کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بست هتل خوبیه ولی با ددمان قابل مقایسه نیست.

ددمان چیز دیگه ایه.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 22:43)kaveh1979 نوشته:  بست هتل خوبیه ولی با ددمان قابل مقایسه نیست.

ددمان چیز دیگه ایه.

دوست عزیز شما هر دوتا رو رفتی؟
میشه تجربه تون در مورد بست رو بگید؟
منظور من همون بست توی بلوار آتاتورک هست که روبروی سفارت هست(نبش خیابان جان اف کندی) شما منظورتون همینه دیگه؟
چون یک هتل هم به نام بست وسترن2000 هم داریم!

دوستان هتل BEST (روبروی سفارت تو بلوار آتاتورک) اینترنت مجانی داره؟
بدلیل نزدیکی بسیار به سفارت در نظر دارم به جای ددمان اینجا برم
توصیه میکنید؟
تشکر کنندگان:
سلام

سلام به همه...

من 3 تا سوال داشتم از برندگان عزیز. ممنون میشم از توجهتون

۱- آیا حتما باید خودمون تو آمریکا باشیم و گرین کارت و سوسیال سکیوریتی نامبر رو خودمون تحویل بگیریم؟ یعنی‌ منظورم اینه که می‌شه فقط یه سفر کوتاه به آمریکا داشته باشیم ( مثلا ۱ هفته ) که مهر ورود بخوره تو پاسمون و آدرس فامیلمون/دوستمون تو آمریکا رو بدیم واسه اینکه اون دوستمون گرین کارت رو دریافت کنه و برامون بفرسته ایران؟

۲- آخرین مهلت ورود برای ورود اولیه کی‌ هست؟

3- چقدر حداکثر میتونیم خارج از امریکا باشیم که اقامتمون از بین نره؟

خیلی‌ خیلی ممنون،
تشکر کنندگان:
(2010-10-12 ساعت 04:48)Nazgoli نوشته:  سلام

سلام به همه...

من 3 تا سوال داشتم از برندگان عزیز. ممنون میشم از توجهتون

۱- آیا حتما باید خودمون تو آمریکا باشیم و گرین کارت و سوسیال سکیوریتی نامبر رو خودمون تحویل بگیریم؟ یعنی‌ منظورم اینه که می‌شه فقط یه سفر کوتاه به آمریکا داشته باشیم ( مثلا ۱ هفته ) که مهر ورود بخوره تو پاسمون و آدرس فامیلمون/دوستمون تو آمریکا رو بدیم واسه اینکه اون دوستمون گرین کارت رو دریافت کنه و برامون بفرسته ایران؟

۲- آخرین مهلت ورود برای ورود اولیه کی‌ هست؟

3- چقدر حداکثر میتونیم خارج از امریکا باشیم که اقامتمون از بین نره؟

خیلی‌ خیلی ممنون،

سلام.
جواب سیوال اول رو مطمین نیستم واسه همین جواب نمیدم.
آخرین مهلت ورود به خاک آمریکا 6 ماه پس از تاریخ مدیکال هستش.
معمولا 3 سال از 5 سال رو باید اونجا باشی، و تو این مدت نباید بیشتر از 6 ماه
از خاک اونجا خارج باشیSmile

امیدوارم جوابتو گرفته باشی

هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
دوستان گرامي، كساني كه مي خواهند هتل ددمان يا ركسوس بروند مي توانند با مبلغ يكسان به ويلايي كه اخيراً در سفر خود به آنكارا داشتم كه سه خوابه و فوق العاده عالي و تميز با اينترنت مجاني بود بروند. مالهاي بسيار عالي، كافه هاي معركه، سوپرماركتهاي كامل و منصف و دفتر UPS در نزديكي آن كه پياده مي توان رفت و واقع شدن در محله اشرافي آنكارا با فاصله كم از كيزيلاي كه با دو لير با اتوبوس مي توان رفت از مزاياي آن است.از مديران هم انتظار مي رود جهت كمك به اعضاي سايت به طريقي كه مناسب مي دانند اطلاع رساني كنند تا اعضا گرفتار آژانسهاي مسافرتي نظير آنچه من در سفر اول خود شدم، نشوند و از اين مكان كه فوق العاده عالي و خيلي بهتر از هتلهاي مذكور است، اطلاع داشته باشند. با ارسال پيام خصوصي من آدرس آن را به همه خواهم گفت. آدرس آن را واضح در اينجا نمي گويم تا آژانسهايي كه من گرفتارشان شدم و عضو سايت هستند، به سراغ صاحب ويلا نروند و كاسبي جديد راه نيندازند كه باز هم خيليها از قيمت مناسب محروم گردند.
شماره کیس:***2010AS00023
تاریخ دریافت نامه قبولی: June 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: June 2010
تاریخ دریافت نامه دوم: July 2010
تاریخ مصاحبه: August 25, 2010
تاریخ دریافت کلیرنس:13 September
جمع تقریبی هزینه ها:نه ميليون براي دو نفر و دو بار سفر به تركيه
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، hasti_banoo ، rayan.s ، اليزا ، satusa ، success ، babak2010 ، mitr.p
به نظر مي رسه كلاه برداري و زياده خواهي آژانس هاي مسافرتي، نظير دبي، در آنكارا هم جريان داره!!!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان:
(2010-10-12 ساعت 13:17)Taraneh نوشته:  دوستان گرامي، كساني كه مي خواهند هتل ددمان يا ركسوس بروند مي توانند با مبلغ يكسان به ويلايي كه اخيراً در سفر خود به آنكارا داشتم كه سه خوابه و فوق العاده عالي و تميز با اينترنت مجاني بود بروند. مالهاي بسيار عالي، كافه هاي معركه، سوپرماركتهاي كامل و منصف و دفتر UPS در نزديكي آن كه پياده مي توان رفت و واقع شدن در محله اشرافي آنكارا با فاصله كم از كيزيلاي كه با دو لير با اتوبوس مي توان رفت از مزاياي آن است.از مديران هم انتظار مي رود جهت كمك به اعضاي سايت به طريقي كه مناسب مي دانند اطلاع رساني كنند تا اعضا گرفتار آژانسهاي مسافرتي نظير آنچه من در سفر اول خود شدم، نشوند و از اين مكان كه فوق العاده عالي و خيلي بهتر از هتلهاي مذكور است، اطلاع داشته باشند. با ارسال پيام خصوصي من آدرس آن را به همه خواهم گفت. آدرس آن را واضح در اينجا نمي گويم تا آژانسهايي كه من گرفتارشان شدم و عضو سايت هستند، به سراغ صاحب ويلا نروند و كاسبي جديد راه نيندازند كه باز هم خيليها از قيمت مناسب محروم گردند.

ببخشيد ميشه بفرماييد چرا هزينه شما كه در امضاتون نوشتيد اين قدر زياد 9 ميليون براي دو نفر شده؟ براي دو نفر و حتي دو بار سفر به نظر يه كم زياد مياد.

آيا هزينه هاي شخصي و غير مهاجرتي رو هم شامل شده يا بدون اونهاست؟
تشکر کنندگان:
نميدونم چرا كسي از هتل هيوستون 4 ستاره صحبتي نميكنه؟
اين هتل، خيلي مرتب، شيك، با كلاس و رمانتيك به نظر مياد و از لحاظ موقعيت هم جاي خوبي هست (حوالي خيابان تونالي و نزديك اونگان و سفارت و با اينترنت مجاني و صبحانه). كسي تا حالا اونجا بوده ببينه شرايطش چطوره و واقعي هست يا نه؟

اين سايت هتل هست و قيمت هاش هم تو اينترنت حدود 70-80 يورو هست. شايد خود هتل كمتر هم بده.

http://www.hotelhouston.com.tr

hotelhouston@hotelhouston.com.tr
تشکر کنندگان:
(2010-10-12 ساعت 17:35)satusa نوشته:  نميدونم چرا كسي از هتل هيوستون 4 ستاره صحبتي نميكنه؟
اين هتل، خيلي مرتب، شيك، با كلاس و رمانتيك به نظر مياد و از لحاظ موقعيت هم جاي خوبي هست (حوالي خيابان تونالي و نزديك اونگان و سفارت و با اينترنت مجاني و صبحانه). كسي تا حالا اونجا بوده ببينه شرايطش چطوره و واقعي هست يا نه؟

اين سايت هتل هست و قيمت هاش هم تو اينترنت حدود 70-80 يورو هست. شايد خود هتل كمتر هم بده.

ظاهرا که این هتل چهارستاره چیزی از ددمان پنج ستاره کم نداره ! حتی اطاقها و مبلمانشون هم به ددمان شبیهه. قیمتی که شما میگیین برای یک نفره یا دو نفر؟

تشکر کنندگان:
درود بر دوستان
این چه کاریه؟من هیلتون سه تخته رو شبی 90 یورو و ریکسوس رو 98 یورو گرفتم.
به نظر (من فقط در مورد خودم میگم و توی جیب دیگران نیستم) برای من ددمان هم نمی ارزه.چون هیچکدام از هتلها ظاهرا" ریکسوس نمیشه.
تشکر کنندگان:
(2010-10-12 ساعت 17:46)hasti_banoo نوشته:  
(2010-10-12 ساعت 17:35)satusa نوشته:  نميدونم چرا كسي از هتل هيوستون 4 ستاره صحبتي نميكنه؟

ظاهرا که این هتل چهارستاره چیزی از ددمان پنج ستاره کم نداره ! حتی اطاقها و مبلمانشون هم به ددمان شبیهه. قیمتی که شما میگیین برای یک نفره یا دو نفر؟

براي يك نفره 75 و براي 2 نفره 95 يورو نوشته. البته گفتم كه اين قيمت اينترنتي هستش از سايت tripadvisor . نميدونم خود هتل چقدر قيمت ميده.
تشکر کنندگان: hasti_banoo
(2010-10-12 ساعت 17:52)DLT نوشته:  درود بر دوستان
به نظر (من فقط در مورد خودم میگم و توی جیب دیگران نیستم) برای من ددمان هم نمی ارزه.چون هیچکدام از هتلها ظاهرا" ریکسوس نمیشه.

همين سايت tripadvisor ريكسوس دو نفره رو (كه شما 98 يورو قيمت گرفتيد) 120 يورو قيمت داده. بنابراين فكر ميكنم خود هتل هيوستون دو نفره رو ماكزيمم حدود 70 تا 75 يورو بده.
ضمن اينكه عكس هاي اتاقهاي دو نفره ريكسوس يه كم دلگير و كوچيك به نظر مياد. البته خوب بسته به سليقه هر كسي متفاوته.

بد نيست دوستاني كه نزديك رفتنشون هست از اونجا هم يه قيمتي بگيرند. توريستهاي خارجي كه خيلي ازش تعريف كردند و رتبه بالايي بهش دادند.
تشکر کنندگان:
این سایت هم اطلاعات خوبی در مورد هتل های ترکیه و شهرهایش(آنکارا) دارد این هم آدرسش:
http://www.icemtour.com/ankara_hotels_da...turkey.asp
تشکر کنندگان: hasti_banoo ، babak2010
(2010-10-12 ساعت 18:17)satusa نوشته:  
(2010-10-12 ساعت 17:52)DLT نوشته:  درود بر دوستان

همين سايت tripadvisor ريكسوس دو نفره رو (كه شما 98 يورو قيمت گرفتيد) 120 يورو قيمت داده. بنابراين فكر ميكنم خود هتل هيوستون دو نفره رو ماكزيمم حدود 70 تا 75 يورو بده.
ضمن اينكه عكس هاي اتاقهاي دو نفره ريكسوس يه كم دلگير و كوچيك به نظر مياد. البته خوب بسته به سليقه هر كسي متفاوته.

بد نيست دوستاني كه نزديك رفتنشون هست از اونجا هم يه قيمتي بگيرند. توريستهاي خارجي كه خيلي ازش تعريف كردند و رتبه بالايي بهش دادند.

کاش دوست عزیزی که هتل رکسوس را شبی 98 یورو گرفته اسم سایتش رو و تاریخ اقامتش رو و اینکه با صبحانه هست یا نه رو بنویسه. در اکثر سایت ها قیمت هتل ها بدون صبحانه میباشه که همین هتل رکسوس صبحانه اش روزانه نفری 15 یورو هست و قیمت های صفحه اول سایت بدون مالیات میباشه که حدود 8 درصده.و ضمنا" قیمت هتل رکسوس تو نوامبر از اکتبر گرونتره.

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
من توی آخر اکتبر و هفته اول نوامبر ریکسوس هستم.قیمتها با tax و صبحانه است.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان