کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ترکیه برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2011-01-11 ساعت 23:28)mr.amir نوشته:  من همراه اول دارم 0912 و یک خط ایرانسل شارژی کدومشون بهتره برای بردن به ترکیه ؟

با همراه اول خیلی بهتره....
تشکر کنندگان: maaref
سلام
به نظر من استفاده از کارت تلفن خیلی به صرفه تر است،ولی اگه خواستین از ایرانسل استفاده کنید رومینگ رو زودتر فعال کنید.
موفق باشید
تشکر کنندگان: saman33 ، maaref ، frozen mind ، armido ، emankh101
من هم با balot عزیز موافقم.
استفاده از کارت تلفن در ترکیه هم راحت تره و هم بسیار مقرون به صرفه.با 3000 تومان(4 لیر) میتونین حدود 20-30 دقیقه حداقل صحبت کنین.امکاناتش هم همیشه در دسترسه.
موفق باشین
تشکر کنندگان: emankh101 ، rayan.s ، maaref ، ali234
من 16 ژانویه دارم میرم آنکارا.
از دوستان کسی اون تاریخ آنکارا هست؟
خبر بدید تا هماهنگ کنیم....
منتظرم....
تشکر کنندگان: rayan.s ، DLT ، mr.amir
من با سیم کارت 912 پنج بار با ایران تماس داشتم از آنکارا, هر بار هم حدودا 4,5 دقیقه صحبت کردم , 30000 تومن هزینه اش شد, حالا حساب کنید ببینید میصرفه براتون؟!

تشکر کنندگان: DLT ، maaref
(2011-01-13 ساعت 00:24)kianoush نوشته:  من با سیم کارت 912 پنج بار با ایران تماس داشتم از آنکارا, هر بار هم حدودا 4,5 دقیقه صحبت کردم , 30000 تومن هزینه اش شد, حالا حساب کنید ببینید میصرفه براتون؟!

دوست عزیز شما خودت زنگ زدی به ایران، یعنی تماس ارسالی داشتی و اینطوری هر دقیقه 3941 تومان محاسبه میشه.
اما تماس دریافتی از ایران برای شما فقط دقیقه ای 167 تومان هزینه داره.
ولی خود من که سری اول کارت خریدم، این سری هم که برم برای تماس فقط کارت میخرم، اما گوشیم روشنه که اگه تماس اضطراری داشتم بتونم جواب بدم.
(2011-01-12 ساعت 20:17)emankh101 نوشته:  من 16 ژانویه دارم میرم آنکارا.
از دوستان کسی اون تاریخ آنکارا هست؟
خبر بدید تا هماهنگ کنیم....
منتظرم....
من کلا هستم Smile تشریف بیارید. خوشحال می شمSmile
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: emankh101
(2011-01-13 ساعت 01:08)emankh101 نوشته:  
(2011-01-13 ساعت 00:24)kianoush نوشته:  من با سیم کارت 912 پنج بار با ایران تماس داشتم از آنکارا, هر بار هم حدودا 4,5 دقیقه صحبت کردم , 30000 تومن هزینه اش شد, حالا حساب کنید ببینید میصرفه براتون؟!

دوست عزیز شما خودت زنگ زدی به ایران، یعنی تماس ارسالی داشتی و اینطوری هر دقیقه 3941 تومان محاسبه میشه.
اما تماس دریافتی از ایران برای شما فقط دقیقه ای 167 تومان هزینه داره.
ولی خود من که سری اول کارت خریدم، این سری هم که برم برای تماس فقط کارت میخرم، اما گوشیم روشنه که اگه تماس اضطراری داشتم بتونم جواب بدم.
دوست عزیز, من با اطلاع کامل از هزینه های تماس این کار رو انجام دادم و هدف از ارسال بالا این بود که اگر دوستانی قصد دارند این کارو بکنند حدودا نرخ دستشون بیاد.
یک نکته دیگه ای رو هم اضافه کنم, حتما اپراتور turkcell و یا vodafone رو برای ارتباط انتخاب کنید, اپراتور AVEA برای تماس های "دریافتی" هم دقیقه ای 1037 تومن +اون 166 تومن, شارژ میکنه .
منبع

تشکر کنندگان: emankh101 ، DLT ، MOHSEN8766 ، maaref
UPS: 13.01.2011 09:51 OUT FOR DELIVERY Big Grin
داره میاد ولی کاش برگه آبی میدادن میرفتم خداحافظی میکردم تهران.
حالا مجبورم از همینجا برم، فکر کنم اولین نفریم که از برگه آبی نگرفتن نمیدونه خوشحال باشه یا ناراحت.
تشکر کنندگان: rayan.s ، emankh101 ، javidk ، hasti_banoo ، frozen mind ، clear ، WIKIMAN ، User ، AmericanHamid ، maaref ، armido ، optoelec
دوستان عزیز من الان با loveusa عزیز توی لابی هتل هستیم. خوشحالی رو تو چهرش می بینمSmile آخه امروز برگه آبی رو گرفته. ایشالا که همه رو توی همچین حالتی ببینم...
سرعت گذر عقربه آنچنان زیاد است گویی که همیشه همینجا ایستاده وقتی می نگرمش .... من ساکنم اینجا یا او ... یا زمانبندی نگاه من با بازگشت او منطبق است و ما هر دو سرگردانیم با دورهای یکسان....

مسأله‌یی نیست:
پرنده‌ی نوپرواز
بر آسمانِ بلند
سرانجام
پَر باز می‌کند
تشکر کنندگان: rayan.s ، emankh101 ، User ، satusa ، AmericanHamid ، loveusa2010 ، success ، maaref ، frozen mind ، Linspire
من روز یکشنبه 16 ژانویه برابر با 26 دی عازم آنکارا هستم و دوشنبه وقت دکتر دارم که دوستم تو انکارا برام رزرو کرده پنج شنبه هم مصاحبه دارم . ( هتل گلد آنکارا )

بعد از مصاحبه چه برگه هایی به ما میدن ؟ میشه بگید رنگ برگه چیست و کدام برگه به ما حال میده ؟

رنگ آبی یا قرمز ؟
تشکر کنندگان: emankh101 ، maaref
(2011-01-13 ساعت 20:47)mr.amir نوشته:  من روز یکشنبه 16 ژانویه برابر با 26 دی عازم آنکارا هستم و دوشنبه وقت دکتر دارم که دوستم تو انکارا برام رزرو کرده پنج شنبه هم مصاحبه دارم . ( هتل گلد آنکارا )

بعد از مصاحبه چه برگه هایی به ما میدن ؟ میشه بگید رنگ برگه چیست و کدام برگه به ما حال میده ؟

رنگ آبی یا قرمز ؟

اینجا اگه استقلالی باشی برد کردی و لی قرمز بگیری سقوط میکنی به لیگ دسته یک..!!
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
تشکر کنندگان: mr.amir ، frozen mind ، gadfly ، emankh101 ، satusa ، rayan.s ، armido ، saman33 ، maaref ، DLT ، success
از اونجایی ک هزینه ها رو دیدم بوش اینجوری میاد ک برای دو نفر یه 5 میلیونی باید گذاشت کنار
درسته؟
سلام،
کسی در مورد هتل سورملی تجربه داره؟
شماره کیس:2011AS00016XXX
دریافت نامه قبولی:می 2010
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمها:آگوست 2010
کارنت شدن:12 ژانویه 2011
دریافت نامه دوم:15 فوریه 2011
مصاحبه:31 مارس 2011
دریافت ویزا:1 آوریل 2011
خالق تو را شاد آفرید،آزاد آزاد آفرید،پرواز کن تا آرزو،زنجیر را باور نکن

تشکر کنندگان:
بله MITR.P
درست حدس زدی.ما+یک بچه 6 ماهه و هتل ریکسوس و پرواز ترکیش با هزینه پزشکی+سفارت+و ... تقریبا"6.500.000 واسمون آب خورد.البته میشه کمترش هم کرد.مثلا: هتل+بلیط هواپیما+خوراک و ...
ولی دیگه به سفارت و دکتر جون گل گلاب نمیتونی کمتر پول بدی.
موفق باشین
تشکر کنندگان: mitr.p ، arshida ، maaref ، rayan.s ، satusa ، success ، emankh101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان