کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
بچه ها هتل اوزیلهان نزدیکه سفارته؟
کسی میدونه امکاناتش خوبه یا نه؟
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 14:30)javidk نوشته:  بچه ها هتل اوزیلهان نزدیکه سفارته؟
کسی میدونه امکاناتش خوبه یا نه؟

پیاده، 5 دقیقه با سفارت فاصله داره، موقعیت مناسبی داره، قسمت لوکسش! قابل تحمله.

تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 02:50)pashaneco نوشته:  
(2010-10-11 ساعت 02:32)megaholding نوشته:  من دفعه پیش ددمان بلوک ب بودم
این دفعه میخواستم اگه بشه برم الیت (البته این بار تنها هستم و 1هفته هم میمانم)
حالا چند تا سوال:
1.الیت هم مثل ددمان اینترنت رایگان بیسیم داره؟
2.فاصله اش تا سفارت نسبت به ددمان کمتره یا بیشتر؟
3.واقعا اینقدر که دوستمون تو پست قبلی گفتن بد بوده نسبت به ددمان؟

1. اینترنت بی سیم رایگان دارد.
2. پیاده تا سفارت 15 دقیقه راه داره.
3. همونطور که نوشتم ، از دید من اینگونه بوده. هنوز هم بر این عقیده ام که هتل های 3 ستاره آنکارا ( که به قول تور لیدرها ، الیت جزو برترین آنهاست ) برای اقامت بیش از دو شب مناسب نیست.

کسی از هتل دنیز آتلانتا خبری تجربه ای چیزی نداره؟
[font=Trebuchet MS]شماره کیس:****ANK2009
تاریخ مصاحبه:17 آبان
تاریخ کلیرنس:21 دی
تاریخ عزیمت:24 آوریل
عزیمت به:Saint Louis,Missouri

[/font]
تشکر کنندگان:
هتلی رویال چهار ستاره هست ولی شنیدم که الیت بهتر از رویال هست
من رویال بودم در حد یک هتل چهارستاره نبود ولی الیت که رفتم پرسیدم گفت که ما ستاره نداریم بوتیک هستیم گفتم یعنی در حدچند ستاره گفت تقریبا چهار
قصد داشتم واسه ویزا که میرم اینبار برم الیت اگر که نه دوباره میرم رویال
(2010-10-11 ساعت 14:26)farshidkhalafi نوشته:  
(2010-10-11 ساعت 14:13)DLT نوشته:  سلام بر دوستان
من هتل هیلتون رو گرفته بودم.یکی از دوستان که خیلی محبت داشت گفت که اگه میتونی rixos رو بگیر.من هم گرفتم.حالا میخواهم بدونم کسی جدیدا" اونجا بوده؟ هتل خوبیه؟
امکانات و وضعیت هتل در چه شرایطی است؟
ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنن.

هتل ریکسوس بهترین هتل آنکاراست و زمانی که ما واسه مصاحبه اونجا بودیم یکی از دوستان اون هتل بود.خیلی از امکاناتش تعریف میکرد.روبروی سفارته و ظاهرش هم خیلی خوبه Smile
هتل ریکسوس امکاناتش خوبه و خیلی شیک و باکلاسه ولی اینترنتش مجانی نیست.
من اگر یه بار دیگه بخوام برم آنکار هتلهای خیلی شیک مثل ریکسوس رواصلا انتخاب نمیکنم چون اونجا جو دوستانه ای که در هتلهای دیگه هست اصلا وجود نداره من خودم رویال بودم. اونجا دوستای خوبی پیدا کردیم و با اونها واقعا خوش گذشت.

تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 15:53)shamim نوشته:  هتلی رویال چهار ستاره هست ولی شنیدم که الیت بهتر از رویال هست
من رویال بودم در حد یک هتل چهارستاره نبود ولی الیت که رفتم پرسیدم گفت که ما ستاره نداریم بوتیک هستیم گفتم یعنی در حدچند ستاره گفت تقریبا چهار
قصد داشتم واسه ویزا که میرم اینبار برم الیت اگر که نه دوباره میرم رویال
(2010-10-11 ساعت 14:26)farshidkhalafi نوشته:  
(2010-10-11 ساعت 14:13)DLT نوشته:  سلام بر دوستان
من هتل هیلتون رو گرفته بودم.یکی از دوستان که خیلی محبت داشت گفت که اگه میتونی rixos رو بگیر.من هم گرفتم.حالا میخواهم بدونم کسی جدیدا" اونجا بوده؟ هتل خوبیه؟
امکانات و وضعیت هتل در چه شرایطی است؟
ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنن.

هتل ریکسوس بهترین هتل آنکاراست و زمانی که ما واسه مصاحبه اونجا بودیم یکی از دوستان اون هتل بود.خیلی از امکاناتش تعریف میکرد.روبروی سفارته و ظاهرش هم خیلی خوبه Smile
هتل ریکسوس امکاناتش خوبه و خیلی شیک و باکلاسه ولی اینترنتش مجانی نیست.
من اگر یه بار دیگه بخوام برم آنکار هتلهای خیلی شیک مثل ریکسوس رواصلا انتخاب نمیکنم چون اونجا جو دوستانه ای که در هتلهای دیگه هست اصلا وجود نداره من خودم رویال بودم. اونجا دوستای خوبی پیدا کردیم و با اونها واقعا خوش گذشت.

من اگه قرار باشه دوباره برم انکارا بازم انتخابم ددمانه بلوک a.
(2010-10-11 ساعت 02:11)pashaneco نوشته:  
(2010-10-11 ساعت 02:02)success نوشته:  
(2010-10-05 ساعت 18:25)behzadb57 نوشته:  سلام به دوستاني كه آنكارا رو انتخاب كردن
به نظر من كار بسيار خوبي كردين
راستش كلا در آنكارا سفارت بهتر از ابوظبي هستند - كليرنس 2010
من دو بار به آنكارا رفتم يه بار تور يه بدون تور
راستش تور كمك چنداني بهتون نمي‌كنه شايد اگه كمي اطلاعات داشته باشيد نيازي به تور نيست
البته براي انجام كارهاي اونجا اصلا نيازي به تور نيست اينو حتما مد نظرتون باشه
راستي اگه با تور برين آنكارا ليدرتونو فقط زمانيكه از فرودگاه به هتل مي‌بره و برگشتش هم همينطور و فقط موقع آوردن بردن مسافرا توي هتل پيداشون مي‌شه
بليط هواپيما رو اگه زودتر اقدام كنين مي‌تونين رو قيمت پايين بگيرين از فرودگاه اتوبوس داره براي ميدون قزل‌آي نزديك سفارت و هتلهاي نزديك اون. مي تونين با ليدرهايي كه مي‌ان دنبال مسافراشون بيان به هر هتلي كه مي‌خواين البته معمولا هم قيمت تاكسيها حساب مي‌كنن قبلش باهاشون در مورد كرايه صحبت كنين راستي توي آنكارا نسبتاً قيمت تاكسي بالاست (قيمت بنزين معمولي 3.05 لير و سوپر 3.7 لير)
بعضي از هتلها براي ايرانيها قيمت مناسب دارن مثل ارگن (ergen) ازيلهان و ددمان و بيوك آرشام و. . . همگي نزديك به همند و كمتر از 5 دقيقه پياده راهه
ددمان بهترينشه كه 5 ستارست و قيمتش هر شب يك تخته 200يورو دو تخته 250يورو
نترسين اين قيمت به قولي آزادشه براي ايرانيها تعاوني داره حدوداً دو تخته شبي 85-90دلار بلوك B و 110 دلار بلوك A
بقيه هتلها براي ايرانيها تقريبا نصف قيمته و يك تخته‌هاش بين 30 تا 40 دلار و دو تخته‌هاش بين 50 تا 60 دلار
اين هتلها فقط صبحانه سرو مي‌كنن و معمولا به صورت سلف سرويسيه ولي ددمان مفصلترين صبحونه داره بقيه توي يه رنجن
در ضمن ددمان سونا و استخر رايگان هم داره كه بقيه ندارن راستي ددمان اجازه آوردن غذا از بيرون به داخلو نمي‌ده و اين خودش يه معضله بايد نبينن يا بيرون غذا بخورين يا از غذاي هتل كه چندين برابر قيمت استفاده كنين
من سري اول كه با تور رفتم رفتم يه هفته ددمان با نفري 650 هزار تومن (دلار 1050 تومن بود)
ولي سري دوم رفتم اوزيلهان يه شب بودم از محيطش خوشم نيومد 10 شب ارگن بودم زياد تفاوت نداره ولي اونجا بهتر بود فضاي سبز ورودي هتل كه كلي ميز صندلي چينده بودن و ميشستيم با برو بچ ايروني گپ مي‌زديم و . . . البته اين فضا غير لابيش بود اوزيلها فقط لابي داشت و بسيار كوچك
رفتار پرسنل ارگن خيلي محترمانه بود و سرويسهاي بيشتري هم داشت مثل آبجوش رايگان و آبسرد كن كه توي آنكارا جز توي سفارت جاي ديگه من نديدم
توي اتاقاش پنكه داشت كه اگه توي ازيلهان سيستم ايركانديشن مي‌خواستي بايستي 70 دلار مي‌دادي البته كولر گازي
توي همه هتلها پر ايرانيه و كمتر احساس دلتنگي مي‌كنين
توي مطب دكتر هم چند تا ليدر از دكتر پول مي‌گيرن كار مسافرا رو راه مي‌ندازن ارتباط با منشيها و . . .
جلوي درب سفارت هم از آزانسها هستند و اگه كسي راهنمايي خواست كمك مي‌كنن
پس نگران نباشيد ايشالاه همه ويزا بگيرين
سلام
لطفا ميشه هتل ازيلهان و ارگن را از لحاظ تميزي و امكانات و اينكه براي مسافرت خانوادگي كدام بهتر است مقايسه نموده و برامون توضيح بدين؟

با تشكر
تا اونجایی که من میدونم و تا همین هفتۀ گذشته هتل ددمان 4ستاره بود.
از دید من به طور کل ، هتل های سه ستاره در آنکارا برای اقامت بیش از دو شب مناسب نیستند.
همانطور که در سفرنامه ام هم اشاره کردم همان شب اول اقامت ما هم که بالاجبار در هتل سه ستارۀ الیت بود ، باعث پشیمانیست.
هتل های ددمان ، سورملی و ریکسوس به نظر من مناسب ترین ها هستند.

دوست عزیز هتل ددمان 5 ستاره است.
من تا دیروز اونجا بودم.
ولی 5 ستاره ها کلاس بندی دارن. حالا ددمان تو چه کلاسی از 5 ستاره هاست نمیدونم.
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
تشکر کنندگان:

کسی از هتل دنیز آتلانتا خبری تجربه ای چیزی نداره؟

[/font]
تشکر کنندگان:
دوستان کسی جدیدا" ریکسوس نبوده.من به اتفاق خانواده آخر اکتبر و اوائل نوامبر اونجا هستم.به نظر هتل خوبیه میاد.از ددمان که شنیدم خیلی بهتره و قابل مقایسه نیست
تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 17:06)DLT نوشته:  دوستان کسی جدیدا" ریکسوس نبوده.من به اتفاق خانواده آخر اکتبر و اوائل نوامبر اونجا هستم.به نظر هتل خوبیه میاد.از ددمان که شنیدم خیلی بهتره و قابل مقایسه نیست

ما 31 اکتبر تا 7 نوامبر اونجاییم. به امید دیدار

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 17:06)DLT نوشته:  دوستان کسی جدیدا" ریکسوس نبوده.من به اتفاق خانواده آخر اکتبر و اوائل نوامبر اونجا هستم.به نظر هتل خوبیه میاد.از ددمان که شنیدم خیلی بهتره و قابل مقایسه نیست

دوست عزیز هتل ریکسوس یکی از بهترین هتلهای آنکاراست.و از ددمان خیلی بهتره.بیشتر مقامات رسمی میرن تو این هتل.به سفارت هم نزدیکتر از ددمان.ولی اینترنتش مجانی نیست..اما ددمانwirless مجانی داره.

معبودا !
به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوجکی آنچه ندارم ناآرامم نکند.
تشکر کنندگان: rayan.s ، sare ، success
شما هم ریکسوس هستی؟
تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 17:21)Rasool نوشته:  

دوست عزیز هتل ریکسوس یکی از بهترین هتلهای آنکاراست.و از ددمان خیلی بهتره.بیشتر مقامات رسمی میرن تو این هتل.به سفارت هم نزدیکتر از ددمان.ولی اینترنتش مجانی نیست..اما ددمانwirless مجانی داره.

رسول جان خوب میایم هتل ددمان تو لابیش پیش دوستان به اینترنت وصل میشیمTongue

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
تشکر کنندگان:
(2010-10-11 ساعت 17:28)rayan.s نوشته:  
(2010-10-11 ساعت 17:21)Rasool نوشته:  دوست عزیز هتل ریکسوس یکی از بهترین هتلهای آنکاراست.و از ددمان خیلی بهتره.بیشتر مقامات رسمی میرن تو این هتل.به سفارت هم نزدیکتر از ددمان.ولی اینترنتش مجانی نیست..اما ددمانwirless مجانی داره.

رسول جان خوب میایم هتل ددمان تو لابیش پیش دوستان به اینترنت وصل میشیمTongue

ددمان هتل خوبیه. من دو هفته پیش اونجا بودم، بلوک A. تمیز و مرتب با پرسنل نسبتا خوش اخلاق و اینترنت مجانی. البته اینترنت تو اتاق من که در طبقات بالا بود به زحمت آنتن می داد و من باید لپ تاپ به دست دور اتاق طواف می کردم تا یه جا آنتن بده ولی در لابی سریعه. اما یک نکته هست و اون اینکه شما همون اول ورود به هتل که check in می کنید ، براتون اکانتی ساخته میشه جهت استفاده از اینترنت. یعنی زمانی که بار اول می خواین به وایرلس هتل وصل بشین، باید شماره اتاق و نام فامیل و تاریخ تولدتون رو مطابق اطلاعات پاسپورتتون که به هتل دادید ، وارد کنید تا کانکت بشین. بنابراین اگر مهمان هتل نباشید نمیشه از اینترنت استفاده کرد. این اکانت حتی پس از check out تا چند ساعتی فعال می مونه که اگر احیاناً تا زمان رفتن به فرودگاه در لابی هتل هستید بتونید استفاده کنید.

هتل رکسوس هتل فوق العاده شیک و لوکسی هست و همونطور که دوستان دیگه گفتند اینترنت رایگان نداره اما برای افرادی که کلیرنس می خورن و لازمه یک نوبت دیگه مثل من برن آنکارا، می تونن نوبت دوم در صورت تمایل ریکسوس رو انتخاب کنند. چون من به شخصه برای ارسال رزومه و جواب سوالهای فرم 9 سوالی، بار اول بیشتر به اینترنت نیاز داشتم. هتل رکسوس دقیقا روبروی باغ سفارت آمریکاست یعنی بین این دو بلوار آتاتورک قرار داره و به مطب دکتر اونگان هم بسیار نزدیکه.

تو نقشه ای که با استفاده از Google map تهیه کردم می تونید موقعیت هتل ددمان ، ریکسوس و چند هتل دیگه رو نسبت به سفارت و مطب دکتر ، دقیقتر ببینید:

http://mohajersara.com/showthread.php?ti...2#pid78432

در ضمن خیلی از کافه ها و رستورانهای اطراف خیابان تونلی، آتاتورک و آکای ، وایرلس دارن که اگر برای صرف غذا تشریف ببرید می تونید رایگان از اینترنتشون استفاده کنید.
تشکر کنندگان: kaveh1979 ، rayan.s ، sare ، mavarfan
من دفعه پیش ددمان بلوک ب بودم و اینترنت مجانی و پر سرعتی داشت حالا اینبار میخوام به یکی از این ۲ هتل برم:
هتل الیت پالاس یا بست.
سوالاتی دارم:
۱. آیا این دوتا هم اینترنت مجانی دارن؟
۲. هتل best دقیقا روبروی باغ سفارت بود و خوشم اومد ظاهرش هم بد نبود حدود قیمتش سینگل چند در میاد شبی؟
۳.آیا وسترن بست ۲۰۰۰ همون بست هست که دقیقا روبروی سفارته یا یکی دیگست؟اگر یکی دیگست اون کجاست و چجوریه؟
لطفا نظراتتون رو در مورد این ۲ هتل بگویید
ممنون
تشکر کنندگان:
هتل بست شبی 90$ برای سینگل در میاد

[/font]
تشکر کنندگان: megaholding
(2010-10-11 ساعت 20:46)bbboys1981 نوشته:  هتل بست شبی 90$ برای سینگل در میاد

پس قیمت Best تقریبا مثل ددمان هست ولی نزدیکتر و شیکتر به نظر میرسید!
بست وسترن 2000 کدومه؟
ضمنا در مورد الیت و محلش تا سفارت و وضعیت اینترنتش هم بفرمایید
ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان