کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
قیمت رفت و برگشت تهران به لس آنجلس تهیه بلیط از آمریکا 1400 $

anahitanahid امیدوازم ویزاتون زودتر بیاد در سفارت موفق بشید و به جمع مسافران کالیفرنیا بپیوندید

mgolchin13 من قبلا یک سایت معرفی کردم میتونید شماره پرواز نوع هواپیما http://www.flightradar24.com از این سایت همه پروازها بر روی همه کشورها معلوم هست بصورت آن لاین متاسفانه بر روی ایران خیلی کم معلوم میشه .

پرواز دبی به لس آنجلس با 3 مسیر پروازی حرکت میکنه از روی ( دبی . خلیج فارس . بندر عباس . بافت . کرمان . زرند . شاهرود . گرگان . ترکمنستان . روسیه . قطب شمال . شمال کانادا . ادمونتون . سیاتل . اورگون . نوادا . کالیفرنیا . لس آنجلس . فرودگاه ال ای اکس ) این برای پرواز دیروز هست با بوئینگ 777-300 ای ار خلیان پرواز دیروز سوئیسی بودن .
خدانگهدار
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، milad_aae ، mgolchin13 ، Sepasttian ، kouroshd ، Ehsan1358
(2013-04-30 ساعت 00:52)boshra نوشته:  
(2013-04-28 ساعت 19:26)amirhr123 نوشته:  دوستان ایا کسی تجربه change airportدر واشنگتن از دالاس به ریگان ایرپورت و داره ایا با 5ساعت میشود هم کارهای ایمیگریشن و گمرک رو انجام دادوساک هارو تحویل بگیری وبعد با تاکسی بری فرودگاه ریگن البته با دو تا بچه کوچک

NO WAYYYYYYYYYYY
دوست عزیز من متوجه وحشت شما نشدم ایا شما اشنایی بااین دوفرودگاه دارید؟و مسافت ومسیر ان
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-06 ساعت 18:15)mgolchin13 نوشته:  دوستان کسی میدونه پرواز استانبول به لس آنجلس ترکیش ایرلاین مسیر پروازش از کجاست؟ از روی اروپا میره یا از قطب شمال رد میشه؟(گفتم شاید قسمت شد بابانوئل رو هم دیدیم سر راهBig GrinBig GrinBig Grin)

متاسفم، پاپا نوئل رو نمی بینی چون از روی اروپا و وسط ایس لند رد می شین و به قطب نمی رسین.Smile
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، Ehsan1358
(2013-05-08 ساعت 00:18)amirhr123 نوشته:  
(2013-04-30 ساعت 00:52)boshra نوشته:  
(2013-04-28 ساعت 19:26)amirhr123 نوشته:  دوستان ایا کسی تجربه change airportدر واشنگتن از دالاس به ریگان ایرپورت و داره ایا با 5ساعت میشود هم کارهای ایمیگریشن و گمرک رو انجام دادوساک هارو تحویل بگیری وبعد با تاکسی بری فرودگاه ریگن البته با دو تا بچه کوچک

NO WAYYYYYYYYYYY
دوست عزیز من متوجه وحشت شما نشدم ایا شما اشنایی بااین دوفرودگاه دارید؟و مسافت ومسیر ان
جوابتونو در اینجا بخونید.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

آیا کسی تجربه سفر با ایر فلوت رو داره؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این مورد دارید بگیید.

با تشکر و امتنان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-09 ساعت 17:46)rayanmoli نوشته:  سلام دوستان

آیا کسی تجربه سفر با ایر فلوت رو داره؟ ممنون میشم اگه اطلاعاتی در این مورد دارید بگیید.

با تشکر و امتنان

سلام.
یک زمان قیمتهاش خوب بود مقروم به صرفه بود اما الان قیمتش با ایلاین های دیگه یکی مثلا برای امریکا اتحاد که هواپیمایی 3ستاره است قیمتش با قطریه که 5ستاره است بین 70تا 100هزارتومان فرق میکنه .... انتخاب باشما ..
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
ایرباس 330 ترکیش به نیویورک عالی بود
ساکن نیویورک
برنده 2011

پاسخ
تشکر کنندگان: iman83 ، amir82 ، Ehsan1358
دوستان سئوال منو جواب بدید لطفا: مگه همه نمی گن که اگه بلیط رو زودتر رزرو کنیم ارزون تر هست؟ من الان از همین سایت ترکیش سايت http://www.turkishairlines.com/en-ir بلیط برای نیویورک رو چک کردم ... قیمت برای همین چند روز آینده 690 دلار بود ... در حالی که 1 ماه آینده 750 دلار بود ؟
سئوال بعدی : Big Grin ... دقیقا high season از کی شروع میشه ؟ مگه از شروع تابستون نیست ؟ و مگه قیمت بلیط ها نباید گرون بشه ؟ من تو همین سایت چک کردم اما بلیط ها از شروع های سیزن گرون نمی شد که؟ چرا ؟
دریافت ویزا:26 ژانویه 2013!!!
وضعیت تاهل: مجرد
تحصیلات کنونی:لیسانس مترجمی و ارشد زبانشناسی
پاسخ
تشکر کنندگان: kouroshd
(2013-05-10 ساعت 11:08)روبینا نوشته:  دوستان سئوال منو جواب بدید لطفا: مگه همه نمی گن که اگه بلیط رو زودتر رزرو کنیم ارزون تر هست؟ من الان از همین سایت ترکیش سايت http://www.turkishairlines.com/en-ir بلیط برای نیویورک رو چک کردم ... قیمت برای همین چند روز آینده 690 دلار بود ... در حالی که 1 ماه آینده 750 دلار بود ؟
سئوال بعدی : Big Grin ... دقیقا high season از کی شروع میشه ؟ مگه از شروع تابستون نیست ؟ و مگه قیمت بلیط ها نباید گرون بشه ؟ من تو همین سایت چک کردم اما بلیط ها از شروع های سیزن گرون نمی شد که؟ چرا ؟

دوست من،‌قاعده کلی همینه که شما گفتی ولی استثنا هم وجود داره، وقتی یک هواپیمایی ۲-۳ روز مونده به پرواز می بینه بلیطاش فروش نرفته قیمت رو میاره پایین تا مشتری جمع کنه و پروازش خالی نمونه.
در مورد های سیزن هم فقط پروازهایی گرونتر می شه که تقاضا براشپن بالاست و پروازها یا ایرلاینهایی که متقاضی زیاد ندارند قیمتشون رو افزایش نمی دن تا بتونند رقابت کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، vahid.vt ، روبینا ، Soap McTavish ، sce
دوستان سلام من صفحه ها رو خوندم ولی زیاد متوجه نشدم در کل :
اقا من میخوام برم استافورد ویریجینیا تقریبا نزدیک به واشنگتن دی سی لطفا راهنمایی کنید که با چه پروازی برم بهتره راحتره در ضمن ما سه نفریم
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: sce
(2013-05-10 ساعت 03:13)Babak yeganeh نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 12:20)mgolchin13 نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 11:14)روبینا نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 09:25)majid9290 نوشته:  دوستان شما مي تونيد از خود سايت http://www.turkishairlines.com/en-ir/ مستقيما بليط رزو کنيد و کد رهگيري بگيريد و بريد دفتر ترکيش روبروي پارک ملت و بليط رو تحويل بگيريد حتي با سايت قطر هم مي تونيد اين کار را بکنيد من هيوستون رو گرفتم از ترکيش 2847000 تومان البته کلاس کامفورت رو ، کلاس کامفورت پذيرايي بيزينس هستش و تنها فرقش با بيزينس تو مقدار حمل باره

ممنون ... فقط یه سئوال: مگه همه نمی گن که اگه بلیط رو زودتر رزرو کنیم ارزون تر هست؟ من الان از همین سایت ترکیش بلیط برای نیویورک رو چک کردم ... قیمت برای همین چند روز آینده 690 دلار بود ... در حالی که 1 ماه آینده 750 دلار بود ؟

این تاپیک برای سوال های شما مناسب تره: بهترین ایرلاین برای سفرهای خارجی
دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی چه جوری از سایت ترکیش بلیط رزرو کردید اون کد رهگیری رو چگونه گرفتید ممنون میشم راهنمایی کنید
وارد سایت ترکیش میشید: http://www.turkishairlines.com/en-ir بعدش تاریخ رفت وبرگشت و مبدا: ika ,ومقصد : مثلا برای لس انجلس LAX و تعدادنفرات رو وارد میکنید بعد flight search رو میزنید.... بعد از کمی فکر کردن!Big Grin یک صفحه ای رو میاره که به صورت جدول تاریخ های چند روز قبل وبعد روز انتخابی شما رو برای رفت وبرگشت میاره که قیمت های حداقل در اون روز ها رو داره. یکی رو انتخاب میکنید و میرید صفحه بعد. اونجا بالای صفحه قیمت های کلاس های مختلف رو زده و در پایین در دو ستون تمام انتخاب های شما از لحاظ ساعت حرکت و فاصله بین دوپرواز و فرودگاه های استانبول و غیره رو برای رفت و برگشت نوشته. انتخاب که کردید برید صفحه بعد. اونجا اطلاعات رو یک بار دیگه مینویسه میرید صفحه بعد که یا میتونید پولش رو با کردیت کارت بپردازید و یا رزرو کنید که 72 ساعت اعتبار داره و شماره رزرواسیون رو بهتون میده ... بعدش هم میرید نمایندگی....
دقت کنید که استانبول دو تا فرودگاه داره: اتاتورک و سبیحا که حدود 70 کیلومتر فاصله دارن، حواستون باشه که پرواز های ترکیش از ایران به استانبول اکثرا میرن
اتاتورک، پس پرواز لس انجلس تون رو هم از اتاتورک ist انتخاب کنید.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، vahid.vt ، amir82 ، usa lover ، sadeghi897 ، Babak yeganeh ، Soap McTavish ، sce ، nooshshahnar ، kouroshd ، shatsi ، Ehsan1358
دوستانی که قصد سفر به دالاس یا هیوستون را دارند من بلیز های یک طرفه 650$ با قطر.. لوفتانزا و ترکیش پیدا کردم برای دو هفته اینده
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، sce
(2013-05-10 ساعت 20:20)boshra نوشته:  دوستانی که قصد سفر به دالاس یا هیوستون را دارند من بلیز های یک طرفه 650$ با قطر.. لوفتانزا و ترکیش پیدا کردم برای دو هفته اینده

سلام میشه بفرمایید از کدام سایت استفاده کردید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، sce
این دو پیچ برای دوستانی که میخواهند بدونند چه تایمی از سال باید برای خرید بلیط اقدام کنند:
http://www.learnvest.com/knowledge-cente...-occasion/
و
http://traveltips.usatoday.com/cheapest-...35436.html
چون اکثریت به آمریکا مهاجرت میکنید ترجمه نکردم
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، ASALI ، Danoosh ، Soap McTavish ، sce ، shatsi
(2013-05-10 ساعت 17:23)mgolchin13 نوشته:  
(2013-05-10 ساعت 03:13)Babak yeganeh نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 12:20)mgolchin13 نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 11:14)روبینا نوشته:  
(2013-05-09 ساعت 09:25)majid9290 نوشته:  دوستان شما مي تونيد از خود سايت http://www.turkishairlines.com/en-ir/ مستقيما بليط رزو کنيد و کد رهگيري بگيريد و بريد دفتر ترکيش روبروي پارک ملت و بليط رو تحويل بگيريد حتي با سايت قطر هم مي تونيد اين کار را بکنيد من هيوستون رو گرفتم از ترکيش 2847000 تومان البته کلاس کامفورت رو ، کلاس کامفورت پذيرايي بيزينس هستش و تنها فرقش با بيزينس تو مقدار حمل باره

ممنون ... فقط یه سئوال: مگه همه نمی گن که اگه بلیط رو زودتر رزرو کنیم ارزون تر هست؟ من الان از همین سایت ترکیش بلیط برای نیویورک رو چک کردم ... قیمت برای همین چند روز آینده 690 دلار بود ... در حالی که 1 ماه آینده 750 دلار بود ؟

این تاپیک برای سوال های شما مناسب تره: بهترین ایرلاین برای سفرهای خارجی
دوست عزیز ممنون از راهنماییت ولی چه جوری از سایت ترکیش بلیط رزرو کردید اون کد رهگیری رو چگونه گرفتید ممنون میشم راهنمایی کنید
وارد سایت ترکیش میشید: http://www.turkishairlines.com/en-ir بعدش تاریخ رفت وبرگشت و مبدا: ika ,ومقصد : مثلا برای لس انجلس LAX و تعدادنفرات رو وارد میکنید بعد flight search رو میزنید.... بعد از کمی فکر کردن!Big Grin یک صفحه ای رو میاره که به صورت جدول تاریخ های چند روز قبل وبعد روز انتخابی شما رو برای رفت وبرگشت میاره که قیمت های حداقل در اون روز ها رو داره. یکی رو انتخاب میکنید و میرید صفحه بعد. اونجا بالای صفحه قیمت های کلاس های مختلف رو زده و در پایین در دو ستون تمام انتخاب های شما از لحاظ ساعت حرکت و فاصله بین دوپرواز و فرودگاه های استانبول و غیره رو برای رفت و برگشت نوشته. انتخاب که کردید برید صفحه بعد. اونجا اطلاعات رو یک بار دیگه مینویسه میرید صفحه بعد که یا میتونید پولش رو با کردیت کارت بپردازید و یا رزرو کنید که 72 ساعت اعتبار داره و شماره رزرواسیون رو بهتون میده ... بعدش هم میرید نمایندگی....
دقت کنید که استانبول دو تا فرودگاه داره: اتاتورک و سبیحا که حدود 70 کیلومتر فاصله دارن، حواستون باشه که پرواز های ترکیش از ایران به استانبول اکثرا میرن
اتاتورک، پس پرواز لس انجلس تون رو هم از اتاتورک ist انتخاب کنید.

ممنون از راهنماییتون
در نمایندگی معادل ریالی پول بلیط رو باید بدید؟ با چه نرخی؟
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، shatsi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان