کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بهترين ايرلاين برای سفرهای خارجی
دوستان میخواین برید آمریکا اگر فامیلی دوستی در آمریکا دارید که بتونه از اونجا براتون بلیط بگیره قیمت تقریبن نصفه!
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985
ایروفلوت که الان قیمت هاش فضاییه! من از سایتش چک کردم و بلیط هاش 50درصد از ترکیش بالا تر بودن.Sad
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، sadeghi897 ، iman83 ، Sepasttian
دوستان ایا کسی تجربه change airportدر واشنگتن از دالاس به ریگان ایرپورت و داره ایا با 5ساعت میشود هم کارهای ایمیگریشن و گمرک رو انجام دادوساک هارو تحویل بگیری وبعد با تاکسی بری فرودگاه ریگن البته با دو تا بچه کوچک
CASE NUMBER:2013AS000011##
   *  تعداد افراد کیس:4نفر
  * تاریخ کارنتی:13اگست
اعلام تاریخ مصاحبه:19اکتبر*تاریخ مصاحبه:W2دسامبر    
محل مصاحبه:انکارا           *ایالت انتخابی:کارولینای شمالی
محل سکونت فعلی :سن خوزه کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985
(2013-04-28 ساعت 19:26)amirhr123 نوشته:  دوستان ایا کسی تجربه change airportدر واشنگتن از دالاس به ریگان ایرپورت و داره ایا با 5ساعت میشود هم کارهای ایمیگریشن و گمرک رو انجام دادوساک هارو تحویل بگیری وبعد با تاکسی بری فرودگاه ریگن البته با دو تا بچه کوچک

NO WAYYYYYYYYYYY
پاسخ
تشکر کنندگان: mhy_1985 ، ASALI ، mgolchin13
دوستان گرامی خب نوبت به رفتن من هم رسید که برم مصاحبه ، سوال دارم :

با توجه به اینکه من معلوم نیست چک بخورم یا نه، پرواز مو باید برگشتشو open بذارم درسته؟

خب سوالم اینه که کدوم شرکت ارزونتره برای رفتن به آنکارا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vt
ازتهران به آنکارا من جدیدا پرواز نداشتم ولی ایران ایر با ایرباس 320 میره که 4 ساعت رفت و برگشت تاخیر داشت . حدود یکسالی هم هست که ماهان با ایرباسهای 300 خودش پرواز خوبی به آنکارا داره . البته ترکیش هم تهران به آنکارا پرواز داره کلا ( ایران ایر . ماهان . ترکیش ) پرواز دارن
اگه میتونی بله حتما open بگیر
قیمت در سال جدید ندارم
خدانگهدار
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، mhy_1985
خوب دوستان بنظر می رسه که قطری ایرویز قیمت ها رو بدجور آورده پایین.واسه 6 سپتامبر قیمت اکونومی به هیوستون یکطرفه 2200 هست(77l).در صورتیکه که ترکیش ایرلاین این پرواز رو 2700 میده ( 777-300ER ).این در حالی هست که ترکیش یه کلاس داره بنام کامفورت پرمیوم که قیمتش هست 3130اما بزینس کلاس قطر ایرویز 6700 میشه.میخواستم نظر متخصصان رو در این زمینه جویا بشم.بعدشم بدونم اسکای وارد این دو شرکت چه فرقی داره؟
تاریخ مصاحبه :19 فوریه 2013،سفارت ابوظبی ،کلیر:10 آوریل2013 ،هزینه:7 میلیون تومان مقصد:هیوستون که با این در اگر در بند در مانند در مانند
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، نمیدونم جای سوالم اینجا هست یا نه؟ شما اطلاع دارید وقتی توریستی به امریکا سفر میکنیم چه فرمهایی را باید در هواپیما پر کنیم؟ لطفا اگر اطلاع دارید اسم فرمها یا لینک دانلودشونو برام بگذارید،سپاسگزارم
پاسخ
تشکر کنندگان:
چه توریست چه افراده سیتیزن آمریکا یا گرین کارت باید کارتی را در داخل هماپیما تکمیل کنند . افراد سیتیزن یا گرین کارتی یک کارت را پر میکنند که آبی رنگ هست افراد دانشجو و توریستی کلا کسانی که بار اولشون هست 2 کارت را تکمیل میکنند .

افرادی که بار اولشون هست داخل خاک آمریکا میشون به هر دلیلی یا لاتاری برنده شدن یا توریستی یا به هر دلیلی باید 2 فرم سفید و آبی رنگ تکمیل پر کنند . در داخل این 2 کارت باید شماره پرواز . آدرس جایی که در آمریکا میروید . شماره تلفن . کد پستی ایالت و شهر . شماره پرواز . چند نفر هستید . نام ایرلانی که با آن پرواز میکنید . از کدام شهر پرواز میکنید مثال : دبی - لس آنجلس / استانبول - نیویورک ( هیچ نامی از تهران ننویسید ) . باخودتون چه چیزهایی را به همراه دارید . در داخل چمدان چه چیزی دارید . چقدر پول باخودتون همراه دارید $ حتما تمام سوالات را جواب دهید

بردن انواع آجیل . داروهای مانند شربت سینه شربت معده . سبزی جات باز . میوه شیرینی . داروهای که کدئین دار هستن . ممنوع هست اگر میخواهید دارو به همراه ببرید باید حتما نسخه همراه داشته باشید . گز و سوهان هیچ مسئله نداره میتونید ببرید

کلا نمیگردن اگر گیربدن خیلی بد میشه ازتون مگیرن پس نمیدن
خدانگهدار
پاسخ
تشکر کنندگان: amir82 ، gandom2012 ، رضا امیر ، Sepasttian ، Solmazzz ، kouroshd
من سه ما پیش از ایران اومدم دارو داشتم از la اومدم هیچی بهم نگفتن لواشکم از این مدل شکلاتی بسته ایی اوردم اصلا ایراد نگرفتن جاتون خالی عسل با موم خرمای ایرانم اورده بودم دفعه قبل هم از سانفرانسیسکو وارد شدم رفته بودم ایران باز دارو داشتم کاریم نداشتن ولی رفتار کارکنان la بیشتر میپسندم و پرواز ترکیش به امارات ترجیح میدم
پاسخ
تشکر کنندگان: gandom2012 ، iman83 ، kouroshd ، Ehsan1358
بستگی داره که به شما گیر بدن با نه . خودم در لس آنجلس هستم . من قوانین را میگم اگر گیر دادن بدونن بهتره والا همه دوست دارن پسته ببرن .
خدانگهدار
پاسخ
تشکر کنندگان: gandom2012
(2013-04-28 ساعت 11:37)toons نوشته:  دوستان میخواین برید آمریکا اگر فامیلی دوستی در آمریکا دارید که بتونه از اونجا براتون بلیط بگیره قیمت تقریبن نصفه!
سلامSmile
میشه لطفا کمی توضیح بدین ؟؟ بلاخره ما باید هزینه رو ریال پرداخت کنیم.Sad
کیس: 2013AS4XXX ، رویت : 12 می- 4 نفر، مصاحبه: آنکارا 13 مارچ Tongue
وضعیت :کلیرنس بعد از71 روزTongue دریافت ویزا 07 June
ورود به آمریکا :2013 /28 / August
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vt ، sce
سلام خواهش می کنم جوابم بدین من 22 سالمه شرکت هواپیمایی گفته احتمال دادن ویزا 50 -50 است من 13 می مصاحبه دارم کمتر از پنج روز دیگه چی کار باید کنم خواهش می کنم راهنماییم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vt ، mrr777 ، sce ، shiraz mamali
(2013-05-06 ساعت 12:26)anahitanahid نوشته:  سلام خواهش می کنم جوابم بدین من 22 سالمه شرکت هواپیمایی گفته احتمال دادن ویزا 50 -50 است من 13 می مصاحبه دارم کمتر از پنج روز دیگه چی کار باید کنم خواهش می کنم راهنماییم کنید

نه اصلا چنين چيزي نيست دوست عزيز شما برو با خيال راحت بليط بخر انشاالله 1 ضرب هم ميگيري.
پرواز كن آنگونه كه مي خواهي،وگرنه پروازت مي دهند آنگونه كه مي خواهند.
شماره کیس:2013AS2XXX
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vt ، Sepasttian ، Ehsan1358
دوستان کسی میدونه پرواز استانبول به لس آنجلس ترکیش ایرلاین مسیر پروازش از کجاست؟ از روی اروپا میره یا از قطب شمال رد میشه؟(گفتم شاید قسمت شد بابانوئل رو هم دیدیم سر راهBig GrinBig GrinBig Grin)
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vt ، mrr777 ، sce

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان