافراشون هندی و پاکستانی اند درسته؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-24 ساعت 10:13)vahid.vt نوشته:  قیمت ترکیش ایرلاین برای ماه جون به لس آنجلس (lax)

دوست عزیز قیمت سیاتل با امارات رو دارید
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، mirzamemar
(2013-04-24 ساعت 10:05)StarIR نوشته:  دوستان کسی نرخ بلیط ترکیش از استامبول به لس آنجلس در هفته آخر ماه جون رو داره؟ نرخ اکونومی و کامفورت چه قدر تفاوت داره؟ یه طرفه و دو طرفه چه طور؟

ارزونترین ها رو برات مینویسم. البته خودتم به سایت ترکیش سر بزن ولی بعید میدونم از اینا ارزونتر باشه. بازم سر بزن. من که سر زدم دیدم گرونتر از اینا هست. اینایی که نوشتم ارزونترین هاست که من دیدم. بازم برو ترکیش بگرد

یکطرفه اکونومی:

روز 27 جون 964 دلار ارزونترین نرخ هست با هواپیمایی ایربرلین
روز 26 جون 1141 دلار ارزونترینه با آمریکن ایرلانیز
روز 25 جون 910 دلار ارزونترینه پرواز مشترکا با ایرفلوت روسیه + دلتا ایرلاینز
روز 24 جون 918 دلار اروزنترینه با امریکن ایرلاینز

دوطرفه رو نمیشه دقیق گقت چون نگفتی کی میخوای برگردی من از خودم تاریخ زدم. که ممکنه تاریخ مورد نظر تو ارزونتر باشه

دوطرف اکونومی:

26 جون رفت و برگشت 19 ژانویه 778 یونایتد ایرلاینز
27 جون رفت و برگشت 24 مارس 1289 یونایتد ایرلاینز
26 جون رفت و برگشت 31 دسامبر 1190 یونایتد ایرلاینز

کامفورت هم من نمیگم بری بنابراین سرچ نمیکنم
پولتو دور نریز.

(2013-04-25 ساعت 01:54)mrr777 نوشته:  

تاریح رو بگو من سرچ میکنم برات
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، ابی هانی ، fariba_a
(2013-04-25 ساعت 01:56)mhy_1985 نوشته:  
(2013-04-24 ساعت 10:05)StarIR نوشته:  دوستان کسی نرخ بلیط ترکیش از استامبول به لس آنجلس در هفته آخر ماه جون رو داره؟ نرخ اکونومی و کامفورت چه قدر تفاوت داره؟ یه طرفه و دو طرفه چه طور؟

ارزونترین ها رو برات مینویسم. البته خودتم به سایت ترکیش سر بزن ولی بعید میدونم از اینا ارزونتر باشه. بازم سر بزن. من که سر زدم دیدم گرونتر از اینا هست. اینایی که نوشتم ارزونترین هاست.

یکطرفه اکونومی:

روز 27 جون 964 دلار ارزونترین نرخ هست با هواپیمایی ایربرلین
روز 26 جون 1141 دلار ارزونترینه با آمریکن ایرلانیز
روز 25 جون 910 دلار ارزونترینه پرواز مشترکا با ایرفلوت روسیه + دلتا ایرلاینز
روز 24 جون 918 دلار اروزنترینه با امریکن ایرلاینز

دوطرفه رو نمیشه دقیق گقت چون نگفتی کی میخوای برگردی من از خودم تاریخ زدم. که ممکنه تاریخ مورد نظر تو ارزونتر باشه

دوطرف اکونومی:

26 جون رفت و برگشت 19 ژانویه 778 یونایتد ایرلاینز
27 جون رفت و برگشت 24 مارس 1289 یونایتد ایرلاینز
26 جون رفت و برگشت 31 دسامبر 1190 یونایتد ایرلاینز

کامفورت هم من نمیگم بری بنابراین سرچ نمیکنم
پولتو دور نریز.

(2013-04-25 ساعت 01:54)mrr777 نوشته:  

تاریح رو بگو من سرچ میکنم برات

بک طرفه برای اوایل جون
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985
6 جون امارات 966 دلار ---------- همون تاریخ مشترک لوفتانسا + کوندور 773 دلار.
5 جون امارات 1019 دلار-------------- // // // // 773 دلار.
4 جون 940 دلار امارات
3 جون 966 دلار امارات

چرا باامارات؟ بالوفتانسا برو یه کم تو فرانکفورت معطل میشی اما کلی صرفه جویی میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vt ، amir82 ، mrr777 ، battosai ، mirzamemar
پارسال و سالهای قبل که در خدمت دوستان بودم اونها براشون پذیرایی در هواپیما مهم بود بعضی ها گوشت حلال خوردن براشون مهم بود بعضی از دوستان گرامی نه . یا بعضی ها ارزانتر بودن و یا راحت تر بودن مسیر براشون مهم بود برای من زودتز رسیدن مهمه و اینکه کمتر خسته بشم .امارات به لس انجلس نزدیک به 2 ساعت در فرودگاه امارات هستی و از اونجا به لس آنجلس میری این برای من خوبه.

ک ال ام که خوب چند سالی در خدمتشون بودم الان به ایران پرواز نداره بدلیل قیمت ارز .

خودم چند باری مسافت تهران لس آنجلس را با ( ک ال ام . لوفتهانزا . امارات ) پرواز کردم در حال حاضر از لحاط سیستم پروازی من به شخصه لوفتهانزا را میپذیرم به دلیل پرواز بسیار عالی که داره از تهران با بوئنگ 747 به فرانکفورت و از فرنکفورت تا ال ای با بوئینگ 747- 800 که جدیدترین هواپیمای 747 هست و چندماهی هست که در مسیر به پرواز گرفته میشه .

ترکیش در هفته گذشته 2 پروازش با 4 ساعت تاخیر به لس آنجلس پرواز کرد ولی سیستم هوایی خوبی داره و 5 ستاره هست.

امارات به سیاتل هم پرواز داره با بوئینگ 777 سری 300 و 200 که این پرواز از سال گذشته آغاز شد .

من به شخصه پروازهای دیگر خطوطی که از ایران پرواز ندارن را انتخاب نمیکنم
خدانگهدار
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، mhy_1985 ، ابی هانی ، payam62
من هم ترکیش ایرلاین رو ترجیح میدم به امارات سه ما گذشته من با تورکیش رفتم ترکیه و ایران خیلی خوب بود در مقایسه با امارات غذا و طرز برخوردشونم خوبه و تو فرودگاه لوس انجلس هم با اینکه همه دوستام میگفتن از lax نرو و بیا هیچ مشگلی نداشتم و عالی بود
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، ASALI
(2013-04-25 ساعت 09:46)vahid.vt نوشته:  پارسال و سالهای قبل که در خدمت دوستان بودم اونها براشون پذیرایی در هواپیما مهم بود بعضی ها گوشت حلال خوردن براشون مهم بود بعضی از دوستان گرامی نه . یا بعضی ها ارزانتر بودن و یا راحت تر بودن مسیر براشون مهم بود برای من زودتز رسیدن مهمه و اینکه کمتر خسته بشم .امارات به لس انجلس نزدیک به 2 ساعت در فرودگاه امارات هستی و از اونجا به لس آنجلس میری این برای من خوبه.

ک ال ام که خوب چند سالی در خدمتشون بودم الان به ایران پرواز نداره بدلیل قیمت ارز .

خودم چند باری مسافت تهران لس آنجلس را با ( ک ال ام . لوفتهانزا . امارات ) پرواز کردم در حال حاضر از لحاط سیستم پروازی من به شخصه لوفتهانزا را میپذیرم به دلیل پرواز بسیار عالی که داره از تهران با بوئنگ 747 به فرانکفورت و از فرنکفورت تا ال ای با بوئینگ 747- 800 که جدیدترین هواپیمای 747 هست و چندماهی هست که در مسیر به پرواز گرفته میشه .

ترکیش در هفته گذشته 2 پروازش با 4 ساعت تاخیر به لس آنجلس پرواز کرد ولی سیستم هوایی خوبی داره و 5 ستاره هست.

امارات به سیاتل هم پرواز داره با بوئینگ 777 سری 300 و 200 که این پرواز از سال گذشته آغاز شد .

من به شخصه پروازهای دیگر خطوطی که از ایران پرواز ندارن را انتخاب نمیکنم

من عاشق 747 ام اما از شانس بد فقط یکبار در طول عمرم سوارش شدم ، اونم موقعی بود که با همسرم داشتیم از ترکیه برمیگشتیم ایران. همسرم آمریکاییه و طفلک وحشت کرده بود آخه هواپیماهه خیلی قدیمی بود. ولی من عاشق این هواپیما شدم وقتی از تو پنجره های فرودگاه دیدمش. مال ایران ایر بود. یادمه جلوی در ورودی به داخل هواپیما یه آقاهه وایساده بود فکر کنم خلبان یا کمک خلبان بود آخه لباسش به خدمه نمیخورد. مارو که دید سلام کرد و خیال کرد منم ایرانی نیستم آخه من موهام طلاییه. من گفتم بهش من ایرانی ام. خندید گفت تو دیگه چجور ایرانی ای هستی ایرانی تقلبی. خیلی خوشحال شد و بهمون و مخصوصا به خانمم خیلی خوش آمد گفت و ازش پرسید نمیترسی سوار این قراضه (junk) میشی؟ خانمم گفت چرا خیلی Smile خلبانه گفت این یکی از بهترین و سالمترین هواپیماهاییه که داریم. خانمم گفت آمریکا اینا رو بردن تو موزه. اسم اون موزه رو هم گفت ها یه چیزی هم راجع به دیزنی لند گفت که ربط داشت به 747 خلاصه من محو بزرگی این هواپیما شده بودم. حالا ببین دیگه اون ایرباس a380 هست اگه اشتباه نکنم ببین دیگه اون چیه ! میگن امارات داره ولی خب من خیلی صرفه جو ام با امارات نمیرم.

خیلی دوست دارم سفرم رو به آمریکا با 747 برم. اصلا نمیدونم شرکتی هست که هم ارزون باشه هم با 747 ببره ؟ برای من راحتی مهم نیست مگه کلا چقدر میخوام بشینم رو اون صندلی اصلا بگو 24 ساعت. برای من در درجه اول ارزونی مهمه (البته نه در حدی ارزون که با یه شرکت خیلی بد برم سقوط کنم) و در درجه دوم امنیت اون هواپیما.
مبدا من استانبول و مقصد من نیویورکه اگه کسی پرواز ارزونی با 747 سراغ داشت به منم بگه
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan ، amir82 ، vahid.vt ، kouroshd
دوست عزیزم mr777 من باز نگاه کردم به لیست پروازها ، من دارم میبینمش.

اطلاعاتشو دوباره میذارم»: مبدا : استانبول مقصد: سیاتل اکونومی یکطرفه.

تاریخ : 6 جون 2013
مبدا: استانبول ----مقصد : آلمان
پرواز ساعت: 5:50 هواپیمایی لوفتانسا شماره پرواز :LH1305
مدت پرواز : 3:05 ساعت
رسیدن به آلمان (فرانکفورت) : 7:55

کانکشن در فرانکفورت :
مدت انتظار : 5:45 ساعت

پرواز به سمت سیاتل
هواپیمایی کندور (کندور هم مثل لوفتانسا یه شرکت آلمانیه)
حرکت ساعت 13:40
شماره پرواز: DE4048
طول مدت پرواز: 10:45 ساعت
رسیدن به سیاتل: 15:25

قیمت این پرواز : 771 دلار

از پیشکسوتهای قدیمی این تاپیک مثل عباس و عباس کاشان هم تقاضا داریم بیان اینجا و نظر بدن راجع به هواپیماها و شرکت های محتلف.
پاسخ
تشکر کنندگان: mirzamemar
نقل قول:خودم چند باری مسافت تهران لس آنجلس را با ( ک ال ام . لوفتهانزا . امارات ) پرواز کردم در حال حاضر از لحاط سیستم پروازی من به شخصه لوفتهانزا را میپذیرم به دلیل پرواز بسیار عالی که داره از تهران با بوئنگ 747 به فرانکفورت و از فرنکفورت تا ال ای با بوئینگ 747- 800 که جدیدترین هواپیمای 747 هست و چندماهی هست که در مسیر به پرواز گرفته میشه .
تهران به فرانکفورت با A340 انجام میشه بدلیل افت میزان مسافر.
راستی مسیر تهران به لس انجلس علاوه بر امارات، هواپیمایی چین جنوبی هم از گوانجو (اشتباه نکنم ) با A380 پرواز داره
این هم تقدیم به طرفداران جامبو جت
[عکس: Lufthansa_747-8i_Boeing.jpg]
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، mhy_1985 ، ابی هانی ، payam62
عباس مرسی عالی بود.

اگه میشه راجع به 747 برامون بنویس من خیلی دوست دارم هر مدلیش باشه اشکالی نداره مرسی.
پاسخ
تشکر کنندگان: abas_kashan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان